Lavija, NATO

Ņemto vērā faktu ka Vācija un Dānija pašlaik palīdz sargāt mūsu austrumu robežu un palīdz ar smago tehniku un aviāciju, vai LV valdība elementāras pieklājības vārdā nevajadzētu vismaz izteikt piedāvājumu šim valstīm palīdzēt viņu robežu apsardzē. Arī Ungārijai šāda palīdzība varētu noderēt. Labu kaimiņattiecību un sadarbības vārdā.
Ir Latvijas armijas spēkos dot reālu ieguldījumu robežu apsardzē. Pieņems viņi šo palīdzību vai nē, bet vismaz izteikt gatavību tādu sniegt. Vismaz nodemonstrēt, ka mums bez sevis kas cits ar rūp.

aroganis      Kāpēc armija nevis zemessardze?

Torpedo    3 Ja kāds tiešām gribētu kko nosargāt, tad pietiktu pie Turcijas un Grieķijas krastiem nolikt pāris karakuģus, kas dzītu tās bēgļu laivas atpakaļ uz Turciju

draboss  3 1 Oblaigāti vajag! Tieši mūsu divu tanku tur kā reizi pietrūkst!

sandra111  5 1 tāpat tūlīt sāksies slaktiņi,,,beidziet, tas viss ir jau saplānots.

fargo  1 1 protams. bet kāpēc vispār ir tāds jautājums? no mūsu valsts vadītāju puses ir bijis atteikums?
vai arī tu gribi, lai oho.lv pa dalībnieki nosūta mūsu valdībai kādu petīciju? :)

fargo    4 daļa no atbildes neko

"vai tu esi mēģinājis iepazīt situāciju ungārijā, kas līdz šim bija galvenais(no tuvākajiem) imigrācijas koridoris uz rietumiem?
tās nebija gluži problēmas ar cilvēku resursiem, bet fizisku nespēju jebkādā veidā noskaidrot kaut vai personu identitāti.
viņi to nevar izdarīt. nostājas cilvēks un lūdz patvērumu, nosauc vārdu, izcelsmes vietu utt. bet valsts, kuras šo informāciju varētu sniegt vai nu nesadarbojas, vai šo valstu infrastruktūra ir tādā stāvoklī, ka viņi atbildes nevar sniegt.
un sīs valstis ir mali, nigērija, čada, nigēra, sīrija, libāna, irāka, mauritānija(pilsoņu karš), somālija(valsts faktiski neeksistē), senegāla, sjerraleone, libērija, gana, katdivuāra(tā nav valsts, bet bardaks)."

no afganistānas bēgļu ir salīdzīnoši maz, bet kā tu saproti, mēgināt apstiprināt informāciju par kādu personu(ar, visdrīzāk, izdomātu vārdu) šajā valstī būtu līdzīgi mēģinājumiem noskaidrot patiesību kafijas biezumos.

tāpēc, es domāju, ka šeit ir vajadzīgs politiskais spiediens no šo valstu tautām. jo valdības tiek šantažētas, valdībām tiek draudēts un tie ir pavisam konkrēti eiropas personāži, kas spiež cauri šo politku šobrīd.
ko varētu prasīt, ir šādu draudu un šantāžas publiskošana visās detaļās. tautām ir jāsaprot, ar ko viņiem patiesībā ir darīšana.

Samila    2 Cik zinu mūsējie (NBS) jau vairākus gadus dodas misijās uz Vidusjūras valstīm, kuras jau sen cīnās ar bēgļiem, laikam no jūras spēkiem, vai kaut kā tā, nebūšu eksperte... ir jau daudz kas pasaulē, kas notiek ārpus oho... cik zinu Igaunija vislabāk ir pildījusi NATO nolīguma noteikumus, bet Latvija ar daudz neatpaliek. Par ko jautājums īsti neapratu, laikam Kremļa propagandas iespaidā...

riks086      Pirms kādiem gadiem sešiem tādi projekti bija (arī FRONTEX līmenī), bet krīzes laikā mūsu Robežsardzes resursi - gan līdzekļi, gan cilvēki (tāpat kā visiem) tika apcirpti pat zem nepieciešamā minimuma, tāpēc šobrīd, es pieļauju (precīzi nezinu, jo vairs neesmu tai "virtuvē" iekšā), ka to tā uzreiz ar kaut cik nopietniem spēkiem nevaram izdarīt. Bez tam, pieplūdumam pakļauto valstu problēma, manuprāt, nav robežsardzes un imigrācijas dienestu vājums, bet gan ultraliberālās likumu un normatīvo aktu nostādnes...

riks086    1 -> Samila 2015-09-17 19:14
....tikai mieru - autors jau nu gan nav tas, kuru Kremļa propganda varētu iespaidot :))))))

falko_1967    1 LV varetu palidzeet 100 000 dezertieru mobilizaacijaa un transporteshanaa uz Dzibuti.
tur iraid franchu specialisti .meerkakus un noziedzniekus, kuri nevienu mirkli nav ciinijushies par savu valsti paartaisa par dreseetiem meerkakiem.
siirijas jautaajumu,tad vareetu atrisinaat 100 dienaas.

Samila      es nebūtu tik pārliecināta... ;) bet tas ir tikai mans personiskais viedoklis.

vāciešu prese dara to pašu... tas viss neizskatās labi. un tas nav bēgļu jautājums.

allldis    1 Paldies autoram par nevienaldzību un malā nestāvēšanu! Protams, ka draudzīgs palīdzības piedāvājums vienmēr var dot labus rezultātus nākotnē un starpvalstu attiecībās.
Bet par svarīgāko jaut. mūsu pašu zemē klusums pilnīgs no valdības, no partiju puses, arī patriotiskās org. klusē, kā arī te nekad ļaudis neskar šo mums vissvarīgāko nākotnes tēmu!
Proti, par varas visādi stimulēto no psrs masas naturalizāciju, kas ļauj prognozēt ļoti negatīvus rezultātus latviskai mūsu zemei,jo jau šodien,militāro resoru vadības līmenī atrodas personas, kas ikdienā,privātajā dzīvē ikdienā atrodas kremļa informācijas laukā, un tai klausīgo sev tuvo personu vidē! Valsij svarīgas org. vada personas,kas ir ar garīgiem,mentāliem un radnieciskiem kontaktiem un domāšanu mums svešā stilā, svešā morālē un svešas, agresīvas kaimīnvalsts spēcīgā ietekmē. Un to skaits aug kopā ar jauno paaudzi,kas labi runā atviski ,bet domā un garīgi dzīvo mums svešā vidē! Paprognozējiet, kā būs, pēc jau gadiem 15-20, ņemot vērā valsts būtībā pretlatvisko politiku,traģisko,bet tīši nerisināto demogrāfisko situāciju un uzturēto nezcerību, nabadzību valstī atlikušajos latviešos?
2021-07-01 03:29

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu