Vēlēšanas

Vēlēšanas - jautājumi un diskusijas

Vēlēšanas (64)
Par ko balsosiet 14.saeimas vēlēšanās? Kāpēc?
Vecie krabji sarosijusies,jo visiem viņiem ir viens liels svakuckis gan ar finansēm,gan ar biznesiem....Un tagad šie saprata,ka šajā bardakaa ( karš,kovidafera) grozās tik lielas naudas,ka vēl var zagt un zagt. Un mēs būsim galīgi pajolinji,ja par viņiem atkal balsosim. Kad viņi bija pie varas,tad arī pielika savu roku lai mēs būtu tur,kur tagad esam. Tas,kā tagad Gobzems skraida pa pasauli, trenkā policistus,apsaukajas un uzvedas tā hmmm.... dīvaini,rada lielu jautājumu "un kur tu,Gobzem,biji visus šos gadus.. kāpēc tas viss Tevi sāka interesēt tikai pirms vēlēšanām "??? Pirms trenkāt policistus,lai pajautā kādas viņiem algas. Tie džeki strādā 2-3 darbos lai varētu ģimenes uzturēt. Cik vien atceros Gobzema iemīļoto vietu pie Centrāltirgus, tad tie deklasētie elementi tur vienmēr bijuši. Bet tagad,ak tavu brīnumu, kāds viņus pamanījis. Kārtējais pamuļķis balsis medī. Otrs Kaimiņš.... Nate,bet Latvenergo peļņa no sākta gala bijusi milzīga. Kāpēc Gobzemu tas neuztrauca agrāk,bet tikai tagad,pirms vēlēšanām? Jo visi viņi lieliski saprot,ka vairs nav nekā ko tautai pasolit. Tagad bik mainījuši taktiku....5000€ katrai māmiņai...Ja kāds tam reāli tic,tad ir tikpat apturēts kā tas solitajs.. 14:08
Gobzems un Kaimiņš nemaz nav sarakstos. Šeit gudriem prātiem tikai atliek balsot par kolorādo vaboli Šleseri. Viņi no vienas ģimenes trīs grib sēdēt Saeimā.
NOTEIKTI, NE PAR TIEM, KURI PIEĻĀVA LOKDAUNUS, ŅIRGĀJĀS PAR CILVĒKIEM, NEĻĀVA ZEĶES NOPIRKT!!! ":)) tad priekš kam jums slimnīcas un ārsti,ja jau jūs visi kaktu dziednieki prot izdziedināt un ,kad tāds dziednieku dziedinātais ar kādu vēža slimību pēdējā stadijā aiziet pie ārsta,kur vairs ārsti nevar palīdzēt,tad tie sliktie mediķi paliek vainīgi,jo nav varējuši izārstēt ,prātā jukušā lauku onkultiņa īpašās spējas saucas tukša fantazēšana bez pierādījumiem. ··· Vēlēšanas: Vēlēšanas lasīt visu diskusiju (64 atbildes) –»
Aizej, nobalso, ievēli un nekāda labuma? (19)
Kāda jēga ir jau no 15 partiju iesniegtiem sarakstiem? Vai tad būs kas labāks, ja pa vidu maisās tie paši vecie, ZZS, SASKAŅA, JAUNĀ VIENOTĪBA, LKS. Jo atkal ir solījumi kurus ir sarakstījuši, bet tiekot krēslā jau ...
Balsoju pret iestāšanos ES. Ar tīru sirdsapziņu varu neiet balsot. Joprojām veikalos gaidu parādāmies to cukuru, kas 8 reizes saldāks kā bija "Jelgavas cukurs". Eiroparlamenta vēlēšanas ir pilnīgi bezjēdzīgas, jo mūsu 8 cilvēki tur neko nespēj ietekmēt, tāpēc tas viņiem vnk ir tāds kā labi apmakāts darbs ar minimālu piepūli. Ja kāds no kandidātiem ir radiniekieks vai draugs un vēlāt viņam labu dzīvi, tad var par viņu aiziet nobalsot. Man tādu nav sarakstos, tāpēc es pirmo reizi kopš neatkarības sakuma un šim vēlēšanām neiešu. Vienīgā intriga tajās ir, vai vēlēšanas dabūs 20% apmeklējumu vai nedabūs :D Diemžēl tā ir. Un būs, kamēr latvieši neapjēgs, ka jāstartē maksimums 3 partijām. Citādi sociķi un komunisti tiks valdībā un darīs to, ko diktē Krievija, kā tas ir tagad Rīgas domē. Jā, tas Eiroparlaments tiešām atstāj tāda bezsakarīga pasākuma iespaidu - nav tur bijis nekādas reālas jēgas arī no it kā labiem deputātiem. Gandrīz, kā te kādreiz jokoja, uz Eiroparlamentu jābalso par tiem, kurus vienkārši mazāk gribi redzēt Latvijā. ;) Mums ir raksturīgs tāds provinciāls domāšanas veids. Tā kā esmu no laukiem, tad to redzu arī Saeimas vēlēšanās, kad ievēl deputātus no novadiem, tad iedomājas, ka viņi ir novada "sagādnieki" un vilks novadam labumus, jo kāpēc gan viņus ievēlējām, lai gan viņiem ir jādomā un jāstrādā visai Latvijai.
Tāpat arī par Eiroparlamentu. Te nav jādomā, kurš no kandidātiem būtu labāks Eiroparlamentā Latvijai, bet gan, kurš būtu noderīgāks visai Eiropai. Mēs vēl neesam apjautušuši, ka esam eiropieši. Amerikā mūs vairs sen nešķiro pēc tautības vai valstspiederības, viņiem mēs visi esam european. Mums pašiem arī tas jāsaprot.
··· Vēlēšanas: Aizej, nobalso, ievēli un ... lasīt visu diskusiju (19 atbildes) –»
Vai ārkārtas vēlēšanās balsosiet savādāk, kā oktobrī? (34)
Ja politiķi ir tik nespējīgi, ka nevar atrast profesionāļus savās rindās un gatavojas taisīt tehnisko valdību, tad būs ārkārtas vēlēšanās. Bet visas ievēlētās partijas ir izgāzušās! Vai balsosiet tagad ...
Ja partija, kas vēlēšanās ir ieguvusi 16% balsu realizē 16% savu solījuma, tad tā ir nevis solījumu nodošana bet objektīvā realitāte. Un tieši tas ir tas ko ievēlētie negrib saprast, ka neviens no viņiem nevar diktēt savus noteikumus. Poza "ar šiem es nestrādāšu", "šo es nedarīšu" iespējama tikai iegūstot vairākumu balsu.

Vēlēšanu rezultāti atspoguļo reālo situāciju valstī. Sadrumstalota sabiedrība kurai nav kopīgu mērķu un vajadzību. Partija "īstās sejas" nav manījušās. Tas tu vari atļauties domāt tikai par sociālajiem jautājumiem un ignorēt visu pārējo to sabiedrības daļu kam tie nav aktuāli. Ja tā dara partijas tad sanāk kas nu ir sanācis. Lai izveidotu valdību ir jādomā arī par tām lietām kas tev personiski nav interesantas vai pat nepatīk.
Balsošu par tiem pašiem. Savējos nenododu. Mani apmierina viņu rīcība. Es nebalsošu par ārkārtas vēlēšanām.
Krieviem ir labs teiciens - Где обосралса, там и витиратса надо.
Diez,par ko balso tie,kas nesaprot? Man ,kā konservatīvam stagnātam,bija skaidrs,ka ticēt solījumiem ir muļķīgi un var atbalstīt tikai mazāko ļaunumu... Nekas jau nav mainījies... It kā jau nav labi pēc personībām vadīties, jālasot partiju programmas , un tad jālemjot.
Realitāte ir tāda, ka programmas tika aizmirstas, un personības viena otru apķengāja kā prasdamas.
Man nav ne mazāko simpātiju pret Gobzemi, pārāk miglā tīta viņa pagātne, pārak daudz negāciju no profesionālās darbības.
Bordāns - bija tak pat Tieslietu ministrs,bet ātri viņu nocēla no trases. Pirms gadiem saņēmu viņa parakstītu vēstuli, kad kopā ar Birkavu par programatūras licenzēšanu uzstājās. Biju tīrs kā stikliņš, bet vēstules tonis bija tāda, ka klātbūtnē ko tādu saklausot, viņš apmestu kūleni kā zaķis ar visām savām melnām jostām.
Tā nu esam savēlējuši viskautko, ilgi vēl laikam būs jāmanevrē, lai nonāktu pie kopsaucēja.
Jaunas vēlēšanas neko nedos, tāpat savēlēsim bez apdoma.
Es tomēr esmu par labēju polītiku. Katram par sevi jācīnās, lai izdzīvotu un spētu attīstīties. Eiropa ir apslinkusi. Kas tuvāk zin ASV iekšpolītiku, var apgalvot droši - viņi uz pabalstiem negaida.
··· Vēlēšanas: Vai ārkārtas vēlēšanās ... lasīt visu diskusiju (34 atbildes) –»
Politiskā reklāma (24)
Skatos filmu, izlec kaimiņa partijas reklāma - trāpa 10niekā. Tāpat kā oho - vēlamo pasniedz kā esošo))) Par ko balsosim?
Nebalsošu!
Nav jau par ko balsot!(c)
Kam tieši vajadzētu balotēties, lai tomēr balsotu? Betmenam? Lāčplēsim? Trampam? Putinam? Raimondam Paulam? Kam? Jo kādam taču to valsti jāvada?
23:40
Betmens vienmēr aizņemts, ķer korumpētos nu tas kurš ar to kameru skraida.
Lāčplēsim sūdīga karma, vienmēr nogrimst-nebalsošu.
Tramps jau aizņemts tātad atkrīt.
Putins manuprāt labākais no kandidātiem, bet valsts valodu nezin arī atkrīt.
Paliek Raimis, a ko tiks parlamentā būs iespēja "atsist atpakaļ" Krājbankā pazaudēto.
A ko tauta viņu mīl...
Es par Raimi
es balsoju, vienmēr, uzskatu par savu pilsoņa pienākumu, svītroju bez žēlastības... arī šis gads nebūs izņēmums, bet, par kuru partiju, tas , lai paliek manā personīgajā ziņā... katrā gadījumā, tā nebūs saskaņa, ne arī tai pietuvinātie.. man ir laba atmiņa, un kandidātus ar sabojātu reputāciju, vai pagātnē izdarītiem darbiem, valstij, iedzīvotājiem par sliktu- atceros. Nebalsošu!
Nav jau par ko balsot!
nez kurš tad grib to valsti vadīt? saņem tik naudu un visa vadīšana!:)) ··· Vēlēšanas: Politiskā reklāma lasīt visu diskusiju (24 atbildes) –»
Nea, liela daļa par saskaņu.
Tie nav nojūgušies? ))))
latvieši ir slinki un alkatīgi, visi grib pie siles lai zagtu....uz 1,6 milj iedzīvotāju...1600 iecerēto taukmūļu, 1 taukmūlis uz 1000 iedzīvotājiem, nav tā kā par traku, ja uz vēlēšanām aiziet mazāk par pusi Lai par JKP balsotu? Par partiju staiguli Bordaanu? Cik vinjsh komjaunietis tas ir nomainiijis, ziniet? Unkopmaanija ar histeerikji Striikji UN 13 gadus KNABaa bezjeegaa laiku pavadiijushaa Jurashu? :D Saulvezhi kaarteejie.
Naivulji! Krievi sen jau ir sheit, taa kaa baidiishana ar tiem ir mulkju kjershana sadulkjotaa uudenii. Nacionaaljiem nekaa cita nav uz ko speelet, un baidiishana ar krieviem ir vinju vieniigaa kaarts.
laiks iet, bet būtiski nekas nemainās. Agrāk bija Zīgerists, kas dalija vēlētājiem banānus, tagad ir Kaimiņš, kurš banānus aizvieto ar solijumiem par neko. Neredzu jēgu balsot par partiju, kurā ir tikai bļāvēji un cilvēki ar bēdīgu reputāciju. Pie tam partijas "Lokomotīve" ir plātīgs muļļa. Iepriekšējās vēlēšanās Kaimiņa vietā bija ģībēja Sudraba. Sudrabai šogad nespīd, bet viņas vietā ir Kaimiņš. tāds SC piedēklītis. AivarsN, nu Tu tak neesi muļķis un gan jau pārzini Latvijas vēlēšanu sistēmu. Tātad arī labi zini, ka tās vēlētāju balsis, kas tiks atdotas par partijām kuras netiks pāri 5%, tiks proporcionāli sadalītas to partiju starpā, kas pārvarēs 5% barjeru. Un tā gadu no gada latvieši balso par apmēram 10 partijām, no kurām puse netiek Saeimā, jo mēs domājam, ka esam demokrātiskā,drošā un politiski stabilā valstī. Krievi pa to laiku jau kuro reizi balso par SC un nešķaida savas balsis. rezultātā SC tiek apmēram 30%. Un ar laipnu protesta balsojumos izpurgāto vēlētāju atļauju, viņu balsis galvenokārt tiek pieskaitītas Ušakova/Amerika Kremļa pilotprojektam. Tāpēc atvaino, bet tādus protesta balsotājus es uzskatu par muļķiem. Kādam varbūt šķiet, ka nevar būt sliktāk kā ir šobrīd? Ticiet man - var! un kā vēl. ··· Vēlēšanas: Vai tiešām latvieši ir ... lasīt visu diskusiju (62 atbildes) –»
Margriete: tikai tās būs senāta nevis prezidenta vēlēšanas. ASV vēl ne tikai prezidentu:) Nepamatotas ilūzijas lielai daļai ārzemnieku. Amerikānis vidējais, visticamāk, viņu ievēlēs arī nākamreiz. coldlands - atsskkiriibaa no Tevis, jaa. Un ko atbilde dos Tev? Liidz 2024. - zero. ··· Vēlēšanas: Cik reāla ir iespēja, ka ASV ... lasīt visu diskusiju (16 atbildes) –»
Kas, vainīgs pie publikācijas? (16)
LZS deputāta kandidāts Raivis Zigmunds no Ozolniekiem. Iznācis publiskai apskatei, neķītrs kailfoto..Kas, vainīgs? Uz ko atbildēja Raivis..Tas ir kompromāts..no Saskaņas centra puses..Kārtējais Klauns,kas nespēj atbildēt par ...
kapec pec "Kas" komats? kapec tik daudz daudzpunkti? tu stosties?
vai tiesham pieaudzis un skola gajis cilveks nav spejiigs noformulet vienkarshu jautajumu?
Šīs sadaļas nosaukums ir "Politika, sabiedrība", tā ka te ir vieta politikai gan.
Un jā, tas ir kompromats.
Kas vainīgs? Pats viņs vainīgs, ja esi ko tādu darījis, publicējis, sūtījis, tad jārēķinās, ka to var izvilkt gaismā, ja reiz kandidē uz publisku amatu.
Bet par ko cepiens? Latvijā jau uz to skatās iecietīgi, deputāti dzer, taisa avārijas u.t.t., bet šeit dēl tā karjeras netiek apdraudētas.
Mani tik interesē 3 lietas :)
1) kas ir tas superneķītrais, kas ir redzams šajā bildē (vislabāk kontekstā ar wanabe erotiskajām bildēm pašas autores profilā) :)
2) Kāds ir pamats neticēt tam, ko šis kandidāts saka? :)
3) Kur šajā jautājumā tiek meklēta pieredze? :)
Man gan likās smieklīgi! :) Ja es pirms tam nezināju nekādu tur Raivi Zigmubdu, tad tagad zināšu, ka tas ir tas plikais onka ar vāzi un tulpi no apsveikuma bērnudārza sievietēm. Kultūra tiek nesta meitenēm :))))) Laila14, es tikko iebraucu politikā sarunā ar fargo, man patiešām žēl... atvainojos visiem!... varbūt šajā portālā neizvedīsim politiskās kaujas. Mums taču ir pret ko cīnīties...vīrieši pret sievietēm, sievietes pret vīiriešiem :D ··· Vēlēšanas: Kas, vainīgs pie publikācijas? lasīt visu diskusiju (16 atbildes) –»
Pašvaldību vēlēšanu kandidātu saraksts Rīgā (11)
Nevaru atrast pašvaldību vēlēšanu kandidātu sarakstu Rīgā. Googlē viskautkas, tikai ne saraksti.
https://www.cvk.lv/pub/public/31560.html - visas partijas un programmas Pensionāriem uz mežu ragaviņas par brīvu.😁 http://pv2017.cvk.lv/CandidateLists/Location?id=7GMEialdZcbMIUF05%2FV2NA%3D%3D

Kandidātu saraksti Rīgā.
Un kādas jūsu domas, par ko balsot, kuri Rīgai būtu derīgākie?

Kura limonāde ir veselīgāka - kola vai fanta?
Un jo tālāk no Rīgas, jo labāk saprotams, kas rīdziniekiem būtu tas labākais ;D ··· Vēlēšanas: Pašvaldību vēlēšanu ... lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Ārzemju latvieši un vēlēšanas. (21)
Vai nevajadzētu liegt ārzemju latviešiem piedalīties vēlēšanās? Citādi sanāk paradokss - viņi nobalso par tiem,kuru darbus uz savas ādas nemaz neizbauda. Piemēram - nobalso par "Vienotību" viņu skaisto un patriotisko runu ...
Ārzemju latvieši, cerams nenobalsos par "Saskaņu". Toties LV dzīvojošie to kuplā skaitā darīs, gan balsojot, gan vispār neejot balsot. eh, tad jau labāk atļaut vēlēt tikai pašiem kandidātiem ;) Man arī tas liekas savādi,ka cilvēki,kuri šo valsti pametuši,daudzi pat jau sen,piedalās tās vēlēšanās. Viņi jau tik pat labi var balsot tā,lai mēs palikušie arī ātrāk būtu spiesti Latviju pamest un sastādītu viņiem kompāniju tur ārzemēs. Ja reiz esi ģimeni pametis,tad kādas tev tiesības lemt par tās iekšējo kārtību un budžetu? Kāpēc aizliegt balsot? No malas ir daudz labāk redzams, kādā veidā mēs čāpojam uz bezdibeņa pusi :)
Plus abstrahējas no "balsojiet par mani, jo es šito jums par brīvu iedevu" :) Narkomāniem arī pirmā deva bija par brīvu :)
Tu ko? Ārzemju latvieši balsos par Kaimiņu, jo viņš taču ir smieklīgs, un viņš grib kaut ko izdarīt, kaut vienīgais ko viņš izdarījis sēžot Saeimā ir visus izbesījis un uzēdis 20 kg. ··· Vēlēšanas: Ārzemju latvieši un ... lasīt visu diskusiju (21 atbildes) –»
Kurš maksā par braukšanu sabiedriskajā transportā? (27)
Skatos TV un ik pēc 10 minūtēm skan reklāma, cik daudz ģimene ietaupa uz bezmaksas transportu un ēdināšanu par velti. Varbūt citi potenciālie Rīgas saimnieki varētu paskaidrot, kurš apmaksā tos krievu bezmaksas braucienus? ...
"salinjas" vadiitaaji pa 8 gadiem Riigu + 100 milj, iedzinushi 1miljards paraadaa (kas buus arij jaatmaksaa), ielas neizbraucamas, buuvee zelta tiltus, un laizh platiina tramvajus, pasvaldiibas iipashumi paartapushi graustos, bet vieniigie kas nedeelju visos tv kanaalos un radio stacijaas reklameejaas ar beernu pusdienaam un penzhiem atlaideem uz transportu, gribeetos zinaat cik taa reklaamas kampanja izmaxsaa to Chris 1986
Salina Baltkrievija?! ASV, Norvegijas un ES valstu pilsoni stav uz Baltkrievijas robezas un rok tunelus, lai tiktu ieks to Laimes zemi!
Beidz tak dzert vircu!!!!
Ir divas sistēmas:
- pirmajā cilvēks strādā, nopelna un maksā par pakalpojumiem.
- otrajā tiek atzīts, ka cilvēks ir pārāk glups radījums, tāpēc visu naudu ko viņš nopelna viņam atņem nodokļos un gudrāki par viņu lemj kā to naudu tērēt. cik transportam, cik ēšanai utt. un cik vispār cilvēkmīlestības vārdā kaimiņam jāatdod.
sailing, es nezinu, kurš no abiem grupējiem vairāk zog - vai nacionālais vai krievu. Bet tautai katrā ziņā ir izdevīgāk, ka nav viens zagļu monopols visās pilsētās un viņi viens otru pieskata un bāž viens otram acēs otra grupējuma izdarības tā sāpe ir saprotama,bet kas viņu ievēlēja,ja ne tie paši naivie 30% latvieši,kas notic vienam ebrejam ,kas labi prot kārt makaronus..reāli likumīgs zag;is,kas visvairāk izzadzis RD kasi caur saviem attkatiem +20% ,kas jau kļuvis nekaunīgs jau pieprasa lielāku piķi Rīgas firmām,kas grib sadarboties..salīdzinoši ..kāpēc pie Aksenoku izsvilpa..tāpēc ,ka neļāva zagt +RD kasē bija uzkrājums un parāds bija smieklīgs..pašlaik nāk ES nauda ,projekti kur droši izzog visus 70%..ir protams bezmaksas pusdienas līdz 9.kl.un sabiedriskais transports Rīgas pensikiem,kur reāli pasniedz uz paplātes banānu,bet pretī paņem maisu ar lielu naudu..jo zin ,ka nobalsos par viņiem atkal ..kas ir reālais balsotājs par SC..70%ruskij jazik,un naivie 25%latviskie runātāji,kas dzīvo šodienas pasniegtam banānam..nerunājot tādu sīkumi,ka Rīgas namu pārvalde paceļ cenas +zemes nodoklis un ,,kvalitatīvie pakalpojumi"Brīvības ielas,,,Saktas zelta logi",Rīgas osta,kur maksā nodokļus mazāk kā Venstpils osta..tāds sīkums valodas referendums,kur āzis parāda savu patieso būtību.. ··· Vēlēšanas: Kurš maksā par braukšanu ... lasīt visu diskusiju (27 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu