Kapēc vainīgs ir tikai Kaimiņš?

Te daudzās diskusijās visu laiku tiek pieminēts tikai Kaimiņš no KPV...
Varbūt var pateikt precīzāk, ko viņš tādu ir izdarījis, ka par viņu tikai skan tas noliedzošai un ļaunais?

Par piemēru no vienas tēmas "Tā arī dzīvojam-atdodam balsi par polšu,nobalsojam par muļķu partiju,Kaimiņu un tad vainojam valdību ko apstiprina šādi aktieri..."

Un atkal vainīgs ir Kaimiņš, jo velk līdzi viņa aktiera lomu.
Visu laiku kur vien var skatīties, lasīt, ka aktieris Kaimiņš to un to.

Un ja viņš nebūtu aktieris pēc izglītības, bet gan kādas citas profesijas pārstāvis?
Kas būtu tad!?
Kam tad visi piesietos?

Kontakts (2018-09-23 11:45)  2 12 Tāpēc,ka viņi grib mainīt sistēmu...
Nevienam jau nepielec,ka pie visām Latvijas likstām nav vainīgs Kaimiņš,bet gan tie,kas aizsēdējušies 10-tiem gadus viena vietā!

neko (2018-09-23 11:54)    17 Kaimiņš izdarījis....nekas nenāk prātā:) Viņš tak pat pirmos gadus nesaprata ka ir ievēlēts un tā vietā lai strādātu turpināja tēlot žurnālistu filmējot Saeimas sēdes:)

Garoznieks (2018-09-23 11:55)  1 6 Nav pareizi teikt - vainīgs Kaimiņš, Pēteris vai Jānis. BET, kas aiz viņiem stāv, kuru intereses amatpersona lobē. Neticu es savā naivajã prātā, ka tautas kalps var ko ietekmēt vai lemt. Sākumā frakcija teiks, tālāk jau parazīts sēž un rausta striķīšus, ko kā darīt, pareizāk teikt, kā sagraut, kā izpārdot, kā apmuļķot kalpu dvēseles, kā sanaidot. Vienalga, parazīts būs no austrumiem vai rietumiem, bet mazajai Latvijai tas vienmēr būs. Domājams, ka vēsture parādīs, ka rietumu parazīts nav labāks par citu!

fargo (2018-09-23 12:35)  1 5 priekš manis kaimiņš ir vienkārši nesimpātisks. un nevis vizuālā ziņā, bet... es nevēlos tāda tipa cilvēku sev tuvumā. jo ir tā, ka cita uzvedību, rīcību, valodu pavēro - vo, šitas normāls vecis. bet te ne.

bet galvenais, partijas platformā ir punkti, kas ir pretēji vai arī nesaskan ar maniem uzskatiem. daži saskan, bet vairums ne. tāpēc, izvēle nav grūta.

rabinovics (2018-09-23 12:38)  1 6 kaimins nav ne pie kaa vainiigs...bet atbildigs par to ko runaa un dara vins ir gan...vina izteikumos ir apsoluta nekompetence vai apzinaata demogogija....un nav svariigi vai vins aktieris vai santehnikis, vk vajag prast domaat, analizeet ,uzklausit viedoklus un secinajumus no tiem izdariit..to iemaaciities nevar, ja tas cilvekam nav dots tad arii nekad nebuus....bet aktieri var buut labi politiki..minesu piemeeru Ronalds Reigans...bet tadu iipasiibu kaa Reiganam Kaiminam ne tuvu nav

janisb (2018-09-23 12:49)  1 1 Vinīgs vienmēr ir tas auns barā, kurš lien pa priekšu...

fargo (2018-09-23 13:01)    5 12:50

varbūt izlasīt vairāk par pirmiem sešiem vārdiem?

Reds (2018-09-23 13:26)  1 3 Un vilks arī līdzi to "aktieris" tik ilgi, kamēr viņš sevi neparādīs par ko vairāk kā aktieri, žurnālistu un klaunu. Ko viņš kā politiķis ir izdarījis?

Tika saeimā uz PR un tagad visa tā partija grib turpināt dzīvot tikai uz PR.

Garoznieks (2018-09-23 13:26)  1   Ja kādam interesē vēl lasīšana un redzesloka paplašināšana, šajā kontekstā gribētu ieteikt izlasīt Džona Pērkinsa autobiogrāfiju "Ekonomiskā slepkavas grēksūdze". Nav bieza, bet nenovērtējama tiem, kuri iedziļinās politiskos, ekonomiskos procesos valstī, pasaulē kopumā. Kā valstis tiek paverdzinātas no lielā brāļa puses. Tad daudz vairāk radīsies skaidrība par šeit notiekošiem procesiem, "kaimiņiem".... "metāllūžņu" iepirkšana un kredītā ņemšana....
P.S. Šeit oho apmeklētāja "riebekle" mājas grāmatnīcu šķiro (viņai grāmatas vairāk kā bibliotēkā), varbūt iemainīs pret kādu citu :)

Chris1986 (2018-09-23 13:29)  2 3 Nē, nu, Kaimiņš visās TV diskusijās ir ļoti nesimpātisks - bļauj, apsaukā visus apkārtējos par zagļiem un čekistiem, pārtrauc runātāju, vobšem, uzvedās, kā mucā audzis. Bet pieņemu, ka tā tikai tāda taktika, lai izsistu konkurentus no līdzsvara un lai pašu ievērotu. Bet no otras puses - ko dod laba uzedība un etiķetes ievērošana no vecajām valdošās kolīcijas partijām, ja tās "otkatos" un līdzīgās afērās no valsts budžeta nozog pusi. Tad ir jāizvērtē nodarījuma smagums un jābalso par mazāko ļaunumu - kas tikai apsaukājas un ir prasts - par Kaimiņu

Jauks_vakars (2018-09-23 13:34)    4 Šķiet, neprecīzi noformulēta tēma.

Vai tad kāds vaino Kaimiņu? Kāds jau te uzrakstīja, ka viņš taču principā neko nav izdarījis, lai būtu, par ko vainot vai slavēt. Viņu nevaino, bet vairums viņu vienkārši uzskata par nesimpātisku viņa rīcības un uzvedības dēļ (piebildīšu priekš autistiem - es nerunāju par izskatu).

antikrize (2018-09-23 14:01)  1 1 Zinu tikai, ka UK daudzi balsos par Kaimiņa partiju.

andrisz (2018-09-23 14:06)  3 3 Vienkāršī sabiedrībai ir vajadzīgas pārmaiņas, lai mazinātu nevienlīdzību, lai padarītu ekonomikas pieaugumu pieejami visiem un lai Latvija sāktu beidzot tehnoloģiki attīstīties. Kaimiņš ir redzams cilvēks, no kura sabiedrība cer kaut ko sagaidīt, bet viņa piedāvājumā nekā no minētajām pārmaiņām nav, tas sagrauj sabiedrības ekspektācijas, rada vilšanos un dusmas. Un tāpēc Kaimiņu tik daudzi neieredz.

Bet, nesaprotu, kāpēc tāds naids. Ja kādam nepatīk tāda vai citāda politika, lai dibina pats savu partiju vai stājas kādā no jaunajām partijām.

Un sabiedrība arī ir diezgan trula. Mūsdienu tehnoloģisko pārmaiņu laikā ekonomikā ir nepieciešams ieviest sociālisma elementus (UK Korbina jaunais socialisms vai ASV demokrātiskais sociālisms), tikai tā dažiem cilvēkiem piederošo tehnoloģiju saražots labumus par saņemt visi. Bet sabiedrība nav gatava runāt par sociālisma elementiem. Sabiedrība ir daudz labāk gatava piedzīto galēju nabadzību, krīzi, bezdarbu un visādas citādas nejēdzības, nekā ieviest sociālisma elementus. Nezinu, bet sabiedrības izdzīvošanas vārdā to tik un tā kaut kad nāksies izdarīt. Bet tad jau labāk darīt ātrāk un tūlīt un iztikt bez upuriem un ciešanām, vai ne tā?

rokons (2018-09-23 14:51)  1 2 Trīs lietas te saskatu:
- Kaimiņs un viņa rīgība..... uzvedība prasta, izteikumi bez jelkāda loģiska pamatojuma,4 gadu laikā neko sakarīgu nav paveicis;
- visu nosaka kaut kādi striķīšu raustītāji. Kāpēc? manuprāt tas ir tikai daļēji, bet tos kuriļaujas moka zināšanu trūkums, domāšanas slinkums vai arī alkatība ( to arī Perkinss savā grāmatā min);
- hipertrofēta vienlīdzības vēlme, kas reducējas uz dodiet, dodiet principa........gribam Dānija sociālisma labumus un Krievijas vai ASV līmeņa nodokļus........
Te ir tā sakne, kāpēc populists tiek visādi noķengāts
-

Peleks (2018-09-23 14:53)    5 ko jūs te čakarē bobi, vainīgi esat jūs - vēlētāji!!! nevis kaimiņš, kaimiņa draugs, vai kāds cits āksts!! pa lielam tauta ievēl gudrākos, a šie ievēlētie pat runāt neprot, tas vien visu par tautu izsaka!!

draboss (2018-09-23 15:09)    5 Kaimiņš ir bļauris kurš bļauj to ko daļa grib dzirdēt. Principā nebūtu bīstams, bet valdošās partijas nekad nav pratušas un mācējušas vēlētāju paņemt ar darbiem, jo pieraduši ka nostrādā "krievi nāk" un tagad turpina savas spalvas spodrināt nevis ar reāliem priekšlikumiem, bet gan pasludinot par stulbeņiem tos kas balsos par KPLV. Bet daudzi jau tāpat uzskata, ka "augšas" viūs uzskata par stulbeņiem, tā ka pagaidam informatīvajā vidē Kaimiņš uzvar, KPLV ir skaļi, sagatavojušies, mobilizēti. Redzēs kā būs pie urnām....bet nebrīnīsos ka viņiem būs daudz vietu, jo viņu oponenti ir vnk tizli, tā no malas izskatās.

janisb (2018-09-23 15:35)  1 2 =>antikrize tas, ka uz UK daudz muļķu no LV aibraukuši, sen jaun bija zināms, pēc vēlēšanām būs zināms precīzāks skaits (pēc KPV rezultātiem)

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu