Vai sabiedrības domāšanas mazspēja?

.. tātad tgd redzam, kā notiek jaunās valdības veidošanas process, aizvien ņemšanās par ietekmes sfērām, un aizvien skaidrāks paliek, ka balsot par jaunajām partijām bija tīrā muļķība... pīļuks redz teiks katrai ministērijai vajag vice ministru un tādā garā...vai tiešām nav skaidrs, ka LV 19+ partijas nav vajadzīgas, bet gan 2-3 ,ja vēlētājs reiz pieaugs un nevēlēs par jauniem spēkiem katrās vēlēšanās, vrb. tad, kas mainīs, kādas Jūsu domas?

tracums82  11 1 Man tēvs mācija- sāc ar sevi. Balsoju ar tukšu aploksni. 2022-11-15 12:21

TikaiTu    19 Tas,kas notiek Saimā pēc katrām vēlēšanām ir stipri līdzīgs tam,kas notiek kūtī pie cūku siles - stumdīšanās, grūstīšanās,kuru pavada skaļa kviekšana ,jo katra cūka cenšas paķert labāko un lielāko kumosu. 2022-11-15 12:34

Jason    7 Tieši otrādi, apstāklis, ka vairākas "vecās" partijas netika ievēlētas un viņu vietā ievēlēja citas, arī ir devis signālu, ka politiskajai mazspējai var būt negatīvas sekas. Tāpēc ir skaidra arī Pīļuka sāpe - nu, negribas AS uzņemties problēmu ministrijas, ja Kariņš nepiesolīs naudu būtiskiem uzlabojumiem... Citādi var sanākt kā Paristiem un Konservatīvajiem veselības, izglītības un iekšlietu sfēru kontekstā. 2022-11-15 12:35

Dvinsky  1 13 @tracums82 - ja balso tukšu aploksni, tad sanāk ka tev pofig, ko ievēl??? Varēji mierīgi nepūlēties un necelt savu pakaļu no dīvāna lai aizvilktos uz vēlēšanām. Jēga tam = 0.
Bet domāt, ka "vēlētājs reiz pieaugs" - tā ir naivuma augstākā pakāpe. Man par to nav nekādu ilūziju jo tautas lielākā daļa ir vienkārši stulba. Sorry protams, bet tā nu tas diemžēl ir.
2022-11-15 12:36

Felde  6 10 Ja mani ccujs nevil,LV ir divas probleemas-Levits un Karins. Pirmais,dod riciibu otrajam,lai pretim sanemtu atbalstu-turpmakas prezidentuuras saglabasanai. Un,ja vadiba tiks atdota jaunieveletajiem-tad bijusajiem kreesls sassuposies. Sobrid-citiem tiek piespeletas neertaas miistrijas-medicina-izglitiba. Tur nekas nenotiek bez zemteksta!!! 2022-11-15 12:44

CoCoSan  1 2 Nu tā ir, ka pilsoņi ir kā pēdējie mīkstpēdiņi, kuri nesāk skaļi škandalēties ar tiem, kuriem uzdāvinājuši savu uzticību. Kādā sakarībā tie tur iedomājušies, ka nu tik būs, nu tik uz sveša kupra iejās paradīzē?! Atvainojos par atkārtošanos. 2022-11-15 13:29

Velziede16  1 2 Anda Čakša par izglītības ministri- tā ir vecās kliķes augstākā pilotāža 😂😂😂 Tiešām "malači" tie kas ko tādu spēja sabalsot. 2022-11-15 13:35

Duremans  1 8 Ja vēlēšanas spētu ko mainīt, tad tās tiktu aizliegtas!/M.Tvens/
Pašlaik norit normāls process , kad notiek sivēnu grūstīšanās pie siles lai izcīnītu labāku vietu!Izbaudam to!
Jo drīz viņi ķersies pie mūsu ""drāzšanas"" -ceļot nodokļus un maksājumus , jebšu kā viņi saka-veicot reformas!Un tas vairs nebūs tik patīkami!
2022-11-15 13:56

Lucky    5 "Ja nav skaidrs par ko ir runa, tad runa ir par naudu." (c) 2022-11-15 14:25

dabasmiilis  3 5 Joprojām ceru, ka tas ir tikai teātris, lai amerikāņu varzu visā skaistumā izvālētu un parādītu cik tā impotenta, un pēc tam pīlēni ar zzs un šleseristiem varēs mest muguriņas kopā...

Daudz nezinu par zzs un zaļo attiecībām, bet neizslēdzu varbūtību, ka šķiršanās tika veidota ar garantiju, ka vismaz viens spēks tiks pie varas, gan jau zināja, ka amerikāņu ielikteņu grupējums negribēs ar Lembergu sadancoties. Tādēļ neizslēdzu, ka tas viens no scenārijiem, kā sabotēt pasākumu.
Vienotību redzu vienīgi uz apsūdzēto sola, nevis pie valsts vadības.

Nezūdamības likums - tīrā matemātika. Ir nauda, bet ja tās kariņam ir vairāk kā jeb kad, bet valstij mazāk kā jeb kad, tad zinām iemeslu, kādēļ valstij naudas nav /pīlēni nupat to apstiprināja/ .
Varbūt laiks prasīt atpakaļ!?

Nav jau nekur teikts, ka kariņš arī turpinot veģetēt premjera krēslā, varētu arī visu sasaukumu atrasties pie varas, jo vakcinētiem tik daudz laika var arī nebūt, vismaz vienai daļai, viņi var izdomāt pateikties dakterim kariņam un iedot viņam trīszvaigžņu sertifikātu par sadarbspējīgu rīcību.
2022-11-15 17:30

Irgo    3 19 partijas vai 2-3..manuprāt kļūda ir pašā saknē. Mums vajag balsot par cilvēkiem, nevis partijām.. Satversmē par balsošanu par partijām nekas nav teikts... 2022-11-15 17:31

DanaL      Jautājums pa daļai tiem, kas dibina tāš mazskaitlīgās vienas dienas partijas.
Kkur izlasa, ka valdība iepirkusi ne tos tankus, un dibina partiju... nu kkā tā.
2022-11-15 18:04

dabasmiilis  4 2 Es jau arī dibinātu partiju, vai veselas divas - dubults neplīst.
Bet redzot, ka te daudziem sagādā problēmas izlasīt īsus ierakstus, tad maz ticams, ka kāds lasīs manu partijas programmu, kur nu vēl darāmo darbu sarakstu sīki pa punktiņam. Esmu pedantisks un universāls, nekopētu citu partiju programmu, pats savu sastādītu. Bet ko tas dotu, ja slinkais vēlētājs nevēlēsies manu programmu uz 1000 lapām lasīt!? Kā lai piesaistu viņa uzmanību, vai programmas vietā jāsola zvaigznes no debesīm vai jādala banāni par brīvu?
2022-11-15 18:24

Chris1986  4 2 Es jau pirms vēlēšanām teica, ka man riebjas pilnīgi visi politiķi, jo labi cilvēki neiet politikā. Uz ko tad jūs cerējāt? Ka uzkāpjot 28. reizi uz tā paša grābekļa viņš šoreiz neiesitīs pa pieri? :D 2022-11-15 18:39

kvarts    2 kas jums liedz dibināt oho (ohuja) partiju un startēt vēlēšanās.... vai otrs variants visiem stāties partijās un mainīt tās no iekšpuses.... nebūs zem deķa jāraud... 2022-11-15 19:54

incis1      Visa tā ņemšanās nav ne graša vērta. Kariņš savā augstprātībā nezin kā izpausties. NA iežmiegusi asti kājstarpē klusē,AS intensīvi spurojas pretī Kariņam un ko ar to panāks? Visticamāk neko. Vispār izskatās,ka diezin vai izdosies izveidot valdību,jo AS ar Kariņu necieš viens otru,nevarēs sastrādāties. 2022-11-16 01:34

dabasmiilis  4 4 Vienas dienas partijas, jo neviens viņas uz debatēm nesauc, naudu sevis reklamēšanai tām arī neviens nedāļā - cilvēku Latvijā tik ir, cik ir, nevar visi sastāties partijās, kādam arī jāstrādā. Retais par to eksistenci vispār ir dzirdējis. Vecie tak nedalīsies ar savu daļu.
Tauta glupa, tā nevērtē pēc darbiem, bet gan pēc izkārtnēm un trokšņa, atbildību arī neprasa, tādēļ vēl par tiem pašiem populistiem - visādām tur vienotībām.

Mazskaitlīga?
-Bet varbūt nevajag iet ar kvantumu, bet gan ar kvalitāti?
Paņem vienu jomu, kurā esi spečuks un strādā! Citādi patreiz - grāb visu pēc kārtas un nolaiž podā.

-Es to nesaprotu, kā veselības ministriju var vadīt ne-medicīnas spečuks, kā vispār valsti var vadīt un pie valsts maka tupēt cilvēki, kuriem pašiem personīgā bilance ir mīnusos, es to tiešām nesaprotu. Kā pianists var vadīt veselības ministriju? Man veselais saprāts šajā mirklī atslēdzas. Kā aizsardzības ministriju var vadīt ne-militārs cilvēks?
---Tad varbūt ķirurga vietā ar skalpeli arī var darboties kāds mauriņu pļāvējs vai apsargs!? Kādēļ tam ķirurgam deldēt bikses skolā apgūstot medicīnu? Dod tik skalpeli, lai praktizējas, gan ar laiku sapratīs, kā pareizi to pielietot!

****Tādēļ jau viss ir tādā pakaļā... zemnieks atbild par raķešu zinātni, ķīmiķis par literatūru, ofisa tārps par mežniecību utml... Un beigās neviens par ne par ko neatbild, samainās tik ar amatiem un turpina visu gremdēt!
2022-11-16 02:15

dabasmiilis  5 3 Kariņš vienkārši nav pamanījis, ka cirks ir aizbraucis, bet klauns palicis,
un cenšas neatlaidīgi bīdīt savu saimnieku uzdoto mājasdarbu. Progresīvie un viņu reliģija bija viens no šādiem mājasdarbiem, divu gadu laikā aizmirsis, ko nozīmē NĒ, jo bija visatļautība, jumts visu nodrošināja. Bet tagad jāatgriežas realitātē, jumtam pašam ir par ko lauzīt galvu, nevis vēl mazo kariņu pieskatīt! Uzvedas, kā izlaists bērnelis.

Nekur jau nav teikts, ka par premjeru jābūt vienotības biedram, tā doma tikai abi ar levitu. Mani vismaz uzjautrina viņu ņemšanās, divi amatieri, kas meklē skatītāju zālē zem beņķiem paslēptu scenāriju, bez tā izskatās kā pīles uz ledus.
2022-11-16 02:31

Vaukskis      Manuprāt, tas ir tikai normāli, ka katra partija vai to apvienība domā par savas ietekmes paplašināšanu, aizsedzoties vārdos ar valstiskām rūpēm. Politikā spēki ienāk, lai realizētu savus mērķus, kā gan tos pēc iespējas sasniegt, nesagrābjot maksimāli daudz varas un to, kas izdevīgi?! Kā jau tirgū iesaistītās puses kaulējas.
Patīkami diskutētājiem novelt vainu uz citiem, sak, pārējie vainīgi, kamēr paši nav pie teikšanas!Šķiet, ka nepatīk skatīties uz sevi spogulī kā uzvedas tie, kas ir un kuri tūlīt tūlīt būs pie reālas izpildvaras. Nez, par tām 2-3 partijām, jo Latvijā nav tādas politiskās pieredzes, tradīcijas kā, piemēram, Vācijā, Amerikā, varbūt varētu pamēģināt, taču lielas cerības uz tik šauru izvēli neliktu!
2022-11-16 10:21

Ljekainiitis      Cik tad mazspējīga bija Beļgijas sabiedrība, kura savulaik gadu pēc vēlēšanām valdību izveidot nevarēja ? 2022-11-16 10:33

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu