Kā vērtējat cilvēku piekaušanu vakar Viļņā?

Latvijas pērkamie mēdiji klusē, kā ūdeni mutē ieņēmuši par vērienīgajiem protestiem Lietuvā. Pat Krievijas masu mēdīji šokā par lietuviešu drošības dienestu cietsirdīgām izrēķināšanās metodēm pret savu tautu. Jūsu vērtējums?

janisb  19 18 Pareizi darīja, ar lumpeņiem jārunā viņu valodā...

Ljekainiitis  12 12 Būtu bijis labāk pieļaut 2009. gada Rīgas grautiņu scenāriju ?

Sigvarts60  17 21 Ja valdība izliekas tik stulba, kas nedzird lielu tautas daļas gribu, tad tādi protesti ir neizbēgami.
Viss, ko es šodien dzirdēju Panorāmā, mani nepārliecināja tās pasakas, ko tur viena Lietuvas valdības dāma dzejoja par organizētu valsts graušanu. Un saukli "Demokrātija nav visatļautība" šodien lieto pārāk bieži un tieši no valdību mutēm. Ne tikai Lietuvā, arī Francijā un Itālijā tauta dumpojas. Arī Latvijā tas būs, ja nenāks pie prāta.
Jāsāk rakt bunkurs zem malkas šķūnīša, kur slēpt nevakcinētos, kad sāksies īstās represijas.

elfu_mazulis  9 19 Nezinu, par kuriem medijiem autore tā sašutusi, es par šo uzzināju no Latvijas televīzijas ziņām, kur nu vēl latviskāku mediju. Krievijas medijos laikam arī stāsta, ka Latvijas mediji pērkami un klusē. Atliek vien piekrist intervētajai Lietuvas pārstāvei - kādam ir izdevīgi musināt tautu, kamēr varas struktūras ir aizņemtas uz robežas.

Epifanija  6 11 Protams, protams mums vēl nemierus vajag! Priekš kam?

dabasmiilis  12 14 Kā vērtējat cilvēku piekaušanu vakar Viļņā?

-Šādi arī rīkojas diktatoriski režīmi, kur varavīksnes biedri salikti par vadoņiem... Nekas nepārsteidza.
Lietuvā pie Seima bruģis nav ieklāts?

koloboks  12 11 Eiropas dubultie standarti attiecībā pret visu. Perifērijas suņi rej pēc komandas un paši ko dara?
Mūsu ziņās pat tuvu nerādīja kā tur izturējās pret mītiņotājiem.
No augšas tiem vaukšķiem tik ļoti iepatikās dirst uz tautu, ka nespēj apstāties.

dabasmiilis  10 14 Es personiski uzskatu, ka miermīlīgi piketi ir laika nosišana, kamēr tu staigā ar plakātu un sauc pēc brīvības un taisnības, tikmēr tie, kam tas domāts, sēž mājās pie alkohola kaudzes un klausoties Bēthovena 9.to simfoniju vai geju porņuku, lūkojas kamīnā un iesmej par streikotājiem.
Tādi sāk raustīties tikai tad, kad pašu pakaļa nav drošībā. [psiholoģija]

Francija pierādījums, pāris afēras ierobežojumus atcēla, bet tie arī visticamākais tikai uz laiku, tā teikt, lai tauta nomierinās, un tad ar viltu vēlāk gan jau iemānīsim.

Šodien delfos bija kas par lv policistu bonusiem nākamajam gadam, kaut kas par smagiem apstākļiem vai krīzes situācijām, tas jau liecina, ka gatavojas nākamgad tā nopietni ar savu teroru uzplīties.

Letija  12 16 Nezinu, klāt tur nebiju, bet tādu agresivitāti no vakcīnu pretiniekiem, kādu redzam te komentāros iepriekšējās tēmās par vakcināciju, droši vien ar miermīlīgu smaidu uz sejas būtu diezgan grūti apturēt.
Nu, un kāds tur piedalījās, ka var spriest?
Es tur, pat klāt nebijusi, jau saskatu visai nepievilcīgu ainu no demonstrantu puses - skaļas rīkles, maz inteliģences un jau pieminētā agresija.

Epifanija  7 15 Es arī nesaprotu, kāpēc, tik liela agresivitāti pauž tie kuri uzskata, ka nav jāvakcinējas, nu nevakcinējieties, nesaprotu kur problēma?

Anufrijs  3 8 Pirmdien biju Viļņā, nekas par to neliecināja. Visas terases darbojas, tautas diezgan daudz. Vsp. neizjutu nekādu diskrimināciju, neprasīja ne covidpass, ne sertifikātu. Policistus uz ielām arī neredzēju, tikai viens auto pabrauca garām. Stulbi ka tā, ka nevar mierīgi nokārtot lietas.

incis1  6 11 Es arī neredzu problēmu,kādēļ būtu jāpauž tik milzīga agresivitāte. Negribi potēties,nevajag arī,bet to visu var realizēt mierīgā ceļā.

moons  5 7 Kur var izdomāt tik stulbu jautājumu????

CoCoSan  9 12 Nu es arī iziešu ielās, ja notikts tāda huiņa kā lietuvā. Ķipa, cik atceros ne demokrātiju, ne vārda brīvību, ne tiesības uz privāto dzīvi neviens vēl nav atcēlis. Bet to, kas ir totalitārisms, es vēl pieminu tīri labi. Nevajag man uzspiest jūsu taisnību un patiesību, kā es jums neuzspiežu savējo. Gribat vakcinējaties, gribat nē. Bet neviens mērglis un padla man neaizliegs nopirkt maizi, kur to pārdod un kur to vēlos nopirkt.

siikaa16  6 11 01:24
Rīt pie MK pulksten 18.00, notiks tāda huiņa. Sestdien no 12.00 - 13.00 visā Latvijā kaut kur notiks tāda huiņa. Ej! Tikai tajā brīdī nesēdi oho.lv. Savādāk tiksi pieķerta, ka nekur neesi aizgājusi.

CoCoSan  7 4 Īpaši apdāvinātajiem, tostarp, 01:39 tiek sniegta papildus informācija. Šajā laikmetā interneta pieslēgums vairs nav piesaistīts stacionārajiem telefona aparātiem un telefona būdiņām.

siikaa16  4 16 01:43
Zinu, bet paldies par atgādinājumu. Kāds oho.lv? Tajā brīdī, kad jābļaustās, jāapmētā policisti un viss vēl jāfilmē un jāpalaiž tiešajā ēterā.

dabasmiilis  5 14 23:36,
Es pat muti neatvērtu, lai brīvprātīgajiem samariešiem netraucētu lēkt no klints - tā ir viņu izvēle, bet stāsts nebeigsies pie samariešiem, un tas jau personīgi skar mani un pārējos. Kā jau visu laiku skandinu - esam visi vienā laivā.
Tieši tādēļ es reliģijas nerespektēju, jo to vārdā tiek slepkavoti cilvēki, lūk jau jauna reliģija klauvē pusotru gadu pie loga.

Saucamais brīvprātības princips izrādās ir piespiedu process, kuru ar bailēm, ar viltu, ar melošanu, ar cenzūru, manipulēšanu, uzpirkšanu, kukuļdošanu[motivēšanu], ar faktu grozīšanu, īstenības viltošanu, spiež visiem pēc kārtas, ne tikai tiem, kas brīvprātīgi sastājušies pastāvēt rindā pēc indes devas.

Un uzbrukums neaizsargātiem bērniem, tā ir sarkanās robežas un saprāta robežu pārkāpšana.

Tiem, kuri neredz tālāk par savu deguna galu - šodien man draud caur monitoriem, bet rīt vai parīt var arī nošaut uz ielas bez brīdinājuma, tikai par to, ka esmu ne tādas ādas krāsas vai ka nefanoju par praidiem un afērpotēm.
Troksnis ir jāceļ šodien, bet nevis, kad būs par vēlu. Pietiek gulēt un izlikties, ka nekas nenotiek! Tik daudz Trojas zirgu valstī ielaists - dubultpilsoņi tikai redzamākā daļa, ūdens smeļas mutē, tikai laika jautājums, kad burbulis plīsīs.

dabasmiilis  3 4 https://jauns.lv/raksts/arzemes/456771-lietuva-nevakcinetie-nevares-apmeklet-lielveikalus-un-kafejni
cas-un-sanemt-noteiktus-pakalpojumus
-Lūk, pierādās mani vārdi par mierīgā protesta bezjēdzību, šo pieņem dienu pēc protestiem!
Veselības ministri izrādās ir ar plašākām pilnvarām kā prezidentiem, valstis vada kompānijās ar premjeriem, es ko tādu nekad nebūtu iedomājies.

Interesanti:
https://neatkariga.nra.lv/komentari/bens-latkovskis/354316-veidojas-karinapavluta-kovida-naudas-apgu
veju-gimenes

-Ievelciet gaisu pirms lasāt:
https://neatkariga.nra.lv/izpete/354726-vakcinacijas-projekta-vaditajai-evai-juhnevicai-par-maiju-pi
emaksas-aprekinata-teju-otra-alga

Jason  7 12 Nevajag jaukt protestētājus ar prastiem huligāniem. Un pēdējie noteikti ir pelnījuši, ka viņus savalda.

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: [email protected] | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu