Ko Jūs domājat par interneta vietnes "manabalss" izveidi?

Smaidona (2011-06-10 09:59)      Man par to būtu jādomā?

izshautais_rieksts (2011-06-10 10:21)      uz tiešo demokrātiju vērsts pasākums.

Just_ (2011-06-10 10:23)      Interesantāka par oho jau nebūs.

cilveex (2011-06-10 11:15)      Man ir ļoti rezervēta attieksme pret LV esošajām Sorosa fonda apmaksātajām iestādēm.
Bet pilsoniskas sabiedrības veicināšana ir vajadzīga lieta.
Tātad, attieksme ir divējāda.
"...no viņu augļiem jums tos būs pazīt."(Mat. 7:20)
Tāpēc pagaidīšu ar konkrētu spriedumu.

spriganaa (2011-06-10 11:26)      Pirmo reizi par tādu dzirdu.

marmorakaraliene (2011-06-10 11:32)      Neko nedomāju.

cilveex (2011-06-10 11:33)      "No publiski pieejamās informācijas izriet, ka 7413 EUR mājas lapas manabalss.lv izveidošanai piešķīris Sorosa fonds Latvija."
Ja šitas te web "produkts" maksā 7000 tk eiro, tad īstenotāji ir bezkaunīgi ierāvēji. Ja tas ir par pašu vietni. Tāda weblapa varētu maksāt 150-250Ls.
Bet varbūt "idejas autori" Kristofs Blaus un Jānis Erts saņēma lauvastiesu par kādu īpašu "ideju", nezinu. Kāds redz kādu īpašu ideju tamajā vietnē?
Ka tik veidotāji nav tādi paši ierausēji... ar kuriem ciņā karogus ceļ.

morpheus (2011-06-10 11:51)      cilveex - domā ko runā arī kādreiz?
Normālā firmā viena izstrādes diena lētāk par 150-200 ls nemaksā. Ja to web lapu vispār iespējams sataisīt pa pāris nedēļām, tad tā vien būs, ka minimums vairāki tūkstoši. + visa dokumentācija utt..
Tas tev nav bezmaksas hostingā pāris html lapeles pa brīvdienām sataisīt un no usera 200 noplēst par to..

v_s_o_p (2011-06-10 12:06)      Pārprodukcija...

cirteejs (2011-06-10 12:17)      Un vēl kāds teiks, ka to visu neorganizē Sorosa pakalpiņi, atsaucoties uz cilveex informāciju!

pufaikciems (2011-06-10 14:29)      wtf? ja tas līdžigs traukim.lv - tad kategoriski pret... vel vienu datu bāzi, na haļavu... :(

crossing (2011-06-10 14:34)      1) uz to visu skatos piesardzīgi, lai arī uzskatu, ka iespējams varētu visu valsts pārvaldi atstāt uz sabiedrības līdzdarbību caur internetu. Ieslēdzu datoru, caurskatu likumus, sabalsoju pēc patikšanas.
p.s smieklīgi, ka ir cilvēki, kuri baidās no Sorosa.

unique (2011-06-10 14:49)      Ja kāds vēl nezin, Manabalss.lv ir platforma, kas ļauj cilvēkiem apvienoties un izteikt savu viedokli elektroniski, kā parakstu izmantojot internetbanku autorizāciju (tas iespējams, ja pareizi atceros, caur 4 bankām). Šādi projekti jau sekmīgi darbojās citās valstīs, kaut vai, piemēram, Igaunijā (mūsu versija esot apgreidotāka). Kā jau minēja izsautais_rieksts, šis ir demokrātiskus procesus valstī veicinošs pasākums. Apsveicu mūs! :)

wolands (2011-06-10 15:14)      Cilvex - besī man šādi diletantiski spriedumi, kas tiek izteikti par web lapu izveidošanas izmaksām. Tu neko par šo lapu nezini - kā Tu vari apgalvot, cik tā maksā? Kāda ir specifikācija? Kādas ir publiski nepiejamas lapas daļas? Cik ir noslodze, kuru lapa vienlaicīgi spēj izturēt? Vai tā tiek klasterēta? Reģistrācijas izmaksas VDI (ņemot verā, ka šī lapa vāc reālu cilvēku info ar PK, tā noteikti bija jāreģistrē)? Iespējamā drošības drošības audita izmaksas (to pašu iemeslu dēl)? Hostinga izmaksas?
/nav nekāda sakara ar doto lapu, bet besī diletantiski apgalvojumi/

unique (2011-06-10 15:18)      P.S. Manu komentāru nav apmaksājis Soross :)

Ivans_neBargais (2011-06-10 15:40)      Nu ko lai saka, ja kāda interneta lapa piedāvā autorizēties ar bankas akounta autorizāciju, viss ir baigi fundamentāli uz zolīdi. Bēt ja tai pašā lodziņā var izvēlēties arī traukus, feisbuku un čivinātāju, nu tad SORRRRRRRY.... (tālāk seko frāze krievu valodā)

lapsu_aacis (2011-06-10 17:09)      pati prastaakaa cee em eska.

arj visu DB unj paareejo- paaris sotaki.

ij veel, man shitais templaatis peec wordpresa izskataas.
------------------------------------------------------------------
savas domas parj diestura vuules tiiriibu darbos unj vardos, es jau esmu paudusi, neredzu jeegu atkaartoties.
tas paC parj sorosu. ir jaabuut nereaalam daunaanam,lai nesaprastu,ka tik iespaidiiga cilveeka finanses unj to ieguusjhanas surces, shaadaa veidaa tiek legalizeetas.

p.s. unj jautaataajam dereetu pamaaciities jautaajumu uzdot. ja tekstaa nebuutu viena paziistama vaarda (nosaukuma) , jautaajums skaneetu : ko juus sakaat par to, ka tiktu izveidota shaada lapa( nosaukums).

cilvex (2011-06-10 17:31)      jā, sauktie cipari ir pārspīlējums.
bet tagad pa punktiem.
."Tu neko par šo lapu nezini" - Šobrīd jau kaut ko zinu. Un ko zini tu? Kas tev liek domāt par nāvīgu oriģinālkodu bekgraundā? Pastāsti.
."Kāda ir specifikācija" - kāda tad ir specifikācija?
."Cik ir noslodze, kuru lapa vienlaicīgi spēj izturēt?Vai tā tiek klasterēta?Hostinga izmaksas?" - Kas tev liek domāt par klasterēšanu? Vidējās softlayer.com izmaksas 500USD, es neredzu kāda iemesla pēc šāds prožekts nevarētu hostēties uz Theplanet.com/Softlayer maksimāli 300$ monthly cenā. Varbūt nosauksi, ja domā citādi?
.Reģistrācijas izmaksas VDI - lieliski, pieskaitam 40Ls.
.Iespējamā drošības drošības audita izmaksas - ļoooooti stiepjams cipars, ja vispār nepieciešams.
Joprojām uzstāju, ka šeit ir darbs DIVĀM DIENĀM, nevis divām nedēļām. Ja vēl tā ir komanda, kura šo te peržektu divas nedēļas kodē, nu tad atvainojiet, es tādus fruktus pa durvīm patriektu.
Otra lieta, ka varu ar lielu drošību pateikt, ka ja cilvēki samaksājuši 7000eur dabūtu šo rezultātu, tad izstrādātājam tiktu salauzta kāja ceļgalī, ja neatdotu atpakaļ naudu.
Cena šādam prožektam... labi, ne 150, bet noteikti ne 500Ls. Pa vidam. Tas, protams, ir mans subžektīvais viedokli, bet lai arī neesmu hudožnieks, gluži diletans neeSu. /skromna tā saka/

cilvex (2011-06-10 17:46)      Un par bailēm.
Nevis bailes, bet nav pieņemamas vairākas svarīgas lietas no sorosītu ideoloģijas.
Lietas ļoti reti ir vienslāņainas, pavisam vienkāršas. Tāpēc negrasos kaklu lauzdams skriet līdzi jaunparādījušamies prožektiem tikai tāpēc, ka kāds grib vadīt noteiktā noskaņojumā esošas cilvēku masas. Iespējams, ka mērķi cēli. To manīs.
Es, tēlaini sakot, pastāvēšu malā un pavērošu.

lapsu_aacis (2011-06-10 17:54)      jaa, unj veel kas, parj ko es vienkaarshi nespeeju nepasmiineet-
njemot veera situaaciju hostinga pakalpojumu jomaa, latvietijaa NAV taadu s(T)erveru , arj taada liimenja droshiibu, kaada datu glabaataajiem pienaaktos, kurji jau nesatureetu kaada no , o`niisto oligarhu biznesa daljaam, ij sljedovaĶeĻno - shie cilveeki, tad arii ruupeejas par savu s(T)erveru droshibu, kurju tad tagad "oligarha sevii galeetaaji", nesmuki izmantos savaa antioligarhijas gaajienaa! :D :D :D

kas attiecas uz liigumu starp pasuutiitaaju unj izpildiitaaju, tiiri subjektiivi - ja kljientos mani gribeetu deligjeet, vinja vietaa iznjemt atljaujas, nokaartot formalitaates arj valsC instituucijaam unj piemekleet vinjam hostu , es vinju suutiitu ljoti taalu, garaas dillees, ibo man taada atbildiibas krava nafik naU vajadziiga.
pirjmais,ko kaars pie zvana, vienmeerj buus nevis kljientoss unj vinja liikaas rokjeles, bet izstraadaataajs. ij, seciigi - man ,kaa garantu priekshdienaam, shiis 7 k buutu miera veejos jaatriiskaarsho, lai peecaak atmazgaatos no uzbrukumiem, kas visaa visumaa , naU leeC prieks, ko es arii, bez shaubaam ,izdariitu, kaa tas irj ticis dariiC sheit, ij kaa 30 adas nodiiraaja tautas skaitiishanas lapeles izstraadaataaji.
ij seciigi - parj kaadu taadu oligarhijas apkarohanu sevii , varj buut runa, ja shaaC te apkarotaajs, iet to pashu vecaas Šeemas celju, ij nearjko neatskjiras no tiem, kurjus taisaas ,jakobi, sienaa spiest?!

unj, moraaliitei: tieshi tas, ko es vienumeer allazh ,iru skandinaajusi - piramiidu NEgrauj, no aarpuses skaldot pa klucim, bet gan dara to no iekshpuses, ilgstoshi, destruktiivi, meerkjtieciigi!

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu