Kurā pusē viņi nostāsies?
Šodien netā lasīju, ka LV dzīvo simtiem tūkstoši musulmsņu, indiešu,pakistāņu utml.Nav noslēpums,ka Krievija gatavojas karam ar Baltijas valstīm. Kurā pusē stāsies tie indusi, džaamšuti un līdzīgie. Tur vīrieši kā reize no 18-45.Vņus vajag iesaukt kaut kādā militārajā vienībā, lai karo pret krieviem.
True Lidostā pie kases viņi nostāsies. 2026-05-11 22:09
Aranija jautājuma autora komentārs Tātad vajag atcelt tos reisus. Un visus autobusos un uz frontes 1. līnijām. 2026-05-11 22:12
Aranija jautājuma autora komentārs Mums taču vīriešu maz, bet tur simtiem tūkstošu. Kāds ir padomājis, kā to massu lietderīgi izmantot? Kurš tur tuvāk deputātiem, iesakiet ideju. 2026-05-11 22:14
Egi Kuri maksās vairāk,to pusē ar nostāsies.... 2026-05-11 22:18
DanaL
SIMTIEM tūkstošu???
Tas laikam kāds tracera blogs?
2026-05-11 22:22
Aranija jautājuma autora komentārs Nu ok, varbūt ne simtiem , bet cipars bija baigais, ne 10000./ kad būs laiks, pameklēšu konkrētus ciparus/ Un tur vīrieši no 18-45. Saproti, kāda iespēja tos X stundā izmantot lietderīgi. 2026-05-11 22:25
Aranija jautājuma autora komentārs
Wo-"2026. gada pirmajā ceturksnī Latvijā strādā teju 23 tūkstoši viesstrādnieku, liecina jaunākā informācija. Viesstrādnieku skaits pieaug, lai kompensētu darbaspēka deficītu, kas pārsniedz 20 tūkstošus. Visvairāk nodarbināto ir no trešajām valstīm, tostarp no Vidusāzijas."/c/
Tie ir tikai oficiāli reģistrētie. + indusu "studenti" bija minēti, cipars bija ļoti liels. Un cik vēl nelegālo.Ja tās būtu sievietes vai pensionāri, tad cita lieta, bet te v samom soku!!
2026-05-11 22:30
Raivis_1977 Atkal Krievija un Baltijas valstis! Krievija vēl nav pat ne trešdaļu iekarojusi Ukrainas teritorijas ... Kaut gan, pareģots bija, ka Krievija ieņems kā tikai kaut kur pusi Ukrainas teritorijas ... 2026-05-11 22:34
Raivis_1977 Un Baltijas valstis viņa neieņems. Kaut gan, par Lietuvu 100% - tīgi nepateikšu kā bija tas pareģots! 2026-05-11 22:37
Aranija jautājuma autora komentārs Es gan domāju, ka kādu daļu Latgales krievi okupēs. Un sabombardēs kaut cik arī citus novadus, t.sk Rīgu, jo droni lido tūkstošiem km tālu. Velti Latvijas krievi gaida okupāciju, viņi neaptver, ka krievs sabombardēs tādus Pļavniekus un Imantas, kur dzīvokļi tika izdāļāti učastņikam voini, kurus viņu mazbērni tagad izīrē. Muļķi. 2026-05-11 22:43
Aranija jautājuma autora komentārs OK, bet stāsts ne par to. Bet gan par to, kā Latvijai X stundā lietderīgi izmantot uzbeku&co vīriešus. 2026-05-11 22:45
Reds Kāda iesaukšana - Pakistāna ir Krievijas sabiedrotie un vismaz daļa no pārējām musulmaņu valstīm arī. Kurā pusē nostāsies :D , jācer ka aizbrauks vienkārši. 2026-05-11 22:46
Ellocka Viņi lieki nezaudēs laiku - kamēr latviešu vīrieši karos un tiks nogalināti, apsēklos viņu sievietes! 2026-05-11 22:55
Aranija jautājuma autora komentārs
22:55
Tādēļ es ceļu trauksmi. Esam gudri, domājam kā šādu kvantumu lietderīgi izmantot.
2026-05-11 22:58
Ellocka Kur nu vēl lietderīgāk... 2026-05-11 23:08
elsa man drīzāk interesē, kurā pusē sēdēs putlera partizāns tracers, kuram te ir viss slikti.com 2026-05-11 23:13
Drole
"..vispārējas un daļējas mobilizācijas gadījumā militārajam dienestam Nacionālajos bruņotajos spēkos varēs brīvprātīgi pieteikties Eiropas Savienības (ES), Eiropas Brīvās tirdzniecības asociācijas un NATO dalībvalstu, Austrālijas, Brazīlijas, Jaunzēlandes vai Ukrainas pilsoņi." (C)Militārā dienesta likums
Taa ka teeminjas autore var cereet vieniigi uz BRIIVpraatiigiem braziiljiem un austraaljiem, nevis uz ´kvantumu´, kuru varbuut varees noliigt, lai tie shuutu ´body bags´* prieksh vieteejiem aborigeniem.
* "..the combination of manpower from Eastern Europe with the technical capabilities of NATO would greatly enhance the military potential of the Partnership because it would reduce the risk of body bags for NATO countries, which is the main constraint on their willingness to act. " https://www.georgesoros.com/1993/11/01/toward-a-new-world-order-the-future-of-nato/
2026-05-11 23:46
siikaa16
Nevajag jaukt tautību ar reliģiju. Indietis vai pakistānietis ir nacionalitāte, bet musulmanis - reliģiskā piederība.
Uz mājām viņi bēgs.
2026-05-11 23:57
f12
kāpēc lai viņi vēlētos tikt izmantoti kautkādas Aranijas aizstāvībai?
...kura pat nejēdz atšikirt visus šos ļoti dažādos cilvēkus- pakistāņus un indiešus ,hiduistus un musulmaņus.
no viņu viedokļa droši vien vienādi ir visi baltie- vienalga kādi tur krievi ,latvieši spāņi vai zviedri.
2026-05-12 00:22
Labrador Viņi šeit ir noteicēji , nevis Jūs. Un ne tikai šeit arī visā Eiropā. Nākamajās vēlēšanās uzvarēs indiešu un arābu partijas , Rīga tiks pārveidota un pārdēvēta par New Mumbay. 2026-05-12 01:06
tracer(2026-05-12 06:26)
Optimisti.
Vairaak par melnajiem mani interesee ko dariis nato karaviiri.kuri biezaa slaanii gurkojas aadazu baazee?
Izskataas ka dazhi tic ka spaanu. ...
nākamās atbildes
| 1. lappuse no 4 | nākamās |
