Atkārtoti par Ukrainu.. Vai jūs varētu pieļaut domu?

Iestājoties ES valstu kopnē, Ukraina pilnībā pārņem iniciatīvu savās rokas, Eiropas centrs pārceļas uz Kijevu, gan Maskava gan Brisele tiek pakļautas Maidanā direktīvam, Urālos tiktu novilkta Krīvzemes-Ķīnas robeža, attiecīgi, Atlantijas austrumkrasts arī kļūst par “jaunveidojuma” par nomali. Domas gājiena pamatojums:

1. Ukraina atrodas ļoti pievilcīga vietā uz kārtes
2. Auglīga zeme
3. Labs genofonds

marselis      palasi projektus ,kuri tagad nakusi atklatiba...,

ES-,tas struktura ir tada pati ka SSSR,.....
neviens neiespringst,kijeva,maskava-,....ideja ir apvienot,stav rinda libija utt.,
un daudzas citas valstis,tai skaira ari krievija!

marselis    1 v s o p-,...geopolitika ir slidens temats,...
tie kas parlieku izrada interesi, tos pieskata.

hefny  1   hmmm..
1. ja jau genu fonds laps,varbūt sievas pašas ieņem,nevis circenes apsēklotās ar 1-3 donoru dīvaino sēklu,kur tagad puslatviajas incestā pēc 10-13 gadiem dzīvos,-tīri loģiska doma.
2. nezinu gan ,kas ir maidānā/, bet doma,ja viedie no saspiestās muslimu pārņemtās jevropas pārceltosuz uz "Ziemsasvētkiem Dikaņkas ciemā"- superīgi /bij tāda ērnībā ukraiņu pusaizliegta filma-pa nakts seansu kino ārkādoja vai Liesma ,vai Oktobrī rādīja/,-tur graudu kandža, graudu maize,labs gaiss, zeme laba--cerams nav seismiska zona,godmanis/šķēle/šleseris/liepājas metalurgisti/viķeles nav piešucējusī un izzaguši--kāpēc ne???????Un Ukraiņi arī grib runāt ukrainisk-nevis kultivētieskrievvalodīgajos rusificētajos-super,-un oanžā revolūcija,barikādes-rullē!!!!!

JurisK    1 Kaut kad pasen lasīju grāmatu, saucās, laikam, Rossijskaja imperija. Autoru neatceros, bet krievs, gan emigrants jau laikam, ja nejaucu, aizpagājušā gadsimta beigās. Tad nu tur par Ukrainu bija teikts - mežonīga zeme - asinis, sviedri un putekļi. Tas pats tur tagad - izzagts viss, ko vien varēja, un gan jau turpina. Mežonīgais kapitālisms ar cerību uz speķa robu - jevropu. Kā tiks iekšā - turies jevropa - kur hohols gājis pāri, žīdam vairs nav ko darīt! Cilvēki kā tādi tur jauki un sirsnīgi, pazinu dažus īstenos ukraiņus. Nupat vēl nesen kopā imigrantu maizi ar saļami Islandē stūmām māgā. Jauni puiši ar augstāko izglītību, no inteliģentām ģimenēm, bet bez jebkādām iespējām savā dzimtenē. Ja par iespēju nepieņem kupi prodaj un grabj nagrabļennoje.

jozolsen      Tu jau kā sieviete,ar illūzijām..Pieņēmumiem,fantāzijām.Uzskati tikai daļu pozitīvā.Kur koka otra gala uzskate?Pasniedz savu pieņēmumu apgalvojuma formā un gaidi,ka tagad centīsies apgāzt pieņēmumus.

AivarsN      Domāju,ka Ukrainai un Krievijai pietiks prāta mācīties no mūsu kļūdām un tās tik viegli ES izliktajā peļu slazdā neiekritīs. Ja arī iestāsies,tad uz sev izdevīgiem noteikumiem.

vienss    1 Ukraiņi runās ukrainiski Rīgā un ziedus liks 9.maijā pie pieminekļa. Un viņiem būs tiesības balsot un vēlēt Rīgā mēru . . .

GreyAlien       foto Ņemot vērā nemainīgo Ukrainas sabiedrības šķelšanos - visās prezidenta un parlamenta vēlēšanās ziemeļu un rietumu apgabali atbalsta politiķus kas virza valsti uz integrāciju Eiropas Savienībā, bet austrumu un dienvidu - politiķus kas virza uz integrāciju Krievijā, tad reālistiskāks ir scenārijs ka Ukraina sadalīsies divās apmēram vienādās daļās.

GreyAlien      ES pilnīgi pietiek ar 3 lielām Melnās jūras ostām Bulgārijā un Rumānijā.
Un lauksaimniecisko produkciju jau uz pašreizējo ES valstu zemes var saražot vairāk kā vajag.

Tāpēc ir acīmredzams ka gan austrumu partnerības gan Rietumbalkānu valstis ES varētu iekļūt tikai kā politiskas izšķiršanās rezultāts - lai nodrošinātu mieru Rietumbalkānos un bremzētu Krievijas ekspansionistiskās un revanšistiskās darbības pie ES austrumu robežām.

Un tikai ja pašas darīs visu, lai tās uzņemtu. Un tikai ja ES pilsoņi nesāks pārāk skaļi protestēt pret aizvien jaunu, subsidējamu reģionu pievienošanos tai.

Tāpēc reālistiskāk iekļūt Ukrainai būtu ja tā sadalītos, un tad jau ZR Ukraina, kas pēc iedzīvotāju skaita ~25 miljoni, būtu pielīdzināma Rumānijai varētu tikt uzņemta.

skarbaiskungs      No kura pirksta izzìsts, ka Ukraina tèmè uz EU? Tas tikai sadarbìbas lìgums. Tauta sacepàs par to, ka Janukovichs pavilkàs uz Putina svilpìti par lètàku gàzi. Pashi ukrainji par Krievijas lielvaru nebùt nav sajùsmà, jo katrà gjimenè atceras, kas ir Golodomors.

non_grata      mēs varētu pieļaut domu apvilkt tev trako kreklu

inito4ka      ...nekad / hm,,, pārāk bieži pēdējā laikā saku nekad :)) / nesapratīšu oho latvieti,kurš tik ļoti uztraucas par ukrainu......

GreyAlien      >inito4ka
Pasaule ir mazāka kā Tev šķiet, un viss tajā ir cieši saistīts.

NARINJA      ..klau, a kaapec , paskaidrojiet analfabeetam, kadai teemai kas ir jasavaac...te kada zirga priekshkaaja tiek likta uz likmi, a ko?...nu paskaidrijniet situasheinu, luudzu!, paliigaa!

...bet par teemu, UKRAINA nekad nebuss ieksh ES...to varu apgalvot,WOTT!!....un mani pat tas neinteresee, bet tas vinju kalnu mezroziishu viins...mmmmmm, a Tess, davai baraucam, es Tev kalnos iepazistinashu ar mezroziiteem;))))

allldis      Autora tekstelis ir ne tikai anlfabētisks, bet arī primitīvi velkošs uz SC prastāko izpildījumu kremļa vadošo pavēļu garā un tā paša autoreļa komentiem te ar citiem nikiem.
Lai nu kā nebūtu, ar krieviju Ukraina nogrims bardakā,nabadzībā un rusifikācijas purvā zaudēs savu nacionālo vienreizību un patību. Arī ES nav nekāda medus maize,bet tomēr ir 100 reiz labāka par krievu trulo un agresīvo imperiālismu!

jozolsen      Krievijai ārējais parāds vairāk kā 700 miljardi dolāru.Nu nepavilks vairs Ukrainu.Ambīcijas un realitāte.Ukraiņu biznesmeņiem piegriezušies krievu izdarīšanās uz robežām,muitām,ar gāzi un utt.Lukašenko(pašizolēšanās un cīnā ar pardošanos krievijai) variants Ukrainai jau ar neies,jo parāk liela demokrātija.Jo vairāk ukraiņi tusēsies ar eiropu,jo mazāk gribēs krieviju.

kuks10    1 Baidos,ka šie nesarodas šeit,tad pzd letiņiem,atceros kolhoza laikos šos haholus,kas līda kā utis ..un nepavelti lauku ballītes bija klope..ne velti saka ,kur hahols pārgājis ,tur pat žīdam nav ko darīt..!!!)))

jozolsen      Es par haholiem tikai priecāšos.25 reizes labāki,par musulmaņiem,ņēģeiem,ķīniešiem,indiešiem...

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu