Vai trešā pote būs pēdējā?

Atbilde:
Diemžēl nav paredzēts apstāties, un tiek gatavota jau ceturtā, piektā utt...
Kamēr vien cilvēks neizdomās piesist kāju un pateikt skaļu NĒ!

Šajā rakstā uz to arī atklāti norādīts + vēl ņemam vērā sertifikāta limitus un bilde ir skaidra:
https://www.delfi.lv/news/national/politics/sogad-varetu-but-nepieciesama-ari-otra-balstvakcina-piel
auj-pavluts.d?id=53931253

Tāds ir viņu manipulatīvais rokraksts, kaut ko caur puķītēm izspļauj, un pēc pāris mēnešiem viss tas piepildās. Lai iedabūtu pirmās potes - nācās teikt, ka trešā netiek plānota, bet ... Iepriekš teica, ko jūs tur klausaties Eiropas valstu pieredzes stāstus, pie mums sertifikātam nebūs termiņa, jo viņiem tur kaut kur tas viss esot tikai politisks lēmums, nevis zinātnē vai medicīnā balstīts, bet tagad.... hmm!?

Šajā rakstā arī gaiši pianists norāda, ka būs arī ceturtā [vienalga kā viņu sauks - balsta, piebalsta, uzbalsta, pārbalsta, vai balstu balsta pote].

"Pirmā balstvakcīnas deva jāveic tagad gada sākumā, kas ir svarīgi arī saistībā ar Covid-19 paveidu omikronu, tomēr VM rēķinās arī ar to, ka būs nepieciešama vēl viena deva.
Tas arī atspoguļo to, kāds ir Latvijas vakcīnu portfelis, kurā VM jau laiku iepriekš ir sarūpējusi vakcīnas šim gadam un pa daļai ir rezervācijas arī nākamajam gadam, lai Latvija būtu apgādāta ar dažādām vakcīnām, sacīja Pavļuts."

Tai pat laikā viņi saka, ka omikrons ir nelieli puņķi, lai izklausītos baisāk - tiek pievienots vārdiņš "lipīgāks"! Bū - baidieties, slēdziet ekonomiku un slēpiet galvu smiltīs! Varbūt omikrons paskries garām!

Feja939  4 11 Diez vai. Vienīgi, ja gaisma izlauzīs ceļu.
Ieteikt neko nevēlos, katram savs prāts un galva.
Esmu apņēmusies neliekties.
2022-01-09 01:08

siikaa16  10 8 Trīs lietas - labas lietas, ceturtā no sirds. 2022-01-09 01:10

AivarsN  8 22 Tāpat kā karā, katram sava liktenīgā lode. Kāds nomira jau pēc pirmās, cits pēc otrās, kādam punktu pieliks trešā. Kad vajadzīgais skaits būs sasniegts, izdzīvojušajiem potēs tikai mobilo sistēmu uzturošās un atjauninājumu vakcīnas. Kamēr lielie potētāji nebūs aiz restēm, potēšana nebeigsies nekad, lai cik jaunus vīrusu un mutāciju nosaukumus arī vajadzēs izdomāt lielākai ticamībai. 2022-01-09 01:19

RRAGANA  6 8 Nu bāc, dabasmīli, un Tu man kādreiz tāāā patiki, taisījos Tevi precēt. Tagad vairs nekā 😭 2022-01-09 01:23

saulite34  14 17 murgaino romānu rakstniekiem ar mazajiem krāniņiem nav ko uztraukties par vakcīnām,gudrāki tāpat nekļūsiet un kā bijāt nabagi ,tā arī paliksiet. 2022-01-09 01:37

RRAGANA  4 5 Kā uzbruksi? 2022-01-09 01:42

Vaukskis  10 6 Noteikti nebūs, jo Izraēlā jau notiek vakcinācija ar 4. poti un, kas notiek tur, acīmredzot atkārtosies šeit. Nu, lai?! Nekas foršs tik bieži potēties nav un nebūs, bet es gan no vakcinēšanās nebaidos (atšķirībā no zobu ārstēšanas, ja reiz runa par veselību). Piemēram, jau ilgus gadus ik pa laikam potējos pret ērču encefalītu, tāpat brienu mežā, kd sanāk iespēja, taču piedomāju, kad un kā to daru. Kad tika iešļircināta pirmā doza, zināju, ka tagad būs jāatjauno vakcīnas efektivitāte atlikušo dzīvi šad un tad. Vai es tāpēc sāku pastiprināti interesēties par šo slimību vai baidīties no tās? Nebūt nē! Tagad arī īpaši nebaidos no Covid-19, taču tāpat piedomāju, kā rīkoties atbilstoši instrukcijām no vadošajiem. Man vairāk rūp tuvinieku un citu ļaužu cienījamā vecumā liktenis. Tajā ziņā esmu solidārs un empātisks, kas arī saskan ar rekomendēto. Iesaku arī citiem! 2022-01-09 06:36

Julianna  10 5 ----Kad tika iešlircināta pirmā doza, zināju, ka tagad būs jāatjauno vakcīnas efektivitāte atlikušo dzīvi šad un tad --- O bladāC! Mēs, mirstīgie nezinājām, bet gaišreģis(kārtējais) zināja. Tauta. Pievērsiet uzmanību šim tekstam... Absolūtais zombēšanas paņēmiens! 2022-01-09 06:44

allldis  3 3 "Izraēlā jau notiek vakcinācija ar 4. poti un, kas notiek tur, acīmredzot atkārtosies šeit."
Bet...kas ir teicis, ka te vakcīnas kvalitāte un sastāvs būs identiski? Un ja pirmās vakc. partijās būs, piem. uz Saeimu vestās, kas garantēs pārējo kvalitāti un kas un kā to te pārbaudīs? Nav, nu nav uzticības mūsu darboņiem gan prāta, izglītības un godīguma ziņā!"
Kad man to paziņa pajautāju, sapratu,ka nezinu ko atbildēt?
2022-01-09 07:05

Marita  9 11 Jā, jā, tiek ražotas vakcīnas ar zemāku kvalitāti speciāli Latvijai.
Vienam otram galviņā kaut kas uz īso sagājis.
2022-01-09 07:37

Cicikovs  4 8 Diez vai pēdējā, jo līgumā, iepirkuma kontekstā, bija minētas virs trīs miljoni vakcīnas un tas ir divas reizes vairāk kā iedzīvotāju LR.
Tā kā durs līdz nelabumam turpinās tālāk celt vakcīnu un neizsmeļamo peļņu — testēšanu.
2022-01-09 09:15

LaskovijMerzavec  9 9 Nē, nebūs pēdējā, kamēr vakcīnu ražošana neizveidos ilgnoturīgas vakcīnas. Bet visdrīzāk pēc kāda laika bardaks norims un kas gribēs potēsies, kas gribēs nepotēsies.

Bet noteikti paliks "dižie" kuriem lētas uzman;ibas pēc nepieciešams uzkurināt ažotāžu, neatkarīgi no tā vai tās ir vakcīnas, griķu cenas... citādi jau viņi ir ZERO.
2022-01-09 09:24

DanaL  12 6 Ā, tad redz kādi ir jaunākie antivaxeru argumenti - ja reiz Izraēlā nopotēti 90% un sāk vakcinēt 4.reizi, tad tā ir kada īpaši izredzēto pote speciāli Izraēlai un Latvijas Saeimai 😁😁😁 2022-01-09 10:03

Ljekainiitis  8 7 Visdrīzāk būs sezonālā pretvīrusu pote kā gripai. Iespējams - gripas & kovidvakcīnas varēs apvienot vienā. 2022-01-09 10:19

DanaL  11 5 Spec. allldis 07:05., kuram diskusijā ar paziņu aptrūkās argumentu.

Zāļu ražošana stipri atšķiras no apavu vai mēbeļu ražošanas. No zāļu izstrādes līdz palaišanai ražošanā paiet ilgs laiks, jo tām jāiziet caur stingrām starptautiskas uzraudzības iestāžu prasībām. Šīs prasības visu laiku tiek kontrolētas un zāļu neatbilstības gadījumā, tās ne tikai tiek izņemtas no aprites, bet tiek apturēta to ražošana. Ļoti nopietnu pārkāpumu gadījumos, zāļu ražotājam var tikt atņemta licence.

Tad kālab vakcīnu ražotājam riskēt ar savu biznesu, ražojot brāķi??? Sevišķi laikā, kad tās ir īpaši pieprasītas, un tālakā nākotnē, iespējams, pēc tām vairs nebūs pieprasījuma?

Atkal kārtējās sazvērnieku un virusoloģijas un zāļu ražošanas "speciālistu" teorijas.
2022-01-09 11:26

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu