Vēlēšanas

vēlēšanas foto attēls

Vēlēšanas - jautājumi un diskusijas

Margriete: tikai tās būs senāta nevis prezidenta vēlēšanas. ASV vēl ne tikai prezidentu:) Nepamatotas ilūzijas lielai daļai ārzemnieku. Amerikānis vidējais, visticamāk, viņu ievēlēs arī nākamreiz. coldlands - atsskkiriibaa no Tevis, jaa. Un ko atbilde dos Tev? Liidz 2024. - zero. ··· Vēlēšanas: Cik reāla ir iespēja, ka ASV... lasīt visu diskusiju (16 atbildes) –»
Kas, vainīgs pie publikācijas? (16)
LZS deputāta kandidāts Raivis Zigmunds no Ozolniekiem. Iznācis publiskai apskatei, neķītrs kailfoto..Kas, vainīgs? Uz ko atbildēja Raivis..Tas ir kompromāts..no Saskaņas centra puses..Kārtējais Klauns,kas nespēj atbildēt par saviem NE.....
kapec pec "Kas" komats? kapec tik daudz daudzpunkti? tu stosties?
vai tiesham pieaudzis un skola gajis cilveks nav spejiigs noformulet vienkarshu jautajumu?
Šīs sadaļas nosaukums ir "Politika, sabiedrība", tā ka te ir vieta politikai gan.
Un jā, tas ir kompromats.
Kas vainīgs? Pats viņs vainīgs, ja esi ko tādu darījis, publicējis, sūtījis, tad jārēķinās, ka to var izvilkt gaismā, ja reiz kandidē uz publisku amatu.
Bet par ko cepiens? Latvijā jau uz to skatās iecietīgi, deputāti dzer, taisa avārijas u.t.t., bet šeit dēl tā karjeras netiek apdraudētas.
Mani tik interesē 3 lietas :)
1) kas ir tas superneķītrais, kas ir redzams šajā bildē (vislabāk kontekstā ar wanabe erotiskajām bildēm pašas autores profilā) :)
2) Kāds ir pamats neticēt tam, ko šis kandidāts saka? :)
3) Kur šajā jautājumā tiek meklēta pieredze? :)
Man gan likās smieklīgi! :) Ja es pirms tam nezināju nekādu tur Raivi Zigmubdu, tad tagad zināšu, ka tas ir tas plikais onka ar vāzi un tulpi no apsveikuma bērnudārza sievietēm. Kultūra tiek nesta meitenēm :))))) Laila14, es tikko iebraucu politikā sarunā ar fargo, man patiešām žēl... atvainojos visiem!... varbūt šajā portālā neizvedīsim politiskās kaujas. Mums taču ir pret ko cīnīties...vīrieši pret sievietēm, sievietes pret vīiriešiem :D ··· Vēlēšanas: Kas, vainīgs pie publikācijas? lasīt visu diskusiju (16 atbildes) –»
Pašvaldību vēlēšanu kandidātu saraksts Rīgā (11)
Nevaru atrast pašvaldību vēlēšanu kandidātu sarakstu Rīgā. Googlē viskautkas, tikai ne saraksti.
https://www.cvk.lv/pub/public/31560.html - visas partijas un programmas Pensionāriem uz mežu ragaviņas par brīvu.😁 http://pv2017.cvk.lv/CandidateLists/Location?id=7GMEialdZcbMIUF05%2FV2NA%3D%3D

Kandidātu saraksti Rīgā.
Un kādas jūsu domas, par ko balsot, kuri Rīgai būtu derīgākie?

Kura limonāde ir veselīgāka - kola vai fanta?
Un jo tālāk no Rīgas, jo labāk saprotams, kas rīdziniekiem būtu tas labākais ;D ··· Vēlēšanas: Pašvaldību vēlēšanu kandidātu... lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Ārzemju latvieši un vēlēšanas. (21)
Vai nevajadzētu liegt ārzemju latviešiem piedalīties vēlēšanās? Citādi sanāk paradokss - viņi nobalso par tiem,kuru darbus uz savas ādas nemaz neizbauda. Piemēram - nobalso par "Vienotību" viņu skaisto un patriotisko runu dēļ,bet tās...
Ārzemju latvieši, cerams nenobalsos par "Saskaņu". Toties LV dzīvojošie to kuplā skaitā darīs, gan balsojot, gan vispār neejot balsot. eh, tad jau labāk atļaut vēlēt tikai pašiem kandidātiem ;) Man arī tas liekas savādi,ka cilvēki,kuri šo valsti pametuši,daudzi pat jau sen,piedalās tās vēlēšanās. Viņi jau tik pat labi var balsot tā,lai mēs palikušie arī ātrāk būtu spiesti Latviju pamest un sastādītu viņiem kompāniju tur ārzemēs. Ja reiz esi ģimeni pametis,tad kādas tev tiesības lemt par tās iekšējo kārtību un budžetu? Kāpēc aizliegt balsot? No malas ir daudz labāk redzams, kādā veidā mēs čāpojam uz bezdibeņa pusi :)
Plus abstrahējas no "balsojiet par mani, jo es šito jums par brīvu iedevu" :) Narkomāniem arī pirmā deva bija par brīvu :)
Tu ko? Ārzemju latvieši balsos par Kaimiņu, jo viņš taču ir smieklīgs, un viņš grib kaut ko izdarīt, kaut vienīgais ko viņš izdarījis sēžot Saeimā ir visus izbesījis un uzēdis 20 kg. ··· Vēlēšanas: Ārzemju latvieši un vēlēšanas. lasīt visu diskusiju (21 atbildes) –»
Kurš maksā par braukšanu sabiedriskajā transportā? (27)
Skatos TV un ik pēc 10 minūtēm skan reklāma, cik daudz ģimene ietaupa uz bezmaksas transportu un ēdināšanu par velti. Varbūt citi potenciālie Rīgas saimnieki varētu paskaidrot, kurš apmaksā tos krievu bezmaksas braucienus? Man nez kāpēc...
"salinjas" vadiitaaji pa 8 gadiem Riigu + 100 milj, iedzinushi 1miljards paraadaa (kas buus arij jaatmaksaa), ielas neizbraucamas, buuvee zelta tiltus, un laizh platiina tramvajus, pasvaldiibas iipashumi paartapushi graustos, bet vieniigie kas nedeelju visos tv kanaalos un radio stacijaas reklameejaas ar beernu pusdienaam un penzhiem atlaideem uz transportu, gribeetos zinaat cik taa reklaamas kampanja izmaxsaa to Chris 1986
Salina Baltkrievija?! ASV, Norvegijas un ES valstu pilsoni stav uz Baltkrievijas robezas un rok tunelus, lai tiktu ieks to Laimes zemi!
Beidz tak dzert vircu!!!!
Ir divas sistēmas:
- pirmajā cilvēks strādā, nopelna un maksā par pakalpojumiem.
- otrajā tiek atzīts, ka cilvēks ir pārāk glups radījums, tāpēc visu naudu ko viņš nopelna viņam atņem nodokļos un gudrāki par viņu lemj kā to naudu tērēt. cik transportam, cik ēšanai utt. un cik vispār cilvēkmīlestības vārdā kaimiņam jāatdod.
sailing, es nezinu, kurš no abiem grupējiem vairāk zog - vai nacionālais vai krievu. Bet tautai katrā ziņā ir izdevīgāk, ka nav viens zagļu monopols visās pilsētās un viņi viens otru pieskata un bāž viens otram acēs otra grupējuma izdarības tā sāpe ir saprotama,bet kas viņu ievēlēja,ja ne tie paši naivie 30% latvieši,kas notic vienam ebrejam ,kas labi prot kārt makaronus..reāli likumīgs zag;is,kas visvairāk izzadzis RD kasi caur saviem attkatiem +20% ,kas jau kļuvis nekaunīgs jau pieprasa lielāku piķi Rīgas firmām,kas grib sadarboties..salīdzinoši ..kāpēc pie Aksenoku izsvilpa..tāpēc ,ka neļāva zagt +RD kasē bija uzkrājums un parāds bija smieklīgs..pašlaik nāk ES nauda ,projekti kur droši izzog visus 70%..ir protams bezmaksas pusdienas līdz 9.kl.un sabiedriskais transports Rīgas pensikiem,kur reāli pasniedz uz paplātes banānu,bet pretī paņem maisu ar lielu naudu..jo zin ,ka nobalsos par viņiem atkal ..kas ir reālais balsotājs par SC..70%ruskij jazik,un naivie 25%latviskie runātāji,kas dzīvo šodienas pasniegtam banānam..nerunājot tādu sīkumi,ka Rīgas namu pārvalde paceļ cenas +zemes nodoklis un ,,kvalitatīvie pakalpojumi"Brīvības ielas,,,Saktas zelta logi",Rīgas osta,kur maksā nodokļus mazāk kā Venstpils osta..tāds sīkums valodas referendums,kur āzis parāda savu patieso būtību.. ··· Vēlēšanas: Kurš maksā par braukšanu... lasīt visu diskusiju (27 atbildes) –»
Vai novēlat veiksmi Hilarijai? (61)
Jā - kāpēc, nē - arī kāpēc?:)
novēlu veiksmi hilarijai nokļūt cietumā. pēc obamas 8 gadiem, trampam alternatīvu tur šobrīd nav. Ja tur pārliecinoši uzvarētu malārija, tad mazāk no viņiem ciestu citas valstis citos kontinentos, bet ja hilārija, tad viss pa vecam- civilo līķu kaudžu kaudzes citos kontinentos- kā Hirosimā, Nagasaki, Vjetnamā, Korejā, Afganistānā, Irākā, Lībijā, Sīrijā, vēl jau dikti gribētos Irānā, Venecuēlā un citur, kur ir nafta vai opijs, un var labi nopelnīt, un ar slepkavošanu pietuvināt ´zelta miljarda´ atlikuma bilderbergas kluba vareno plānu uz Zemes...;) Hilarijai jāuzvar, kaut vai tikai tādēļ, lai tāda maza valstiņa kā Latvija spētu pastāvēt. Ja Tramps kāps tronī, visticamāk viņš ar Krieviju veiks vienu lielu deel$$$. Pasaules pārdalīšana nekad nav notikusi bez upuriem. Es apbrīnoju to stulbumu ar kādu šeit cilvēki fano par Trampu, bet vairāk man bažas rada amīšu vēlētāji, jo tie ir kā mērkaķis ar granātu. ASV vēlēšanas ir farss - realitātes šovs. Pilnīgi vienalga, ko ievēlēs...Uzraksts uz šķūnīša neko neliecina par tā saturu. limonija 21:45-Tu esi rietumu propogandas upuris. :) ··· Vēlēšanas: Vai novēlat veiksmi Hilarijai? lasīt visu diskusiju (61 atbildes) –»
Kāpēc vēlēšanās nevar balsot "pret" konkrētu partiju? (17)
Kā domājiet, vai vēlētāju skaits pieaugtu, ja varētu balsot "PRET"? Es, piem., labprāt izmantotu tādu iespēju, jo uzskatu, ka visi pa lielam ir vienādi, bet zinu, kurus tieši es negribētu.
tipa par un pret pa 1 balsij taa? Man gan labāk patiktu par konkrētiem cilvēkiem,ne partijām balsot Es arī par to esmu domājusi, un lūk mans- "pa taisno domājošas blondīnes" skaidrojums:
Iespējams, ka par tām partijām, kuras kaut ko dara un "ar kaut ko izceļas"(labu vai sliktu- vienalga, jo kas vienam vēlētājam patīk, tas citam nepatīk), sabalsotu ļoti daudz "pret",bet tās, kas neko nedara, par kurām gandrīz vai vispār nekas nav zināms un kurām nav reālas pieredzes valsts vadīšanā, izvirzītos priekšplānā. Kaut gan arī to nevar paredzēt- kādas sekas tad mūs sagaidītu.
Savukārt, ja varētu balsot gan par, gan pret- būtu ļoti grūti to visu godīgi līdzsvarot.
Kāpēc nevar balsot "pret"? Var. Aizej uz iecirkni, paņem to sarakstu kam vēlies balsot "pret" un izvītro pilnīgi visus tajā esošos kandidātus. Tā palīdzēsi citu sarakstu kandidātiem pavirzīties uz priekšu. Boeing nu gan garām aizlidoja! Ja arī nosvītrosi visus sarakstā, kopumā būsi nobalsojis "PAR" šo sarakstu! Laikam tikai AN-2 esi balsošanas ziņā! ··· Vēlēšanas: Kāpēc vēlēšanās nevar balsot... lasīt visu diskusiju (17 atbildes) –»
Vai ticat pozitīvam pārmaiņām pēc vēlēšanām? (67)
Shobriid, kad lielaakaa dalja jau nodevushi savas balsis (iznjemot veel taalaakos kontinentus), varat atklaati godiigi sev un citiem atklat: vai juus ticaat pozitiivaam paarmainjaam Latvijaa, kad jaunaa valdiiba saaks savu darbu?
Gribētos ļoti ticēt, bet šaubos.
Kā Tu pats redzi - kas varētu būt "jaunā valdība" un ar ko tā atšķirsies no iepriekšējām ? :)
Vai krunkains čekists ir saucams par jaunekli? Kamēr Tu ticēsi, ka kaut ko mainīs valdība, nevis Tu pats - tikmēr arī nekas nemainīsies. Nee! Taa pati koaliicija, kas mainiisies?
Buus ciinja par naudas ministrijaam, taapat liks visaadus citam nederiigos visu speciaalitaashu prateejus resursu prasoshajaas....
Viens cirks buus prom, nakamais jau buuvee telti.
Taa ka cilveekiem atliek iespeeju robezhaas turpinaat dziivot savu dziivi.
Ineresanti būtu uzzināt, kas mums tagad aiziet secen un ko zaudējam SC + Sudrabai neveidojot koalīciju? ··· Vēlēšanas: Vai ticat pozitīvam pārmaiņām... lasīt visu diskusiju (67 atbildes) –»
Par ko jūs balsosiet 4. oktobrī? (104)
Par ko jūs balsosiet 4. oktobrī Saeimas vēlēšanās? Šodien Panoramā parādīja jaunos reitingus - tiek iekšā tikai 4 partijas. Es vienmēr esmu balsojis par Saskaņu, bet šoreiz svārstos starp Saskaņu un Sudrabas jauno veidojumu. Pēdējā...
Protams ka par saskanu.Kā citādi Nils tiks pie vadīšanas, Maskava pie teikšanas. Jurkānam arī vajag darbiņu, un ebrejzēniem. ES BALSOT NEEJU!!! Jocīgs Tu esi,ka uzticies ebreju politiķiem, ka nesaproti, ka viņus vismazāk interesē latviešu un Latvijas labklājība. Nezinu. Visticamāk, ka par kaut ko latvisku. :) Gods kalpot Latvijai - par saskaniigiem 20% :) ··· Vēlēšanas: Par ko jūs balsosiet 4. oktobrī? lasīt visu diskusiju (104 atbildes) –»
Reitingi krīt, nekas cits neatliek, kaut arī veca un izļurkājusies, bet tomēr lokomotīve... http://www.baltictimes.com/news/articles/33288/#.VCCJlVexqM8

laikam saacis svilt jautaajums par imunitaati... un pie taa, ka kaarteejais politliikjis nedabuus pielaidi valsts nosleepumiem, publika jau saakusi pierast
Ideāls! Cilvēks magnāts,kuram nevajag rauties dēļ naudas politikā! Cilvēks,kurš nelaizīs pakaļu Rietumu okupantiem,cilveks,kurš zina Sorosa būtību...izsvuedīs SVF no lv,kuri mùs noveduši verdzībā... Es par Lembergu! A man arī viņš patīk! Ar harizmu. ··· Vēlēšanas: Ko sakāt par Lembergu kā... lasīt visu diskusiju (52 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu