Komunistu radars Saeimā?

Vai jau noskatījāties video par Saeimu un tajā strādājošajiem, kuru uzfilmēja Kaimiņš no KPV LV?
Ja nepaspēji vēl, apskaties youtubē..
Pilnīgi vnk pieejot klāt un uzprasot viņš jau saņēma atbildi - jā es biju komunists..

Tas ir tā, ka visi tagad ir nobijušies no Čekas maisu publiskošanas, jeb no vēlēšanām ,ka visi tik runīgi palikuši?

AivarsN (2018-09-26 10:07)  4 6 Komunisti bija pret PSRS sagraušanu un savu politisko nostāju nav mainījuši. Tie,kuri sēž saeimā,gatavi kalpot jeb kurai varai un iekārtai,kur tik vairāk maksā. Tā ka,pieskaitīt viņus komunistiem,būtu tas pats,kā piešūt sadarbību ar komunistiem prostitūtei,kura ar tiem gulējusi.

Jason (2018-09-26 10:10)    6 "Tie,kuri sēž saeimā,gatavi kalpot jeb kurai varai un iekārtai,kur tik vairāk maksā."
Diemžēl, izskatās, ka šo frāzi var attiecināt ne tikai uz bijušajiem komunistiem.

anis (2018-09-26 10:13)  2 15 Nu,vienkārši bērnišķīgi! Gribētos redzēt,kā pats dzīvotu tajā laikā. Vairumam tās bija obligātās nodevas karjeras dēļ. Tā bija viltīgi būvēta valstiska sistēma. Pats biju komjaunatnē-lai tiktu jūrā... Vēlāk galvenais enerģētiķis centās pierunāt stāties PSKP-jo vadošos neņēma,kamēr nebija aizpildīta "mello"vakance! No visa tā-nu un ko? Būtisks jau sadarītais,patiesā nostāja...
P.S. Daudzi patiesi cietušie nemaz nav tik kategoriski-daudzviet izpaudās indivīda zemiskums izmantojot situāciju. Kā pie komunistiem,tā fašistiem... un pie jebkuras citas sistemas-tik dodi iespēju...

janisqwerty (2018-09-26 10:17)  4 14 Ja Lv iebruktu islaamisti , jau otraa dienaa uz darbu ietu apgraizijusies Paradnieks ar Dzintaru , teerpusies turbaanos un pa celam satiktu Kalnieti hidzabaa un Aboltinu parandzaa ! 100 % dodu par tiesi tadu notikumu paversienu . Nav svarigi kadas idejas prpogandeet , svarigi ir notureeties pie barotnes . Pie kam domaaju avizees varetu lasiit ,kaa vini cinijusies par tiesibaam nesaat parandzu un citas mulkiibas .

Luusila (2018-09-26 10:19)  3 20 Idiots tas Kaimiņš un idioti, kas no tā taisa kaut kādu sensāciju. Tie cilvēki, kas dzīvoja un tolaik strādāja kādos vadošos amatos, bieži vien tika nostādīti izvēles priekšā- vai nu tu dabūsi šo amatu, vai tā arī sapelēsi kaut kur kaktiņā.

Varētu padomāt, ka katrs, kas bijis tolaik komunists, gājis cilvēkus šaut, bendēt un izsūtīt.
Stulbeņi.

Jason (2018-09-26 10:24)  4 6 anis, tajā laikā dzīvoja arī cilvēki, kuri nestājās ne komjaunatnē, ne pskp... Protams, jūrā braukt viņus nelaida. Katrs varēja izdarīt savu izvēli. Un šodien par savām izvēlēm ir jābūt gatavam atbildēt. Un nav ko čekas aģentiem darīt ne Saeimā, ne kādos citos vadošōs amatos, neatkarīgi no tā, kādos apjomos viņi piedalījušies dažādās padomju nelietībās.

kvarts (2018-09-26 10:25)  3 16 Ar ko kaimiņš labāks par tiem komunistiem...tāds pats āzis.

janisqwerty (2018-09-26 10:29)  2 8 Vispaar jau Remarka gramatas varonis vainiigo sarakstam pievienoja arii ritenbrauceejus un baleriinas ! :):):)
Laiki mainijusies un tagad neonacists skan lepni !! Kaut gan visa taa propoganda domata tadam pasam padibeneem ,kaa tas raditaji ! Vieglaak karot ar pagatni , nekaa meginat kautko uzcelt naakotnei ! Ja atmet visu tuksmuldesanu ,tad atlikumaa LV politika var piedavaat apalu ,,0,,

Araabs (2018-09-26 10:30)  1 11 Kaimiņš?Pilnīgi neadekvāts tipiņš.Žurnaļugas un neizdevušies komedianti no politikas jātur pa gabalu.

Kurts69 (2018-09-26 10:31)    14 piedošanu, bet man rodas jautājums - tēmas autoram ir cik gadi? Par Kaimiņu jau sen viss ir skaidrs.
Varu papaust noslēpumu - kad es mācijos skolā, mums visi bērni bija no sākuma oktobrēni, pēc tam pionieri un vēlāk tie, kuru vecāki bija pārliecināti, ka tas nāks par labu tālākajai bērnu nākotnei, arī komjaunieši. Pats gan paliku pionieru līmenī.
PSRS laikā nonākot zināmos amatos, cilvēkam bija jāizdara izvēle - kļūt par pilnvērtīgu vienīgās partijas biedru, vai pārtraukt kā tagad saka - profesionālo izaugsmi. Ar ideoloģiju tam vairumā gadījumu sakars bija nulle. Un ar "Čekas maisiem" tam arī sakaras ir aiz matiem pavilkts. Nebija jābūt komunistam lai stučītu un tai pat laikā, ne katrs komunists bija Čekas ziņotājs. Kaimiņa ņemšanās pa Saeimu nevienu brīdi nav spējusi pacelties virs amatieriskas klaunādas līmeņa.Lai nu man piedod viņa fanu pulks.

Kurts69 (2018-09-26 10:34)  2 7 to AivarsN , esi informēts par to, ka starp "Latvijas PSR Augstākās Padomes Deklarācijas Par Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanu" netrūka komunistu?

anis (2018-09-26 10:51)    11 Jason ,par saviem DARBIEM es atbildu un piekrītu,ka visiem jāatbild. Bet... tajā partijā un pat čekā bija arī iekšēji ārdītāji un rīkojās pēc savas sirdsapziņas ar izrietošām sekām. Un bija bezpartejiskie klusie nodevēji. Tā ka "komunistu maisi",bez detalizētas analīzes ir kārtējais rīks grāvēju rokās. Formāla piederība neko nenozīmē! Līdz ar to-komunistus nost,ir tukšs grabulis kaķa baidīšanai...

coldlands (2018-09-26 10:54)    6 Es arī biju domājis armija staties komjaunatne, lai tiktu jūra. Nu ļoti gribējās redzet pasauli, kaut vai no kuģa klāja. Pat ja mani brīdinātu, ka nākotne viss mainīsies man būtu pofig.

rabinovics (2018-09-26 11:01)    13 nekorekti. mazliet citadi jums jaauzd...vai vareji buut galvenais inbzenieris, uznemuma vaditaajs kaut vai ceha prieksnieks, ja nebiji komunists??? tapec daudzi staajaas partijaa lai vareetu straadaat...

Ellocka (2018-09-26 11:09)    3 Nāks cita iekārta. Un būs citi nodevēji, arī, ja iekārta nebūs komunistiska, bet islamiska (vai kāda cita amiska), teiksim. Ar putām uz lūpam viņus zākāsim. Ne tad nebiju komjaunatnē, ne tagad esmu sajūsmā par smadzeņu skalošanu. Piedzimu Padomju savienībā, bet dzīvoju brīvā Latvijā, ir ko salīdzināt - kaut vai kā darbojas propogandas mehānismi, uz kādām jūtām spēlē, kā apspēlē vēsturiskus un ne tik senus notikumus.

Adzika18 (2018-09-26 11:15)    4 Kaimiņš ir no sevis iedomājies drusku par daudz. Ja viņš būtu dzīvojis "tajā" laikā - 90% pats būtu partijnieks. Ja vēlējies būt sabiedriski aktīvs un dzīvē sasniegt ko vairāk, nebija izvēles. Un tas nenozīmē, ka tu biji nodevējs. Protams ar to nevar lepoties, bet vēsture ir jāizprot. Piekritīšu tikai viņa teiktajam video - domājiet!

Virgo (2018-09-26 11:17)  6 2 Formulēsim precīzāk balsojumā par - "Latvijas PSR Augstākās Padomes Deklarācijas "Par to vai turpmāk vēlaties palikt pie siles " netrūka komunistu?

nekorekti. mazliet citadi jums jaauzd...vai vareji buut galvenais inbzenieris, uznemuma vaditaajs kaut vai ceha prieksnieks, ja nebiji komunists??? tapec daudzi staajaas partijaa lai vareetu straadaat... Pat ļoti korekti , mans kaimiņš krievu laikos bija autokolonas priekšnieks nebūtams komunistiskajā partijā , ja šaubies varu iedot viņa tālruņa numuru !

av2 (2018-09-26 11:20)    7 jaa, krievu laikos nebija izveeles, kaa ssodien. Vai nu krievu partijaa, vai nespiideeja pilniigi nekas. Ne vadossa amataa, ne...ne uz Poliju ekskursija. Un taapeec tiessi ssodien riebjas, kad politikki nespeej pateik to, ko iisteniibaa domaa, bet runaa to, ko vinnu partija liek runaat. Neticu, ka vinni visi ir kretiini. Vienkaarssi baidaas...pazaudeet silto vietinnu, tas viss. Un sakaas tas no passas politikku elites, no visrostnes , kura nespeej ieviest kaartiibu, kad vainiigie korumpeetiibaa, zagssanaa sannem reaalus cietumsodus,un ilgus cietumsodus !

Adelante (2018-09-26 11:21)  2   Tak sen no čekas maisiem izvākti svarīgie, ja vispār tur bija (vērtības ar sēnalām parasti neglabā kopā).

Vēlēšanas tuvojas, kaut kā balsis jāzvejo. Lēti un prosti.

multi (2018-09-26 11:23)  1 7 Mūsdienās jau nekas nemainās, cik daudz deputātu uz nākošajām vēlēšanām jau nomainījuši partijas, jo zin, ka ar veco partiju nekur netiks. Tas pats kaimiņš nodibinājis citu partiju... Par kādām vērtībām var būt runa? Ka tik pie siles.

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu