Teātris ap Grieķiju

Teātrim ap Grieķiju galvena nozīme slēpjas iekš tā, ka ES nav gatava un nevēlas celt jautājumu par 45M Ukrainas iedzīvotāju integrāciju “civilizēto” klubiņā, kuri pieteikušies un izvirzījuši savu mērķi saskatot savu nākotni kopā ar Eiropu.. Grieķijas problemātika no eiropas elites puses ir tīra blefošana lai atlikt sarunas starp Briseli un Kijevu. Ko darīt ukraiņu tautai? Skaidrs, ka Ordai šamējie nepakļausies, eiropā neesot gaidīti..Spīles.. Daži labi analītiķi spriež par iekšēju konfliktu.. Patiesībā man ļoti žēl ukraiņus.. It kā mūsu Baltu sakne :(

Mavs (2015-07-14 19:52)  5 3 Da nav tādas valsts - "Ukraina" !
Līdz 1917. gadam nebija, tad mākslīgi izveidoja, tagad - dabīgi izjūk !
Patiesībā tur ir vismaz trīs valstis un visticamāk - tādās arī sadalīsies.

P.S. Uzņemt Ukrainu ES - tas būtu ES gals.

Mavs (2015-07-14 20:30)  2 4 ES ekonomika jau tā knapi turās kopā, Grieķijas krīze vēl uztaisīs "nelielu" robiņu.
Pievienot kara, korupcijas un ekonomiskās krīzes skartu valsti ar 45 miljoniem iedzīvotāju - to ES vienkārši "nepavilks". Jo Ukrainā vajadzēs gāzt iekšā daudz, daudz vairāk naudas, kā Grieķijā. Un ar tikpat paredzamu iznākumu.

Bez tam - Iestājoties ES, no Latvijas aizbēga apmēram ceturtā daļa iedzīvotāju. No izpostītās Ukrainas aizbēgs procentāli vēl vairāk slinku un badīgu ļautiņu. Tātad - vismaz kādi 10-12 miljoni migrantu (kāda daļiņa - noteikti arī uz Latviju - priecājieties - nebūs jums tikai kurdi un ķīnieši !)
Jau šobrīd imigrācija rada milzīgas problēmas Eiropā, kur nu vēl šo jautro kompāniju ?!

Manuprāt viss skaidri un saprotami - tāpēc jau arī neviens nesteidzas šito varzu laist Eiropā. Un nelaidīs arī.

fargo (2015-07-14 20:44)    5 "Līdz 1917. gadam nebija, tad mākslīgi izveidoja, tagad - dabīgi izjūk !"

līdz 1921. gadam nebija arī tādas valsts kā Latvija. arī to izveidoja "mākslīgi", no trijās guberņās izkaisītas tautas. Latvija arī ir dabīgi jāizjūk?

ukraina ir liela, otrā lielākā eiropas valsts. protams, tai ir reģionālas atšķirības. un francijai nav? provansa, elzasa, bretaņa, langedoka, gaskoņa visas ir atšķirīgas. un vai tad francija ir "nedabiska"?
un vācija ir dabiska? līdz 1871. gadam tādas vācijas neeksistēja, līdz vilhelms apvienoja vācijas zemes vienā impērijā.
ukraina ir pat ļoti dabiska valsts un ģeogrāfiski un etniski.
ikviena valsts dzimst, dzīvo un mirst.
piemēram, šajā kartē>
https://en.wikipedia.org/wiki/17th_century#/media/File:Europe_map_1600.jpg

viss izskatās šausmīgi dabiski? bet dīvaini tā izskatās tikai tāpēc, ka laiks bija cits. kādreiz 2015. gada eiropas karte liksies ne-dabiska. kaut kādas izmirušas nacionālas valstis, kuru valodās sen vairs neviens nerunā...

Ellocka (2015-07-14 22:26)  1 3 Kā, piemēram, Latvija, kas ir paraugs ES prasību ieviešanai (nevis spurojas kā Grieķija) ;D

bitite27 (2015-07-14 23:24)    3 Nekas nav mūžīgs-arī ES!

plikaaKAAJA (2015-07-14 23:25)      Nav salīdzināmas lietas---Latvija un Grieķija!;)

janisb (2015-07-15 01:29)    3 Grieķijai jāaplaužas, jo tas ir labs veids kā nogremdēt kreisos idiotus...

Vaukskis (2015-07-15 03:41)  1   Es gan nedomāju, ka Grieķijas krīzes izvirzīšanai priekšplānā ir galvenais aizsegt krīzi Ukrainā. Nenoliedzami Ukrainas situācija ES ir ļoti sāpīgs jautājums un tur, t.i., pie mums, Ukrainu vislabāk gribētu dabūt savā kontrolē ar īpašiem sadarbības līgumiem līdzīgi kā vēl vienu lielu valsti - Turciju, tajā pašā laikā atstājot ārpus Savienības robežām. Tas ļautu gan ietaupīt milzumdaudz līdzekļu, jo nevajadzētu visu pārvedot atbilstoši ES direktīvām, tajā pašā laikā šīs zemes atstājot itkā rokas stiepiena attālumā no Briseles. Ja nu tomēr cīkstēšanās ap daudzajiem miljardiem eiro būtu, lai tikai nerisinātu Ukrainas krīzi, varēja izdomāt kādu LĒTĀKU un ilglaicīgāku problēmu, piemēram, bēgļu jautājumu. Tagad vēl var sanākt tā, ka viss notiek pēc Briseles prāta, kautkādā veidā parlaments Grieķijā apstiprina, grieķi atkal saņem itkā tielējoties kārtējo milzu čunguru, ko arī Latvijas iedzīvotāji pēcāk viņu vietā naski atmaksās kopā ar procentiem starptautiskajiem aizdevējiem kopā ar mūsu valsts parādsaistībām, bet kopumā tad viss atkal nomierināsies un atkal jau tā Ukraina pie namdurvīm.. .

av2 (2015-07-15 07:21)  1 1 ticiet, vai neticiet, arii peec 10 gadiem Ukraina nebuus Eiropas sastaavaa.Tur pat nav ko apsriest.
Ar Grieggiju, nezinu gan nianses peedejaam sarunaam, Eiropa izdariija klluudu. Vajadzeeja llaut iet savu cellu.
Eiropas savieniibas lielaaka klluda, ka netika noteikts kautkaads vienojosss likums, cik ir minimaalaa alga, par ko, un kaadi , un cik lieli pabalsti, pensijas utt. Ja tas buutu izdariits, nenotiktu darbaspeeka migraacija tik liela utt. Mazak butu probleemu.Mazaak izaardiitu ggimennu, pamestu maaju, pamestu sapnnu.... 7x mazaak probleemu .Sso to tomeer vareeja pamaaciities no ASV sstatu savieniibas.

Neesmu_Alise (2015-07-15 09:41)      Ukraina vēsturiski veidojusies no trim atšķirīgām(pat genētiski), zem dažādām varām pabijušām teritorijām. - rietumi, ziemeļi, austrumu daļa. Arī nesenā vēsture ir atšķirīga. Daļa teritorijas -Karpati, Ļvova, uttt PSRS sastāvā nokļuva līdzīgi kā Baltijas valstis -tikai 40ajos gados.Savukārt Krievijai piegulošās teritorijās - 30ajos gados Golodomorā izmira - oficiālais cipars svārstās no 2,5 līdz 12 miljoniem cilvēku un vieta tukša nepalika.........Savukārt Krimu Ukrainai uzdāvināja Hruščovs piecdesmito gadu beigās, kad bija PSRS pie stūres........Tomēr, neskatoties uz dažādo vēsturi un politisko domāšanu, īpaši neviens no Ukrainas atdalīties nevēlas, vairumam ir valtiskā apziņa, tik krievvalodīgo milzīgā diaspora nevar rast kopīgu valodu ar izteikti nacionālo rietumu daļu.......:))

Neesmu_Alise (2015-07-15 11:15)      Bet Grieķija jau pirmsākumos ES tika uzņemta ar milzīgām parādsaistībām un finansiālām problēmām, kas bija jāatrisina. Tas netika izdarīts, bet uzņēma, acis pievēra. Būtībā nekas nav mainījies........ Turklāt Grieķijai ir milzu pieredze defoltos un valsts bankrotos - šķiet, jau kādi pieci pēdējos divsimt gados bijuši.

Spicis (2015-07-15 15:33)      Tev, godātais autor, tur(bēniņos) viss sagājis vienā putrā - rezultātā mēģini apvienot galīgi nepiederīgas lietas no dažādām problēmām.

tool (2015-07-15 18:05)      Manuprāt nekorekts jautājuma uzstādījums.
Viena lieta ir izdrāzt nepaklausīgo un untumaini-gražīgo bērnu Grieķju (lai aizrijas Francijas augļotāji), pavisam otra lieta ir stratēģiskā kājas ielikšana Krievijas/Ukrainas durvju spraugā...

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu