Krievija

Krievija fotogrāfijas

MOCKBA
saint

Krievija - jautājumi un diskusijas

Vai tad Latvijas krieviski runājošie neredz? (48)
Vai tad Latvijas krieviski runājošie neredz, ka Krievijā atkal ir atnācis totalitārais režīms? Tā pamatpazīme ir, ka NEDRĪSKT kritizēt Putinu. Man visu dienu fonā skan Krievijas telekanāli, bet pēdējo gadu laiku NEEIZI ...
Redz tie visu labi un tāpēc nav ar koku dabūnami atpakaļ mājup uz savu "laimes zemi"! Bet par cik okupanta sindroms tiem asinīs ir par 75-85%, tad viņu masas nekad pat sev to neatzīs un tas viņos rada diskomfortu,esot nelūgtiem viesiem mūsu zemē. Kā arī sevī dziļi noslēptā apziņa, ka viņi ir savu tautiešu noziegumu izmantotāji, jo labi saprot, ka citādi tie nekādi nevarētu piedzimt mūsu - latviešu zemē! Šī pretruna sevī spiež tos kļūt par šovinistiem, naidpilniem kremliniem un kremļa uzpūstais melu pilnais "uzvaras svētku" 9.maija agresīvā propapganda to visu viņos pastiprina. sirdī tie labi zina , ka ir okupanti un okupācijas seku zemiski izmantotāji, tāpēc tos tracina tiem svešie latviskie nosaukumi, tiem joprojām svešā mūsu valoda, svešie karogi un protams paši sliktie "fašisti" - latvieši!A. Krievijas apjūsmošanas galvenais cēlonis ir cerība, ka Krievijas politiskais iespaids uz Latviju nodrošinās viņiem gana augstu etniskā komforta līmeni, kurš tomēr pēc 1991.gada viņiem ir samazinājies.
Ja viņiem nāktos kaut vienu gadu pabaudīt vienkāršā Krievijas PASTĀVĪGĀ iedzīvotāja ikdienas dzīves jaukumus (tai skaitā "dzimumattiecības" ar valsts struktūrām) kaut kur Vologdā, Stavropolē vai Ņižņij Tagilā, tad tā sajūsma noplaktu.....
Ir krievi kuri vienkārši mūk prom no Krievijas. Un ir arī tādi kuri bļaustās cik tur ir labi, bet dzīvos tepat. galvenais ka latvija plaukst demokratija,vienlidziba,sistema strada tautas laba un neviens netiek zombets,,,priecajos ik minuti. es skatos, neviens no jums nav bijis Krievija pedejos gados.
iisuma pastastiihu. par valdiibu tur vispar neruna. vinjiem vnk nav vajadziibas par to runat, ka arii skatiities TV. nu ok, es biju vasara, kad liidz velam vakaram, tomer, tauta kko dara vai ir atvaljinajumos.
bet. vinji dziivo daudz labak, ka mes. nopietni. tapec vinjiem vnk nav vajadziibas lamat valdiibu. algas musu liimenii apmeram. komunalie smiekliigi. manai omai pensija 300eiras+ katru menesi Putina piemaksa par vecumu (nepateikshu, no cik gadiem, varetu but, no 85)- 100 EUR. katru menesi!! cenas veikalos, ka jau rakstiiju, liidziigas musejam. veikali parpildiiti.
ir apkarotas narkotika, kas bija nopietna problema tai kraja. ka vinji saka, iejaucas tieshi Putins. ja vinji par kko papukst, tas nav noziimiigi. par politiku vinji vispar neruna-neinterese. shad tad izmet kadu frazi par Ameriku, nu, muljkjiibas.
par Latviju arii neko sliktu neruna, ne par maršiem, ne legjionariem, Latvija? Pauls, Jurmala, Eiropa, tikai to labako.
kopuma tauta ir laimiiga. vis pashiem aug, jura (nauda) pie saana. majas lielas, bagata. dziivo partiiciigi.cilveki uz ielam ljoti daudz, pie mums neko tadu neredzes. Lielajas pilsetas celjas maja pec majas un visi dziivoklji tiek izpirkti jau ieprieksh.
Es nesaku, ka ta ir visur. es biju, var teikt, bagatakaja kraja. bet es stastu, kaa tur dziivo vairums. mes ij klat nestavam.
··· Krievija: Vai tad Latvijas krieviski ... lasīt visu diskusiju (48 atbildes) –»
Kam Krievijai vēl zemes? (63)
Kam Krievijai vēl zemes jāiekaro, ja 90% tās teritorijas jau tā netiek apdzīvota? No jaunākas vēstures - daļas Somijas (Karēlija), Vācijas (Kēnigsbergas), Japānas (Kuriļu salas), Ukrainas (Krimas). Vienkārši dēļ ...
Sandra.. ko krievi dara Moldovas Piednjestrā, Gruzijas (Abhazija, Dienvidosetija), Ukraina (Donetska, Krima). Divi kari Cečenijā.

Visas bijušās PSRS republikas, kaimiņi. Tikai negribēja NVS dzivot.
Un kāda starpība, kura gada kartē Ukraina ir vai nav bijusi?
Btw ... Latvija arī nebija kartē pirms 1917. gada. Izraēla arī nebija un vēl varētu salasīt audzas valstis, kuras nebija, tajā vai tajā gadā, bet tagad ir.

Tomēr neviens no Krievijas aizstāvjiem tieši nevar atbildēt, kura "karte" ir tad uzskatāma par Krievijas karti un ar kādu gadu datēta. No malas izklausās, ka Krievijas teritorija ir jebkura, kura kāds krievs ir sūdu nolicis.

Daudzi "veiksmīgi" trāpijumi ir arī uz Krievijas rēķina.
Esmu arii Krievijaa padziivojis, nedaudz. Jaa, gudriissi, aizbrauciet, un paskatieties, kaa dziivo krievi, riktiigajaa ggerevnnaa. Jau 200 km no Maskavas...nav elektriibas . LLoti gribaas ko taadu arii Latvijaa ? Padomaajiet par to, pirms te rakstiet vispaar. Es uzaugu sajuzaa, latvijaa, un vareetu par to uzrakstiit graamatu, par to debiilismu, kas bija , kaa bija.ne par velti jau kaadaa 4turtaja klasee sacereejumaa uzrakstiju, ka aizbraukssu no ssiis komunistu valsts, jo.....Protams, senccus izsauca uz skolu, peec pilnas programmas.
Un cik jaabuut neizgliitotam, lai nesaprastu, ka Putinaa tuvredziigaa, debiilaa ...ieroccu zzvadzinaassanas politika nekad, uzsveru, nekad nepaliks bez atbildes ! Neasapnnojies slapjos sapniissus....
Buutu jau lloti, lloti forssi, ja Latvija vareetu sevi aizstaaveet, uztureet...da kaut tikai normaali eksisteet viena pati, bet taa nebuus NEKAD. Ssobriid vieniigais , kas uztur relatiivu mieru reggionaa ir NATO. Patiik , nepatiik, bet kaadi veel ir varianti? Reali varianti, nevis sapniisi kaarteejie.
Nelistu ASV pie Krievijas robežām, sen jau būtu Krievijas Savienība!!! -> jurchiks1973
Tu esi ar amerikāņiem kontaktējies? Esi bijis ASV? Mana komunikācijas pieredze ar amerikāņiem un krieviem, uzturēšanās ASV un Krievijā liek secināt, ka no šīm divām nācijām amerikāņi pilnīgi noteikti nav cūciski...
··· Krievija: Kam Krievijai vēl zemes? lasīt visu diskusiju (63 atbildes) –»
Es domāju krievi varētu būt normāla tauta, ja zaudētu karā un samaksātu par saviem ļaunajiem darbiem un domām. Ja vācieši 2 pasaules karā nebūtu zaudējuši, bet zaudēja un atvainojās. Bet krievi okupē pusi pasaules un saka ka ir atbrīvojuši. Gudrus cilvēkus viņi liek cietumos, bet slepkavas sēž domē ( Lugovojs). Es esmu krieviete, dzīmusi Sibirijā.Latvijā no 75 gada," iegrūzijā" vilcienā komjauniešus, atvēdā uz Latviju celt rupnīcas un fabrikas. Daudzi tādi bija, nevienām nejautāja, ko grib. Biju precejusies divas reizes, abas ar latviešiem. Bija iespēja pazīt mentalitāti no iekšpusi, ne politikas. Dzīve pasniedza bagatīgo pieredzi. Un tāpēc gribu pateikt: jā gribat zināt patiesību, skatieties krievu, amerikāņu un vietējās ziņas. No ta visā paņemiet viduci, saliekāt kopā, un tad zināsiet patiesību vismaz 80%. Tie, kas saka, ka rusi ir prētīgi: nevajag Krievijā tusēt ar m.aukam un saunās atmazgāt savu netīro naudu. Tad nebūs dubļos pašiem jāvartās. Aizbrauc aiz Maskavas pie cilvēkiem, pavisām cita tauta. Maskava vel nav Krievija. Tur pat īsto krievu valodu vairs nedzīrd. Un Rīga vel nav visa Latvija. Arī Rīgā skaisto, īsto latviešu valodu tik bieži nedzird. Visur savi s.udi un normāli cilvēki. Man kolektīva 99% latvieši, kuri matj-perematj prot labāk par mani un semuškas grauž uz nebedu, kaut man personīgi pretīgi skātīties uz šiem staigajošiem kamieļiem, kas spļaudās visu dienu, nerunājot par piespļautiem stūriem. Un tie ir latvieši. T.k. nevajag te provocēt uz naida kurināšanu un nacijam. Neviens nav tas balts un pukains. Sež internetā diendienām un spriedēlē par to ,ko viņiem iebāž ausīs. Man ir ļoti daudz draugi starp latviešiem un vnk labas paziņas, kā arī citas tautībās plašs draugu loks. Un ne par vienu nevaru pateikt, ka smirdīgs vai tra-tra-tra.. Nevajag visus pēc vienas ķemmes ķemmet, un nevajag taisīt provokacijas un ievāzāt dubļus OHO, te jau savi pietiekoši. Pēc plkst vieniem neviena vīrieša skaidrā , agresīva baros staigājoša "jaunatne" trenūzenēs , nozgts viss ko var nozagt un pat nozagts to ko liekas ka nevar nozagt , rupjība ka norma apkalpošanas sfēra , kukulis ka dzīves norma visas sfērās. Krievu pasaule ir svētā govs, ko nedrīkst pat pieminēt. Kamēr nabaga padlatvijiešus, kā tadu aunu baru, paēdina ar mentu kariem, vorošilova strēlniekiem un nezkādu vēl debesu mannu - ā, vēl iedod paklausīties kobzonus Jūrmalā -, tikmēr katra šīs varenās nācijas pieminēšana ir kūdīšana, naida kurināšana un, vaimandieniņ, septiņkrieviņ - aicinājumi parunāt par kaut ko, kur, iespējams, vajadzēs domāt.
Bet, iespējams, ka vajadzētu arī kurinat, mudināt un aicināt. Tikai, mandomāt, ir jau diezgan par vēlu.
jopt ! pat te bez kara kūdītājiem neiztikt ..
autor - marš uz tēvēnetu vai apollo, tur tādu pilns, būsi starp savējiem, bet šeit ar politiku nebāzies, līdz kaklam jau tas.
··· Krievija: Ko jūs saprotiet ar vārdiem ... lasīt visu diskusiju (41 atbildes) –»
Kas notiek Krievijā? (43)
Izlasīju šo rakstu - iesaku arī jums. Ko varat papildināt, apstrīdēt? Ko saka jūsu personīgā pieredze? Kaimiņi kā nekā... http://www.tvnet.lv/zinas/viedokli/642553-zemnieki_vai_pilsoni_kur_paliek_krievija
Ko nu cepās par to kas notiek Krievijā.Labāk domājiet kas notiek tepat Latvijā.Man jau tā krievu būšana ir apnikusi.Nu tik krievi nāks,nu tik virsū bruks,kādi primitīvi neaptēsti un t.t.Bet paši te sēžam sūdos līdz ausīm.Tas par to ka savā acē baļķi neredz. Krievijā notiek pilnīgi tas pats kas Latvijā.
Augša zog, melo un tautu par vergiem pataisa.
Vidusslānis jau uz 90% valsti ir pametuši.
Pārējiem galīgais pofigs kad tik aizliet acis un kaut kur pālaist nakti siltumā.
Mūsu masu mediji cenšas nodarbināt mūsu prātus ar svešu valstu problēmām,lai mēs tik daudz nesaceptos par vietējām. Būtu nu labāk pievērsuši uzmanību pozitīviem piemēriem,kaut vai Igaunijai. Kāda ir Igaunijas valdības attieksme pret tautu,nodokļu politika. Un ko mūsu priekšstāvji dara ne tā,ja tik ļoti no igauņiem atpaliekam. Bet nē,ja arī kādam kaimiņam neiet sliktāk kā mums,tad tautu vajag pārliecināt,ka viņiem tur ir galīgi dimbā,lai uz to problēmu fona mūsējām pat nav vērts pievērst uzmanību un mēs laimīgi un pārticīgi dzīvojam sadraudzīgajā ES valstu saimē. Štrunts par Krieviju , bet skatoties cik haotiski un kur vien iespejams Latvijā ceļ nodokļus, tad nāk prātā doma ka tas viss vairs neizskatās pēc nodokļu polikas , bet slīcēja ķeršanās pie katra salmiņa .. Lai Dievs dod ka es kļūdos.... Jā, galvenais ir pieminēt to, ka krieviem esot "izdevies ietekmēt vēlēšanu iznākumu ASV".
Kas īsti notika vēlēšanu laikā? Tika publiskoti demokrātu spices e-pasti, kuru autentiskumu neviens - ne CIA, ne FBI, ne Baltais nams, ne paši demokrāti - neapstrīd. Un, ko domā, izrādījās, ka šī patiesā informācija ir TIK neglaimojoša vienai prezidenta kandidātei, ka tā spēja ietekmēt vēlētāju izvēli. Kas šajā faktā kā tādā ir aplams?

Vai krievi meloja par notikumiem Bengazi? Vai krievi top secret informāciju turēja serverī savas mājas tualetē? Vai krievi atklāti meloja Kongresam iztaujāšanas laikā? Vai krievi saņēma vēlēšanu finansējumu no Saūda Arābijas (jā, jā, tās pašas, kur gejus soda ar nāvi un tikko ieslodzīja vienu vīrieti, kurš par daudz runāja par sieviešu tiesībām)? Vai krievi pirms debatēm iepriekš saņēma žurnālistu sagatavotos jautājumus? Vai krievi kampaņas finansējuma lauvas tiesu saņēma no Volstrītas?

Šī Veinbergas atgremotā liberāļu mantra ir sviests. Es nezinu, vai krievi bija tie, kas veica kiberuzbrukumus vai nē (vēl jo mazāk to zina Veinberga). Bet tas nu ir 100% skaidrs, ka vēlēšanu rezultātu ietekmēja līdz kaulam korumpētas un iedomīgas demokrātu kandidātes izvēle, nevis krievi. Un to nu Veinbergai & Co (arī Merilai Strīpai un citiem "apspiestajiem" miljonāriem - slavenībām) beidzot reizi par visām reizēm vajadzētu norīt.
··· Krievija: Kas notiek Krievijā? lasīt visu diskusiju (43 atbildes) –»
Krievijas intereses Baltijā (32)
Pedeja laika Amerikanu vad. prese (NYT, The Time uc. ) paradas militāro personu pazinojumi par Krievijas gatavojošanos uzbrukumam Baltijai. Kadas Krievijas intereses uz Baltijas reg. Jus varetu nosaukt. Vai tas ir tikai Tresa Pasaules ...
Intreses ir tikai vienas, savienot okupeto Prusiju ar pasu banditisko Krieviju.
Pirms Krievija saka anktesanu Krima vini sarikoja masu slepkavibas Kijeva.
Tulit pec tam uzsaka Krimas aneksiju, izmantoja Ukrainas apjukumu un augstakas militara komandu trukumu.
Talak uzsaka apsaudit Ukrainas robezpostenus, tam ir pieradijums kad savus robezsargus pirms apsaudem aizsauca prom. Kad ari ukraini nosauca robezsardzi, krievi uzsaka robezu parkapsanu ar savam militarajam tehnikam.
So pasu vini cer veikt ari Baltija. Noliegt sadu iespejamibu nozime iebast savu galvu gilatina ar domu ka tas verkis ir dikti sarusejis un nekritis leja.
Neticu Krievija un nekad neticesu un ja negribi ka pagalma iesolo suna auguma sauram acim krieviski runajos kems, tad nodrosinies pret to, bet neignore tadu iespejamibu.
Jo Krievija izmegina visus veidus ka paplasinat savu teritoriju.
Provokacijas iebrukums Gruzija, paslidinot okupeto teritoriju par suverenu valsti.
Tagad maskejoties zem tekstiem kad sie pasi velas pievienoties Krievijai, fiziski izvilka dzelostieples starp Gruziju un itka suvereno valsti.
To pasu, bet tikai pagaidam politiska veida organize Moldavija. Ari to velas pievienot sev.
Bet Sirija izmegina savus jaunakos ierocus, sakuma gan izlietoja PSRS laikos vel sarazotas bumbas.
Vel vaig kadus faktus? Sabiedriba tak ir tik talu atrafeta, kad nespej ar smadzenem analizet notikumus. Nav jau brinums, jo pasi ieksejo politiku nespe sakartot, jo atminas vispar laikam lielai dalai nav.
Man šķiet ka interese ir tieši tāda kā uz Piedņestru, Donbasu,Krimu, Abhāziju utt. Vai Krievijai ir bijis periods, ka tā nekarotu, tfu, neizpalīdzētu kādai valstij vai tās reģionam atgūt brīvību? Un vēl, ja Krievija nekur nekarotu, tad kā prezidents uzturētu savu popularitāti. Ar ko? Būtu panākumi kādā citā sfērā? Kādā? Tauta jau sen būtu sacēlusies, a tagad miers. 1) Kopš Krievija apzinājās sevi kā valsti viņai vienmēr ir bijusi stratēģiska interese šinī reģionā, tas nav nekas un jauns nekad nemanīsies jo ir objektīvu ģeopolitisko un stratēģisko nosacījumu diktēts fakts. Reizēm par to runā, reizēm nerunā, tik vien tās atšķirības.
2) Mainās ASV ārpolitika jo Trampam atšķirībā no Bušu ģimenes nauda nav ieguldīta Tuvo Austrumu naftā un nav kā Klintoniem jālobē Izraēlas intereses jo (vismaz tuvu) radinieku viņam tur nav [pirms vēlēšanām viņš to solīja turpināt darīt tikai par labu samaksu- vairs nekādas labdarības].
Bubulis ir tāds, ka Putins grib atjaunot PSRS robežas....
ASV vidējais iedzīvotājs nevarēs parādīt kartē, kur atrodas Baltija....viņiem var iestāstīt, ko vien vajag (un ne jau Latvijas iedzīvotāji ir NYT mērķauditorija). Ja kāds gribēs veikt provokāciju, tad jā - kaut kas var sākties, bet citādi...Putinam dedzināt garučku MIGos un tankos ir bezjēdzīgi...ir tikai 2 gadi jāpagaida un tad jābrauc uz šejieni ar lielām banānu kravām...Viss - ar to pietiktu.
··· Krievija: Krievijas intereses Baltijā lasīt visu diskusiju (32 atbildes) –»
Turcija un Krievija . (15)
Turki notrieca krievu lidmašīnu un redz dabūja draugus . Varbūt arī Latvijai vajadzētu notriekt kādu krievu lidmašīnu vai nogremdēt kādu kuģīti . Būsim draugi .
Visu izšķir nauda. Sirsnīgā draudzība jāuztur finansiālu iemeslu dēļ - naida dēļ turkiem bija pustukši kūrorti, bet krieviem zudis diezgan ievērojams gāzes noieta tirgus. Es domaaju, taa nav taa lieta ar ko jokot.. Ko tu piekasies citām tautam ? Tevi pameta cittautiete? :DDD Latvija un Krievija ir kaiminni. Jaa, krievi ar savu ieroccu zzvadzinaassanas politiku kriit uz nerviem visai pasaulei, bet nedomaaju, ka kaads loggiski , praatiigi domaajoss cilveeks Latvija ....da jebkad nospiediis to pogu. tas ir domāts kā tāds tiešās loģikas piemērs? vai joks? abos variantos, tēma man liekas izcili.. tupa. ··· Krievija: Turcija un Krievija . lasīt visu diskusiju (15 atbildes) –»
Kuram tad ir taisnība? (23)
Skatījos šorīt Krievijas Biznesa kanālu un tur paziņoja statistikas datus, ka Krievijā valstij piederošie 10% uzņēmumi saražo naudas izteiksmē tādas pašas vērtības kā 90% privātās rokās esošie uzņemumi. Un tur tā ...
Torpēdīt, nu tu kā tāds mazs bērns tici žurnālistiem. Tad jau labāk ticēt Zobu fejai vai Ziemassvētku vecītim. Vienīgais kanāls kur nemuld ir Animal planet. Vaimandieniņ! Pēkšņi jūtos tik nekompetents. Parasti, kad ienāku, šeit tiek apspriestas tēmas par skype pievienoto vērtību pāru attiecībās, biksīšu tonalitāti un to ietekmi uz maziem dzīvniekiem. Dzīves jēgu, kad ir dzīve, kurai vajag jēgu. Kā arī mīlestības variācija par tēmu - ir partneris, bet itkā jau neko negribās, bet tanī pat laikā kautko dikti gribās tikai nevar saprast īsti ko. Te pēkšņi - Krievijas bizness, kapitāldaļas, IKP, rūpnīcu pārvaldība, mediji utt. Kāpēc nevarēja tiešām ko vērtīgu pajautā, piem - kāda ir jūsu pieredze orālās labsajūtas sniegšanā pirms kora mēģinājuma vai tiesa ka tā tiek efektīvāk iesildītas bals saites? Ceru kā šādi incidenti nekļūs par normu. Vaimandieniņ! :D Valsts darbā maksātie nodokļi ir no vienas kabatas paņemti un otrā atlikti.Tā nav jaunas vērtības
radīšana,bet privātie ar nodokļiem pilda šo Valsts kabatu,kuru atkal izdala dažādiem Valsts
darboņiem.......arī aplokšņu alga nākamajā aplī caur veikalu un PVN pilda Valsts kasi....
Ja tā loģiski padomā,no valstij piederošā uzņēmuma,pat ja tas neefektīvāk strādā,visi ienākumi arī paliek valstij. No privātā uzņēmuma, kurš visādi cenšas savus patiesos ienākumus slēpt,valstij atlec tikai nodokļi,kurus nekādi nav izdevies izvairīties samaksāt. Pēc pilnas programmas nodokļus maksā gandrīz tikai valsts sektorā strādājošie,jo privātais uzņēmējs centīsies kaut daļu strādājošo algas izmaksāt konvertēs,lai ietaupītu uz nodokļiem. Torpedo jautājuma autora komentārs
..tieši otrādi - РБК ir privāts biznesa kanāls, varētu pat teikt, ka opozicionārs Kremlim
---------------------
Ēm, Tu šito nopietni?! :) РБК ir kremlim pietuvināts propogandas kanāls Baltijas valstīs. Lietuvā šī kanāla darbība bija pat uz brīdi apturēta. :)

Kas attiecas uz topiku, tad varētu tā būt, jo Krievijas valstij pieder naftas, gāzes un lielākie rūpniecības uzņēmumi. Privātajiem lielie ražošanas uzņēmumi nemaz nepieder, varētu būt, ka šiem tur ir daži mazie :)
··· Krievija: Kuram tad ir taisnība? lasīt visu diskusiju (23 atbildes) –»
Pretrunīgās kāzas Čečenijā (17)
It kā ir pārliecība, ka Luīze Goilabijeva pie vīra izgāja ne gluži pēc sava prāta... Vai pieļaujiet lielu varbūtību tam, ka pēc gadiem X viņa pati to varētu uzskatīt par veiksmes stāstu?
Čečenijā neviens meitenēm neprasa ko viņa grib vai negrib. Un pie citiem musulmaņiem ir tieši tāpat. tool - tu varetu sev pareģot laimīgu dzīvi, pusaudža gados apprecot vecmāmiņas draudzeni? Domāju, ka tur jau no bērnības ir pilnīgi cita audzināšana un to, ko eiropiete uzskata par emancipācijas sasniegumu un tādā kontekstā vērtējot šo situāciju kā "pasaules galu", patriarhālajā klanu sabiedrībā jau tagad uztver kā veiksmes stāstu. Iespējams vienīgais mīnuss, ka viņa nav pirmā sieva. Lai kāda VCP (pēc šejieniešu mērauklas) būtu pirmā sieva un lai kāda love(iekāre) būtu pret jaunuvi, pirmajai sievai, ja tā ievēro tradīcijas un vēl dēlu dzemdējusi, vienmēr būs galvenais vārds.
P.S. neesmu tajā problēmā iedziļinājusies, Ukraina kaut kā tuvāk nekā Čečenija.
P.S.tool (2015-05-18 13:27) >par to meiteni nezinu, bet pēc savas "apgrieztās" pieredzes varu teikt, ka ir gadījies pēc padsmit gadiem uz ielas satikt vai no paziņām ko dzirdēt par kādu savu agrās jaunības "vētru un dziņu" objektu un esmu padomājusi: kur man toreiz prāts bija (nebija), paldies liktenim, ka mani no nopietnākām saistībām pasargājis (lai gan tanī brīdi, kad kaut kas nesaveidojās, šķita- pasaules gals klāt). Tā tas varetu būt Latvijā - pēc dažiem gadiem brīvība. Tur - līdz nāve šķirs, pavisam reāli, un tai meitenei principā nav kur mukt - ne tā, kā tai krievietei - azerbaidžāņa sievai. Vai nu iemīlēs veci ar sirdi un miesu, vai noraks savu dzīvi, vēl pat to nesākot. ··· Krievija: Pretrunīgās kāzas Čečenijā lasīt visu diskusiju (17 atbildes) –»
Krievijas TV Latvijā (31)
Kādā ES valstī īsinot laiku, jo vietējo aborigēnu radio valodu mēle atsakās locīt aiz zobiem, tad nu uzgriezu vietējo krievvalodīgo vēstnesi. Bija interesanti paklausīties sabiedriskos procesus, dažādas valsts aktivitātes. ...
krievu kanālos ir reāli sižeti? kuri - ekstarsensi, okna, mūžīgās miliču filmas? kāda analīze? par fašismu Baltijā? un pāri visam - pat latviešu kanāli ir piebāzti ar mūžīgām vecenēm lupātās ieparpalotu vīriešu izpildījumā. Piektienās - man patīk ar Ļoņu....Polje čudes ! piekrītu hewy, krievu kanālos ir TIKAI filmas par "mentiem", dažada veida propaganda.!!!Bet arī latviešu tv +3 , Tv 3, LNT, nemaz neskatos, jo tik salkanus un pretīgus raidījumsu nez vai kāds var sagremot!!!Lai kā nu tur būtu vienīgie ko skatos no kreivu kanāliem CTC, jo šad tad ir labas komēdijas , un daudz +++++ dodu Comedy Clab..neordinārs, bet humors, it sevišķi Comedy Woman:)) Latvijas failus neviens neskatas? normali.
es skatos visu ko,ij Krieviju,ij Ukraiinu,ij Discovery un Animaljus.musejiem arii daudz labi raidiijumi,kaut vai Veisme,intuicija un prats. to pashu Provinci paskatos dazhreiz,analitiskos raidiijumus. ko var niidet.
Gribas jau teikt, ka apdalīts cilvēks var skatīties krievu TV. Nekā vērtīga un palieloša tur neesmu redzējis... tā, visāda figņa... Negribu teikt ka Latvijas TV ir baigi sakarīgā..., bet kāds pieprasījums , tāds ari piedāvājums. ··· Krievija: Krievijas TV Latvijā lasīt visu diskusiju (31 atbildes) –»
Cik maksā vīza uz Baltkrieviju (8)
Un ko ( pārtika, alkohols)un cik drīkst ievest Baltkrievijā un cik ,atgriežoties caur Lietuvu, atpakaļ ievest?
http://www.blagovest.lv/lv/visa.php?p=2

Ikvienā vēstniecībā ir info telefons. Katras pārdienas mani kaimiņi močī uz Vitebsku, bet tu nekonkrēti jautā...
Ja mani atminja nevilj, uz Baltkrieviju viizu nevajag. Neko nevar ne ievest, ne izvest. Jebshu tik, cik veederaa un apenees. Jamani atminja nevilj, - iespeejams, pa sho laiku kaut kas ir mainiijies, bet ES regulas tur nosaka, ka spekji, shnabi utt. no neeiropas savieniibas valstiim hren nevar ievest. Karoch tur uzzvani, kur Buutls saka, tad tev pateiks un ja vajadzees, arii izlamaas. Ievest var, vīzu vajag. sorry... ik pār dienas cilvēki no šejienes apkārtnes baruc turp da atpakaļ. :) Baltkrievijas precu pārpilnība apkārt, vismaz Preiļu rajonā, jādomā ka citur Latgalē ne mazāka.:)) Nu gan te dažas dumības raksta- vīzu vajag, bet konsulārās daļas kundzītes ir laipnas- pastāstīs kā un kā labāk rakstīt, lai nav lieku jautājumu un vieglāk vīzu nokārtot...Muitas-robežas šķēršošana nekādas problēmas, jo baltkrieviem neinteresē KO un CIK izved, jo esi naudu jau viņu valstī atstājis...Cita lieta- ko par to teiks Latvijas vai Lietuvas muitnieki... ar baltkrieviju ir tā....! ka vīzu gan vajag, gan nevajag! Ja nav... tad sagatavojiet čekinam papīru, tādu kā simbolisku apstiprinājumu no firmas pie kuras braucat , ka vīzu iegūsiet uz vietas! viss atkarīgs no viņiem vai ļaus iegūt uz vietas vai nē! Ja Jums nebūs nekāda papīra ..tad Rīgas čekins var nereģistrēt! jo manā praksē vienu veci atsūtīja atpakaļ.. parasti jau ļauj tur uz vietas.. bet labāl vīzu jau te uztaisīt .. vienkārši vēlamāk! ··· Krievija: Cik maksā vīza uz Baltkrieviju lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu