Kā jūs domājiet vai pēc Ukrainas šie nāks uz Baltiju?

CoCoSan  4 8 Jū, tiešā ceļā uz Valmieru. Man to Vladimirs Vladimirovičs mesindžerī atrakstīja. Takā krāj malku, baigi noderēs.

Chris1986  9 5 Es vienu nakti nevarēju aizmigt un sāka rādīties, ka tālumā dzirdu lidmašīnu rūkoņu. Iedomājos, ko darītu, ja uz manu piecstāveni bumbvedēji sāktu bumbas mest? Un visapkārt viss sprāgtu un grūtu. Uz kurieni skriet, kur glābties? Pagrabā? Vispār jau vajadzētu, kādas patvertnes ierīkot un pateikt, ko cilvēkiem darīt tādā situācijā

siikaa16  4 6 Lai ar to tiek galā lielie vīri. Par to nedomāju, neko nevaru ietekmēt.

dzilums  4 10 ja no sākuma uz Ukrainu, tad tur būs tik daudz līķu, ka pie mums nenāks noteikti. Ja kāds gudrinieks izdomās, ka vajag ne tikai iebrukt Ukrainā,bet savienot Kaļiņingradu ar baltkrieviju, tad var arī pie mums atnākt. Bet tas sarežģītāk. No sākuma vajag savilkt armiju un tas būs redzams.
Bet vispār Kremlī ir sagājuši sviestā un laikam lai paliktu pie varas grib atgriezties pie PSRS kārtības. Būs absolūta cenzūra un slēgtas robežas. Uz ārzemēm brauks tikai izredzētie. Domāju ka gads, maksimums divi un mēs redzēsim kā Krievija aizver robežas.

moons  8 4 ... ko nozīmē nāks...? Viņi var apiet apkārt un tu jau esi viņu.... un Tev nekādas starpības, vai tagad svilpo bidona svilpīti vai vēlāk volodjkas. .. bet labāk dabū kādu urbi stresa noņemšanai, lai muļķīgi jautājumi nenāk galviņā.

lailux7  11   Viņi jau tagad te ir. Te ir Krievija.

Ajisata  5 3 Brīžiem sevi pieķeru pie domas, ka turpmāk algas dienā naudiņas jāņem laukā no bankomāta..., atceroties KF hakeru izgājienus nupat Kazahstānā.

jj2323  3 4 Piektā kolona ir šeit un cerības uz impēriju Krieviju nekad nepametīs - laika jautājums

dzilums    6 te pat tuvu nav Krievija. Nulle līdzības. Parunājiet ar kādu Krievijas krievu un jums pastāstīs atšķirību. pat PSRS laikā Latvijā bija savādāk un tagad vispār ir divas pilnīgi atšķirīgas pasaules.

dabasmiilis  7 5 19:56,
-Tieši tādēļ kovidafēra ir iespējama, jo cilvēki tieši tā arī uzvedas, ko tad es tāds maziņš, labāk uzticēšos lielajiem vīriem, tie tak gudrāki un manā vietā padomās un izdarīs, neiešu tak kaklu lauzt visādu nieku dēļ, labāk lai pianists ar filozofu visas problēmas atrisina manā vietā, pakāpšos solīti atpakaļ un nogaidīšu.

Bet par tēmu...
Man izskatās, ka te nevienam nav jānāk, Baltiju visticamāk uzdāvinās, pasniegs uz paplātes - provocētāju pārāk daudz - visādi rietumu ielikteņi to vien dara, kā attālina mūs no pagrimušās rietumu pasaules!

Krievu ultimāti amerikāņiem[nato]...
Man tas ļoti atgādina Molotova un Rībentropa mīlestību! Kā lai zina, ko šoreiz sabīdīs.
Vienā pusē agonijā ievainots lācis, kuram viss sāk slīdēt ārā no ķepām, otrā nometnē tolerantie, kas tikai ar pirkstiņu prot pakratīt no attāluma un draudēt kā džentlmeņi baltos cimdos - trokšņa vairāk kā darbības - drīzāk rīcības imitācija.
Es domāju, ka Ukrainai nekas nedraud, ja vien turienes rietumu ielikteņi nepārcentīsies un neprovocēs savā pārcentībā.

dabasmiilis  5 2 Nezinu, cik viņš prasmīgs savā jomā, bet apgalvo, ka brīva Latvija būs vēl salīdzinoši ilgi, cits jautājums vai demokrātiska
[es esmu līdzīgās domās, velku paralēles ar Hitlera Vāciju, pastudējiet, kā viņš nāca pie varas un sapratīsiet par ko runāju, viņš negāja ar karaspēku pa priekšu, viņš izmantoja piesmieto un dubļos novārtīto valsti, lai būvētu jaunu impēriju, cilvēki bija tā pārguruši no iepriekšējās sērgas, ka bija gatavi parakstīties uz visu, domāju ,ka pie mums var notikt tieši tas pats scenārijs - kad piesmietā tauta vairs nevēlēsies pūst koalīcijas populistu stabulē, bet pagaidām viņiem tas vēl patīk, kā varam novērot un izskatās, ka gatavi tos pašus vēzīšus ievēlēt arī rudenī - īsti jau nav no kā izvēlēties - viena kulīte - varas piramīda] :

https://jauns.lv/raksts/izklaide/479776-kas-latviju-sagaida-2022-gada-kristapa-banka-astrologiskas-p
rognozes-leiputriju-nesola?page=5

fargo  10 11 man liekas, krievija var mēģināt iegūt, kamēr pretim ir merkele. lielākās eiropas valsts priekšā ir grezele. tante, laka tupelēs, bez bērniem, bez nākotnes. francijas vadibā ir makrons, čalis ko ar dildo pakaļā ņem viņa sieva. asv priekšā ir baidens, kurš bez palīdzības un roku žestiem nespēj pat vienu preses konferenci novadīt.
rietumi ir kā pilnīgi impotenta vēsturiska paradība.
kā ir iespējams cienīt un respektēt to, kas ir visā padarījis sevi par izsmieklu? kas ir rietumi. nato nav spēks!
kāds tic, ka ja krievija uzbruks baltijai, beļģu vai vācu armija pēkšņi metīsies mūsu pusē?

kad bija vienas no pēdējām lielām nato mācībām, amerikāņi bija šokā dēļ tā, ka vācu armija paskatījās sešos vakarā savos pulksteņos un pateica, ka viņiem pēc likuma ir atpūtas laiks.
tu domā uz šīs planētas ir vācieši vai dāņi, kas nāks un mirs valstu neatkarības dēļ, kur paši šo valstu pilsoņi izsmej savu valstiskumu? citiem ir vēlme mirt dēļ ideāliem, kuru nav pašiem?

un krievija visu to redz! neviens cilvēks neies mirt par gejpraidu valstīm!

kaspis1982  2 3 Viņi var mēģināt... :D Bet sopļoties,ka Beļgi vai Vācieši nenāks kauties citu vietā ir lohārisms.
Bet Eiropā saprot,labāk lai tvaiku nolaiž ukrainā vai šeit,nekā vēlāk pašiem smērēties ar to atpalikušo vatastānu. Tas ļoti labi redzams šā brīža politikā,pietiks ar totālu atbalstu,finansiālu,ēdienu,ieroči. Vatastāna histērijā,ka neļauj turpināt nesodīti kašmaritj kaimiņus... Un gejpraidistu noraizētajām miesām,iesaku nošauties.

LaskovijMerzavec  1 8 Nu krieviem turki notrieca izmicinataju, nu neko

Sirija pa tuvu pielida amekanjiem, visus aizsutija pie batjas

Un tagad Azarbeidzana nokoda Armeniju ar visu krievu draudzibu…

Tad nu atliek zvadzinat ierochus pie ukrainas robežas

Bazhix  1 5 Nāks. Viņi caur bēgļiem jau nāk. Kā izlūkgājiens ar mērķi saprast - ko mūsu robežsargi var un kā reaģē. Sākumā leiši un poļi, tagad latvieši un igauņi. Tieši tādēļ arī bija tāds atbalsts no NATO. Ja tie būtu tikai bēgļi, Eiropa pat ausi neceltu..

AivarsN  11 2 Žīdu mafija valda gan Krievijā, gan Eiropā, gan Amerikā. Kuras kolonijas izlems sarīdīt, tās arī sarīdīs. Bet visam pamatā ir tautu savstarpēja naidošana, lai nespēj apvienoties un jūdus ar visām kovidafērām nolikt pie vietas. Baltā rase kopš pašiem pirmsākumiem ir bijusi vienota impērija. Ebreji pa gabaliņam atšķēla nomaļās teritorijas un tā radās jaunas naidīgi noskaņotas valstis, ar savu valodu un kultūru. Ukraina laikam pēdējā. Tāpēc arī valoda vēl nav pārāk izmainīta. Un vēl tas zīmīgais nosaukums, pie malas, jeb nomale. Līdzīgi kā mūsu Latgale, arī ar atšķirīgu valodu. Interesanti, kur atradās Ukraina, Kijevas Krievijas laikā? Varbūt vēl nebija izdomāta? Baltiju no Rusu impērijas atdalīja jau krietni agrāk, bet tas nenozīmē, ka mēs būtu kāda cita, ar kaut ko būtiski atšķirīga tauta. Ja ne valoda, tad ģenētiski mēs neatšķiramies. Āriešu tauta, klimatisko izmaiņu dēļ, bija spiesta meklēt piemērotāku dzīves vietu. Šķērsojot Urālus, ilga laika posmā, daļēji sajaucoties ar šajā Urālu pusē dzīvojošajām slāvu tautām, nonāca pie Baltijas jūras, kuru tolaik vēl dēvēja par Venēdu jūru. Nav jau arī vairs nekāds noslēpums, ka visa baltā rase runāja vienā valodā. Mūsdienu krievu valodā saglabājušies ne vairāk kā 30% vārdu, no kādreiz tik bagātās mūsu senču valodas. Daudz vārdu tika uzdāvināts jaunajām valodām, pašā krievu valodā tos pārtraucot lietot. Piemēram mūsu govs, jeb sākotnēji gove. Arī nāve atvasināts no vārda навь, kas latviešiem nozīmē aizsaule, aizkapa valstība, jeb astrālā pasaule. Tā ka, jo ātrāk atkalapvienosimies, jo labāk.

MrAction    3 Nee.

ketija64  1 6 Pilnmēness fāze iet uz noslēgumu bet aktīvisti vēl sapņo!

rinkulis  1 1 Kāpēc tu domā, ka "pēc" ?

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: [email protected] | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu