Pie kaadas shkjiras juus uzskataat sevi piederiigu?

http://www.delfi.lv/news/comment/comment/janis-varufakis-skiru-cinas-nolieguma-augsta-maksa.d?id=495
90187 Kaa sociaaldemokraats 3. paaudzee piedaavaaju sho rakstu. Vai Latvijaa pastaav shkjiras un vai starp taam notiek ciinja? Manupraat Latvijaa shai zinjaa ir pilniigs sviests, jo bailes tikt pieskaitiitam pie sovjetiem nomaac sapraatu. Ja kas - sociaaldemokraatija nav komunisms:)

Jautā JurisK 2017-12-28 06:22

Felde (2017-12-28 07:19)  1   Galvenais-lai nesajuties kaa bezskiras! :) Kadai piederibai tomer jabut. :)

neko (2017-12-28 07:47)    1 Felde: kāpēc gan? Es esmu pavisam "bez šķiras" un nekas:)

Patiesība nekādu šķiru cīņu es neredzu. Ir tikai ideoloģiju cīņa. Pirmā uzskata ka cilvēks ir park stulbs, lai domātu ar savu sav galvu tāpēc, ja ne visa nauda ko nopelna, tad viņas lielā daļa lielākā daļa jāatdod "tantei valstij" kas tad viņi prātīgi sadalīs; tik daudz bērniem, tik daudz vecākajai paaudzei, cik vel kaut kam un cik atmest tev pašam.
Un ir otra ideoloģija, kas uzskata katram būtu jāpieaug, pašam jādomā pašam jādara. Un pašam par visu izdarīto ar jāuzņemas atbildība.
Citiem vārdiem sakot sociāldemokrātija ir kā dzīve ģimenē kur visu naudu atdod sievasmātei, kas tad lem kam ko un cik tērēt. Ja pavecas var tantei "ārpus kārtas" pat izlūgties naudu kafijai. Bet tante var būt arī sliktā omā.
Lielākais sociāldemokrātijas bieds ir cilvēks kas atļaujas pats domāt un pats darīt. Mūsu sociāldemokrāts Rainis šādu cilvēku raksturoja ar vārdiem "Pats par savu savu naudu dzēru, pats skrēj savu kumeliņu, pats precēju līgaviņu...." Vārdu sakot visu pats, "tantei kurzemniecei" vispār neko neprasot sociāldemokrātijas izpratnē - ļoti slikts cilvēks.

kvarts (2017-12-28 08:16)      buržujs...

mila (2017-12-28 08:42)      nemirstiga dvesele,,,visaptveross saprats.

Lele (2017-12-28 08:56)  2 2 ES uzskatu, ka OHO niikstoshie, ieskaitot mani ir sovjeti. Mees piedzimaam, izaugaam, tikaam brainwashingoti ljoti specifiskaa politiski, ekonomiski, socialaa sisteemaa.
Programma tika palaista beerniibaa un no taadas programmas ir gruuti izrauties.

Nu..ok. Liidz ar Kapitalisma ienaakshanu, daudzi cilveeki grib vai meedz sevi pieskaitiit pie burzhujiem, augstaakaa slaanjaa...bet tik un taa fundamentals ir un paliek sovjetu.
Ir jaapaliek 3 paaudzeeem, lai piedzimtu tiirasinju burzhujs.

Anyway...es juutos komfortabli savaa shkjiraa, savaa vietaa sabiedriibaa. Ir ok.

Lele (2017-12-28 09:09)    2 ....un pats galvenais, es neciinos ne ar vienu.

Visas ciinjas ir man pashai ar sevi. Ja nu man ir kaads ienaidnieks, tad ir mani pashaa.

Drole (2017-12-28 09:39)      hahaha, viens marksistu pleibojs ar sievu no magnaatu gjimenes spriedelee par shkjiru ciinju


http://greece.greekreporter.com/2015/03/15/lifestyles-of-the-rich-marxist-varoufakis-style/

NL_O (2017-12-28 09:50)  1   A, kas, tavuprāt, "šķirot" sevi ir nepieciešama ikdienas sastāvdaļa? Truls esi...

Bazhix (2017-12-28 09:53)  1 11 Latvijā ir divas šķiras - politiķi un tauta, un, atsaucoties uz sociāldemorātiskām vērtībām, politiķi tautu aptīra vairāk, nekā to spētu izdarīt kapitālismā :)
Es nezinu, kurš to teica (iespējams, ka es pats kaut kad dzērumā), bet nekas nav dārgāks kā tas, kas ir bez maksas :)

DanaL (2017-12-28 09:58)  1 3 Es vispār sevi visvairāk asociēju ar anarhisti.

PatiesibasKalns (2017-12-28 10:19)      Pie citas šķiras. Zemnieks sakarīgais.

neko (2017-12-28 10:30)    1 Es nezinu, kurš to teica (iespējams, ka es pats kaut kad dzērumā), bet nekas nav dārgāks kā tas, kas ir bez maksas :)
----
kurš nu tagad vairs atceras kas pirmais pamanīja šo vispārzināmo lietu:)

PatiesibasKalns (2017-12-28 10:36)      Un vispār nav brīnums ka mūsu tauta izmirst. Zemnieku tauta?
Paši sev pienu nevar saražot, savus laukus apstrādāt, savu labklājību izveidot.
Tikai raud un plēšas par drupačām. Vienmēr apbižoti un apdalīti.
Vot tādēļ kam nav slinkums ņem upurus priekšā.
Tādēļ ka veselai tautai ir upura sindroms. Mīl pāridarītājus un sevi nemaz.
Savu zemi nemaz, savu kaimiņu nemaz, savu līdzgaitnieku nemaz.

Tādēļ ka Latvietis ir truliķis tādēļ laikam jau mums arī ir jāizmirst un jādod vietas pozitīvākiem, darbīgākiem un gribošākiem cilvēkiem.

NL_O (2017-12-28 10:49)  1 1 Rādi piemēru, PatiesībasKaln - izmirsti pirmais!

Drole (2017-12-28 10:50)    1 vispārzināma lieta: "A child is the most expensive thing you can get for free."

medusbite3 (2017-12-28 12:02)    3 Atpakaļ uz sovjetiem tiešam nevajadzētu atskatīties, viņi degradēja latviešus un tagad degradētie lamā paši sevi par slinkiem un truliem....

Torpedo (2017-12-28 12:13)  2 2 Nu, bet tas jau arī ir buržuju mērķis Latvijā - radīt asociāciju, ka sociāldemokrāts ir tas pats komunists, kas viņus nāks un sūtīs Sibīriju, tas pats okupants, krievs, Staļins un tamlīdzīgi. Lai tik tauta no visa, kas bijis pagātnē baidās, bet necīnās par savām tiesībām tagad, tad buržujiem te būs mazāk problēmu un varēs turpināt maksāt mazas algas

AivarsN (2017-12-28 12:39)  3 3 Demokrātija ir modernizēta verdzības iekārta,liberāla,vai sociāla. Sociālismā tauta kalpo valstij,bet demokrātijā,valsts ir mafijas varas instruments tautas sekmīgākai paverdzināšanai. Ar reliģijas un masu informācijas līdzekļu palīdzību,tautai tiek radīts brīvības iespaids. Tieši tāpēc tik daudziem šķiet,ka šī iekārta ir ideāla un nekas labāks nav izdomāts. Patiesībā,pirms tumsas spēku okupācijas,visi cilvēki bija brīvi,bet valsts vara un zinātne strādāja tautas labklājības interesēs. Pastāvošā vara šo informāciju ļoti rūpīgi slēpj,bet uzņēmīgi cilvēki visā pasaulē strādā pie okupantu noziedzīgo plānu atmaskošanas,lai cilvēki visā pasaulē atkal varētu kļūt brīvi un laimīgi.
Ar saviem uzskatiem,es laikam piederu pie revolucionāru šķiras.

JOHAIDI21 (2017-12-28 12:39)  1 8 Kopš akmens laikmeta ,cilvēki,sabiedrība iedalās divās kategorijās-vieni ir tie kuri sit,otrie ir tie kurus sit ! Un Jums atliek vien izvēlēties kurā pusē vēlaties nostāties ! :-)))) Tas ir mežonīgā kapitālisma princips.
Bet lietas būtība jau nav tajā,vai ir vai nav šķiru cīņa,bet gan tas apstāklis,ka mūsu valsts prezidents,sekojot Briseles direktīvām,padevīgi apkaro "brīvdomātājus" un iznīcina jebkuru jautājumu apspriesšanu publiskajā telpā,tai skaitā internetā. Agrāk tas bija iespējms Apollo.lv,bet tagad sekojot starptautiskajam" politiskajam virzienam,šo portālu,kā sabiedrības viedokļa demokrātisku izpausmes formu,iznīcināja.
kas attiecas uz konkrēto jautājumu,tad....uzdodiet sev jautājumu,ar ko tad atšķiras postpadomju laiki ar šo mežoīgā kapitālisma laikmetu ? Starpība ir tikai bandītisko interešu sfēru pārdale. Agrāk Jums visus ienākumus,darba augļus atņēma viena,komunistiskā partija,bet tagad to dara daudz lielāks,globālāks noziedzīgs grupējums,kas slēpjas aiz dolāru drukāšanas mašinērijas ,jeb SVF. Vienkāršajai tautai ,principā ,nekas nav izmainījies-kā bija vergu bars,kurš cīnījās par savu eksistenci,tā palika. Sabiedrība tika sadalīta atkal divās kategorijās- bagātajiem ir tiesības,bet nabagiem-tikai pienākums ! :-))))
Visiem, laimīgu nākamo,2018 gadu !

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu