Māksla

Māksla - jautājumi un diskusijas

Kā vērtējat mākslinieku izstādi "Disidents" (31)
Nav man iespeejas turp aiziet, taapeec taads jautaajums. Arii taapeec, ka izbriiniija aptauja LA interneta vietnee - 60% uzskata,ka taa ir apzinaata provokaacija ar kaut kaadu robezhu paarkaapshanu. Maakslai ir robezhas, kuras buutu kaadam ...
Zeltiite (2015-05-21 10:46) ??
Vai krievs,kā okupats te LV ir ar cieņu un intelgenci izturās ko?
Lavieši nez kapāc uzliek mīksto un neiet ampelēties pie tā Pārdaugavas mostara,bet krievs necienīgi uzvedās pie Brīvības piemnekļa,netikai tur,visur kur viņš ir,atstāj aiz sevis mēslu,skaļumu, Un tādus cienīt-nemūžam!!!
To lelli vajadzēja uz Zilupi aizvest,tuvāk pie robežas.
Nevērtēju nekā,nedaudz prieks ir gan,ka ir cilvēki kuri vēl cīnās,nevis laiza dir... un lišķīgi smaida pfu
Laikam visu muuzhu dziivoju ap un ar briivdomaajoshiem,neatkariigiem cilveekiem,un,patiesi muusu naacijas konservatiivismu,naivismu un mietpisoniskumu,sapratu tikai nesen.Mees.diemzheel.esam tuvaak tai austrumzemes masu domaashanai nekaa gribeetu...diemzheel. Citaadi domaajoshie-fui!,citas kraasa-fui!Ak,nepuush ar mani vienaa stabulee,arii fui! Ja muusu politikji ljauj krieviem muus par kaajslaukjiem uzskatiit,tad jaarunaa maakslai...neesmu gan iedziljinaajusies,bet nesaprotu,kaapeec shim meerglim pieshkjirts moceklja teels?Kaut kas te neiet kopaa.Vareeja to lelli kaadaa vircas mucaa iebaazt,tad es buutu tikai par! Brīvdomība nenozīmē necieņu un inteliģences trūkumu. Tad tā vairs nav brīvība, bet tikai sīkais huļigānisms. Atcerēsimies, ka necienot citus, pirmām kārtām, necienam paši sevi, caur to mudinam citus necienīt arī mūs. Rodas asociācija ar Orvela "Dzīvnieku fermu" - ar cūkām, kas nonāca saimnieku lomā, bet sava uzvedībā un vērtību sistēmā palika tās pašas cūkas. ··· Māksla: Kā vērtējat mākslinieku ... lasīt visu diskusiju (31 atbildes) –»
Vai māksla var būt noziegums? (9)
Parädijäs info par apziimeetäm celjaziimeem. Nenoliedzami mäksla! Tai pashä laikä, kad brauceejam sekundes daljä jäpienjem leemums, noveerst uzmaniibu - noziegums! Grafiti??? Kädeelj man jämaksä par cita smeereejuma ...
Vai nomālēt ceļazīmes ir māksla? Manuprāt, tikai noziegums. Tas ir kā pajokot ar neatbilstošu zāļu ieteikšanu. Kamēr sekas neskar kādu pašu, tiknilgi liksies smieklīgi un mākslinieciski.
Par Hitleru - parādiet viņa darbus cilvēkiem, nepasakot, kas ir autors, un pavaicājiet par autora talantīgumu vai talanta trūkumu.
Nosist vajag apzīmētājus. Tupos tikai tā var izmācīt. Hitleram bija vairāki talanti, viens no tiem - gleznošanā...

Redz, kas var notikt ar cilvēku, ja cilvēkam nedod iespēju izpaust savus talantus... holokausts, geocīgs un citi svešvārdi. Ak, jā. Hitlers vēl arī bija rakstnieks...
Samila+...gleznoja tas vaajpraatis pieklaajiigi,bet ne talantiigi. Jä saliidzinot ar Kimu un Putkimu ... ··· Māksla: Vai māksla var būt noziegums? lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Problēmas runāt darbā (28)
Esmu intravertas dabas, kautrīga.. Tas pamatīgi traucē darbā, jo esmu izmācījusies jomu, kura ļoti patīk, bet tur nepieciešams sniegt konsultācijas, ir darbs ar klientiem, bet, tā kā esmu kautrīga, radu nepārliecinātu ...
Maini darbu... Ieklausies pamatīgāk sevī un izvēlies to darbu, kurš Tev sagādātu prieku un nelauztu Tevi kā cilvēku!

Vai neesi domājusi par pārdošanu pa telefonu?
ļoti bieži problēmas brīvi runāt un izteikties sakņojas tajā ka nav pārliecības ka pārzini tēmu par kuru gribi runāt. Tiklīdz cilvēks ļoti labā līmenī pārzin savu tēmu, tā pazūd problēmas par to runāt, diskutēt, pamatot un aizstāvēt savu viedokli.
Un šādu pamatīgu tēmas izpratni var sniegt tikai un vienīgi prakse, kurā par to runā, diskutē, pamato un aizstāv.
Tev ir jābūt priekšstatam, ko cilvēki var Tev pajautāt un ko Tu uz to atbildēsi.
Protams, ka esot taadi s[peciaalisti, kas apmaaca runas maakslai, lai neuztraucaas, runaat lielas auditorijas priekshaa...politikji pasaulee to izmanto biezhi, laikam.
Vel jkautkur lasiju- ka vari runaat spogulja priekshaa, treneeties. Bet peec buutiiv as intraverti cilveeki neizveelas profesijas, kas ir pretrunaa ar vinju buutiibu. Nez...
Psiholoģiskie treniņi, tajā skaitā jau minētais runāt spoguļa priekšā Speciālistus ieteikt gan nevaru.
Pārliecības uzlabošanai līdzēs prakse. Vienkārši jāpierod darīt to, no kā baidies. Atceries, ka tavi potenciālie klienti ir tādi paši cilvēki kā tu.
Ja jāuzstājas, tad konspektīvi sagatavo savu sakāmo un turi pierakstus savā tuvumā, apziņa, ka špikeris līdzās nomierinās.
Tev ir problemātiski runāt arī ar vienu klientu vai tieši uzstāšanās?
··· Māksla: Problēmas runāt darbā lasīt visu diskusiju (28 atbildes) –»
Kā iemācīties gatavot ēst? (14)
protu tikai uzvārīt griķus,uzcept kartupeļus un olas,bet labāk gan man patīk,ja ēdienu gatavo citi,kaut arī tagad tas būtu vienīgais,ko varētu darīt,jo patlaban esmu bez darba un viss,kam pieskaros tiek sabojāts!:(
Necenties to darīt, lai VISU dara citi. Tā dzīvot ir vieglāk!!! Ar mīlestību vajag gatavot! Pajautā kādam kā to vai šito gatavo,un tik mēģina,gan sanāks.Tā taču mēs visi mācījāmies. Nopērc pavārgrāmatu & plītij izlasi lietošanas instrukciju :D Vai tad vispār gribi mācīties???????? Diez vai.... ··· Māksla: Kā iemācīties gatavot ēst? lasīt visu diskusiju (14 atbildes) –»
Mākslas galerijas Rīgā (7)
Varbūt kāds zin- vai izstādes mākslas galerijās var apskatīt bez bezmaksas? Rīgā tik daudz interesantu izstāžu galerijās,bet kā paskatās netā mājas lapās, par tik piezemētu tēmu kā biļešu cena nav runa :) Patreiz ...
Praktiski visas galerijas ir par velti, arī Daugava. Brīžiem tur ir kas tāds, par ko būtu dīvaini naudu prasīt. Galerijas pārtiek no mākslas priekšmetu tirdzniecības, tāpēc lielā daļā (varbūt visās) ieeja ir bezmaksas. Vismaz nese.n vēl tā bija Samaksā 6 eiro un izstaigā visu Rīgas Biržu . Iespaidu jūra , un vienkārši ļoti labs muzejs.
Ja neskaita pamatekspozīciju , ir ļoti interesantas izstādes.
Bieži paliek neapmeklēti pasākumi ,kur redzamā vietā :) nav izlikts cenrādis!
Negribas piedzīvot nepatīmus brīžus,kad cena pārsniedz iespējas un to uzzin tikai esot pie mērķa,tā teikt .
Par galerijām dzirdēts ka dažās par izstādēm ir jāmaksā!
Galerijā Daugava , gan vienā gan otrā , var iet bez maksas.
Vispār jau pie gandrīz visām izstādēm ir kontaktinformācija , adrese, tel.nr. Tik vien atliek , kā piezvanīt.
Starp citu , ieinteresēja un braucu uz Ausekļa ielu :)
··· Māksla: Mākslas galerijas Rīgā lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Kultūras akadēmija vai Mākslas akadēmija? (5)
Kas ir labāka Kultūras akadēmija vai Mākslas akadēmija?
maakslas akadeemija ir labaaka

Atkarībā ko gribi mācīties, ja tēlotāju un lietišķo mākslu, tad MA ir labāka. Bet zini, ka iestājeksāmeni ir diezgan stingri, kurus neiztur arī mākslas skolu un kursu beidzēji. Vai tev ir talants? Kultūras akadēmijā vairāk māca kultūras menedžmentu un citus teorētiskus priekšmetus. btw, kaads k-ko varbuut zina par kursiem? Gan MA, gan KA? Dereetu ievaakt info...:) Par LMA varu teikt, ka visiem censonjiem ir iespeejas iet sagatavoshanas kursos kaut vai 3gadus no vietas un izgruust ap50ls meenesii (4 no5 vakariem buus aiznjemti). Vispirms gan jaapadomaa, vai ir veerts:). Viss atkariigs no nodaljas, uz ko grib staaties, bet bez gatavoshanaas manupraat nav vaarts pat meegjinaat. Ak, jaa, shodien tak bija ex. rezultaati;)! Lai veicas (naakamgad)! ··· Māksla: Kultūras akadēmija vai ... lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Gleznošanas kursi (9)
Gleznošanas kursi/nodarbības!? Kur tādi Rīgas centrā notiek!? gribu iemācīties ar elļas krāsām zīmēt :))
Ar ellas krasam nezime, bet gan glezno:))
Studija "Pedants" man ir zinama, bet labak tomer parunat ar kadu makslinieku vai aiziet uz sagatavosanas kursiem kada maksalas skola.
Zinu, ka VEF Kultūras pilī bija labi kursi pirms pāris gadiem. Šobrīd neesmu lietas kursā, bet vari tur painteresēties. Kādreiz Mākslas akadēmija rīkoja sagatavošanas kursus, kā tagad nezinu. Var sarunāt ar pasniedzēju un padarboties jebkurā Tautas mākslas studijā, kurās glezno neprofesionāli mākslinieki. Tādas darbojas VEF kultūras pilī, kultūras namā "Ziemeļblāzma", Mazajā Ģildē u.c. ieksh Makslas akademijas ir sagatavoshanas kursi kas ilgst triis gadus! Iesaku www.perskis.com tur atradīsi kontaktus. ··· Māksla: Gleznošanas kursi lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
No.5, 1948 - par lielāko naudu pārdotā bilde. (36)
No kā tur ir jāķer fīlings? Uz ko jāskatās? Kas jāredz? Es neredzu, tāpēc lūkoju pēc mākslologu komentāriem da recenzijām. Nelīdz. Tipa nemaz neesot svarīgi kas ir attelots, bet esot svarīgas autora tābrīža emocijas. ...
Piedod cilvex, bet to būs ļoti grūti Tev paskaidrot, (nu apmēram, kā tarakāniem, kas ir elektrība, atvainojos par salīzinājumu) - ja nesaproti, tad varbūt arī nevajag..njetvojo... Kur nu mums Cilveex,līdz tik dižām lietām aizprātoties.
Kādreiz stāstija,ka viens abstrakcionists,savas bildes mālējis ar bisi.Izbēra no patronām skrotis,to vietā sapildīja krāsu(katrā savu)un blieza pa audeklu.Dižie mākslas lietpratēji esot pirkuši kā traki.
Kas tur ko saprast - vērtība jebkurai lietai rodas tikai tad, ja ir kāds, kas gatavs par to maksāt! Nesaprotu tos, kas par kaut kādiem pustrako šizofrēnijas murgiem ir gatavi miljonus maksāt, tāpat kā tos, kas par Madonnas apvalkāto krūšturi tūkstošus noskaita! Tak būtu uzreiz to naudu labdarībai ziedojuši, ja nav kur likt! :D Kā tad.Galvenais ir studēt mākslas vēsturi,likumdošanu un deputātu runu atšifrējumus,un
PATS GALVENAIS,to visu pieņemt,bez jebkādas kritikas un domāšanas.
Man pat ar neapbruņotu aci ir skaidrs, ka tā ir māksla. Man ir grūti saprast, ka kāds tur to neredz. Tur ir iekšā ļoti liela enerģija, pievelk aci, iegūst monotonu veidolu. Ja man būtu liela nauda es arī tādu pirktu, no vienas puses lai pats papriecātos no otras lai pie manis nāktu čikses un ģībtu un saprastu, ka es esmu nevis kaut kāds ierindas lohs, bet gan neizdibināms un noslēpumains, seksīgs vīrietis. Es jau faktiski tāds esmu tāpat, bet glezna to visu paspilgtinātu nevāji.
Polloks vispār ir super. Man pašam patīk strādāt ar krāsām un esmu redzējis kā notek uz grīdas, bet tas nav tas, lai gan arī tas ir skaisti. Vispār ja cilvēks neredz skaistumu ikdienā, tad nav ko darīt mākslas galerijā. Nu jā, par Polloku. Uz asfalta baiigi labi pievelk baltais un sarkanais. Nejauši krāsotāji pie mans mājas tādu atstāja. Katru reizi noskatos un domāju, b..a skaisti tomēr.
··· Māksla: No.5, 1948 - par lielāko naudu ... lasīt visu diskusiju (36 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu