Smēķēšana kāpņu telpā

Šodien izlamāju kaimiņus, kuri atļaujas smēķēt kāpņu telpā, kur ar likumu to darīt ir liegts. Domāju, ka viņiem pie muguras lejas daļas mani argumenti...

Kā pareizāk rīkoties? uz smagu konfliktu iziet negribas...un "mordu" dauzīt ne tik...

sertleris    1 Vispār jau sasāpējis jautājums it visur bet iesaku vienkārši pagaidīt vasaru un tad jau kāpņu telpa būs tīra no dūmiem. Vēl ir variants uzlikt nenormāli jūtīgu dūmu detektoru kāpņu telpā , līdzko kāds smēķē uzreiz kauc tā kā nelabais. (nu tas tā ja ļoti nespej pavilkt)

JurisK      Parasti, ja izlamaa, tad gluzhi pie d nav nevienam, varbuut taa izlamaashana bija neefektiiva. Muusu maajaa shito lietu paartrauca viens vecs krievu penzionaars, iedzina respektu, vinja darba auglji nezuud pat peec vinja naaves:)

Ezjule      Likuma „Par tabakas izstrādājumu realizācijas, reklāmas un lietošanas ierobežošanu” 11.panta 1.punktā ir noteikti smēķēšanas ierobežojumi, tai skaitā aizliegums smēķēt daudzdzīvokļu dzīvojamo māju kāpņu telpās, gaiteņos un citās koplietošanas telpās. Gadījumā, ja netiek ievērots minētais aizliegums Jūs varat ziņot attiecīgā rajona pašvaldības policijai un, pamatojoties uz Jūsu rakstisko iesniegumu vainīgā persona tiks saukta pie administratīvās atbildības.

Ezjule      Pati aktīvi pamatojoties uz šo likuma punktu iztrenkāju trepju telpas pieļuļkētājus. ( nu nav manai ģimenei jāosta citu atkarīgo atkritumi)

mymra  1   Saac piipot. Tad bus iespeeja,kopaa sapiipojot parunaat "po dusham". Izraudi savu saapli, mozh piipmanis sapratiis.

_Parama  2 1 kas tev tajā kāpņu telpā darāms, tu uz trepēm dzīvo? nevari pus minūti paciest dūmus, lai paietu garām pīpmanim?

Natta      Es gan kad stundu sēdēdama ar žurnālu rokā kāpņu telpā,beidzot novaktēju vainīgo, tā arī pateicu,ka nākošreiz izsaukšu policiju, ja tas vēl atkārtosies. Tici vai nē,bet šis nobijās..:)) bet es arī būtu saukusi,ja viņš vēlreiz sadomātu smēķēt, jo nav mums jāpacieš un mūsu bērniem šāda nekaunība.

JurisK      Solidarizeejos ar Natta, kaut gan arii pats reizeem uzsmeekjeeju, bet ne koplietoshanas kaapnju telpaa!

garaamejoshais      Nu ja shis uz aizraadijumiem nereagjee, bet tu konflikteet negribi, tad vien paciet...

Kautgan pats smeekjeeju, man arii riebj, ka kaads smeekjee kaapnju telpaa...

Ljot labas zaales ir spainis uudens uz galvas no augstaaka staava, arii cigarete apdzisiis...

Elizabete1957      kas ir sapīpēta kāpņu telpa salīdzinājumā ar sapīpētu liftu ? un kā lai noķer to , kurš jau prom un regulāri tāds pārsteigums...māja liela, bieži mainās īrnieki, bet netikumi paliek...tā ka nākas smakt kamēr uzbrauc augšā...

cilveex      Aha, piesmirdināt savu dzīvokli negrib, vai kāds neļauj. Mentus varētu saukt, bet kamēr atbrauks... karoč jāķer momenc.
Man pietiek ar manu izskatu. Pie sieviešiem tas spēlē par sliktu, savukārt šādās zituācijās tā lieta ir neatsverama, jo var iztikt bez liekas vāvuļošanas un citas māžošanās.

_Parama > "nevari pus minūti paciest dūmus"
Nekas nav jāpacieš. SAVĀ dzīvokli redz ļuļķēt gan negrib, kāpēc citiem ir jāpacieš?

cirteejs      Aizpūt pīpmaņu durvis ar Makrofleksu, būs gana iedarbīgs līdzeklis!

selavi_5    2 Es uzliku zīmīti ar lūgumu nesmēķēt kāpņutelpā un paskaidroju, ka dūmi nāk iekšā dzīvokļos... Līdzēja - laikam man ir labi kaimiņi.....

SievieteMelnaa      Aprunaajies un paskaidro, ka vinji paarkaapj likumu un naakamreiz Tu veersiisies policijaa ar rakstisku iesniegumu. Vinji dabuus adiministratiivo sodu vai vismaz briidinajumu un tad jau paaries taa velme smeekjet aizliegtaas vietaas. Tur neviens nav japaiekjer nozieguma briidii, pamatojums buus Tavs iesniegums.

IKA_10      Manā mājā lielākās pīpmanes, man par lielu pārsteigumu tieši ir sievietes nevis veči. Ar vienu tiku galā, bet otrā ir slāvu tautības pārstāve un tai runā vai nerunā ir pilnīgi vienalga...Es arī piesolīju izsaukt policiju. Nākošo reizi laikam to arī izdarīšu...kā arī pievienojos Elizabetei, ka lielākā cūcība ir smēķēt liftā, jo tur dūmi paliek ļoti ilgi....

denika      Pie mums viens otrs nespēj paciesties līdz ārdurvīm - uzreiz izejot no sava dzīvokļa aizpīpo un pasmirdina kāpdams lejā no 5. stāva... Smieklīgi, nu nokāp, izej no kāpņu telpas un tad aizpīpo iedams tālāk savās darīšanās...

Regiinaa  6   es pati smēķēju kāpņu telpā, pāris kaimiņi ir nopietni aizrādījuši, bet man tik tiešām ir pofig. tāpēc, ka pietiek jau to vietu, kur aizliegts smēķēt+ja nevar vienu stāvu uzkāpt kaut vai elpu aizturēt tad mani tas pilnīgi neinteresē :) nu jau abi ir samierinājušies un klusē. kad kļūs silts, iešu uz pagalmu, tīri lai uzturētos vairāk pavasara gaisā :)

nepieejamais - tas salīdzinājums ar urinēšanu nu riktīgi kā aizvainotam pāķim :D lai veicas! :D

nenopietninopietna2      Kad visur un ik uz soļa sabiedrība sāks aizrādīt un ziņot policijai, tad vienreiz jau pienāks tā diena, kad nekaunīgajiem pīpmaņiem apniks saņemt aizrādījumus. Te jāiziet uz principu un izturību - kurš kuru!
Normālās valstīs pīpmaņi respektē citus iedzīvotājus un pīpē speciāli tam norādītajās vietās.

Regiinaa    1 un kur tad ir tās speciāli norādītās vietas šeit LV? :) mājās? :D

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu