Krievietes.

Kārtējais kulaks uz acs latvietēm.Pieņemsim to,ka vīrieši krievu tautības sievietes iekāro vairāk..un ne tikai-vēlas ar viņām būt kopā ilgāk un vairāk.
Šodienas novērojums-...staigājot Mežaparkā..ļoti daudz krievu mammucītes stumda ratus ar sīčiem,koptas,smaržo pēc parfīma,iet gurnus šūpodamas.Turpat redzamās latvietes....smēķiem rokā,šļūcošā gaitā kopā ar draudzenēm(pat vairākkārttēji skati),"Dinītis" somiņā,ierauj,gaužas...sūdzas par savām nedienām.Nu kā gan var tādas patikt?Sakiet vīrieši,kas notiek...kāpēc latvju zeltenes tik tālu novestas?

a8audi    1 atkārtojos, tautībā nav jāmeklē vaina, bet pašā cilvēkā
dzīvoju blakus Mežaparkam, bieži staigājos pa turieni un ir manītas dažādas tantes un meitenes, nesūdzos !

bullman  1 3 Latvietes gaida princi baltā zirgā... un parasti beigās gadu nastas dēļ, ķer un grābj ko var, ka jābrīnās , kādi mums te pāri parādās un atvases..... krievietēm pietiek ar džeku trenuškās un sēkliņas graužot. Viņām cits domāšanas veids. Austrumniecisks. No mongoļu -tatāru gēna nācis. vīrs pabarots un pati uzposta.
Ā un vēl....... ja krieviete gribēs savu veci , viņa uzreiz ielēks ar to gultā. Kamēr latvju zeltenes gaidīs, kamēr viņas uz plazu aizvedīs, paboros , padzirdīs un velns viņu zin ko vēl viņām tur ievajadzēsies. Gulta? Gulta nav latvju sievietēm paredzēta.

violinn    3 Aizbrauc uz Purvciemu.

fokapirmais      Jautājums: Kas dzīvo Mežaparkā. Padomājiet.

Hipnotic    4 Nezinu gan, manā rajonā visas krievenes ir resnas un nobarojušās un protams ar ratiņiem, ka es citreiz aizdomājos vot tādai ir vecis, a man nav, bet nu tādu kā viņai droši ka neņemtu :D

dogville    3 Ha,ha!Man ir dazhas peecpusdienas darbs Ziepniekkalna guljamrajonaa-OMG!izraavi man vaardus no mutes,tikai to,ko te piedeevee latvieteem,varu teikt par krievieteem.Sen nebija"laime"shaadus rajonus ar piipeejoshaam maamuliiteem apmekleet.Jaunas,resnas,nekoptas"govis",kuras pie beerniem pa kilometru klaat laist nedriiksteetu!

kuks10    3 to pašu es redzu vasarā Ziepniekkalnā...tikai tur krievietes pie smilšu kastes iedzer šmigu un uzpīpē,kamēr sīcis bizinē apkārt..domāju tur nav atšķirības kā ar maukām..

dzzekiss    1 Bija dzimumu kari,tagad tautību.Kas būs nākamais,par ko varēs no sirds izvilloties.
bullman,būtu lepojies,ka tautietes tikumīgas.Tev vajag tādu,kura 1.x gultā ielec,precētu tādu?

MrJones      :))...un tad veel par anglieteem vareetu kaut ko piemest, bet nav vajadziigs...viss nav tik slikti, kaa izskataas. :)

dogville    4 Jaa,veel ieveeroju,ka Ziepniekkalnaa ir mode katrai otrai krievu maaminjai pie ratiem paaris mazie kvekshkji(chetrkaajainie)Nu nekur tik daudz mazo sunjuku neesmu redzeejusi,bet,lai kaada kaku aiz sava lolojuma savaaktu,tas ir paari vinju attiistiibas liimenim(pret suniishiem man nekas nav pretii:))

Zeltiite      Tad jābrauc atpakaļ uz saviem laukiem ;D - lai nav uz citiem Rīgā jāskatās. Ko vēl var ieteikt?

jozolsen    1 Mentalitāšu atsķirības.Krievietes vienmēr centušās izlcelt ceļamo,slēpt slēpjamo un daudz atvērtāks-brīvākas komunikācijā.Latvietes ,kā pelēkās lakstīgalas,tikai dzied sakaisti,ja dzied.Ieraudzīt grūti.Kur nu vēl to aizspriedumu daudzumu atšķirības.Latvietes konservatīvākas un patīk sūkstīties vairāk.Krievietes mak pievērst vīriešu uzmanību,latvietes kautrējas,it kā slēpjoties aiz lepnuma maskas.Tāds nedarīšanas atruna jau vien ir.

bullman      Dzzekiss, es vnk no pieredzes atceros:))) man atmiņā palicis, ka viņas vienmēr prata pavedināt: "A ko mēs tagad darīsim?". Un tu sēdi un atbild" :Nu ko ko...... uz gultu!" Un tas vienmēr strādāja!
A ko , nevar? Un kas tur slikts?

sandra1111      hmmm,,,kas ir dinītis?
nez pa kurieni būsi klunkurējis,,,,es neko tādu neesmu redzējusi,,,;(

andris1315      nē,nu tā gulta jau nav slikta lieta,taču,kad mani viengad krievuška ar varu gultā ievilka un pavēlēja tā kārtīgi pastrādāt.....tagad,kā pamanu krievieti,tā ņemu kājas pār pleciem,lai šī man savas uz pleciem neuzkrautu...!:D

selnija_    2 /iztēlojas kā andrītis tiek ar varu gultā vilkts/ Laikam jau aiz šlipses, tā kā iekš kino rāda. ,mmmm>>:))

Effy    4 Kārtējais ar dzīvi neapmierinātais pasažieris. Kas tev liedz izvēlēties citas tautības sievietes, nevis visādā ziņā apdalītās latvietes? Mamma neļauj vai reliģiskā pārliecība, vai varbūt vēlme visu laiku kritizēt latvietes? Tak izvēlies sev krievieti! Tad varēsi lepni staigāt pa promenādi ar attiecīgo atribūtu blakus. Bet nē - vajaga tak iepostēt kaut ko pretīgu, ar pretenzijām un tamlīdzīgi.

non_grata    3 vai nu tu esi krieviete,vai pirms avansa krīze un diniņam nesanāk ko?:)

non_grata      man patīk arī čigānietes,ka tik nav smēķis un dins rokās un pēc zirgiem nesmird

raima      Katrs redz, ko grib redzēt, bet autore ta sieviete 36 g., vismaz anketā tā rakstīts.

Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu