Sods pasažierim

Vai vajadzētu arī piemērot sodu pasažierim(-iem), ja auto vadītājs ir alkohola reibumā vai narkotisko vielu ietekmē?

Katra      Izsēdināt kupenā

skofield    7 Ne vienmēr varēsi pamanīt vai autovadītājs ir alkohola reibumā un vēl jo vairāk, narkotisko vielu ietekmē. Kaut vai par to pašu sabiedrisko transportu, tak nevari būt pārliecināta par šoferi. Ja būtu tāds sods un vēlēsies būt pasargāta no soda, tad kāpjot iekšā liksi vadītājam pūst alkometrā? Bet tāds narkometrs nav. Tā kā pieņemt šādu likumu par sodu pasažierim, šaubos vai tas būtu iespējams.

Katra    4 Iekāpjot pie dzērāja, dažreiz pārkāpj ratiņkrēslā . Noteikti ir apkopota statistika , kur vispār bīstamāk sēdēt, pie stūres vai otrā priekšējā sēdeklī. Ko tur vēl sodīt?

Marshall_    5 Pirms kustības uzsākšanas alkometrs+asins analīzes+urīna analīzes+ dokumentēšana(pasažiera drošības garants). Ij braukt vairs nekur negribēsies

kurmis      Nezinu!

dabasmiilis    1 Jā, vajadzētu, kas par nekaunību!

csdd reklāmas reklamē, ka nedrīksti ļaut dzērājam sēsties pie stūres, bet tu idiots vēl pamanījies pats apsēsties blakus... un kopā braucat uz veikalu pēc Hektora. 😆

dabasmiilis    2 Tāda bezatbildība!

janisb  3 14 Bieži vien pasažieri saņem miesas sodu sēžoties šādā auto, daļa saņem pat nāvessodu...

TikaiTu    6 Tikai tad,ja pasažieris pats ir šoferim lējis alko vai devis narkotikas.

Freddy Krueger  1 5 Sīkā, nu jau Tu gribi būt "pareizāka ukrainiete, nekā ukrainietes (citējot mūsu dunduku lēmumus par finansējuma apturēšanu sportistiem)". Labi, šmigu varētu atpazīt pēc "smakonīša", bet - ar dažām piebildēm, "šaibas" - patiesībā tikai, ja uzvedība ir pilnīgi neadekvāta, bet tiem pa fiksētu maršrutu tiesības likušajiem - tā uzvedība arī tā diez vai ir adekvāta. Un, kā jau taisnīgui atzīmēja #janisb - arī tā ir gana augsts riska procents sodu saņemt, skarbu.
Bet, ja nopietni - tā nav pasažiera kompetence, kaut ko tur konstatēt. Tam ir VP, slimnīcas, laboratorijas un citi autorizēti "orgāni", kuri tiesīgi konstatēt faktu, un attriecīgi arī pieņemt lēmumus.

Dvinsky    2 Dīvains jautājums - kāds gan pasažierim sakars ar vadītāja dvēseles stāvokli?

Vaukskis  1 1 Varētu iztikt tāpat kā līdz šim- lai līdzbraucēji riskē ar dārgāko paši uz savu roku, man šķiet, it īpaši braucot kopā ar narkotiku lietotāju! Varētu sodīt ar obligātām profilaktiskām pārrunām, lai vismaz skaitītos, ja ne citādi!

ozolkorkis  1   Obligāti vajag sodīt pasažierus, ja tie nav latviešu vīrieši

av2      Un ja abi kozz kopaa , vai sappipeejas to "linoleju" ?

Labrador    1 Pieļauju , ka kādu pie varas esošo mērķis ir sodīt arī pasažierus , ar īpašuma konfiskāciju.

Letija    2 Parasti jau cilvēki brauc ar kādu pazīstamu un uzticamu šoferi pie stūres, nevis ar kuru katru (izņemot, ja nākas savu dzīvību uzticēt taksistam). Tā, ka tur gandrīz nekāda varbūtība tapt par līdzbraucēju dzērājam. Nevaru iedomāties tādu situāciju.
Jauniešiem būtu jāmāca nebraukt nekādās šaubīgās kompānijās, jāatgādina 101 reizi, ka dzērājs - narkomāns pie stūres ir slepkava!
Ja konkrēti par jautājumu - tieši tāpēc jau arī tāda soda nebūs, jo jebkurš līdzbraucējs tad teiks, ka nezināja, nenojauta utt.

dabasmiilis  2 5 Apgaismība mani piemeklēja.

Dzērājšoferiem mašīnas konfiscē un uz Ukrainu prom, bet tā kā mums nabadzīga valsts un to dzērājšoferu ir tik cik viņu ir., un vairāk viņu nepaliek, un mašīnas jaunas viņi nevar paspēt iegādāties, tad jāmeklē, ko var pasažierim atņemt. Varbūt kailus vēlas izģērbt un drēbītes aizsūtīt trūkumcietējiem!?

Vaukskis  1   Dzērājšoferi arī līdz šim kā likums nebrauca ar jaunām automašīnām, turklāt saskaņā ar līdzšinējiem statistiskajiem datiem, viņu vidū vairāk to, kuri pieķerti braucam ar citām personām piederošiem auto. Līdz ar to daudzas mašīnas joprojām netiek konfiscētas, attiecīgi uz Ukrainu tiek aizsūtīts mazāk mašīnu nekā mēs varētu. Konfiscētās mašīnas ir pārsvarā pavecas. Ja dzērājšoferi nevar atļauties iegādāties jaunu auto, viņi atkal nopirks lietotu. Tagad jau katrs varot “lūzni” nopirkt! Līdz ar to situācija ar mašīnu pieejamību nav tik dramatiska.
Starp citu, iepriekš Tieslietu ministrija prognozējusi, ka gada laikā autovadītājiem lielā reibumā varētu tikt konfiscēti vai piedzīta 2500 (!) auto vērtība, tā kā nav nepieciešams tik drastiski izturēties pret līdzbraucējiem.

Katra  2 3 .......uz Ukrainu tiek aizsūtīts mazāk mašīnu nekā mēs varētu.......
пиздеC

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu