čečenija

čečenija - jautājumi un diskusijas

Pretrunīgās kāzas Čečenijā (17)
It kā ir pārliecība, ka Luīze Goilabijeva pie vīra izgāja ne gluži pēc sava prāta... Vai pieļaujiet lielu varbūtību tam, ka pēc gadiem X viņa pati to varētu uzskatīt par veiksmes stāstu?
Čečenijā neviens meitenēm neprasa ko viņa grib vai negrib. Un pie citiem musulmaņiem ir tieši tāpat. tool - tu varetu sev pareģot laimīgu dzīvi, pusaudža gados apprecot vecmāmiņas draudzeni? Domāju, ka tur jau no bērnības ir pilnīgi cita audzināšana un to, ko eiropiete uzskata par emancipācijas sasniegumu un tādā kontekstā vērtējot šo situāciju kā "pasaules galu", patriarhālajā klanu sabiedrībā jau tagad uztver kā veiksmes stāstu. Iespējams vienīgais mīnuss, ka viņa nav pirmā sieva. Lai kāda VCP (pēc šejieniešu mērauklas) būtu pirmā sieva un lai kāda love(iekāre) būtu pret jaunuvi, pirmajai sievai, ja tā ievēro tradīcijas un vēl dēlu dzemdējusi, vienmēr būs galvenais vārds.
P.S. neesmu tajā problēmā iedziļinājusies, Ukraina kaut kā tuvāk nekā Čečenija.
P.S.tool (2015-05-18 13:27) >par to meiteni nezinu, bet pēc savas "apgrieztās" pieredzes varu teikt, ka ir gadījies pēc padsmit gadiem uz ielas satikt vai no paziņām ko dzirdēt par kādu savu agrās jaunības "vētru un dziņu" objektu un esmu padomājusi: kur man toreiz prāts bija (nebija), paldies liktenim, ka mani no nopietnākām saistībām pasargājis (lai gan tanī brīdi, kad kaut kas nesaveidojās, šķita- pasaules gals klāt). Tā tas varetu būt Latvijā - pēc dažiem gadiem brīvība. Tur - līdz nāve šķirs, pavisam reāli, un tai meitenei principā nav kur mukt - ne tā, kā tai krievietei - azerbaidžāņa sievai. Vai nu iemīlēs veci ar sirdi un miesu, vai noraks savu dzīvi, vēl pat to nesākot. ··· čečenija: Pretrunīgās kāzas Čečenijā lasīt visu diskusiju (17 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu