Artuss Kaimiņš

Artuss Kaimiņš - jautājumi un diskusijas

Ko sakāt par A.Kaimiņa Jaungada uzrunu? (30)
Es atradu te -http://www.la.lv/artusa-kaimina-skandaloza-jaungada-uzruna-klust-par-soctiklu-hitu/ Un jūsu atbilde uz jautājumu, ko viņš uzdod?;)
man nepatīk veids, kādā viņš runā ar cilvēkiem, kuriem itkā ir paredzēts teiktais. lembergs. štrunts ar visiem lembergiem. tik daudz ļauna ir nodarīts, bet tā nav sakne. ļoti, šausmīgi, briesmīgi, nenormāli, būtiski, aktuāls, pilnīgi nopietns jautājums. kā iesēdināt lembergu? un ja iesēdināsim, notiks... kas?
es redzu lembergu kā personu, kurai ir jāsež un ilgi. bet tā nav, nedrīkst būt atbilde uz eksistencālu jautājumu. ja tā ir, tā ir apsēstība. atbilde ir viegla, vienkārša. mums ir jāstrādā, tas ceļ labklājību, tas rada iespēju maksāt pensijas. nekas cits. misters aivars var miljons gadus pūt pēdējā, neapgaismotā cellē. tauta no tā nekļus turīgāka.
Un ko Tu saki par pašu - Kaimiņu...!? :)

Kā Tu domā, kas aiz viņa stāv...? Kas caur viņu runā...? Kas viņu sponsorē un bīda...? ;)

Jo pat "kaķim" Skaidrs, kā viņš nav tāds Līderis kurš varētu vest tautu kaujā... Viņš ir vienkārši runas vīrs, kā lelle leļļu teātrī...! ;)
Piebildīšu, ka drizāk jātiek vaļā no šādām lietām: http://www.lsm.lv/lv/raksts/zinju-analiize/zinas/projektam-e-veseliba-varetu-prasit-vel-18-miljonus-
eiro.a124659/

10milj 6 gados!!! Darbojos IT jomā. Pat sapņos nevaru iedomāties kādu sistēmu par šādu naudu var izveidot. Ja pieņem, ka labi apmaksāts programmists saņem ~2 tk mēnesī uz rokas. 10 progr. - 20 tk. Pieņemsim, ka 25% no izmaksām ir iespējams dzelži, licenzes, utt. Paliek teiksim ~7+ mlj. Vienā gadā 1+mlj. Dalām ar 12 - 83+ tk... tātad 40 programmisti.
Uz to jautājumu konkrēti atbildēt nevar. Kaimiņš pamatīgi novienkāršojis problēmu. No sākuma vajadzētu kaut vai atbildēt uz jautājumu, kāpēc Lembergu aizturēja un arestēja tikai tad, kad viņš bija sataisījies iesaistīties atklāti valsts politikā. Ir vismaz 3 grupējumi,kas valda Latvijā. Lembergs ir tikai viens no. Kaut kur pirms 2000. gada sfēras daudz-maz bija sadalītas starp galvenajiem. Un, šķiet, tas dalījums ir palicis, lai gan pēdējo 5 gadu laikā šķiet, ka grupējumi saplūst kopā vairākos biznesos. Un viens otru uzpasē un zin dažādas lietas. Tā tad arī ir tāda populistiska atbilde uz jautajumu - Lembergs visus nopircis un tur dūrē. Bet tā tas nav! Derētu iet dziļumā... Nu, cik ilgi var būt tikai aktieris?! Ja grib būt politikā, ar to ir par maz! Tas klauniskums un seklums, tā "patiesības pateikšana" kā pašmērķis, kā vienīgais tautas uzrunāšanas mērķis attur gudrus cilvēkus iesaistīties viņa partijā. Pagaidām tie viņa izgājieni vēl ir komiski, bet drīz sāks kļūt traģikomiski. Un pēc tam - traģiski... Kā daudz kas no mūsu valstī patlaban notiekošais. Tauta vēl guļ,- kā Saulcerīte stikla kalnā... Kas nāks un modinās?! ··· Artuss Kaimiņš: Ko sakāt par A.Kaimiņa ... lasīt visu diskusiju (30 atbildes) –»
Kaimiņa partija (50)
Vai jūs nākošajās vēlēšanās balsosiet par Atusa Kaimiņa partiju? Vai jūs ticat, ka viņš ir ideālists (aktieris) bez kādas merkantilas piešprices?
adamsone viedoklis : Viņš ir aktieris un populists. Nebalsošu.

+1

Vispār sākumā izskatījās perspektīvs. Vismaz dīķi saduļķoja. Vēlāk mēģināju viņam FB uzdot dažus aktuālus jautājumus, lai saprastu, vai par viņu var balsot, bet ´vīns izvairījās. Punktu visam pielika tas, ka viņš arī nobalsoja par "Āboltiņas grozījumiem", un vēlāk savu nostāju nebija spējīgs argumentēt.

Rezjumē - Destruktīvs populists, kurš tēmē uz neizglītoto jauniešu auditoriju. Destruktīvs tāpēc, ka pagaidām tikai "ārda", bet neko vietā nepiedāvā. Un nav arī spējīgs piedāvāt, jo IQ pqr zemu. Domāju, ka nākamajās vēlēšanās dabūs savus 7-10 %, ja turpinās šādā garā. Un būs Muļķuzemes vēsturē vēl viens, kurš "Iejās Saeimā uz balta zirga" (sk. E. Repši), tikai šoreiz nevis uz pensionāru balsīm, bet jauniešu.
Toties viņš no saviem kolēģiem deputātiem prasa to ko katram nodokļu maksātājam ir jāprasa - atbildību. Manuprāt Artūrs vienīgais no simta patiesi saprot kam valsts vara ir domāta. Tautai nav jākalpo valstij, valstij ir jākalpo tautai, jāiestājas par tautas interesēm. Tieši to Artūrs arī dara, un tapēc liekas jocīgs, jo pirms viņa neviens cits valdībā nav bijis ar šādu pozīciju. Viņš kopā ar Bondaru veidoja ideālu pāri - viens skaists, bet otrs dumjš. Kādas tad vēl īpašības politiķiem vajadzīgas? Ne velti aktieris un prostitūta vēl pāris gadsimtus atpakaļ bija vienu un to pašu cilvēku nodarbe. Jebšu vienas un tās pašas profesijas divi aspekti. Lai ar mūsdienās šis nodarbes ir formāli nodalītas pēc būtības viņi visi šā kā tā ir vienādi. Viņš ir aktieris un populists. Nebalsošu. ··· Artuss Kaimiņš: Kaimiņa partija lasīt visu diskusiju (50 atbildes) –»
Ar ko Kaimiņš ir sliktāks par Bondaru? (26)
Ja jau tauta vēlās pasmieties tad var izvēlēties vēl labāku kandidātu prezidenta amatam.
Kaimiņš ir aizņēmis vienu no nozīmīgākajām pozīcijām politiskajā galmā - āksta vietu. Kāpēc nozīmīga? Jo ākstam ir atļauts teikt to, ko nekad neuzdrošinātos pateikt citi galminieki. Lai tas darbotos, ir svarīga viena nianse - ākstam ir jābūt ļoti gudram un izsmalcinātam, lai savas kārtis izspēlētu pareizi. Ākstam ir jārok 2x dziļāk par citiem, ir jāsaprot spēles laukums un citu dalībnieku vājie punkti. Diemžēl Kaimiņš nespēj turēt to intelekta latiņu, kādu pieprasa āksta pozīcija, līdz ar to viņš pakāpeniski kļūst patiesi smieklīgs. Sākumā vēl likās, ka viņš politiskā diletanta lomai patiešām pietēlo, bet pamazām cerība/ilūzija par viņa pietēlošanu zūd. Lieki piebilst, ka vienveidīgs āksts vēlēšanās pēc 4 gadiem nevienam nebūs vajadzīgs. P_P, bez Kaimiņa Bondars nebūtu ticis Saeimā.
No tēla viedokļa Bondaram nav konkurentu, bet viņš ir tēls bez viedokļa...
1) nesmukāks;
2) dumjāks.
Bondaram - ģimene, Kaimiņam - Suņu būda! ;) Ja jau vajag stulbu prezidentu, tad izvēlaties vismaz lai ir ko atcereties :)
____
a vai tad šito mēs jau neizmēģinājām?
··· Artuss Kaimiņš: Ar ko Kaimiņš ir sliktāks ... lasīt visu diskusiju (26 atbildes) –»
Vai Kaimiņš Artuss politikā ievedīs kārtību? (29)
Cerot uz izmaiņām tizlajā nomenklatūras veģetēšanā, katrs jaunpienācējs būtu sveicams ar sarkanām rozēm. Tādas brunas, kas neko neizteic ir jāaizliedz ar likumu!!! Tukšās muldēšanas periods Latvijas vēsturē ir ...
Viņš ir klauns uz kura muguras Bondars iejāja valdībā, vai nu viņu nostums nost- moris savu padarījis, moris var iet, vai nu paturēs klauna funkcijas turpmākajai veikšanai Līdz vēlēšanām par viņu nebiju dzirdējis, kā politiķi, tikai filmā rdzēju. Kad noskatījos dažas Suņubūdas pārraides, sapratu , ka Kolka cool viņam nemaz nebija jātēlo, tāds pats viņš ir dzīvē. Palicis savu12 gadu vecuma attīstībā. Nožēlojami ir tas, ka mūsdienu jaunatne tiek audzināta par debīliķiem, jo stulbāks, jo labāk. Attiecīgi arī panākumi vēlēšanās, ko pelnīja, to saņēma. Harizmātiska persona. Ja jau spēja nmevienam neko neizsakošo Reģionu aliansi, kam neviens nesloīja vairāk par 0,1% ievilkt Seimā un pats pakāpties listē no pēdējās uz pirmo vietu. Labi pieprot savu profesiju - ne jau velti Nacionālā teātrī spēlē galvenās lomas. Un Saima ir tāds pats tejāteris, tā kā profesionālis tur visus sabāzīs vienos vārtos :D viņš ir klauns. un klauns var tikai smieties un izsmiet citus. un radīt vēl lielāku haosu. Nee, neievediis, jo ir taads pats pusidiots kaa teemas autors. ··· Artuss Kaimiņš: Vai Kaimiņš Artuss politikā ... lasīt visu diskusiju (29 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu