Kurā pusē viņi nostāsies?

Šodien netā lasīju, ka LV dzīvo simtiem tūkstoši musulmsņu, indiešu,pakistāņu utml.
Nav noslēpums,ka Krievija gatavojas karam ar Baltijas valstīm. Kurā pusē stāsies tie indusi, džaamšuti un līdzīgie. Tur vīrieši kā reize no 18-45.Vņus vajag iesaukt kaut kādā militārajā vienībā, lai karo pret krieviem.

True      Lidostā pie kases viņi nostāsies. 2026-05-11 22:09

Egi      Kuri maksās vairāk,to pusē ar nostāsies.... 2026-05-11 22:18

DanaL      SIMTIEM tūkstošu???
Tas laikam kāds tracera blogs?
2026-05-11 22:22

Raivis_1977      Atkal Krievija un Baltijas valstis! Krievija vēl nav pat ne trešdaļu iekarojusi Ukrainas teritorijas ... Kaut gan, pareģots bija, ka Krievija ieņems kā tikai kaut kur pusi Ukrainas teritorijas ... 2026-05-11 22:34

Raivis_1977      Un Baltijas valstis viņa neieņems. Kaut gan, par Lietuvu 100% - tīgi nepateikšu kā bija tas pareģots! 2026-05-11 22:37

Reds      Kāda iesaukšana - Pakistāna ir Krievijas sabiedrotie un vismaz daļa no pārējām musulmaņu valstīm arī. Kurā pusē nostāsies :D , jācer ka aizbrauks vienkārši. 2026-05-11 22:46

Ellocka      Viņi lieki nezaudēs laiku - kamēr latviešu vīrieši karos un tiks nogalināti, apsēklos viņu sievietes! 2026-05-11 22:55

Ellocka      Kur nu vēl lietderīgāk... 2026-05-11 23:08

elsa      man drīzāk interesē, kurā pusē sēdēs putlera partizāns tracers, kuram te ir viss slikti.com 2026-05-11 23:13

Drole      "..vispārējas un daļējas mobilizācijas gadījumā militārajam dienestam Nacionālajos bruņotajos spēkos varēs brīvprātīgi pieteikties Eiropas Savienības (ES), Eiropas Brīvās tirdzniecības asociācijas un NATO dalībvalstu, Austrālijas, Brazīlijas, Jaunzēlandes vai Ukrainas pilsoņi." (C)Militārā dienesta likums

Taa ka teeminjas autore var cereet vieniigi uz BRIIVpraatiigiem braziiljiem un austraaljiem, nevis uz ´kvantumu´, kuru varbuut varees noliigt, lai tie shuutu ´body bags´* prieksh vieteejiem aborigeniem.

* "..the combination of manpower from Eastern Europe with the technical capabilities of NATO would greatly enhance the military potential of the Partnership because it would reduce the risk of body bags for NATO countries, which is the main constraint on their willingness to act. " https://www.georgesoros.com/1993/11/01/toward-a-new-world-order-the-future-of-nato/
2026-05-11 23:46

siikaa16      Nevajag jaukt tautību ar reliģiju. Indietis vai pakistānietis ir nacionalitāte, bet musulmanis - reliģiskā piederība.
Uz mājām viņi bēgs.
2026-05-11 23:57

f12      kāpēc lai viņi vēlētos tikt izmantoti kautkādas Aranijas aizstāvībai?
...kura pat nejēdz atšikirt visus šos ļoti dažādos cilvēkus- pakistāņus un indiešus ,hiduistus un musulmaņus.
no viņu viedokļa droši vien vienādi ir visi baltie- vienalga kādi tur krievi ,latvieši spāņi vai zviedri.
2026-05-12 00:22

Labrador      Viņi šeit ir noteicēji , nevis Jūs. Un ne tikai šeit arī visā Eiropā. Nākamajās vēlēšanās uzvarēs indiešu un arābu partijas , Rīga tiks pārveidota un pārdēvēta par New Mumbay. 2026-05-12 01:06

Līdzīgi jautājumi
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010