Nāvessodu izpildīs bet man ir jautājums kristiešiem ...

... www.DELFI.lv, 22. septembris 2010 12:07

ASV nolemj neapturēt nāves soda izpildi vīru noslepkavojušai sievietei:

ASV Augstākā tiesa nolēma neapturēt nāves soda izpildi sievietei, kura atzinusies sazvērestībā ar mērķi nogalināt savu vīru un audžudēlu, trešdien vēsta raidsabiedrība BBC.
Nāves sodu 41 gadu vecajai Terēzei Lūisai izpildīs ceturtdien. Šīs būs pirmā nāves soda izpilde sievietei ASV piecu gadu laikā, bet Virdžīnijas štatā - pirmā 98 gadu laikā.
Par nāves soda apturēšanu nobalsojuši vien divi no deviņiem tiesnešiem, kuriem bija jāpieņem lēmums. Tiek uzsvērts, ka sieviete nenoliedz briesmīga nozieguma pastrādāšanu un viņai nav konstatēti nekādi psiholoģiskie traucējumi.
Sodu izpildīs ar nāvējošo injekciju.
Terēzes vīrs, 51 gadu vecais Džuliāns Lūiss, un 25 gadus vecais audžudēls Čārlzs tika nošauti savā mājā Denvilā 2002. gadā pēc tam, kad sieviete ar nolūku atstāja durvis vaļā.
Abiem slepkavām piespriests mūža ieslodzījums.
Lūisa vēlējusies iegūt vīra mantojumu un apdrošināšanu par dēla dzīvību. Viņa samaksājusi par ieročiem un patronām, kurus izmantoja slepkavas.
Apsūdzība arī apgalvoja, ka Džuliāns pēc uzbrukuma izdzīvojis un sieviete gaidījusi 45 minūtes pirms "ātro" izsaukšanas.
"Es nedaudz uztraucos... Un vēl man ir bail. Taču esmu mierīga, jo ar mani ir Jēzus," sacīja Lūisa, uzzinot, ka nāves sods netiks atcelts.

jautājums: Vai tiešām ar šo sievieti ir Jēzus? Un vai kristīgā pasaule var komentēt šo gadījumu un apgalvojumu?

lirica (2010-09-22 17:27)      Patiesībā nav īsti saprotams teksts. Atstāja durvis vaļā ,lai slepkavas tiek iekšā?
Tad jau viņa ir līdzzinātāja un pakalpjuma pircēja?

Bet ja cilvēks jau no 2002.gada sēž un grauž suharikus, vinņam jau ir izmaiņas smadzenēs..un tur var daborēt jebko.

Tessa (2010-09-22 17:30)      /skumjam acem sezh un gaida meibi/
a driikst uzzinat,kapec tieshi shis gadiijiens aizkustinaja?

Just_ (2010-09-22 17:32)      Te viss ir lasāms sīkāk:
http://www.saveteresalewis.org/story.html
Sieviete, kura ir "borderline mentally retarded", IQ zem 70, viens no slepkavām - mīļākais. Slepkavības iemesls - mantkārība. Visi iesaistītie dzīvo treileros... Nu, ziniet, neesmu fašiste, bet nācijas tīrības vārdā... Jebkurā gadījumā, "tur, augšā" viņai noteikti būs labāk.

Shaitana (2010-09-22 17:33)      Mūsos ir labais un ļaunais ..attiecīgā situācijā kāds gūst virsroku.Pamatinstinkts.

Just_ (2010-09-22 17:43)      Jēzus noteikti ir pat ar tevi, kaut arī reizēm tu te esi izdarījies kā sīkmanīgs draņķītis. Tad kāpēc lai viņš nebūtu kopā ar šo sievieti, kurai ir "garā nabaga" un nožēlo savu grēku?

veseliigsun (2010-09-22 17:55)      Jēzus tam sacīja: "Kāpēc tu mani sauc par labu? Neviens nav labs kā vienīgi Dievs.
NEVIENS NAV LABS!

typhoo (2010-09-22 17:57)      Vislielaakie noziegumi ir izdariitu ar Dieva vaardu uz luupaam un Jeezu sirdii...
Kaapeec lai te buutu savaadak?

Land_of_Dreams (2010-09-22 17:58)      Protams, ka ir!
Tas, ka cilvēks tic Kristum, nenozīmē, ka viņš ir pasargāts no kļūšanas par noziedznieku.
Bet cilvēks nevar nodarīt neko tādu, kā dēļ Dievs no viņa atkāptos, vismaz saskaņā ar Kristīgo ticību..

lapsu_aacis (2010-09-22 18:01)      jaa jaa, visi zeki un cita 3.14 darasnja (C) gobljin, to vien dara,kaa dievu piesauc. jo pats strashnaaks lops, ne cilveeks, jo skaljaak par dievu bauro! na to vinji arii izdomaaja shito ticiibas dekjiiti,ar kuru savu moraalo kropliibu piesegt!

lapsu_aacis (2010-09-22 18:03)      p.s. gaidi ar maisu,kad kaads kristietis kompromitees sevi da ticiibu tavaa divdomiigajaa topsikaa! :DDD es personiigi, par taadu, pliku grasi nedotu.

Satelits_Dzeja (2010-09-22 18:08)      Pat man kā mikroskopiskam kristietim ir pilnīgi skaidrs viss. Divatā vienmēr ir drošāk, kas tur ko nesaprast? Es neredzu nekādas pretrunas, kas varētu graut kristīguma prestižu. Kopumā man tīri labi tā ticība patīk, bet jāstudē Bībele un tas man nesanāk. Kas zina, varbūt no manis būtu labs mācītājs sanācis - nu tāds kurš dziedāšanas šovā cīnās. :) Jā, ticība ir laba, bet domāju, ka būtu daudz daudz progresīvāk, ja varētu Bībeli nedaudz palabot tur ierakstot Latvijas reģionam raksturīgās problēmas un vārdus un pilsētas ciemus. Čuķ, čuķ apvienot ar Lācplēsi varbūt? Tas taču nebūtu slikti? Kristieši īstenie jau arī tā ļoti neapvainotos, galvenais lai ticībā ir cilvēks.

riks (2010-09-22 18:16)      Nāvessodu izpildīs bet man ir jautājums kristiešiem ... foto neesmu ne kristīgā, ne atejistiskā pasaule, bet varu komentēt šo gadījumu un apgalvojumu.

tā viņa saka.

vezis1968 (2010-09-22 18:20)      Man liekas .ka ta bibele tiek katru gadu uzlabota,un paslaik ir talu no originala.Lai akmeni met pirmais tas kurs ir bez greka.Vislaunakais,kad slepkavibas notiek ticibas un fanatisma del.

trafs (2010-09-22 18:29)      Lapsu...aacij taisnība- jebkura reliģija ir tikai piesegs netīrai sirdsapziņai ! Un protams, ka reliģija pirmkārt ir ļoti netīrs bizness.

blaumane (2010-09-22 18:30)      es nezinu, vai varu atbildēt VISAS kristīgās pasaules vārdā, bet dievs ir ar visiem, bet, lykke, kapēc tāds satraukums par konkrēto sievieti un viņas kreņķiem? gribi parakstus savākt, lai novāc to neganto sievišķi jau šovakar, vai, kas?:) mani vairāk satrauc, ka veikalā griķi 1,60 ls pakā maksā, vot tas jau vairs nav labi

fifidrilla (2010-09-22 18:32)      Tas, ka kāda traka sieva ar dīvainu morāli saka, ka ar viņu ir Jēzus, neko nenozīmē. Visiem ir zināms, kas Bībelē ir rakstīts par slepkavām, arī sievai vajadzēja to zināt, it īpaši, ja viņa bija PIESKAITĀMA. Vienīgi tad, ja viņa pēc tam NO SIRDS nožēlo, tad Dievs tiešām piedod.

dabonams (2010-09-22 18:39)      Slepkavas ar zobenu un uguni un krustu pa priekšu iebruka Latvijā un iznīcināja un pakļāva lattvju senčus.Visos karos divkosīgie mācītāji jaunkareivjiem devuši savu svētību.Ar ko gan atšķiras šī sieviete.Piedevām nav vēl teikts ,kā šī atzīšanās no viņas izdabūta.

cilveex (2010-09-22 18:54)      Bet to tev neviens no šejienes pateikt nevar. Varbūt ir, bet varbūt nav.
Vai tas ir iespējams? Jā, iespējams tas ir. Vai tā ir? Nav iespējas zināt.
Vai slepkava var tikt glābts? Var.

Ar divkosību un slepkavībām var pakļaut varmācībai, vienalga ar kādiem motīviem pesedzas. Un, man liekas, ir jābūt ar ļoti vajās spriešanas spējām, lai nespētu atšķirts kas ir kas. Un ļoti daudzi nespēj. Vairums. Sevis dēļ nespēj.

marmorakaraliene (2010-09-22 19:21)      Laicīgā pasaulē dzimumakts pret npilngadīgiem viena dzimuma ietvaros jeb pederastija ir dzimumnoziegums,baznīcēnu katoļu vidū - nu viņi jau nožēlojot, dziļi nožēlojot....
Un vēl - varbūt tas, ko slepkava par Jēzu uzskata, tomēr ir Sātans? nu, pēc būtības, tikai "ieņēmis" Jēzus izskatu? Un īstenībā tante tikai haluciogēnās sēnītes sarijusies?

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu