Ko lai dara ar tiem indiešiem?

Divi Indijas pilsoņi Sarkandaugavā esot izgrūduši pa logu no 8.stāva latviešu sievieti. Nu jau pat uz Indiju nav jābrauc, lai sievieti izvarotu un nogalinātu. Viņi paši brauc šurp darīt savas zvērības. Bail padomāt kāda dzīve ir tiem citiem iedzīvotājiem tajā mājā. Nāc vakarā mājās, bet pie kāpņu telpas durvīm līķis guļ. Būs jānopērk gāzes baloniņš.

Torpedo (2018-05-16 22:26)  2 4 Latviešu senči te esot ieceļojuši no Indijas teritorijas.
Puče teica, ka Rīga esot pilna ar indiešu trauku mazgātājiem restorānos. Interesanti, kā viņi te tiek iekšā? No Krievijas pa zaļo robežu, lecot pāri jaunajam žogam, kā vjetnamieši? Oficiāli tak te nevar iebraukt ne ES valstu pilsoņi. Kur tad skatās mūsu imigrācijas dienesti?
Mūsu mazpilsētā arī savairojušies visādi "pakustāniešu kekabi" kā čigāniska paskata tumšo ļaužu pulcēšanās vieta. Diez kā viņi te tikuši iekšā un dabūjuši darba atļaujas?

JOHAIDI21 (2018-05-16 22:28)  3 17 Kādi tur Indieši!!!! Tas vispirms ir jānoskaidro,jo ir tādi pierobežas pakistāņi,īsti lopi,viņi tikai saucas par indiešiem,tāpat kā Ždanoka ar Girsu ir Latvijas pilsoņi!

hewy (2018-05-16 22:37)    7 Tiem Torpedo piesauktajiem trauku mazgātājiem, visticamāk, visiem ir studentu uzturēšanās atļaujas.

vilks28 (2018-05-16 22:39)    2 jā, jā un Gloku un bruņuvesti arī.

Torpedo (2018-05-16 22:40)  3 3 hewy, kādi vēl indiešu studenti - viņiem tak tur ir neiedomājama nabadzība! - ja kādam ir kartona kaste, kur dzīvot, tad tas jau skaitās bagāts. Parējie piedzimst, ēd, tirš un vairojas uz ielas mēslu kaudzēs!

hewy (2018-05-16 22:53)    1 Torpedo, varbūt viņiem visa rodņa samet pirmā semestra iemaksai. Nedaudz stundas legāli ir atļauts pastrādāt arī studentiem, kā tas notiek realitātē varam nojaust.

neko (2018-05-16 22:58)  1 4 Vispār jau Sarkandaugava vienmēr ir bijis rajons kur tantēm bez sava onkuļa labāk nerādīties. Nekad nav bijis savādāk.

neko (2018-05-16 23:21)  1 5 Spēļu zālēm visur ir apsardze. Un domājams ar kājām viņa naktis pa Sarkandaugavu vis nestaigā. Ja tevi pieved (nu vai pati piebrauc) pie durvīm - visur ir droši. Bet citādi lai Sarkandaugavā tevi aplaupītu nekādi indieši nav vajadzīgi; to lieliski izdarīs vietējie jo tur tā ir gana pierasta lieta.

Starp citu lai ar Torpedo te stāsta savas pasakas par indiešu nabadzību, tad tas tā galīgi nav. Vairums dzīvo paša centrā, Skolas/Baznīcas/Bruņinieku ielu rajonā mājas kurās dzīvokļu īres cenas ir 800-1000-1500 eur + komunālie.

fargo (2018-05-16 23:25)  2 13 maskačka, m.kalna iela, sarkandaugava, bolderāja. kādreiz bīstamākie rīgas rajoni(noz.skaits). kā tagad, nezinu.

par indiešiem(nekādu "indiešu" dabā nav, nav tādas nācijas, tautas, etnosa "indieši", neeksistē).
ir hindustāņi(galvenā indijas nācija, kodols), tamili(daudz melnāki) un pārējie dravīdi, tad ir bengāļi, radžastāņi, asami un pārējā turienes tautu rodņa hindustāņiem. tad ir sikhi(viena no lielākajām emigraciju veidojošām tautām). sihki neieredz visus pārējos. visi pārējie neieredz sikhus, ļoti vienkārši runajot. sikhi ir tie bēdīgi slavenie sievu dedzinātāji un arī mūsdienās, ja dzirdi par barbarismu indijā, 6 no 10 būs no turienes. teritorija viņiem nav liela salīdzinoši, bet paražas... īpašas. bez musulmaņiem, galvenie teroristi indijā.
tad ir muslimi. ziemeļos, kašmirā un tuvumā.
tā ka nu tā.

ko darīt? dzīvību pret dzīvību. par slepkavību ir jābūt tikai nāvessodam. indietim vai latvietim, viena alga.

anis (2018-05-16 23:26)    2 Nu,kas pats izlec,ko izgrūž... Nav jālien bučoties un būs miers. Nesen blakusmājas krodziņa sadzērušies pīpējošie arābi(?) skrēja sveicināties,bet manu sejas izteiksmi pavērtējuši uz rāviena likās mierā. Nekādi nabadziņi nešķita-zelti zobos,nagos jūtamā slānī. Par viņu nelaimēm nepriecājos,bet sev uz kakla ar´ necietīšu... Visa nelaime dažu peļņas kārē-gan atved,gan pabaro, gan izguldina...

Edgars37 (2018-05-17 00:26)  1 4 Ja ta ir taisniba, tad tas ir kurdu darbs, indiesi to nedaris, vini ir par mikstu, slinku un loti mil savu adu;D
Babaji, tobis, indiesi traukus mazga;D??? Sitadu hohmu es dzirdejis neesu;D;D;D!!! Filipiniesi, tajiesi var traukus berzt, bet ne babaji;D;D;D!!! Daudz esu ar viniem stradajis un ne velti ir paruna - Ja redzi darba vieta babaju vai melni, ta ir drosa zime, ka darba nekas nav jadara;D.

Labrador (2018-05-17 00:39)      Attieciibu sadaljaa mineeju par tiem, bet man meegjinaaja oponeet , ka man halucinaacijas.Paies dazhi gadi un hindi buus valsts valoda.Un visiem vajadzees tiiriit chakras! Shajaa gadiijumaa sievietei bijusi kaada saikne ar tiem - vai nu iziireeja dziivokli , vai ceelas un patiesas juutas.Bija intereshu konflikts...

shining (2018-05-17 01:54)    1 Nav tik traki. Ja parunā ar "pakistāņu" kebabu čaļiem, tad izrādās, ka viņi ir no visai plaša reģiona - dažs no Ēģiptes, cits no Indijas vai Pakistānas, droši arī, ka citām valstīm. Studenti. Latvijas augstskolām ir kontakti šajās valstīs, tomēr apmaiņā atbraukušajiem studentiem ar stīpu ir par maz, lai izdzīvotu - tā tas būtu arī latvju bāliņam Lielbritānijā.
Attieksme pret sievieti, kā jau "austrumniekiem" - iebiezinātāka. Daudzām tas patīk, tādēļ izvēlas šamos sev par draugiem, eksotika. Islāmā, droši vien, ir arī fatva, kas vīram ļauj sist sievu. Tad nu, pie vispārējās tikumu vaļības, atļaujas rokas palaist arī pret tādām, kas nav sievas. Mūsējie pa logu gan negrūdīs laukā, bet sist mēdz tāpatām. Šobrīd vienkārši ir sagadījies kopā ar traci Keralā, tādēļ šķiet, ka gals klāt, ka naciķu sauklī: "Hindi nāk!". Un, kurš te slavināja nesaprasto Rudzīša onku, ar viņa pamācībām šad tad iekaustīt sievu?

Vaukskis (2018-05-17 02:57)      No diviem Latvijā nevar izdarīt secinājumus ne par indiešiem, ne par latvietēm kopumā, jo kurā zemē un kuras tautas pārstāvjiem gan negadās pa kādai zvērībai ik pa laikam ?! Kuriem biežāk, kruiem (daudz) retāk ! Ja saejies vai esi citādās attiecībās ar svešzemniekiem, īpaši no tālām, eksotiskām vietām, tad derētu vispirms nedaudz iepazīties, kādas ir turienes tradīcijas, paražas un tad tās ievērot, pat ja esi pašmājās. Par konkrēto gadījumu vēl neesmu informēts, bet neticu, ka tā sieviete bija pirmā ieraudzītā pagadījusies ceļā Sarkandaugavas daudzstāvenē, kuru vienkārši nolēma sava prieka pēc izlidināt pa logu- gan jau kontaktējās savā starpā ! Mēs vairs neviens nešausmināmies un nerosinām diskusijas par spļaudīšanos un lamāšanos "trīsstāvīgiem" krievu valodas vārdiem ielās un transportā, jo pie tā Rīgā ir tik ļoti pierasts, it īpaši, ja nebrauc apkārt ar mašīnu, bet nejauši sastopies ar visdažādāko slāņu ļaudīm, bet gan jau 1940. un vēlākos okupācijas gados latviešiem tas kādu laiku šķita šokējoši un galīgi nepieņemami līdzīgi kā Indijas pavalstnieku izdarības Rīgā tagad. Pēc vairākiem gadu sesmitiem arī latvieši mēdz rīkoties līdzīgi, ceru, ka no indiešiem mēs nepārņemsim viņu netikumus ! Protams, pēc nozīmīguma nevar salīdzināt emocionālo ar fizisko vardarbību, tomēr tas tagad ir laika un zināšanu jautājums, kas Latvijā noliks visu savās vietās.
Cita lieta, ka sievietēm nav ko braukt uz Indiju, ja viņas jūtas nedroši, ir tur "uz savu roku". Uz Sīriju, Afganistānu un citām vietām taču arī speciāli nebrauc, piedevām ne tikai sievietes, bet arī vīrieši- un nekas, mierīgi iztiek, taču, ja reiz tur vai citur svešatnē esi, tad rēķinies, ka tā ir citāda pasaule un esi tam gatava !

Jason (2018-05-17 08:30)    11 Nevis, ko lai dara ar tiem indiešiem, bet gan ko lai dara ar tām neiedomājami stulbajām latvju zosīm, kas pašas brauc uz Indiju (vai tamlīdzīgām vietām), lai meklētu kaut kādu apgaismību, kuras tur ne tuvumā nav, vai pašas izvēlas tos mūdžus sev par gultasbiedriem!

av2 (2018-05-17 08:41)    2 par PIERAADIITU TIISSU slepkaviibu tikai to passu pretii. Viennoziimiigi ! Un publiski, un leenaam...
Tikai, kaa pieraadiit, ka vinna pati neizleeca? Var jau te saakt staastiit, ka policijai ir metodes, bet reaalaja dziivee....nekaadu metozzu nav. Tas buus "indiessu" vaards, pret kaadu citu. Pluss advokaati utt.

LaskovijMerzavec (2018-05-17 08:54)  5 3 Pilnīgi nevajadzīga tēma!!!!

Biju domājis, ka autorei ir biški vairāk sapratne par lietām...stulbi kkā...

veeja_roze (2018-05-17 09:38)  1 5 Tagad Rīgā ik pēc 100 m ir kebabnīcas. Man tas šķiet nepieņemami, jo pēc statistikas tik daudz to viņu ēdāju šeit nav. Kādēļ dod atļaujas atvērt šos perēkļus, nezinu. Bet par to, ka ar galvu un perspektīvi pilsētas vadībai nav kārtībā, skaidrs.

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu