Vēja lokatori Zemgalē!!!!!! Kam pieder šī valsts?

Vai jau parakstījāties pret?Ja neziniet kas tas ir par projektu, ieteiktu uzzināt!

cirteejs (2018-09-20 09:09)    7 Vēla lokatori...kas tie tādi? Varbūt tomēr vēja ģeneratori?

nazis (2018-09-20 09:17)  1 4 Kam pieder šī valsts? Tas ir nostiprināts Satversmē.
Kam pieder Latvijā vējš? Satversmē, šķiet, par to nekas nav teikts. Tiem, kas prot to noķert.

Garoznieks (2018-09-20 09:18)  2   Sveika! Ja tā saki...arī painteresēšos par ko ir kņada :)

AivarsN (2018-09-20 09:36)      Te jau nav Liepāja. Diez vai atmaksāsies. Piedevām,tie ir trokšņaini un apdzīvotās vietās noteikti nevajadzētu uzstādīt.

DanaL (2018-09-20 09:42)    15 Vai Latvijai jau sen nebija laiks pelnīt ar ražošanu? Ļautiņi mīļie, ja gribat dzīvot zaļā pļavā, staigāt pastalās, un vienīgais iztikas avots - humpalu tirdzniecība, tad "jā" - uz priekšu, parakstieties. Un mēs mūžam būsim atpalikusi, provinciāla valstiņa, un knapināsimies no pabirām. Bet, ja gribat, lai valsts attīstās, tad kaut kas ir jāziedo.

Visa pasaule pilna ar vēja ģeneratoriem, tepat Eiropā pilns. Un neviens nebrēc. Arī ar smirdīgām cūku fermām pilna Eiropa. Bet cilvēki saprot, ka sū*s arī ir nauda!
Izejiet taču arī nedaudz ārpus Latvijas un paskataties kā dzīvo citur, kāds dzīves līmenis ir citur, un kāpēc tas ir tā.
Nav tur neapstrādātu platību kā šeit, visur kaut kas notiek, un ražošanas attīstība tiek veicināta, nevis bremzēta.

1VERSUS1 (2018-09-20 09:48)    5 Vēja ģeneratoru vispār uzskata par zaļo enerģijas avotu.
Takā pastāv jautājums, vai grib darbināt dambi un slūžas, kas maksā naudu.
Vai arī uzlikt ko tādu, kas ražo elektrību neatkarīgi no ūdens.

Takā laikam neviens negrib ģeneratorus, tad jau neviens negrib nekādas pārmaiņas.

usinjsh (2018-09-20 09:59)    2 Te jau laikam iet cepiens par to ka lielākā daļa OIK nauda pazūd ofšoros. Tā nepaliek Latvijā, kaut gan visi par to maksājam.

fargo (2018-09-20 10:08)  1 6 "Visa pasaule pilna ar vēja ģeneratoriem, tepat Eiropā pilns."
un visā pasaulē brēc. pat kalifornijā, kā uzzina, ka vēja ģeneratorus vēlas uzstādīt, zemi pardot atsakās. eiropā cilvēki petīcijas raksta, ka tie traucē dzīvot.

un katram iesaku padomāt lūk ko - TU, es, katrs maksā šo vēja dzirnavu saimniekam. vēja ģeneratori un saules baterijas ir ļoti neizdevīgs un nepastavīgs elektrības avots. un valstis piespiež šo "prieku" apmaksāt saviem pilsoņiem. katra šita cūciba sadārdzina tavu personisko elektrības rēķinu.
tāpat kā sadirstās mazās upes ar nevienam(izņemot silei pietuvātos saimniekus, kas izsita sev atļaujas) nevajadzīgiem mazajiem hesiem. kāds par to ir spiests maksāt un tas ir vienkāršais cilvēks.

rihtigais (2018-09-20 10:09)  1 2 Kāda starpība lokatori, ģeneratori, vai transformatori - Latvija jau sen ir izpārdota, nevajag gulēt! ´´latvieši´´ vēl adminstrē ES guberņu, paverdzina un izsūc tautu.

DanaL (2018-09-20 10:28)    5 "un visā pasaulē brēc. pat kalifornijā, kā uzzina, ka vēja ģeneratorus vēlas uzstādīt, zemi pardot atsakās. eiropā cilvēki petīcijas raksta, ka tie traucē dzīvot."

Brēcēji ir, bija un būs. Profesija tāda. Viņi bieži vien ar to pelna. Un atrod naivos, kas par brīvu piebalso.

Bet ar ko pelnīt Latvijā? Mūsu lauksaimniecība nav konkurētspējīga pat salīdzinājumā ar Poliju, cūku fermas smird, vēja ģeneratori skaļi, IT tehnoloģijas... Nu ja paraugamies uz e-veselības projektu, tad labākais būtu paklusēt.

Par to vēja ģeneratoru skaļumu. Ja tas parks ir pie mājas, tad vētras laikā būs prpblēmas. Bet ja viņus izvieto saprātīgi, tad no vārnu bara troksnis daudz lielāks.

anis (2018-09-20 10:34)    1 Diez,kur ir redzēts,ka bizness ir saprātīgs-štrunts par citiem,ka tik šodien man nāk...

fargo (2018-09-20 10:35)  1 1 "Visa pasaule pilna ar vēja ģeneratoriem, tepat Eiropā pilns. Un neviens nebrēc."
nu, tad nav ko rakstīt, ka neviens nebrēc, bet pēc 10 minutēm rakstīt, ka visur kāds brēc.

un tā nav nekāda pelnīšana, bet parazītisms. vēja ģeneratori nedara neko citu, kā izsūc naudu, jo valsts spiež latvenergo iepirkt šo enerģiju par stipri paaugstinātām cenām un konkurence neeksistē, tikai atļauju no valsts jādabū, tāpat ka ar hesiem. un latvenergo maksā ar mūsu naudu. tas nav bizness, bet cūcība.

rokons (2018-09-20 10:41)    3 Lai varētu OHO sēdēt, elektrība ir vajadzīga. To var saražot visvisādi, arī izmantojot vēju. Ja kāds zin, kā ar šiem propelleriem var pelnīt - OK.
Tik viena lieta - pārdodamajai enerģijai jābūt konkurētspējīgai ar cenām.
Vēja parku dēļ rodošos jaudas negludumus vislabāk kompensē mūsu Daugava. Lēnāk TEC reaģē, bet vienalga - elektrību vajag.
Kad Ķegumu cēla, arī bija dabas postījumi, par Pļaviņām nemaz nerunājot, bet mēs pēc postījumiem esam ieguvuši elektrības avotus, ko ļoti labprāt lietojam.
Savulaik viens no MAO citātiem - nav nekas būvējams kaut ko nenojaucot ( mans pabrīvs tulkojums no angļu valodas )

DanaL (2018-09-20 10:56)    1 "... neviens nebrēc, bet pēc 10 minutēm rakstīt, ka visur kāds brēc"
Nu vismaz tik daudz, ka tur tos brēcienu neņem par pilnu. Jo dzīvot progresīvā valstī grib lielākā daļa iedzīvotāju.
Suņi rej, bet karavāna iet tālāk.

Atšķirībā no mums, kas to vien varam, kā par dārgu naudu pirkt no viņiem novecojušas tehnoloģijas, ko pēc pāris gadiem izmest mistkastē, un pirkt nākamos mēslus, kamēr viņi iet roku rokā ar progresu un attīstās tādos tempos, ar kuriem mēs viņus nekad nepanāksim.

"... vēja ģeneratori nedara neko citu, kā izsūc naudu, jo valsts spiež latvenergo iepirkt šo enerģiju par stipri paaugstinātām cenām un konkurence neeksistē..."
Bet šis jai ir pavisam cits stāsts. Par banānu valsti un vergu domāšanu.

av2 (2018-09-20 11:11)    1 kaada veidaa iisti veeja ggeneraatori ir...nepareizi, vareetu uzzinaat? Ja valsts kaadu "spiezz" ieprkt par paugstinaataam cenaam , to elektriibu sarazzoto ar veeju, tad valsts var maniit to nostaaju lloti aatri , jo galu galaa valsts...esma mees vissi, vai ne taa?

fargo (2018-09-20 11:32)    1 "Bet šis jai ir pavisam cits stāsts. Par banānu valsti un vergu domāšanu."
nē, stāsts ir tas pats, jo notiek visur, kur iedomātās "progresīvās" valstis eksistē. ekonomiskā stagnacija nav nekāds progress un globālās birokrātijas uzspiestais idiotisms ir obligāts izpildei visās valstīs, kuru valdības ir piekritušas šīm lietām.

tas pats ir ar saules baterijām - arī to ražotot elektrību "progresīvās" valstis spiež iepirkt par paaugstinātām cenām. ARĪ privātās enerģijas kompānijas. un ne tikai enerģiju, pat pašu paneļu ražošana tiek apmaksāta no iedzīvotaju rēķina. nav brīnums ka "progresīvo" tehnoloģiju ražotāji tā zēla. līdz pateicoties trampam asv vairs nesponsorē šo bezjēdzīgo klaunādi. un atskan BRĒCIENI, investīcijas, mūsu dārgās investīcijas, mums vairs nav izdevīgi ražot, ja pusi no mūsu izdevumiem nesedz valsts. kur nu vēl retzemju metālu un citu "ekoloģisko" materiālu izmantošana paneļos... tas ir tāds farss!

tas pats ir ar elektromobiļiem, kuri te dažiem ir simpātiski.
viens.bet vai simpatējošie arī zina, ka PUSI no elektromobiļu cenas, kuras ir 40-200 tūkstošu robežās, auto ražotājam arī apmaksā valsts? tātad, lai cilvēki varētu justies ekoloģiski advancēti, šīs spēļmantiņas apmaksā ir spiesti VISI.

DanaL (2018-09-20 11:44)      "... tātad, lai cilvēki varētu justies ekoloģiski advancēti, šīs spēļmantiņas apmaksā ir spiesti VISI... "
Un VISIEM tas ir izdevīgi. No VISIEM viedokļiem.

Momo (2018-09-20 11:45)    1 Es gribētu savu vēja ģeneratoru. Un savas saules baterijas. Un iepirkt elektrību tikai bezvēja naktīs. Man šāda neatkarībā patiktu. Vienalga, ka utopiski. Tīri no viedokļa, ka nepatīk valsts uzspiestās klaušas. Jau tā jāsamierinās, ka nodokļi, noteikumi un vēl viss kaut kas dzen šaurā aizgaldiņā bez kustības brīvības.

AivarsN (2018-09-20 11:46)  2 1 Lētās un videi draudzīgās tehnoloģijas neviens neļaus ieviest. Viss orientēts uz enerģētikas un tehnoloģiju sadārdzināšanu,lai piespiestu vergus arvien vairāk strādāt un mazāk domāt. Nu jau vairāk kā pusgadsimtu nekas principiāli jauns nav ieviests. Vai zinātnieki muļķāki palikuši? Nē,viņiem vienkārši neatļauj ieviest neko tādu,kas kaut nedaudz atvieglotu cilvēkiem dzīvi. Tā nav sazvērestības teorija,bet gan skarba realitāte. Arī vēja ģeneratori un citas superdārgās zaļās tehnoloģijas liks mums maksāt vēl dārgāk par tiem pašiem pakalpojumiem. Un nekā īpaši zaļa tur patiesībā nav.

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu