Vai Latvijas valstī ir nepieciešamība reāli protestēt?

Izlasiju par neatljautaa paņēmiena aptauju sakarā ar dzeltenajām vesteem, aktīviem protestiem. Un arī komentus, kur lielākā daļa komentētāju zūdās par latvju tautas trulo vienaldziibu. Bet vai tiešām ir kaut kas, jūsuprāt, tāds, ka nupat jaanjem mieti un dakšas rokās un jaasteidz dauzīt valdiibas maajas logi?

Felde  2 7 Lai protestetu,ir jamak un jaspej noformulet savu domu un riicibu! Tie bllauri,kuri ikdienaa auro-vot....es... ka ietu..ka sistu... Paverojiet sadus cilvekus sabiedriibaa! Pat,ja ir vieta,kur jaformulee savas domas-99% nemaz neprot paskaidrot,ko te dara,kaapec ir atnacis... Pat mierigas intervijas uz ielas,reti kurs spej pateikt godigi ko domaa,parsvara piesledzas smaids,un apmeeram-nu ir jau labi,kaa ir taa ir,nu ko nu es,lai jau citi.... musu likumdosana ir radita taa-lai cilveks justos nedrosi,izstumts,bez darba,bez ienakumiem,bez redzejuma naakotnee! -tapec ari baudas atvert muti! Un,protams,pusmuza cilveku-zemais izglitibas limenis,un sociala slana ietekme! Ja,joprojam doma dauzit logus-secinajums,neesi spejigs ne uz ko citu!

sniegparslina  2 2 Protesti nav tāpēc, ka vajag,bet lai protestētu. Mēs nemākam protestēt, jo vēsturiski tas nekad nav labi beidzies, un kaut kā ģenētiski mēs izvēlamies bēgt. Mums vajag vairāk ārzemniekus, bez padomju savienības pieredzes, kas mūs iedrošinātu.

Vaukskis    2 Ne-e ! Prātīgāk būtu nevis protestēt, bet piebremzēt dzīves tempu, lai teju ikkatrs turpmākais solis būtu apdomāt(āk)s, pat ja tas palēnina attīstības tempu valstī.. . Manuprāt,Latvijai gana ar atkārtotajiem 13. janvāra protestiem- redzams, par ko bija interese ļaudīm.. . Bez tam, ja kādā brīdī "uzpeldēs" Manabalss.lv parakstītā ideja par Uzvaras parka pārveidi atbilstoši sākotnējai iecerei, kurā nebūs vietas piemineklim t.s. Rīgas atbrīvotājiem no vācu iebrucējiem, tad pie mums noteikti atkārtosies kaut kas līdzīgs "bronzas Aļošas" grautiņiem, tikai vēl iespaidīgāk. Kādudien gan jau tā nolems izdarīt un tie, kuri grib redzēt iedzīvotājus ar mietiem un dakšām, sportistus lidinām akmeņus valdības iestāžu logos, vēl sagaidīs aktīvos protestus, jo krieviski runājošie līdz- un nepilsoņi pie mums vēl nav tā izārdījušies.

gobis  3 7 par protestiem kā tādiem - paklusēšu,
bet dzeltenās vestes kā tādas,
sava veida lipīgs
stulbings ...

Jurijs55  5 2 Tā kā neprotam paši sevi pārvaldīt un saimniekot valstī tā kā tas notika 1-ajā republikas laikā, jaļauj to darīt citiem. 1 var. kļūt par 66- sesto KF guberniju, 2 var. kļut par 51-mo USA štātu, utt.

Mavs  6 11 Latvieši ir pārāk lieli njunnjas, lai protestētu.
Maksimums, uz ko spējīgi - savākties bariņā, izritināt pāris karogus un trīs plakātus, iziet cauri Vecrīgai līdz Brīvības piemineklim, trīs reizes dziedot apiet tam apkārt, beigās dusmīgi pavicināt dūrītes uz Maskavas puses un ar gandarījuma sajūtu aizdoties mājās.
Viss :)

av2  3 8 par ko.... pret ko jaaprotestee buutu ?

Mavs  4 6 av2 - pret to, ko paši nupat ievēlēja ! :D

Kurts69  3 7 ja būs iemesls, tad cilvēki protestēs. Šobrīd iet kaut kur lai palīdzētu kādam politiķim sasniegt viņa mērķus es netaisos.

nazis  3 8 Latvieši ir pārāk prātīgi un racionāli, pārāk bieži sev pat ikdienišķās situācijās uzdod jautājumu "kas būtu, ja būtu?". Arī izglītības līmenis ir augstāks, kā valstīs, kur protesti regulāri notiek, tātad ir arī saprašana, kā tās lietas var nokārtot. Protestējot neko panākt nevar. Ja gribi, ko mainīt, tad iesaisties politiskajās organizācijās, nevalstiskajās organizācijās, sludini savas idejas sociālajos tīklos, virzi iniciatīvas platformā Mana balss, un vēl citos veidos.
Logu dauzīšana un mašīnu dedzināšana lai paliek Francijas aborigēniem ar viņu saprašanas līmeni.

kuks10  3 2 Viss ir sadalīts un lomas ir zināmas,hm..protestāji protestē ar aizbraukšanu prom,tā kaut kādi..un naudas arī nav ,lai samaksātu kādam mītiņam it īpaši bidlu akcijām,tipa krievu skolas staļingrada,pļuškins labākais mērs un citām herņām..))

rokons  2 4 Ja protestē PRET ko, tad jautājums, ko piedāvājet...........ir kaut kas tāds ka var teikt PAR?

Mantas bojāšana ir arī riskanta, jo kur teikts, ka aizdedzināmais auto nav ar sprāgstvielām pildīts?

coldlands  4 12 Mavs, kas tu esi pēc nacionalitātes? Jo ja latvietis, tad pēc tevis paša vārdiem tāds pats njunja.

Geisha  14 13 Vēl 1991. gada tika pieļautas 2 lielas kļūdas.
1.Vajadzēja veidot vienotu Baltijas valsti nevis 3 mazas valstiņas.
2. Nedrīkstēja visu prihvatizēt jeb izzagt valsti. Tagad valstij nepieder nekas izņemot 100 prostitūtas ar labu apetīti.

Mēs esam marionetes pasaules arēnā. Visus lēmumus pieņem Brisele. Pat tik daudz mēs nedrīkstam kā savus trušus barot ar savu zāli nevis airopas granulām. Mums Brisele diktē ar kuru roku dibenu slaucīt, ko ēst, ko dzert, kāda seksuāla piederība būs mūsu bērniem. Bijām vienā savienībā tagad esam citā savienībā, bet brīvība palika tikai dziesmās.
Kas protestēs? Tukšie lauki, pustukšās pilsēteles.... Nav cilvēku, nav probļēmu. Punkts.

Kurts69  7 10 Geisha, es zinu ka mans viedoklis Tev neko nenozīmē, bet varbūt tomēr neraksti komentārus par politiku. tā tiešām nav tava stiprā puse

Chris1986      Es atceros, kā smuki pa Starptautisko panorāmu svētdienās pl. 18 Centrālā televīzija 70tajos un 80tajos rādījā kā ap Balto namu staigā cilvēki ar uzkarinātiem lieliem plakātiem sev priekšā un pakaljā, uz kuriem kkas rakstīts bija. Vot, es ar tā gribētu pastaigāt un lai mani pa TV parāda!

Letija  2 6 Nazis (10:19) pateica ļoti labi.
Nenovēlu nevienam nolaisties līdz zemākajam līmenim - haotiskiem, necivilizētiem grautiņiem - tas nav nekas pagodinošs, starp citu!
Labi, ka mūsu tauta nav pārbagāta ar tādiem eksemplāriem!

neko  2 7 Man kāds var nosaukt kaut vienu gadījumu, kad protesti kaut ko ir manījuši, te, Francijā... Krievijā?

Vilksatkal  6 7 Geisha kaut ko pareizi uzrakstīja , visu te nosaka līkdeguņi no jeņķijas un Briseles !
Nav kas te, pederastijā rīkos un piedalīsies dzelteno vestu protestos , latvieši viena liela daļa ir mīzēji - mīzaļi , izdzimteņi , nodevēji , dirsā līdēji un glumie ! :-)) Liela daļa līda komjaunatnē , partijā , līda dirsā bijušai varai un tagad to veiksmīgi dara šai , pederastu varai ! ...liela daļa tādi, kas ir pie siles un apmierināti un tad liela daļa - ne mana cūka, ne mana druva ! Nav jau te ar ko rīkot dzelteno vestu protestus, te pat streiki nenotiek un nerīko ! Nesen, kādi 2 gadi , aptuveni , atpakaļ, Nordekas autobusu šoferi rīkoja streiku pret zemo atalgojumu …. ar ko beidzās ? .. ne ar ko ! , jo atradās tādi pidari-dirsā līdēji, mīzaļi , kas streika dienā nodeva kolēģus un izbrauca reisā !!!

Jā , un tie mīnusotāji , kas liek īkšķīšus uz leju , sabāziet viņus sev dirsā !!! :-))

Līdzīgi jautājumi
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu