Vainīgie.

Jautājums sazvērestības teoriju pielūdzējiem - kuri bija vainīgi pie iepriekšējo gadsimtu sērgu rašanās ? Piemēram, viduslaiku melno mēri savās laboratorijās radīja ķīnieši vai amerikāņi ? Jeb tomēr pie visa vainīgs bij Putins ?

LaskovijMerzavec  1 15 Viss notiek pilnīgi nejauši, Hirosimai arī metorīts trāpija,,,,

Bet nesatraucies, kā patiesībā, nekad neuzzināsi...
2020-09-23 22:26

samba4u    13 Viduslaikos valdīja pilnīgākā antisanitārija. Arī tagad pie covida daudzi uzzināja, ka rokas tomēr ir jāmazgā. 2020-09-23 22:49

AivarsN  2 10 Par iepriekšējiem gadsimtiem vispār ir ļoti maz ticamas informācijas, jo tie kuri sagrāba varu pasaulē, ir vēsturi pārrakstījuši no pašiem pamatiem. Mainītas notikumu vietas, laiki un nozīme. Daudzi ļoti būtiski notikumi vispār noslepenoti. Ļoti iespējams, ka dažas epidēmijas vispār ir izdomātas, lai slēptu patiesos masu bojāejas iemeslus. Ja pat par Covid19 izcelsmi un patiesajiem apmēriem, informācija ir tik ļoti atšķirīga, tad apspriest gadsimtiem senas epidēmijas vispār ir bezjēdzīgi. Kaut vai tā pati spāņu gripa. Kāpēc tās uzliesmojuma laikā, par to nekas netika publicēts Spānijas avīzēs, kurās smalki attēlota miršanas statistika, ar visiem iemesliem. Un kāpēc gripa visstraujāk sāka izplatīties tieši pēc vakcinēšanas? Ieviešot kristietību, tika nogalināta gandrīz puse Eiropas iedzīvotāju. Kas to lai zina, par cik līdzīgām masu slepkavībām vispār nav informācijas. Pat par savādo pasaules mēroga katastrofu 19.gs. sākumā, oficiālā vēsture sazvērnieciski klusē, lai gan tā laika laikrakstos aprakstītas fantastiskas lietas. Kas tie par ilgstošiem smilšu lietiem un akmens krusu? Vai tas apbēra ēkas līdz otrajam stāvam un pat vairāk? Kas patiesībā nodedzināja daudzas pasaules lielās pilsētas, kuru drupas fotogrāfijās ļoti atgādina Hirosimu, nevis tikai ugunsgrēku? Mēs vēl ļoti daudz interesanta uzzināsim, kad šī Kabalas vara būs gāzta. 2020-09-23 22:54

C_hloe  1   Gadsimtu gadsimtos pamatu pamatos nekas nav mainījies 😌 2020-09-23 23:01

runcizs  1 2 Pie visa takš Putins vainīgs. un tagad jau Lukašenko arī :D
Ilgi meklēju (un neesmu atradis) soundtreku no izrādes "Trešās impērjas bailes un posts". Tur bija laba dziesma, apmēram tā: ja pēc čurām garšo alus, ja tev nestāv, bet kaimiņam stāv katru dien - tā tikai židu vaina ir...
2020-09-23 23:04

av2    5 Dziivot vispaar ir kaitiigi veseliibai . Es tikai ceru, ka TIE , kas ta passi zina, ka to drannkki palaida aaraa , ka viini vismaz juustas slikti. A varbuu nee, varbuut iennirdz par visiem....visaa pasaulee?
Nogalini vienu, sedeesi 30 gadus cietumaa, nogalini miljonus, visiem viss po**uj, taa?
2020-09-23 23:07

hjuumans  5 5 ir pietiekams pamats domāt, ka ķīnieši eskperimentēja ar gripas vīrusa formu, kuru nopirka no kanādiešiem. TIK daudz mēs zinam šobrīd. kas notika tālāk?
es domāju(un tikai es domāju, nevis zinu), ka pie varas esošie, daudzās malās sajuta varas smaku un notika.
tā bija kā izdevība, kuru izmantot. covid 19 nav dabas radīts. tas ir laboratorijas vīruss, mēs varam tikai minēt, kādiem iemesliem ķīnas militāri orientētā laboratorija uhaņā ar to eksperimentēja. bet tas štrunts izgāja ārā, iespējams tiešām dēļ bezatbildības, kas ir marksistiem raksturīga. es nezinu. bet tik ticami!
un pārējie to tagad izmanto, kur nu kas ir pie varas.

visa cilvēces vēsture ir sazvērestību caurausta, sākot no pirmā pasaules, līdz otrajam - cilvēki un nācijas slēdz slepenos līgumus, nosprauž robežas, vienojas par reakciju, vienojas par rīcību un tomēŗ, zinot to visu, ir cilvēki, kas netic ´sazvērestības teorijām´, lai arī sazvērestības ir cauraudušas visu cilvēces vēsturi, no jūlija cēzara nāves, līdz molotiva ribentropa paktam. ko vēl jums vajag, lai kaut pašķirtu acis vaļā?
kāpēc ir tik viegli noticēt avīzei, bet tik grūti pieredzei? avizei kāds maksā, pieredze ir tava, kāpēc?
2020-09-23 23:21

AivarsN  4 11 Tiem, kuri to draņķi radīja un izlaida, pagaidām ir tikai viena sāpe, ka tas nav tik postošs kā plānots un pat ar visu masu mediju iesaistīšanu, neizdodas pasauli pietiekami nobiedēt, lai nospiestu uz ceļiem. Tie sātanisti ļoti labi saprot, ka atkāpšanās ceļa viņiem nav. Vai nu visu pasauli padarīt par elektronisku koncentrācijas nometni, vai pašiem nonākt cietumā, visticamāk uz visu atlikušo mūžu. 2020-09-23 23:22

hjuumans  4 5 ruterford, ot tu es ne-dumjš cilvēks. es vnk to redzu, pēc domu gaitas un komentāriem.
labi, pastāsti lūdzu... sev, cik bieži latvijā ir notikusi sazvērestība biznesa interešu vidū(kam pieder patiesā vara - partijas caur naudu) cik bieži divi, trīs cilvēki izvēlējās, kas būs latvijas prezidents?
vecīt, cik reizes tas notika?
gribi es tev pateikšu cik? KATRU!
kāpēc... kāpēc tu domā, ka citas varas rakursā, daudz lielākas, daaaudz ietekmīgākas, līdzi cilvēki saka - ziniet ko, nahren visu zemtepiķa slēpšanos, atklāsim savas kārtis un reiz vēsturē rīkosīmies godīgi, visiem redzot? nu, vot - cik tieši liela ir varbūtība? tava pašas valsts parlamentārās demokrātijas pieredze liecina par sazvērestību visu laiku, starp vienu un otru varu, sarp cilvēkiem, kuri sponsorē partijas un to līderus, pieredze liecina, ka šo partiju bonzas brauc burtiski parakstīties par naudas saņemšanu pie šķēles vai uz venspili un tomēr tu sildi sevī domu par kaut kādu politiskās varas... es nezinu, altruismu un nesavtību?
pasaki man, ruterford, cik tiekši pierādīju ar dubļu spaiņiem uz galvas tev vajag no šiem cilvēkiem? un kāpēc tu domā, ka globāli ir savādāk? kāpēc? tu tici kaut kādam globālam ūbernervam, kurš attur šos cilvēkus rīkoties citādi? man interesanti.
katru cilvēces mirkli sazvērestības notiek. brīnums ir tad , ja tā nenotiek? kā var dzīvot tādās ilūzijās?
2020-09-23 23:49

ube  6 5 Tik daudz muļķību vienkopus sen nav lasīts. No it kā pieaugušiem cilvēkiem. Ren TV labi strādā. 2020-09-24 06:56

Bazhix      hjuumans viedoklis5 1ir pietiekams pamats domāt, ka ķīnieši eskperimentēja ar gripas vīrusa formu, kuru nopirka no kanādiešiem. TIK daudz mēs zinam šobrīd. kas notika tālāk?
--------------
Tik ilgi eksperimentēja, ka radīja pavisam cita veida vīrusu? :D Internets taču ir ar praktiski neierobežotām iespējām - kāpēc cilvēkiem ir jāmeklē informācija vietnēs, kur ir PIERĀDĪTS, ka zeme ir plakana? :))
2020-09-24 10:15

Vaukskis  1 2 .."RTR Planeta Baltija" arī, kā nekā trešais iecienītākais republikā saskaņā ar jaunākajiem datiem par jūliju 2020-09-24 10:26

Reds    5 "viduslaiku melno mēri savās laboratorijās radīja ķīnieši vai amerikāņi ?" - man liekas ka tajā laikā vēl nebija atklāti ne vīrusi ne arī baktērijas, tā ka domājoši cilvēki tādas teorijas neizvirza. A tu neredzi atšķirību starp viduslaiku mēri un šībrīža extra nāvējošo, superlipīgo iesnu vīrusu, kuram uz vismaz 95% cilvēku nav vispār nekāda efekta? Palasi kārtīgāk to vēsturi - kāds ir efekts slimībai, kura tiešām ir bīstama visai sabiedrībai. Lielākie konspirāciju teoriju piekritēji ir tieši tie, kas noliek šādas slimības vienu otrai blakus. Jums taču gripas(pret kuru ir zāles un potes!) statistiku vispār nevar rādīt, ķersiet sirdstrieku.

AivarsN arī pareizi raksta - ja tu nedomājot tici medijiem un vēsturei, tad jau jātic ir arī vilkačiem, vampīriem un raganām - tajos laikos tie arī bija "mediju" jājamzirdziņš.
2020-09-24 10:37

Julianna  2 4 Gribu parunāt par kādu aspektu. Visi spriedelē, kurš to ir radījis utt. Bet kāpēc nekur nav akcentēts, kas vai kuri nēsājās pa planētu un fiziski palej no mēģenes te Itālijā, te Brazīlijā, Indijā un citviet...Kāpēc netiek notverti šie bioteroristi?Varbūt viņu nav? Un kā ar gripu? Kā gaišreģi zināja, ka šoruden būs aktīvi visi gripas veidi? It īpaši pēc cilvēku vakcinācijas. Jūsu versijas? 2020-09-24 10:38

AivarsN  5 4 Kā mākslīgi tika radīts terorisms, lai būtu iemesls iebrukt neatkarīgās valstīs un ienest tur savu demokrātiju, tāpat tiek radīti vīrusi un citas problēmas. Tas viss uzmanības novēršanai no galvenajiem procesiem, varas sagrābšanas un totālas kontroles ieviešanas pār visu cilvēci. Ja agrāk par to nekur nerunāja, tad tagad notiek strauja atmoda. Cilvēki meklē un dalās ar informāciju, tiek atmaskoti visi noziegumi un tas pamatīgi izjauc kabalistu, jeb cionistu plānus.
Statistikai par skatītākajiem tv kanāliem gan nav būtiskas nozīmes, jo cik zinu, saprātīgi cilvēki, kuri jau pamodušies, vispār neskatās nekādu televīziju, ne Krievijas, ne Latvijas, ne rietumu. Tā ir tikai smadzeņu skalošanai, bet patiesas, objektīvas informācijas, tur praktiski nav nemaz. Ir pietiekami daudz neatkarīgo kanālu Youtubē, interešu grupas FB, Draugos, Whatsapp, kur var smelties patieso informāciju par visu aktuālo šajā pasaulē un arī visas iespējas pašam ņemt dalību tajā visā. Jo lielāks dalībnieku skaits, jo grūtāk cenzūrai apturēt sistēmu atmaskojošos materiālus. Kamēr nobloķē FB un Youtubē, tikmēr informācija jau nokopēta un pavairota citos soctīklos, kā arī noglabāta personīgās bibliotēkās.
Kāpēc noziegumi pret cilvēci netiek oficiāli atklāti un sodīti? Bet kur tas redzēts, ka noziedznieki paši atzītos un vēl sevi sodītu? Kāpēc pie varas tik daudz cilvēku ar kriminālu pagātni un ierosinātām lietām? Vienkārši, tādus ir viegli uzpirkt un šantažēt. Ko iesākt ar godīgu cilvēku, kurš nonācis pie varas, sāks darboties savas tautas interesēs, pilnīgi ignorējot lielo tēvoču rīkojumus? Tādu atliek vienīgi nogalināt, jo cilvēki, kuriem ir sirdsapziņa, nav ne uzpērkami, ne iebiedējami.
2020-09-24 15:34

Like  4 1 ķīnīzeri rada vīrusu----friči - smieklīgi stingras regulas medikamentu vietā--ir atsevišķi cilvēku upuri, bet tautsaimniecība tiek novājināta pamatīgi----UN TAD FRIČI IR KLĀT NO LAMATĀM IZŅEMT MEDĪJUMU-atvērt lavočku tīklu ar nebijušu vērienu.
p. s. 1.vāciem vnm bijusi nenomierināma interese par Baltiju un - ak šito laimi-visvairāk Latviju.
2.viņi ilgi gatavo augsni-tiesības pirkt zemi izkaro, dzelzceļu būvē lai var uz māju LV ērti atbraukt vajadzības gadījumā pusrīgu nojaucot, par atsevišķu viensētu nerunājot, sagaida draudzīgas vietējās varas vai pat sagatavo tās... pievienotajām teritorijām ir saistoši ievērot ES=friču regulas it visā, bet otrādi-nav pareizi. Viņiem nekādā ziņā nav pienākums ierakstīties valstiņu atalgojumu līmenī vai produktu tīrībā no ķīmiskā viedokļa
2020-09-24 16:35

AivarsN  3 3 Zinot to, kā iepriekšējos gadsimtos dzīvoja Eiropā, bez kanalizācijas un jeb kādas higiēnas. Savus mēslus gāza uz ielām. Iespējams tieši tāpēc tika ieviesta mode cepurēm ar platām malām, lai nekas netiek vismaz aiz apkakles. Mazgājās vispār tikai pāris reizes mūžā. Visus bija apsēdušas utis. Kas tur ko brīnīties, ja tā visa rezultātā sākās epidēmijas? 2020-09-24 22:09

Chris1986      "Ko iesākt ar godīgu cilvēku, kurš nonācis pie varas, sāks darboties savas tautas interesēs, pilnīgi ignorējot lielo tēvoču rīkojumus?"
AivarsN, pasaulē ir ap 200 valstu. Pasaki vienu piemēru no mūsdienām, kur kādā valstī kāds pie varas būtu darbojies tautas inteserēs?
2020-09-24 23:14

AivarsN  4 1 Tagad jau tiešām laikam visi tautas vadoņi likvidēti. Viens no pēdējiem bija Kadafi. Baltkrievijā nav tādu naftas atradņu, arī izejvielas pārsvarā jāiepērk. Vēl daudz līdzekļu jātērē aizsardzībai. Tāpat bijušo PSRS laika rūpniecību nebija viegli pielāgot kapitālisma tirgum. Tāpēc no malas skatoties grūti spriest, vai Lukašenko darbojas tikai savas tautas interesēs, vai arī daudz kur spiests pakļauties globālajai mafijai. Taču ja reiz tiek organizēta tik vērienīga Batjkas gāzšanas kampaņa, tad jau laikam viņš īsti nepakļaujas līkdeguņu diktātam. Nu kaut vai atsakoties ņemt dalību kovidšovā, lai aizsargātu savas valsts ekonomiku. Tagad Baltkrievijas piemērs ir kā skabarga pakaļā PVO. Izraēlā ar līdzīgu iedzīvotāju skaitu un striktu aizsardzības ievērošanu, no Covid19 nomira daudz vairāk, kā Baltkrievijā, kur vispār nekāda karantīna netika ieviesta. Tas varētu būt viens no galvenajiem iemesliem, kāpēc Batjku grib gāzt. Otrais iemesls ir, ka neļauj lielajiem koncerniem sagrābt un iznīcināt Baltkrievijas rūpnīcas, kā tas tika izdarīts citās bijušajās PSRS republikās. 2020-09-25 12:45

Līdzīgi jautājumi
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu