Kurā pusē viņi nostāsies?
Šodien netā lasīju, ka LV dzīvo simtiem tūkstoši musulmsņu, indiešu,pakistāņu utml.Nav noslēpums,ka Krievija gatavojas karam ar Baltijas valstīm. Kurā pusē stāsies tie indusi, džaamšuti un līdzīgie. Tur vīrieši kā reize no 18-45.Vņus vajag iesaukt kaut kādā militārajā vienībā, lai karo pret krieviem.
fargo
iedomājies uz brīdi jebkuru dzīvnieku sugu, kur mātītēm viņu dabisko uzvedību aizvieto ar tēviņu uzvedību un izrauj no viņu vides un ir darbs. tā suga ir nolemta iznīcībai. tieši tas, ko tu vari novērot pie rietumu tautām.
tā ir mākslīgi RADĪTA problēma. tā nav dabiska, nekad nav bijis nekādas stihijas un nenovēršamas problēmas, kas atstātu desmitiem tautu bez reālas nākotnes. nav bērnu, kāda vispār jebkam ir jega šai saulē?
2026-05-12 20:29
merlina200 20.28 novecojusi informācija, Pašlaik Latvijā aborti ir ļoti liels retums. Patiesībā bērnus grib, bet nesanāk. Laikam neveselīgā pārtika, smēķēšana, narkotikas u.c. kaitīgi paradumi ir nesuši augļus. Pašlaik katrs 4 bērns Latvijā ir radies mākslīgā veidā. Mākslīgo bērnu radīšana jau 30 gadus strādā un drīz kļūs par galveno veidu, kā tikt pie bērna. Tāpēc, ka mākslīgi dzimis cilvēks nevarēs dabīgā veidā tikt pie bērna, tas ir medicīniski apstiprinājies fakts. 2026-05-12 20:50
Raivis_1977
Sila zvani zvanīja,
dundurs govis ganīja, -
un to visu manīja ... ,
ods kas galvu klanīja!
2026-05-12 20:50
fargo_pa
20:50
ievēro, ka es savu iespēju robežās norādu par ko ir runa. es neteicu par latviju, kur te ir samazinājies šīs parādības daudzums ļoti stipri, jo īpasi pēc 2000. gada datiem un tālāk. tie ir kā sniegpulstenīši, ar vienu, diviem nepietiek. ir dominējis viedoklis, vīrieši ir slikti un nekādi kļuvuši. jautājums - visur!?? tiešām visur? jo novērotais notiek kanādā, austrālijā, eiropā, asv, argentīnā. visur vīrieši pēkšņi ir ķļuvuši citi? variācija neatbilst novērojumam. kaut kas cits notiek, bet visur pēdas ved pie viena. manis minētā. emancipācija, sievietes izrauj no ģimenes, darba tirgus = bērnu nav. varbūt nevis cilvēki ir "vainīgi" bet notiek kaut kas cits? un pie pat pavirša pētījumā - jā ir.
ir teiciens: es neticu nejaušībām, tas man ir pārāk dārgi maksājis.
2026-05-12 21:44
homo_ursus Kāpēc tāds apgalvojums, ka Krievija taisās ar mums karot? Kalniete, tā es tu ar saviem murgiem, kārtējās provokācijas?! Nopērc tak dildo vienreiz, tam tikpat daudz kognitīvās prasmes, kā tev un nevajadzēs tik dziļās tēmās ieslīgt. 2026-05-12 21:48
True
16:21 stāsta par nodevīgajiem zviedriem un angļiem, bet tajā pašā laikā laiza pakaļu krieviem.
Ar ko tu atšķiries no cietiem, tāds pats kājslauķis vien esi?!
2026-05-12 22:29
Sanija_ 2026-05-12 20:50 nav datu, ka Latvijā "katrs ceturtais bērns" būtu ieņemts ar mākslīgās apaugļošanas palīdzību. Aborti Latvijā nav retums, bet skaits samazinājies gan. 2026-05-13 10:16
Raivis_1977 10:16 Elementāra lieta, ko es no sava drauga dzirdēju, ka tad kad viņam bija meitene draudzene kura jau labu laiku bija (ap viņu), ka vieņai redziet bez prezervatīva vajagot bāzt pežā pimpi un tā pamēģināt un tā ik pa brīdim pamēģināt pa mazdruskai! Jo redziet, nēēē viņai vajagot bez prezervatīva un kā tiaki pežā nevis dupsī vai nu kur citūr ...´! Ar prezervatīvu, tas neder! 2026-05-13 10:54
Labrador Pirms kāda laika satikos ar Oho sievieti. Dzīve izskatījās daudz labāk , nekā foto. Bet , izrādās , viņa aktīvi praktizē jogu un indiešu filozofiju , kas tajā laikā bija pretstatā ar maniem uzskatiem. Vēl viņa gribēja man tīrīt čakras. Tātad viņai jau bija zināma nākotne. 2026-05-13 13:23
Raivis_1977
13:23 nu tā kā veca bāba sāk spriest, ir tādi kas netic bībelēm kur nu vēl čakrām ...
vienkārši viņa nepateica vēl to ka tu nebiji cīnītājs
2026-05-13 13:43
Varbuut Čakras neiztīrīja,iztīrīja kabatas. 2026-05-13 19:17
merlina200 10.16 dati, protams, ir, tikai netiek publiskoti, jo šāda statistika var radīt pārāk daudz jautājumu, kāpēc tā ir noticis, kas notiek ar jauniešu veselību, un mulsināt sabiedrību. 2026-05-13 19:58
Raivis_1977 puh.lv/lv/cat-bdsm/ad-virietis-mekle-mobil/8877911.html 2026-05-13 21:48
Raivis_1977 .... kā redzams tur viss notiek un neviens neko nesaprot no tā, bet jāņem vērā, ka pretapaugļošanās tabletes nostrādā 80% gadījumos, bet pārējos gadījumos vai nu dzemdes orgāni nav sekmīgi bijuši iemidzināti vai nu tur cits kas, vai nu elementārā tablešu pierašana orgāniem 2026-05-13 22:33
Labrador Mēs esam ceļā uz jaunu , brahmanisku sabiedrību. Neviens ceļš nav viegls. Bet , ja nopietni , tad jebkura valsts tendēta uz ekspansiju un tam nav obligāti vajadzīgas tanku armādas un dronu spieti. Viss notiek diskrētak. 2026-05-14 11:17
Ruu
Izskatās, šomēnes 13. datumā arī Toļiks atkal jau 11padsmitos pirmspusdienā jau ir paspējis pierīties i jau zem galda apkritis gulēt.
Dēļ tam, Raivim, ir nācies socializēties virtuālajā vidē. Tai skaitā arī ohoho. :)
I nemaz nevajag lai 13padsmitais piektdienā iekrīt lai sūdi sāktos. :)
2026-05-14 21:03
Edg
Indieši nav musulmaņi, pakistāņi jā.
Nejauc putraimus ar peļu sūdiem.
2026-05-15 20:05
Ruu
20:05 Indieši ir visādi. :)
Indijā visakā ir bezgala daudz. Ir Hinduisti, visas 3 šķirnes budistu, abas šķirnes musulmaņu, dievsvienzin zin cik šķirnes kristiešu, utt. :)
2026-05-15 20:44
Raivis_1977 20:44, un tad viņi savā starpā pat sakāvās jo bija atšķirīgi un arī atšķirīgi viedokļi bija 2026-05-15 21:20
Labrador Reālais indiešu skaits pašā Indijā tiek lēsts ap 7 miljardi , jo skaita tos , kam kādi oficiālie dokumenti. Indijā reāli ir ap 190 valodu Un tagad jautājums - kurā minūtē , jeb sekundē avārijā nonāktu Eiropas autovadītājs , nokļūstot New Dheli satiksmes plūsmā. 2026-05-16 12:01
liptoon11 čau,malači ka taa domaajat,pilns cetrs ar melnajaam muteem... Valdiiba piedirsa muusu korumpeeto republiku.. 2026-05-16 13:52
Raivis_1977 Nu bet jā, 12:01 kā var ticēt indietim, ka viņš zinās noteikumus. Latvijā kā indietis laida ar iekrāvēj fūri tā uztaisīja avāriju pie apļa krustojumā un tagad sēd cietumā uz sešiem gadiem jo ietriecās autobusā, kaut gan, indietim bija jāpagaida, jo bija brīdinājuma zīme norādija ja gadījumā brīvs, tad var braukt, bet autobusam bija priekšroka kurš pat kā bija uzsācis apļa veida krustojumu ko kameras parādija un kuram bija galvenais ceļš! 2026-05-16 14:11
Labrador Eiropas pamatiedzīvotāji kļūst par Indijas iebraucēju apkalpojošo personālu. Daudzas Eiropas sievietes par vīriem izvēlas indiešus. 2026-05-17 18:21
| iepriekšējās | 3. lappuse no 4 |
