Bēgļi

Bēgļi - jautājumi un diskusijas

Jaunais ES piespiedu solidaritātes likums? (31)
Varbūt jaunā piespiedu solidaritātes likuma vietā vajadzētu pieņemt jauno nelegālo migrantu piespiedu deportācijas likumu, lai pārtrauktu ES iznīcināšanas politiku?
ņem vērā to mantru, ka "latvija nav interesanta migrantiem, te dzīves līmenis nav iekārojams. un mums nav ko baidīties. nevajag histēriju."

bet lieta ir tāda, ka nekāds ES ar saviem likumiem vairs nepiespiedīs poliju, čehiju, slovākiju, ungāriju piedalīties šajā pašnāvības festivālā. polijas ministre skaidri pateica, ka pat jau iepriekš noslēgtās, ES uzspiestās polijai saistības polija nepildīs.

tāpat ungārija paziņoja, ka pati izlems ar ko tās tautai dzīvot un ko uzņemt. kanclere merkele un junkerss to neizlems.
edding. labā ziņa ir tā, ka latvija nav svarīga. paradoksāli, bet pat ja mūs vadītu vēl lielāki bezmugurkaulnieki, tas nemainītu lietu iznākumu. bet tik traki pagaidām nav, jo nacionālā apvienība šajā jautājumā būs pietiekami stingra, bet pārējos no koalīcijas attālināti uzmundrija višehradas valstu grupas līdz šim ļoti stingrā nostāja. tāpēc, latvijas valdība nejūtas viena un reku pabriks cik dromīgi pār lūpu dveš, aš patīkami.
latvija ir province. vai pie valdības ir jānītis, mārīte vai spārīte, lielajā notikumu ainā tam nav nozīmes.
visbīstamākais ir tas, ka var uzsprāgt vācija. merkele ar cukermanu jau vienojās, ka feisbūks tiks pakļauts līdz šim visstiprākai cenzēšanai, tieši vācu segmentā.
tā vietā, lai vācijas valdība uz ceļiem lūgtu piedošanu tautas priekša, merkele dara visu iespējamo, lai vāciešu pamatotās dusmam un bailem neļautu izpausties. tas rada slēgta tvaika katla efektu, kad cilvēki redz to, kas ar viņiem notiek, kas notiek pilsētās - mazās un lielās, bet viņiem ir aizliegts par to runāt citādi kā pozitīvi un optimistiski. un spriedze krājas. un krāsies. un ir divas lietas, no kurām baidīties. a. krievu revolūcija. b. vācu revolūcija. islāmisti ir cilvēces atkritumi. parazīti, kas paši eskistēt nespēj. tikai patērēt. es to neredzu ka draudu pašus par sevi.
kas man liekas bīstami, tas ir tas, kur tiek grūsta eiropa - pilsoņu konfliktā. jeb precīzāk sakot, pilsoņu-iebraucēju konfliktā.
un vai tad ir grūti saindēt eiropas lielpilsētu dzeramā ūdens sistēmas? saindēt vidi plašā mērogā ar radoaktīvām vai ķīmiskām vielām? tas ir biedējoši elementāri. tikko pēc parīzes teroraktiem, beļģijas iekšlietu ministrs atklāti paziņoja, ka beļģijai nav kontroles briseles migrantu priekšpilsētā. un veikt reidus un izmeklešanu bez armijas un specvienību atbalsta, policja nav spējīga. un kas būs tad, kad migranti tur izveidos barikādes un sāksies atklāts karš? un citās pilsētās, kuras ir pilnas ar "kultūras bagāti
Fargo, poli, ungāri un kas vel tur spēs pateikt nē, bet Latvija piekritis gan bēgļus uzņemt, gan naudu maksāt. pacels tik LV nodokļus, PVN, cenas un maksās . nu, labāk krievu paspārnē, nekā musulmaņu - mazākais ļaunums - princips, pēc kā mēs pēdējos 25 gadus te dzīvojam PSRS Latvija bija skaistā un čaklā meita,bet ES tikai nabaga sērdienīte. Ko liek,to dara bez īpaša prieka,bet pamātei atteikt,pasarg Dievs! ··· Bēgļi: Jaunais ES piespiedu ... lasīt visu diskusiju (31 atbildes) –»
Ko domājat par skandālu Vācijā(Jaungada naktī Ķelnē)? (51)
Sīkāka informācija šeit - http://www.tvnet.lv/zinas/arvalstis/590666i
Man vienalga, Merkale sadziedājusies kopā ar Junkeru tagad varēs baudīt savas politikas augļus. Citādi to pareizo polituku jau neapgaismos. Es negribu dzīvot valstī kur par sava viedokļa izteikšanu mani nolamā par rasistu. Kaut tads neesmu, katram ir jādzīvo savā zemē. Jā būs pa kādam staigulim, bet ne jau tā kā tagad mijoni. Un tas viss tikai tāpēc ka Junkers jau divreiz viņus ir uzaicinājis uz Eiropu.
Visur runā par sīriešiem, afgāņiem, irākiešiem un āfrikāņiem. Kāpēc kurdi nenāk? Viņu teritorijās kā reiz notiek visas tās kara darbības. Atbilde- viņi cīnās par savu zemi un tapēc viņiem nav laika apkārt vazāties. Tā pēc būtības būtu jādara visiem.
Ja viņi atļaujas aizskart sievietes un pat izvaro, tad nošaut kā trakus suņus! Nekas vairāk viņi arī nav kā dzīvnieki. Ja suns sakož cilvēku, viņu iemidzina. Ar šiem lopiņiem to pašu vajag darīt! dogville- velti ar viņiem runāt. Viņi cer, ka vismaz kāda daļa no bēgļiem strādās un iezemiešiem neko nevajadzēs darīt, tikai priekšniekot, uzraudzīt. Vācijā likumdošana ir sakārtota tā, ka vietējiem tiek vairums labumu,viss tā sarežģīts, ka bez advokāta vai nodokļu inspektora pat elementāras lietas nespēsi nokārtot. Cik iebraucēju spēj algot juristu? Veikalos daudz lētu preču, izdzīvot iebraucējs var arī ar savu mazo aldziņu un justies apmierināts.
Vācieši dzīvo savu dzīvi, nedraudzējas ar turkiem vai rumāņiem. Pa ielām nestaigā vakaros, sabiedrisko transportu tikpat kā neizmanto.
Un par Merkeli sliktu vārdu no vāciešiem neesmu dzirdējusi. Nezinu, kam jānotiek, lai viņi pateiktu nē bēgļu uzņemšanai.
Domāju, ka arī politiķiem ir izstrādāti varianti. Vienkārši tāpat vācieši neko nekad nedarīs.
Da nu, štrunts. Iezemietes, pie tam vienas te pa ielām nestaigā, katrs riktīgs vācietis brauc ar auto no durvīm līdz durvīm.
Dzirdēts, ka lielākos miestos viņi pie durvīm klauvējot, prasot ēst utt.
Skolās meitenēm lekcijas lasa, lai nestaigā miņukos/tas gan velti, te visas 100% staigā džinsās vai legingos/, lai melnos velti nekārdina. Drīz ieteiks staigāt lakatos un parandžās. Nemaz nebrīnīšos, jo musulmaņu ticība taču svarīgāka par evangēliše oder katõliše.
Es aicinu visus,kuriem draugos vaacieshi,vai darba attieciibas,runaat ar vinjiem,lai nonjem rozaa brilles un triec vinjus aaraa...vaajpraats-pagaajushaa gadsimtaa Vaacija gandriiz izniicinaaja Eiropu,tagad veesture atkaartojas... ··· Bēgļi: Ko domājat par skandālu ... lasīt visu diskusiju (51 atbildes) –»
Kam ir izdevīgi tie 100 tūkstoši bēgļu Eiropā? (26)
Kādam taču IR izdevīgi vai ne? Neticu, ka mūsdienu pasaulē kaut kas notiek neorganizēti. Kāds būs rezultāts - eiropeieši vergos bēgļiem? Nu labi, tīri cilvēciski jau žēl, vismaz tos, kas patiešām ir kara bēgļi. Bet kur ...
Musulmaņu izplatība, un tikai. Viņu ticība neparedz toleranci, vai nu ar mums, vai pret, citu variantu nav. Zviedrija jau sačakarēta. Tagad dienas kārtībā Anglija, ne velti viņi tik ļoti grib tikt pāri Lamanšam. Domājams izdevigi jau ir tikai kontrabandistiem un bēgliem pašiem kas uz kara rēķina tiks pie stipri saldākas dzives,bet ari nesaprotu kāpēc eiropai butu visi šie miljoni jāuzņem un jāizmētā pa visu eiropu!!!!! Un pie mums bus maisam gals vaļā……..skumjākais ir tas ka kā vienmer mus pašu tautu jau atkal neviens neuzklausa vai mēs to vēlamies…:( mūsdienu politisko valodu apzināti veido tā, lai tā kalpotu vajadzīgajiem mērķiem.
cilvēki neapzināti izmanto vārdu "bēgļi", attiecībā uz cilvēkiem, kas nekādā veidā bēgļi nav.
cik ir reālu bēgļu no politiskā režīma? varbūt, procents. varbūt!
Jap. 300k ir no Latvijas izbraukushi. Te ir daudz briivas vietas, kadiem 500K :) Nu, bet paskaties, kas notiek ASV - tur arī robežas vaļā - meksikāņi bruac iekšā ar ģimenēm - viņiem ir valsts atbalsts, pabalsti, pavairošanās pabalsti to skaitā, viņi strādā melnos darbus par mazākām samaksām. Respektīvi valsts visu nodrošina, bet pēc fakta tie ir vergi. Ja pietiekamos apmēros savedīs vergus, tad tiks izkonkurēti vietējie - un tā sākot no apakšējā slāņa arī baltajiem nebūs izvēles kā pārvērsties par vergiem, tik bez valsts atbalsta (pazīstama situācija? Bēgļiem ~300 eiro, mazās pensijas knapi 140, nerunājot par invalīdiem). Tiks bīdīti cauri likumi arī, kas ļaus vismaz lokālā līmenī bēgļiem (imigrantiem) balsot, ko varēs izmantot arī dažādu idiotisku likumprojektu pieņemšanā.
Kā šādu scenāriju nodrošināt Eiropā? Davai sapurināsim musulmaņu koku - pabumbosimies pa vidusjūras dienvidu piekrasti un tā drusku riņķī apkārt...lai notiek kaut kāda kustība - lai paātrinātu procesu, lai dotu lielāku motivāciju pārbēdzējiem, jo izmantojot vienkārši labākas dzīves kārotājus process ir pārāk lēns. Ziņu aģentūras parāda izskalotu bērnu līķīšus, parāda noderīgus idiotus vai ielikteņus -bēgļu sagaidītājus ar ūdens pudelītēm vilciena stacijā - un jā - kā gan mēs varam nemīlēt citu cilvēku (bet tai brīdī neviens nepasaka, ka tas cits cilvēks ir spējīgs arī rīkli pārgriezt, ja nepareizi paskatīsies). Ja ieplūst daudz cilvēku īsā laikā - viņus nav iespējams ieintegrēt nemanāmi - tas uzliek slodzi gan uz valsts budžetu - pabalstu formā (250 izkausās maigi un nemanāmi, a 2500? a 25000?) gan uz sabiedrību, kas sadalīsies vairākās frontēs. Un galu galā - no kurienes viņi vispār rauj tos skaitļus? Kāds aizdomājas? Kāpēc 100 tūkstoši? Kāpēc ne miljons? Varbūt kāds rēķinājis - ko pateikt, lai Eiropas iedzīvotāji neceltu paniku, jo miljoni jau šķistu tā kā DAUDZ. Cik būs to bēgļu patiesībā?.
Un vēl labs teiciens - iedod velnam mazo pirkstiņu - paņems visu roku.
··· Bēgļi: Kam ir izdevīgi tie 100 ... lasīt visu diskusiju (26 atbildes) –»
Kur dzīvos bēgļi? (27)
Vakar paklausījos, ko spriež par bēgļiem un viņu izmitināšanu nākotnē... tā arī nesapratu, vai katram bēglim Latvijā pienāksies dzīvoklis? Vai tad mūsējiem kāda no valstīm, lai iedzīvotos svešumā arī izsniedz ...
Interesanti cik bēgļus uzņems savas mājās mūsu babuļa (Straujuma)? Un cik rudā lapsa? Es esmu rasiste un neņemšu nevienu. Bēgļi,gan jau kaut kur dzīvos .
Jautājums:kur dzīvosim Mēs un Mūsu bērni....pēc Tam.
... nu naff viņiem vajadzīga Latvija...tas tikai pieturpunkts uz vāczemi un citur/ Un neviens te netaisās strādat un kur nu vēl mācīties lat val!!!! Bija sižets,kur šie gānās,ka pabalstu par maz un dienas nauda niecīga utt.... KAUT visi tie maksājumi pārsniedz mūsu minimālo algu un māmņu pabalstus!!!!
naturāli besī!!!!
nekad nedomāju,ka būšu tik nešpetna.
viens no vadošajiem starptautisko tiesību ekspertiem jautā ano:
"mums ir divas cilvēku gurpas, kuras meklē patvērumu - bēgļi un imigranti"
1. bēglis. politisko(sociālo...) represiju vai kara upuruis, kas meklē patvērumu;
2. imigrants. cilvēks, kas meklē izdevīgāku ekonomisko stavokli.

jautājums- kāpēc bēgļi un imigranti tiek jaukti vienā maisā?

jo.

1. bēgļiem ir starptautisks statuss. viņu statuss ir pakļauts starptautiski atzītai bēgļu konvencijai.
2. kāpēc ekonomiskie imigranti tiek apzināti maskēti ar bēgļu statusu. jautājums - no kā viņi bēg? jeb- kādas politiskās, sociālās briesmas šie cilvēki piedzīvos, ja turpinātu atrasties savā mītnes zemē?

un tā. ir divas grupas. divas jurisdikcijas - viena ir zem bēģļu konvencijas, bet otra nav ne zem kādas. kāpēc abas ir sajauktas?

politiskā vara. atkarīgi cilvēki ir politski lojāli cilvēki.
Tur jau ir tā SĀLS!!!!
Diez vai kāds bēglis, gribēs dzīvot, eksistēt, ar tādiem nosacījumiem, kā Mēs pilsoņi..., un viņi, ies ielās...., un ne tā kā mēs....briest sūdi, nē, nē, ne mums..., tumsoņiem, pēlēkai masai...., mēs tāpat esam tur..., sūdos...., vēl joprojām!!!! )
··· Bēgļi: Kur dzīvos bēgļi? lasīt visu diskusiju (27 atbildes) –»
Ko Mēs izprotam zem apzīmējuma : Latvijas ekonomikas bēglis? (22)
Kāds Dienasgrāmatas ieraxts rosināja uzdot šo jautājumu OHOistiem. Kā izprotam,katrs no Mums,šo alegorisko apzīmējumu? Cik pieņemami,vai nepieņemami Mums cilvēki,kuri "pakārtojas" šai apz. Diagnozei? Ko esam /sabiedrībā/ ...
Neko pat nedomājot iegoglēt - kas ir "LV ekonomikas bēglis"? Absolūts nonsenss, jo LV ir ES sastāvdaļa, bet ES pastāv brīvais tirgus - arī darbaspēka, starp citu. Vēl kādi neskaidri jautājumi?;) Nav tāda apzīmējuma, ir tikai ļoti zemi vai augsti kvalificēta darba spēka migrācija Nu, ja nopietni pirmais, kas nāk prātā dzirdot vārdu savienojumu "ekonomiskais bēglis" ir virkne francūžu, no kuriem var būt ne nozīmīgākais, bet bet ar lielāko troksni aizmukušais ir ir Ž. Depardjē (kā jau mākslinieks, pat tādu lietu darot neiztika bez šova). Citiem vadiem cilvēki , kam taisās atņemt to ko šamie pa dzīvi sapelnījuši. Saprotu, ka nodokļus jāmaksā un valsts jāuztur, bet kad tev sāk atņemt vairāk ka spēj nopelnīt - nekas cits neatliek kā mukt. Tie ir ekonomiski iemesli un bēgšana ekonomisku iemeslu pēc. Savukārt tie kam nav ko zaudēt, nav nekādi bēgļi... jo nav jau no kā mukt, neviens ko atņemt netaisās. Tie ir vienkārši meklētāji (ko nu kurš meklē - naudu, pazaudēto sevi, pārmaiņas utt) ... :) jūs laikam esat aizmirsusi, kungi, kādas vētras plosījās paziņojot krīzes situāciju valstī, tas bija tik sen un tā vairs nav taisnība.. un vēl pirms tam - treknie gadiņi, kad jau sēja to, ko tagad jāpļauj, lūk, laika nozīme un ziediņi visam galā tagad - bēgļi, kuri tiek tik pareizi nodēvēti visu statūtu priekšā, ka apiet nez no kuras puses...:D
ekonomiskais bēglis radās un bija tas, kurš vēlējās savai ģimenei iegādāties mitekli, kur dzīvot laimīgi līdz sirmam vecumam, aizņemoties un iesaistoties ar bankām kredītsaistībās, nezinot, pat neapjaušot, ka šie prieki būs īsi, jo krīze valstī, kas mūs tik pēkšņi apsteidza, neizglītotos politikas afērās, atstāja uz pauzes, jo bankas neuzskatīja, ka arī viņām būtu jāuzņemas atbildība par radušo situāciju un nabaga tautietis palicis bez jebkādiem iztikas līdzekļiem, kad krīzes situācija uzradās bezdarbs, atdaroties durvīm plaši vaļā uz visam debespusēm, glābiņu meklēja kur acis vien rāda un jārīkojas bija ātri procenti auga, skaitītājs bija ieslēgts...
katram cilvēkam ir sava apjausmas sfēra, to dēvē par viedokli un es par savu nekaunos, lai arī neprotu izteikties pareizi, tā kā tev patiks, domu manu saprati..
neaizņēmās... varbūt ieskatīsimies vēl tālākā pagātnē par sertifikātiem? tās ir dzīves likumsakarības, tāds, kāds ir tagad iznākums, viss bija atkarīgs tikai no mums pašiem un arī būs... un būs vienreiz jāuzņemas atbildība
··· Bēgļi: Ko Mēs izprotam zem ... lasīt visu diskusiju (22 atbildes) –»
Latvijas tauta, NEPIEĻAUSIM uzņemt Sīrijas emigrantus... (20)
ja LV ir - pēc ticības/skaits - wikipedia - Evangelical Lutheran Church of Latvia – 708,773[152] Roman Catholic – 500,000[152] Russian Orthodox – 370,000[152] kāda vella pēc mums vajag islamu ? ... es dzīvoju UK un tie ...
islaamisti mieriigiem liidzeklliem panazzam iennem pasauli. Izkustinaaja skudrupuuzni rietumvalstis , nu ir p-zts. Dziivoja vinni ibj . savaa feodaalismaa vajadzeeja likt mieraa, jo vinnu izpratnee demokraatija ir tad, kad dod eest, bet jaassancee nav, pluss var pravas kakkaat nepaartraukti, un nekas par to nebuus.
Es uzskatu, ka Eiropas savieniibas lielaaka klluuda bija nenolikt kaartiigu, liidz zobiem brunnotu , armiju uz robezzas, un jaaa, vajadzeeja griezt virssu, ja lien paari. Kaa visur pasaulee. Pameeggini paariet kur robezzas, badusi lodi, un pelniiti. Ja pirmos 10...50 ar ierocciem izmaaciitu, pareejie paasi aizmuktu, un nebuutu probleemas. Tagad ir par veelu, jo vinni ar puulla taktiku var iennem da pat...Berliini :(
Nesaprota, kaadas ir idejas vinniem, un tiem kas vinus laizz iekssaa, bet....kur tad vissiem tas darbs uzreiz radiisies taa, un cik no vinniem ir ar mieru piennem vieteejaas tradiicijas, jaaa, arii ticiibu. Cik ??? Domaaju , ka neviens.
Tikai nevajag psihot. Pirmkārt, tas skaitlis, kas jāuzņem, ir mazs. Smieklīgi mazs. Otrkārt, no šī mazā skaitļa tāpat lielākā daļa nepaliks. Treškārt, Vācija alojas, sadalot šīs kvotas, jo tas ir tikai iesākumam, pēc tam visi pa valstīm sadalītie šmauks prom uz Vāciju. Un Latvijai vienmēr ir iespēja dot smieklīgus pabalstus, lai nerodas vēlme uzturēties.
Man patiktu, ja kāds tajā padomē Junkeram acīs pateiktu, ka bagātās R-Eiropas valstis ar savu dāsnumu pašas ir izraisījušas šo problēmu un tātad, lai arī uzņemas atbildību, nevis draud un māca pārējos. Un vēl rodas iespaids, ka Vācijas tālejošs mērķis ir atsvaidzināt savu novecojošo sabiedrību.
Redzi,biezhi esmu Londonaa,un,tieshi taapeec miilu sho"baabeles torni"...par toleranci,rasu dazhaadiibu,indijas eestuvju vilinosho smarzhu,bet Tev,kaa latvju emigrantu rasistam to jau nesaprast un punkts. par tēmu.
bēgļi un nelegālie imigranti ir divas dažādas lietas.
pirmie ir pakļauti starptautiskajai bēgļu konvencijai un valstīm ir pienākums tos uzņemt. un labi, ka tā. tas ir cilvēcīgi un pareizi dot patverumu cilvēkiem, kuri ir spejuši izbēgt nāves briesmām.
pavisam, pavisam cita dziesma ir ekonomiskie migranti un tie NAV pakļauti starptautiskajai bēgļu konvencijai un nevienai, pilnīgi un pavisam nevienai valstij nav nekāda pienākuma tos uzņemt.
šie cilvēki ir pakļauti nacionālajām likumdošanām.
kas sobrīd notiek ir tas, ka ekonomiskie migranti tiek uzskatīti par bēgļiem un ar daudzu viltīgu dokumentu palīdzību ir novirzīti no ekonomiso migrantu statusa, kas ir nacionālas kompetences jautājums ikvienai valstij un bēgļu statusu. kas vairs nav nacionālās likumdošanas kompetencē.
un tā, starptautiskā birokrātija, roku rokā ar varākām nacionālam valdībām šantažē veselu civilizāciju savu mērķu vārdā.
sakarā ar isis, situācija sīrijā un ziemeļirākā ir dramatiska. lai arī kāds iespaids būtu rietumu cilvēkam, vidusmēra ateistam, tuvie austrumi nebūt nav tīri islamiski un nekādi nav etniski monotoni.
isis ir praktiski iznīcinājusi asīriešus irākā un sīrijā. vienu no senākajām etniski-reliģiskām kopienām tuvajos austrumos. asīrieši ir kristieši, tāpat kā aramieši un vēl dažas etniskās grupas.
viņi apdzīvotās pilsētas ir fiziski, burtiski iznīcinātas. sievietes un bērni ir verdzībā, bet paši ir starp izvēli pieņemt islamu vai bēgt.
situācija ar etniskajiem ēgiptiešiem(nevis arābiem) koptiem-kristiešiem ir kritiska. pirms musulmaņu "atmodas" tie bija 20% ēģiptiešu. tagad vairs pat nav zinams. domā, ka zem 6% ir palikuši. viņu bija desmit miljoni vismaz. tagad? pēc aplēsēm labi ja desmiti tūkstoši ir palikuši, jo kopienas ir iznīcinātas.
Kā var no Sīrijas kara bēgošos saukt par emigrantiem? ··· Bēgļi: Latvijas tauta, NEPIEĻAUSIM ... lasīt visu diskusiju (20 atbildes) –»
Bēgļu uzņemšanas Latvijā (37)
Latvijai, kā Eiropas dalībvalstij jau nu nevajadzētu nedz "pukstēt" nedz īpaši debatēt par bēgļu uzņemšanu. Kā nekā ir Eiropas parlaments, kurš nosaka kā būt. Latvijai bez ierunām ir jāizpilda tur nolemtais. Nav ko ...
Muļķības. Latvijā ir savs parlaments, kurš lemj par to kā būt Latvijā. Un tā ka tautas domas krasi dalās, uzņemt vai neuzņemt Latvijā jaunus migrantus, būtu jārīko referendums. Kādi viņi bēgļi??? :))) No kā tad bēg? Vnk ekonomiskie migranti, kādi PSRS laikā te plūda iekšā no brālīgajām republikām. Un kā tagad latvieši plūst uz Eiropas bagātākajām valstīm. Kur savilkt jostas ??- ap kaklu ??? :D
Ok, lai brauc un strādā - nebūs pavasaros talkas jārīko. Nevis saņem naudu par to vien,ka ir te.
Mani neuztrauc bēgļi, viņiem mēs esam tikai tranzītvalsts. Jāsatraucas par tiem, kas te pērk īpašumus un sataisījušies uz palikšanu. Ja kads ir mulkis,tad citiem nav jamerkakojas pakal.Salasnu uznemsana ir kuda,un tam ir jadara gals!Eiropas savieniba tika radita,lai kopa sametoties kaptu uz augsu,dzive klutu labaka,vieglaka un tikamaka.Bet ta vieta...vis tiek laists uz grunti.Un klust aizvien netikamak.Nedomaju ka sitais kolhozs vel ilgi pastaves.Pieredze rada,ka kolhozi nav muzigi.
Un tas ir mulkibas ka tie saitani notisies prom,ja.. kads barins aizlidinasies uz Zviedriju,bet barins paliks,no nakosa esolona vel barins paliks,tad vel...
Kamer vinu ir maz vini uzvedas ciesami,bet kad izveidosies specigas lielas komunas vini sajutisies vareni,tad jus pusmulka liberali dabusiiet pa keskam. Tad jus redzesiet vinu patiesas"labsirdigas"sejinas.
··· Bēgļi: Bēgļu uzņemšanas Latvijā lasīt visu diskusiju (37 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu