Kas būtu sagaidāms no Krievijas, ja Latvijā sāktos līdzīgi nemieri kā Ukrainā?

Protams, tā tik tukša runāšana, taču kā būtu, ja būtu? Ja latvieši arī apvienotos protestējot pret esošo iekārtu, sāktos nemieri? Vai Krievija sēdētu rokas klēpī salikuši? Nu nedomāju vis.
Varbūt ir tādi, kas uzskata, ka esam pārāk mīkstmiesīgi un būtu pelnījuši nonākt Lielās Krievzemes paspārnē? Varbūt ir tādi, kas domā, ka citi gudrajie tad beidzot pieķertos, lai savestu mūsu valsti kārtībā? Vai ir tādi, kas uzskata, ka mums te viss baigi labi un nekādiem protestiem nebūtu pamata? Kā domājat?

vienss (2014-03-06 11:39)    1 Deisa ne vienss Ohujs neiet protestēt, ne šodien ne 13; 16 neiess ne apvienosies, un nenāks arī neviens nav tak bāzes ko aizsargāt no neapmierinātiem ....

nematode (2014-03-06 11:42)    1 Es, kā jau prodvinutaja ķilbasa, ar savu mega dūri kā bliezīšu, visi man klausīs. Ja tas nelīdzēs, noģērbšos un uzdejošu stieņa deju, ar šarmu paņemšu.

GreyAlien (2014-03-06 12:38)      Ja protestējošie būtu latvieši, tad diez vai viņi protestētu ar krievijas karogiem rokās un plakātiem "rossija zaščiti nas". Un protesti rimtos parādoties krievijas militāriem draudiem.
Bet ja putinam attiecībā pret Latviju būtu līdzīgi plāni kā pret Ukrainu, tad rīkotos līdzīgi kā tur - vietējo krievvalodīgo protesti, kurus vada un pastiprina krievijas "tūristu" grupas, kas apmācītas ko runāt un kā ieņemt administratīvās ēkas.

quimera (2014-03-06 13:16)    3 LV,iedzivotaaji ir pasīvi.

Vai kāds īpāši te protestē pret elekt.tarifiem,cenām ? Nee!
Vnk sakravā somas un brauc prom stradāt citā valstī

Torpedo (2014-03-06 13:21)      Tāpatās mūsu tautau nav nekādu perspektīvu, ja ikdienā savā zemē jārunā krieviski. Dabīgi, ka mēs aizbrauksim, izmirsim dēl bērnu nedzimšanas un asimilēsimies tepatās uz vietas zem krievu, ķīniešu vai kāda nu te valoda tad būs topā. Nevienam nemaz nevajadzēs te iebrukt ar karaspēku

vienss (2014-03-06 13:46)      . Ne es biju Tur, NE Tu tur esi . Kijevā Miermīlīgie Maidanieši kas meta, svieda molotova kokteiļus runāja abās valodās, un ēkas ieņēma un tad pašaisardzības grupas sāka veidot lai aizsargātu Ukraiņus un Ukraiņu armiju! Mans viedoklis no mūsu mēdījiem . Un principā ir tak mums brīvība- domāt runāt... TEV nav jāpiekrīt man . Un ja Tu domā savādāk es neapsaukāšos. Kas ir latvieši ? Pēcteči bijušajā Vitebskas guberņā (manu senču saknes) dzimušajiem, kurzemes hercoģistē., zemgaļu , araišu latgaļu līvu kuršu pēcnācēji ??? Mēs tik dažādi ! Škeļ un šķel lai valdītu ! Meklē pagatnē utis kas ko darijis kas sarakstus taisījis kas kur sastāvējis , kas uz ko šāvis ... Cits vēl karo ar kritušajiem ! NEVIENS NEVĒLĒJĀS MIRT !

AivarsN (2014-03-06 14:05)  2   Kāds mums sakars ar Krieviju?Esam taču NATO. Amerikāņu iznīcinātāji no zemes virsas noslaucīs nemiera perēkli.

Polus (2014-03-06 14:13)      Torpedo,

"ja ikdienā savā zemē jārunā krieviski" - tā ir tava personīgā izvēle, kuru tu pamatoji ar vēlmi taupīt savus trauslos nervus. Tā ir tava personīgā bezprincipu nostāja un dzīves uztvere. Acīmredzot, visi piesauktie - izbraukšana, izmiršana un asimilācija - taviem nerviem ir krietni pieņemamāka alternatīva.

fandango7 (2014-03-06 14:21)    1 mana atbilde domata aivarsn .tev deretu zinat ka krievijai ir kodolspeks .kas var izsisst tadu zemeslodi 6 reizes ara no orbitas...par kadu tu tur nato runa. pasakas es klausijos berniba. laikam so valsti aizsargas pensionari ar ierociem ko nopirka kadu laiku atpakal musu valsts....un parade gaja bez patronam ,,visa pasaule smejas.

fandango7 (2014-03-06 14:30)      deisa.....latvietis ta nav tautiba ....ta ir slimiba un nearstejama ...un pati to loti labi saproti....skumji ka tautibu neizvelas

fargo (2014-03-06 14:34)    1 kad notiek tādas lietas, kā šajās dienās ukrainā, cilvēkiem ir grūti nodalīt tautu no valsts. un pat ja lielākā kādas tautas daļa atbalsta agresīvu savas valsts politiku, vai tad nav tā, ka viņi ir tā citu cilvēku ieprogrammēti, tv kastes samācīti? nē, tas nenoņem vainu par līdzdalību(pat ja tā ir pasīva, ar attieksmi). bet etniskie konflikti un kari vispār tik viegli uzliesmo un ir iespējami tieši dēļ tā, ka cilvēki gauži viegli pieņem kolektīvo atbildību.
starp citu, vietējie, oho dzimumkariņi ir uzskatāms piemērs, cik vielgi ir vienkāršot, sublimēt savu personisko negatīvo pieredzi uz svešiem cilvēkiem, kuri neko pāri nav nodarījuši un piemērot kolektīvo atbildību. un nav svarīgi vai arī tik elementāra lieta nesasniedz apziņu, ka tieši tas pats nāks atpakaļ un tiks prasīta atbilde vai atbildība par svešu rīcību.

ja tuvāk tēmai, tad ar to nacionālo pašapziņu ir švahen. saka, ka kopīga nelaime vieno, bet domāju, ka nevajadzētu nekādus "krievvalodīgos", jo atrastos desmitiem tūkstoši latviešu, kas sveiktu atbrīvotājus un priecātos par jaunajām biznesa iespējām. kāpēc es tā domāju? varbūt es kļūdos, bet vai tad vismaz puse, ja ne variāk SC vēlētāju nav latvieši? un es jau nesaku, ka Vienotība ir kaut kas labāks. domāju, ka nav. bet kas attiecas uz austrumu virzienu, kangaru un pēteru stučku būtu tik daudz, ka to lietu nodarīt varētu kā pa sviestu. perspektīvas pārdalīt īpašumus, pardalīt varu būtu tik vilinošas, ka būtu ko nobrīnīties, kad redzētu atbrīvotāju sveicēju rindās pazīstamas sejas.

limonija (2014-03-06 14:39)    1 Latvieši ir viensētnieki pēc savas būtības un kopā uz lieliem nemieriem salasās caurmērā reizi gadsimtā, ne biežāk;) Nu - varbūt drusku pārspīlēju(es kā vēsturniece):D

AivarsN (2014-03-06 14:44)      Varbūt nepareizi noformulēju. Krievija taču nejauksies NATO dalībvalsts iekšējās lietās. NATO pati tiks galā ar saviem nemiera cēlājiem.

irgo (2014-03-06 15:30)      Kādam gan būtu jābūt idiotam , lai sešas reizes izsistu no orbitas zemeslodi uz kura pats dzīvo ?????

IngaGuna (2014-03-06 15:41)      marta notikumi satrauca visu pasauli, es ceru, ka tie ļāva labāk iepazīt mūsu lielo kaimiņu un izdarīt pareizos secinājumus. Ja Ukraiņiem izdosies, tad pieredzes dēļ, tas neatkārtosies kādu laiku, līdz atradīsies jaunas teorijas un veidi kā uzspiest savu.

HomoBeatus (2014-03-06 16:04)      Pēc manām domām - sākumā nogaidītu, vērojot, ko dara NATO, taču ļoti iespējams, ka NATO rīcība būtu gana pasīva, lai mūsu lielajam kaimiņam arī atrastos, kur spert savus stingros soļus.

Torpedo (2014-03-06 16:16)    1 Es pēc ilgām un grūtām pārdomām, liekas, beidzot nonācu pie secinājuma, ka man par tiem ukraiņiem ir tikpat liels pofigs kā viņiem par mani

vienss (2014-03-06 20:08)      Torpedo stingrs savā pārliecībā ! Ukraiņi kas dzīvo uz vietas zin ko grib ,nemāciet citus dzīvot. Brīvība demokrātija- kādā mēlē man runāt, domāt .... ? Pats izvēlēšos- brīvība! Neuzspied savu Slimību....!

JOHAIDI21 (2014-03-06 20:39)      Hello,Deisa!
Strunts par tiem krieviem un vinju politiku !
Visaa shai, Tavaa piedaavaatajaa teemaa,ir viens kolosaals domu graudinjsh! ...Tu izgeerbi plikus shos oho mietpilsonjus! Tu,sieviete,izprovoceeji vinjus nevis uz politisku diskusiju,bet gan ljaavi vinjiem paskatiities uz vinju pashu moraalo trulumu. Tagad,paarlasot shos komentaarus ir ljoti viegli noteikt katra komenteetaaja moraalo staaju,attieksmi pret sabiedriibu,valsti un mums visiem.
Un divreiz lielaaks prieks,ka tieshi Tu,sieviete buudama ,paraadiiji,ka esi daudz drosmiigaaka nekaa shii portaala "stipraa dzimuma"parstaavji!
Gods un slava ,Tev!

Līdzīgi jautājumi
Cik ilgi turpināsies "haoss" Ukrainā? (24 atbildes)Latvija 100-gade (34 atbildes)Taisnīgs iebrukums Ukrainā? (16 atbildes)Krievijas TV Latvijā (31 atbildes)
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu