Kā viss notika?

https://youtu.be/1AwnhS7g68g Tiem,kam interesē mūsu pasaules iekārtojums,iesaku noklausīties. Oficiālās teorijas piekritējiem gan nav vērts tērēt laiku.

nazis (2018-10-15 09:29)    4 Varētu piedāvāt vēl desmitiem citu teoriju, kas apgāž šī "zinātnieka" uzskatus. ja fiziķis - optikas speciālists sāk runāt par pasaules iekārtojumu, arheoloģiju, politiku, un kas tik tur vēl nebija, tad ticība zūd. Pastāv zinātnisko pētījumu metodika, un tikai pēc tās pierādītas teorijas var uzskatīt par patiesību. Viņam tas ir zināms. Lai tikai rok tālāk.

cirteejs (2018-10-15 10:09)    6 Citēju:"Tieši tāpēc jau ir tik daudz to teoriju,lai būtu grūtāk atrast īsto. Un kā redzams,tas patiešām nostrādā. "
Un kāpēc šī teorija ir visīstākā, lūdzu?

Jurijs55 (2018-10-15 10:52)    1 Par ko iet runa, kas noticis, varat lūdzu aprakstīt dažos vārdos galveno ?

InJanis (2018-10-15 11:45)  1 1 Tautiesi !!!!!!!

Ir vairak ka daudz lietas,kas ir nosleptas, un tiks turetas noslepuma.

Piemeru ir bezgala daudz..................9 petiet un analizejiet pasi )

Tagadeja peksna elektriericu izlausanas, elektroAuto, saules paneli, veja generatori, ij t.t. bezgaliga daaudzuma un plasuma. Kur tas vis vel bija apm 20 gadus atpakalj.????

Vel padumisti speja pacelt gaisa, ij lidinaties lidmasinai kas strada-darbojas ar udenradi ( udenraza speks, piem udenraza bumbas, kuru prieksa atombumbas nobal )

Da Vinci rasejumi ( neba nju vins tos savos sapnos izdomaja ), helihopters, tanks, zemudens batiskafi, lozmeteji, ij t.t.

Kolumbs, kas pec oficialas vestures celoja, kauc kur-nezin kur, mulkibas. vinam bija loti senas kartes lietosana, ij vins zinaja kurp brauc.

Sena arabu karte, kura pilnigi precizi tiek apzimeta tagadeja Antarktida, laika kad to vel neklaja ledus karta.

Tautiesi..................kas tas vis ira, ij kapec mes ticam ka zeme ir apalaa, ja nabaga Koperniku par so , musdienas pat bernam zinamo patiesibu... nieka 500 gadus atpakal, apsudzeja par keceri, ij publiski sadedzinaja ????
Galileju mocit mocija, lidz vins atzina ka zeme-tomer negriezas ????
Piemeru ir milzigi daudz.
Pedejais ragaanas sadedzinasanas sarts.. Latvijas teritorija liesmoja nieka 280 gadu atpakal.

Ka teicis Vinstonu Cercils...............Tautai nevajag zinat, ka taisa politiku, un desas ( to var attiecinat uz daudz dazadam sferam )

shining (2018-10-15 12:28)    4 Mjā, gan tēmas pieteikums, gan "zinātnieka" pirmie vārdi video jau skaidri liecināja, ka būs fantāzijas lidojums, izslēdzu pirmajā minūtē. Ja vēl autors atsaucās uz David Icke, tad ir pārliecība, ka neko vērtīgu zaudējis neesmu. Ejam ārā sauļoties!

Jurijs55 (2018-10-15 12:52)    2 Labāk lai masoni būtu Maximu uzceluši kura sabruka. Tas ko "brīvie mūrnieku" uzcēluši, tas stāv simtiem un tukstošiem gadiem. Mums i savas tupības i kretinisma pietiek lai merdēt un kropļot viens otru, i masonus nevajaga.

Bazhix (2018-10-15 14:32)    3 Neveriet linku vaļā - normāla vīrusu laboratorija apakšā! Antivīruss nespēj galā tikt :D

InJanis (2018-10-15 15:17)  3 1 Tautieti Shining !!!!

Palasi viedos vardus ko saka Aivar onkulis...................

Izmet no galvas visu to ko tev sabaza maksligi tava veseligi domajaosaja galva.
Iesledz sapratu, logiku, domasanu, un vienkarsu dzives pieredzi.

Vienkarsakais veids ka klut pasam par sevi, klut brivam cilvekam...
ieskaties daba......, ka aug zale, ka emigre putni, ka dzelte lapas rudeni.

Agrakos laikos tas bija pasaprotami, bet......
Jo talak cilveks ir no logiskas, sakartotas pamatnes-dabas.. jo lielakas lamatas vins pats sevi iemet.

P.S. Sac un aizdomajies lasot produktu ekoCocaColiskas sastavdalas, uz partikas produktu iepakojumiem ko mes gribot, vai negribot edam.
Ta tu iepazisi visu Mendelejeva tabulu, pat pamatskola neejot ;-)))))

Ljekainiitis (2018-10-15 16:11)  1 3 Aivar - nu nenoņem ne uz brīdi folijas cepurīti ! Citādi ļarvas un mafloki momentā Tavai čakrai pieslēgsies ...

Un vēl brīnāmies, ka ārsta vietā pie dziedniekiem rindā stāv ...

Jurijs1962Augums163 (2018-10-15 16:18)      No Maskavas daudzie ebreji bēga paši, nekas viņus speciāli neglabja un glabt izrādījās nebija no kā. Var teikt ka sepkava un paranoiks Džugašvili noglaba daļu Latvijas ebreju 14 junijā 1941 gadā deportācijā, bet tas nebija mērķis.

valmierietis333 (2018-10-15 16:30)  2 2 Veči , šī tēma pa lielam ir lieka , pēdējā laikā esmu sapratis , ka aitas par vilkiem nevar pārvērst - lai kā centīsies tām atvērt acis - tās slimīgi turpinās blēt un paliks pie sava redzējuma (daudz vieglāk ir noliegt realitāti) - tieši tādēļ tās masas ir tik viegli hipnotizēt un vest pa aplinkus ceļiem!

Kā siļķes mucā ,kurām jau tāpat ir labi , viņām neinteresē ,kas notiek ārpus mucas ,dažreiz varbūt pat ir labi ,ja visu nezina - mierīgāk gulēs!

gertrude (2018-10-15 17:40)  2 5 nu vai zini, Aivar! līdz šim es uz Tevi skatījos, ka parasto Vaimanu Frīdi, no kura visas sievas aizmukušas un jebkurš tēmas pieteikums ir jauns iemesls pavaidēt, bet par Staļina slavināšanu, kā izsūtītā mazmeita, goda vārds, krautu pa ausi. Staļins un Ivans Bargais viņam varoņi! nu kur šitādi rodas?????

coldlands (2018-10-15 17:59)    1 Aivar, ka šis zināšanas atvieglo Tavu dzīvi?

Kontiki (2018-10-15 18:51)  1 2 Aivar - kāda Tev ir izglītība lai vērtētu modernās zinātnes sasniegumus un pētījumus?!
Mana pamatspecialitāte ir astrofizika. Turklāt, studijas beidzu un uzsāku strādāt observatorijā, vēl PSRS laikos, kad, kā saki, nekādi masoni šeit nediktēja noteikumus. Tomēr nebija nekādu īpašu atšķirību zinātniskajos pētījumos, publikācijās un pētījumu nosacījumos starp austrumiem un rietumiem. Izņemot to ka mums bija ļoti minimālas iespējas braukt komandējumos un pētījumos uz ārvalstīm. Pēc 90.gadu pārmaiņām arī nav uzradušies nekādi nosacījumi. Toties nu ir ļoti lielas iespējas doties uz citām valstīm un apmainīties pētījumiem, teorijām.
Ja kaut kas tiek noslepenots, tad tas ir saistīts ar militārām tehnoloģijām.
Tieši Krievija nu ir vieta kur top visvairāk visādu pseidozinātnisku teoriju un apgalvojumu!

rokons (2018-10-15 19:06)    1 Šo to par bezvadu elektrosakariem zinu tīri labi, tāpēc apgalvojumu, ka ētera pētījumus aizliedza, ir vienkārši bezkaunīga melošana.
Eksperimentēja gan tā gan šitā, bet starpzvaigžņu telpas piepildījumu ar ēteru nekādi neizdevās pierādīt.
Tā vai cita iemesla dēļ, bezvadu komunikāciju ar elekrtomagnērisku signālu palīdzību sauc par iziešanu ēterā.
Tas ar viss

InJanis (2018-10-15 19:15)  2 1 Tautieti ibn Valmierietis !!!!

Neroc parak talju............................

Vesture, daudz aprunata, apkozljata Latvijas evreju apsausana Liepaja ( skiet Skedes kapas, personigi nesmu bijis, ir redzeti daudz foto ) 1941 gada.
Vaciesi skiet Liepaju, ka svarigi strategisku ostu ienema nepilna otraja diena.

Vis tas netikums visa taja, ka ...................Padumisti ka aizsauti suni bega no ostas, virsnieki ar kajam izspera ara no aizbraucoso auto kravas kastem cina zemakos, lai pasi varetu aizbegt.

Bet.................nabaga ebrejini ( lielaka koncentracija Kurzeme, piem cara laikos Sasmaka, musdienu Valdemarpils bija pie 90 proc ebreju, ka jau pilseta maza, pamata tirgotaji, pa retam amatnieki ).............
padumisti iztaisija specialus ´zagradotrjadus "-(specialas norobezojosas vienibas), kas nelava navei nolemtajiem ebrejiem mierigi aizmukt, ij tos aptureja, atdodot vaciesiem saplosisanai.

P.S. Vienkarsi patiesi, vesturiski fakti, pameklejieties neta.

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu