Valdība

Valdība - jautājumi un diskusijas

Pataloģiski meļi? (19)
Vai kāds Latvijā vēl tic un klausās, ko runā valdība un deputāti? Vai arī visi ir pārliecināti, ka tie ir pataloģiski meļi un noziedznieku banda, kuros ieklausīties būtu zem tava goda?
Ja valdība un deputāti ir meļi, tad tauta , kas viņus ievēlēja ir idioti, kas neko labāku nav pelnījuši. Vēl lielāki idioti ir tie, kas nepiedalījās vēlēšanās. smejies vesels, tomēr jo tupāki (neizglītotāki) vēlētāji, jo vieglāk tādām grigulēm, kas nesen atpakaļ tika izlīmētas uz visiem mikriņiem rīgā tikt eiroparlamentā, banāni ar tak tika piesolīti reiz no zīgerista puses, secinājumus izdari pats.. Es ticu ,ja viņi stāsta par nodokļu palielināšanu un savu algu celšanu :) un kā vēl visi klausās un tic, penži un cittautieši gados īpaši. Gribi izglābt valsti, atņem omei pasi vēlēšanu dienā :D No darbošanās OHO portālā ir šādi - tādi labumi papildus iespējai iepazīties. Šodien kopīgi varētu iemācītoes, kā pareizi rakstāms vārds, kurš ir tēmas virsrakstā. Patoloģija, patoloģisks utt. ··· Valdība: Pataloģiski meļi? lasīt visu diskusiju (19 atbildes) –»
Mūsdienīgi domājoša vadība (14)
Vai, jūsuprāt, uzņēmuma vadību var raksturot kā "mūsdienīgi domājošu"? Un ja var, tad kā tas varētu izpausties?
Mandomāt, nosaukumu "mūsdienīgi domājošs" ir radījuši pīāristi, lai pārdotu biļetes uz kārtējo nekādo semināru "Kā vadībai kļūt mūsdienīgai".
Vadībai vienkārši jābūt domājošai.
Un vēlams taisnīgai.
Muusdieniigi ir visus atlaist un razhoshanu paarcelt uz Kjiinu, ja nemaldos. domāt par saviem darbiniekiem, par pārējo domās darbinieki... Mūsdienīgi domājoša ir tad, kad par darbiniekiem domā, sūta uz kursiem, maksā normālas algas, nevis pērk pa 3 džipiem savai ģimenei, attīstās paši, nevis vienkārši izsūc no darbiniekem sulu par kapeikām. Cik vadītāju ir profesionāli sagatavoti šādam darbam? Retais apmeklē vismaz vadītāju kursus. Man domāt galvenai lai ir racionāli domājoša. Mūsdienīgi domājoša... pat nestādos priekšā kas tas varētu būt. Priekšroka seksuālajām minoritātēm izvēloties darbiniekus?:) ··· Valdība: Mūsdienīgi domājoša vadība lasīt visu diskusiju (14 atbildes) –»
Privāta valdība (27)
Kapitālisma aizstāvji saka, ka kapitālisms tāpēc ir efektīvāks par sociālismu, ka privātais ir ieinteresētāks un labāks saimnieks nekā valsts. Tad kāpēc tieši valdība, no kuras laba darba lielā mērā esam atkarīgs ...
Par to, ka cilvēks iebrauc grāvī ar sava prīvāta uzņēmuma vadīšanu, viņš saņem sodu - paliek bez uzņēmums, zaudē ieguldītos līdzekļus, u.t.t.. Tātad cilvēks ir spiests krietni padomāt ko un kā darīt.
Tādā pašā veidā, grāvī stūrējot valsti /nav svarīgi, politiski vai ekonomiski/ reāla atbildība neiestājās. Tad kāpēc nepagrābt no tā pilnā vai jau pustukšā maisa, gan jau nodokļu maksātāji vēl sastrādās? Un tā mēs te kuļamies.
Par lūzeriem valdībā piekrist nevaru. Tik traki nav. Drīzāk - tur esošie laiku pa laikam ar saviem lēmumiem lobē kādu interešu grupu, nerespektējot valsts kopējās intereses. Tāpēc viņiem pēc nonākšanas ērtā amatā ir izdevīgi pietēlot vientiešus. Lai gan pareizāk būtu maksimāli uzlabot uzņēmējdarbības vidi, atbalstot uzņēmumu attīstības iespējas. Jo tieši nodokļu maksātāji nodrošina valsts kases "blīvumu". Diemžēl mūsu valdība to joprojām nav sapratusi.
Mans viedoklis - par nolaidību vai ļaunprātīgu valsts gremdēšanu jāuzņemās reāla atbildība. Nevis politiska, kas nozīmē vien - " nu piedodiet, gadījās.....".
Geiha tu ar savu personiigo biznesu jau arii esi atraavusies no dziives, taapat kaa valdiiba. Vairs nespeej saprast, kur saakaas bagaats un kur nabags. Jaa, bagaatie nebrauc uz Karlovivariem, bet teishi uz taadaam vietaam ar busiem brauc nabagi.
Protams Tavaa ieskataa laikam nabags ir tas, kas paartiek no ubagu daavanaam, bet mosties, meez nedziivojam Aafrikaa. Un tas ka cilveeks pamanaas iekraat kaadus paarsimt eiro, vai beerni saviem vecaakiem nopeerk shaadu celjojumu, jo vidusjuuras kruiizu atlajuties nevar, lai reizi gadaa kur aizbrauktu ar busu (teiksim sabiedrisko transportu plashaakaa noziimee) uzreiz neliecina ka Latvijaa ir gauzhaam plassh un stabils vidusslaanis ar stabiliem ienaakumiem. Vidusslaanis atpuushaas nedaudz savaadaak.
Dziļi šaubos,ka valdībā ir lūzeri..ja ir ,tad maziņi un tik mapītes pārnēsātāji kā savā laikā Liepāja Segliņš,tad izkalpojās un kļuva svarīgs vecis..))))Pa lielam visi kalpo kādam oligarham un tāpēc viss iet greizi un dziļā d...Un politiskās atbildības nav,neesmu dzirdējis kāds būtu mandātu atstājis vai nošāvies..))) Tāpēc, ka tā irun būs, lūzeri sēž valsts iestādēs jo paši nav uz neko spējīgi, protams, kur uzņēmumus kuros maksā labi viņiem nav ko darīt Grūti pateikt,kā būtu ja būtu. Līdz brīdim,kad iestājāmies ES,bija jūtama izaugsme. Vismaz laukos tas bija ļoti jūtami. ES uzņēma mūs savā sastāvā,lai ar ne vienlīdzīgiem noteikumiem un jaunajai dalībvalstij grūti izpildāmā prasībām sagrautu un pakļautu mūsu ekonomiku,pārņemtu mūsu tirgu,iegūtu lētu darbaspēku. Pēc teicami izstrādāta scenārija,padarīja mūs par donorvalsti,pavisam neuzkrītoši atņemot ekonomisko un politisko neatkarību. Tagad kārta pienākusi Ukrainai,tikai šis treknais kumoss mazliet par lielu. Ne norīt var,ne ārā spļaut. Šķietamā ekonomiskā izaugsme balstīta uz dārgās rietumu tehnikas un tehnoloģiju ieviešanas,dodot iespēju vēl vairāk pelnīt veco dalībvalstu uzņēmējiem,bet Latvijā vēl vairāk palielinot bezdarbu. Šis process nav apturams,jo milzīgais ārējo parādu slogs un netaisnīgais ES līdzfinansējums velk mūsu valsti bezdibenī. Valdība demokrātiskā valstī ir tikai marionetes,no kuras pārāk maz kas atkarīgs. ··· Valdība: Privāta valdība lasīt visu diskusiju (27 atbildes) –»
Municipālā policija (16)
Kā jūs savā pilsētā jūtat Municipālās policijas darbu? Kas tai jūsuprāt būtu jādara? Mums te Liepājā tā ir katastrofa - pašā cetrā pie Pētertirgus, pie Kurzemes, Rožu laukumā katru dienu tusē vieni un tie paši ...
Šovasar braucot uz Cēsīm paņēmu stopētāju. Izrādijās galīgi slims , jauns puisis. Izlaidu viņu vienā krustojumā, sapratu ,ka pats līdz mājām netiks.tūliņ pazvaniju policijai ,paskaidroju situāciju .Apmēram pēc stundas man atzvanija , esot aizbraukuši, atraduši un nogādājuši mājās . Paldies viņiem ka neatstāja uz ceļa vakarā slimu cilvēku. Vispār aizdomājos- kā tādu izlaida no mājas bez pieskatīšanas ? Viņš neko nesaprata, pat nezināja labo un kreiso pusi. Viss beidzās labi . patvaldības policijas pienākums ir līmēt "plāksterus" uz auto stikliem! Kā jūs to vēl neesat pamanījuši?! (rock) Poličiem nav kas strādā, vai nav pietiekams finansējums, kaut kā tā man skaidroja kad prasīju kāpēc tie strādā ik pēc divām dienām. Pārstrādāt stundas nedrīkst, tas ir likuma pārkāpums. nav ne jausmas par municipālo policiju. laikam kaut kur ganās, kaut ko dara, atskaites raksta, patrulē.

lasīju kaut kad rakstu par policistiem, kuri veica jēkabpils kazino uzbrucēju aizturēšanu. toreizējā naudā, viņu alga bija mazliet virs 200ls... pirms nodokļiem. zini, riskēt nokļūt zem lodēm par to naudu, tur jābūt policista darbam ka aicinājumam. varbūt tur ir jabūt papildus ienākumiem, atkarīgs no personas morāles. sašautais policists(ar sievu un vienu bērnu) stāstīja, ka viņam esot vienas āra drēbes aukstam laikam un viens uzvalks, cik tur gadus vecs.
virsniekiem alga esot bijusi virs 300ls.

man ir zināmas šaubas, ka tagad ir daudz labāk.

nu, tā ir policijas nolaidība, ja nekārtības tur ir regulāri. raksti sūdzību. tad otru un ar draudiem sūdzēties augstākstavošajiem, ja nekas nemainīsies. pēc divām nedēļām situācija mainīsies, es domāju, ja būsi uzstājīgs.

varēsi nodemonstrēt savu pilsonisko nostāju.
Liepaaja tachu veeju, briiviibas un roka galvaspilseeta - neies vieteejaa imidzha uztureetaajus aiztikt!:) Vispaar Liepaajaa esot bardaks, tik krietni augstaakaa liimenii, un municipaalji - tas tik taads pashvaldiibas kartiibsargu pulcinjsh. No Ventspils vajadzeetu pamaaciities - savaadaak kaa ar blakus staaveeshanu un tuuliiteeju sodiishanu visaadus huliishus neizmaaciit. Par Riigas municipaaljiem - man uz vinjiem shkrobe, iegrieza sodu par staaveeshanu!! Bet taa - diezgan nemanaami. Valsts policisti, maz gan bijusi saskare - ljoti pat liimenii. ··· Valdība: Municipālā policija lasīt visu diskusiju (16 atbildes) –»
Kā bernam iemacit savaldities? (39)
sakiet man ka lai manai meitinai iemaca savaldities? vinai neka netruukst!! ja vinu kat kas neapmierina,tad vina krit zeme un ta blauj ka pat kaimini dzird!!! un es neesmu vinu izlutinajusi!!! es censos visu darit lietas laba bet nekas ...
No 2,5-3,5 gadiem ir tas izcilais vecums, kad bērns pārbauda robežas, kuras viņš drīkst pārkāpt, jeb kā saka ņem seņčus uz izturību, ar izlutināšanu tam nav nekāda sakara. Savējo ,savā laikā ļoti ātri izārstēju , piem. veikalā nogāžas gar zemi un bļauj, kad kaut ko gribās, bet es saku nē, variants diezgan varbūt nežēlīgs, bet efektīvs, izliekos to mazo aktieri neredzam, nepievēršu nekādu uzmanību un eju no veikala ārā,kas notiek, tas mazais špicbuks saprot, ka nekas neizdevās un iestājas bailes,ka mamma atstās pavisam!:) Fiksi ir kājās bļaušana beidzas un teciņiem iet mammai pakaļ, veselīgi ,ja dabiski ir iespējams, vēl kādus metrus to mazo aktieri ignorēt, ļoti iedarbīgi!:) Pats galvenais , nekad neatkāpties no savām nostādnēm un ko pateici pie tā pieturēties, šīs problēmas atrisinās ļoti ātri.:) nu ko lai saka... ja bērns ar savu uzvedībi panāks to ko gribēja... jamais ilgi vārtīsies pa zemi... nav jau viņi dumi, ka liekās... īšāk sakot - jamais audzina Tevi!!!! ;) Tagad-ārkārtīgi nepedagoģiski,bet ļoti iedarbīgi.Kad mans puisietis tādā pašā nevaldāmā niķu lēkmē iegāzās ar lielu plunkšķi dubļos,es viņu iepēru ar žagariem.Tā bija pēdējā reize un notika tālajā 1983.gadā un viņš bija divu gadu vecs. Es nosēstos blakus tai "histērijai" un ironisku skatu vērotu izdarības. Lai pabļausas. :) Redzēs kā vecākus audzināt... ignoree! ieliec telpaa kur sevi nevarees paari izdariit un viss izolee! Vinjai jaasaprot ka tu esi Galvenaa noteiceeja nevis vinja! nu kad jau buus 6 gadinji tad peeriens ir laba lieta :) tici man ! berni kas tika audzinaati ar discipliinu tagad, ir visnosvertakie ar visstirpaku attistiitu nervu sistemu, ka arii garigo iekshieni! Tiikai Neparspile ar perieniem :) ··· Valdība: Kā bernam iemacit savaldities? lasīt visu diskusiju (39 atbildes) –»
Vīra dzīvokļa parādu piedzen no manis (18)
Labdien, man ir šāda situācija. Manam vīram ar kuru esam oficiāli precēti tika piešķirts valsts dzīvoklis ka bārenim. Īres līgumā es un bērni esam ierakstīti ka viņa ģimenes locekļi, kas dzīvo ar viņu. Bet pirms trim ...
a tie tiessu izpildiitaaji gadiijumaa biku neraustaas, ja atstaaj cilveeku "ar vienu karoti" , ka cilveekam var jumts aizbraukt naturaali , un var pannemt un naturaali noliidzinaat ar zemi taadu tiesu izpildiitaaju,vinna ggim,eni , un vissus , ko taads paziist??? Ir veerts padomaat pirmsa dziit cilveeku stuurii, izmisumaa.It sevisskki konkreetajaa gadiijumaa. Ja ar mani taa izdariitos, 300% noliidzinaatu ar zemi vissu taada purna pasauli !! Jo zaudeet ta vairs nebuutu ko. Vot taa ira. Kad vienreiz cilvēki sapratīs, ka līgumos jāizlasa visi burti, ka savas attiecības juridiski ir jāsakārto. Varbūt kāds spečuks atradīs kādu juridisko kāzusu, bet realitātē (juridiski) Tu skaities parādniece. Ieteiktu pakonsultēties bāriņtiesā, jo situācijā, kad ir nepilngadīgi bērni, varētu būt dažādas nianses. Ja saņemta vēstule no tiesas, tad tas nozīmē, ka vēl nekas nav zaudēts, jo tiesā ir jāpierāda, ka ne tikai esiet deklarēta, bet reāli arī dzīvojiet citur, būtu ok, ja būtu īres līgums. Jūsu kļūda, ka komunālo pakalpojumu sniedzējam nepaziņojāt, ka dzīvoklī vairs nedzīvojiet, respektīvi, ka neesiet galvenā īrnieka dzīvoklī dzīvojoši ģimenes locekļi. Prasības pieteikumā visticamāk esiet norādīta kā līdzatbildētāja, taču iespējams arī, ka tikai trešā persona, ja reiz runa ir ne tikai par parāda piedziņu, bet arī izlikšanu. Jebkurā gadījumā, nevajadzētu uzdot jautājumus te, bet ar tiesas vēstuli "zobos" meklēt kādu juristu, kas uzrakstīs paskaidrojumu par prasību un palīdzēs saprast situācijas risinājumu, ja tāds ir jāmeklē. Nu, protams, prātīgi būtu arī laulības šķiršanu nokārtot. Ja kas nonācis tiesu izpildītāja rokās, ne mūžam neizspruksi. Viņi izpētīja, ka vīrs strādā nelegāli, tātad tur nekā, bet no Tevis varēs dabūt un viss, ar to pietiek. Tādai deklarēšanai citur nav pilnīgi nekādas nozīmes, jo oficiāli esat precējušies. Viss. Gatavo 3000+ tiesu izpildītāja, laikam 25% eirikus. Citādi būsi melnajā sarakstā un tiklīdz kontā parādīsies kaut cents, to ZTI noņems. Un aprakstīs mantu kas Tev pieder. Ir pat tik tālu, ka var atņemt pat karotes, atstājot pa 1 katram ģimenes loceklim. Cik es esmu dzirdējusi, tad ZTI ir ļoti nežēlīgi. Ja kontā būs nauda, noteikti ņems nost un neskatīsies ne uz bērniem, ne minimumiem.
Esat taču presē lasījuši, kā cilvēki pārsimts eiro parāda dēļ zaudē privātmājas.
··· Valdība: Vīra dzīvokļa parādu ... lasīt visu diskusiju (18 atbildes) –»
Pašvaldības dzīvoklis (4)
vai ir likums, kas regulē kādi ir pienākumi pašvaldībām pret saviem dzīvokļiem? Vai var būt tā, ka pašvaldības izīrētajā dzīvoklī īrnieki "dara ko grib" , demolē, rada apdraudējumu citiem dzīvokļiem, nemaksā un ...
... autors jau ir līdzatbildīgais, kā kopīpašnieks, kā to var noprast, vismaz materiāli, vismaz līdz brīdim, kad ir iesniedzis vismaz kaut kādu iesniegumu vismaz kaut kur. Būtu gatavs derēt ka tā nav.
Nu tipiska postpadomju situācijas uztvere. Man te lūk ir šādas tādas neērtības, atnāciet kāds un pa velti man palīdziet atrisināt manu lielo sāpi, citādi gals klāt.
starp pašvaldību un īrnieku noslēgtajā īres līgumā ir jābūt atrunātiem pienākumiem un tiesībām, kā jebkurā līgumā. Vienīgā nianse, ka pašvaldības, bez tiesas , nekādīgi nedabū šos nemaksātājus, alkoholiķus, narkomānus, utt.utt.. ārā no dzīvokļa...un ja tas vēl ir trūcīgais, tad pēc izlikšanas no esošā dzīvokļa, pašvaldībai atkal jāierāda dzīvojamās telpas, jo viņiem PIENĀKAS. (diemežēl) SWH dzirdēju atbildi par konkrēts mājas īrniekiem - alkašu ģimeni. Zupas virtuve tādiem pienākšoties, bet dzīvoklis RĪGĀ, nē. Lai brauc uz laukiem. autora pēdējā daļā : un atbildību par to neuzņemas neviens? - kam jāuzņemas atbildība par cilvēka uzvedību???? Pašvaldības darbiniekiem ar varu jāaizliedz dzert, ālēties, jāstāv klāt???? Kam ??? ··· Valdība: Pašvaldības dzīvoklis lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Kā pareizāk būtu nomāt pašvaldības zemi? (6)
Dzīvoju laukos - privātmājā, pašam pieder 0.3 ha - māja un zeme uz kā tā celta, ap manu īpašumu ir pašvaldības zeme (70% robeža) un vēlos šo zemi iegūt savā lietojumā, jo vēlos nodarboties ar putnu audzēšanu! ...
Aizej uz pašvaldību pie jurista , varbūt tā būtu jāsāk. ak, mīļais cilvēk, pašvaldības savas zemes iznomā , saskaņā ar pašu pieņemtajiem saistošajiem noteikumiem, ja tā zeme, kuru Tu gribi ir uz pārdošanu, tad izsoles noteikumi ir publicēti arī pašvaldības mājaslapā.. bet, jāsāk ir ar zvanu vai vizīti pie pašvaldības attiecīgā speciālista, kas ņemās ar pašvaldības īpašumiem. Un nekavē, dzelzs jākaļ , kamēr karsta, lai veicas! mellenīt, jau labu laiku ir spēkā ka pirmpirkuma tiesības ir zemes nomniekam, un tas neatkarīgi no zemes īpašnieka. TO ka pašvaldībās fleitē ka jārīko izsole, atliek tikai nomniekam iepīkstēties par savu pirmo roku un visa fleitēšana tūlīt ir mierā. Izsoli var rīkot ja nav nomnieku, vai tas atteicies no savas pirmās rokas tiesībām. Tā ka ja gribi nomāt, būs vien jādodas uz pašvaldību un jāslēdz līgums. Tad pēc kāda laiciņa vari ņemt juristu un rakstīt pieteikumu privatizācijai. Bez jurista, tev pašam nāksies visas nianses apgūt. Bet tik un tā viņi var atteikt tavu pieteikumu pamatojoties uz pašu vajadzību, tad vien atliks turpināt nomu. Cik nopratu pašlaik tas gabals nav izlikts pārdošanā, bet varbūt tam jau ir cits nomnieks? Pirmpirkuma tiesības smuki var apiet. Tā sanāca ar vienu zemes pleķīti zem mājas. Tagad to arī var pirkt jau no jaunā īpašnieka , tikai cena ir jau 10kāršojusies. Tā ka pagaidām nākas vien nomāt nu jau no jaunā īpašnieka. Privatizācijas pieteikumus varēja iesniegt līdz 31.08.1996. Un pirmpirkuma tiesības bija tikai nomniekiem, ja zemi atsavinàja privatizācijas procesa ietvaros.
Tagad var rakstīt iesniegumu tikai, ka vēlas iegādāties, un to izskatīs pamatojoties uz "Publiskas personas mantas atsavināšanas likuma" nosacījumiem. Un jebkurā gadījumā tiks rīkota izsole.
··· Valdība: Kā pareizāk būtu nomāt ... lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Vai var piedzīt tēva parādu no meitas studentes? (32)
2011 - 2013. gadam studēju Rīgā, pilna laika klātienē. Šajā laika posmā mana māte pārtrauca kopdzīvi ar manu tēvu, nomaksāja nelielu parādu par no pašvaldības īrēto dzīvokli, un pārrakstīja līgumu uz tēva vārda. ...
Speciālists es neesmu, bet tas, kas Tu biji tanī laikā, nevienu neinteresē.Galvenais ka tagad ir Tev nauda vai īpašumi.
Saka jau ka deklarēšanās ņi k čemu ņe objazivajet. Nu tagad redzēsim, ko juristi teiks. Pēc loģikas dzīvoklis Tev nepiederēja, līguma ar Tevi nav. Tēva mantojumu pārņēmusi neesi, bet varbūt tiesa atradīs kādu veidu, kā izspiest.
Vispirms aizej vai piezvani uz to kantori, un pajautā- "uz kād pamata". Tad zināsi ko tālāk darīt un ko juristam jautāt. Studente un nepilngadīga? Diez vai. Ja tas ir pashvaldiibas dziivoklis un Tu tajaa biji iedeklareeta, tad pashvaldiiba (ka dzivoklja iipashnieks) deva atljauju tajaa iedeklareeties un Tu esi kaut kur parakstiijusies...

Ej uz to Namu paarvaldi un runaa, dabuu papiiru uz rokas tur buus viss rakstiits uz kaada pamata no Tevis piedzen, ko piedzen, kaapeec piedzen. Tad naac ar to papiiru uz OHO.lv un runaasim taalaak...
Beerninju gaidi...naudas nav...
Kur Tu tagad esi piedeklareejusies? Skaties, ka Tev tajaa vietaa arii skaitiitaajs neskrien...kameer Tu neko nezini vai neliecies neliecies ne zinis....
Nezinaashana neatbriivo no atbildiibas!
Veixmi!
··· Valdība: Vai var piedzīt tēva parādu ... lasīt visu diskusiju (32 atbildes) –»
Pašvaldības dzīvoklis (9)
Mēs ar ģimeni esam deklerēti pašvaldibas dzīvoklī, pašvaldība dzīvokli ir pārdevusi citai privatpersonai. Sakiet lūdzu kā mums rīkoties lai mūs neatstaj bez deklarācijas un dzīvojamās platības. Jo pec visa saprotu ka mums ...
Ej uz pašvaldību skaidroties. nevis ej, bet joz!!!!!!! Jums bija pirmpirkuma tiesiibas -atteicaaties? Tad vairs neko - vai nu sleedziet iires liigumu ar jauno iipashnieku, vai pieprtasiet vinjam, jaunajam iipashniekam, liidzveertiigui apdziivojamo platiibu. Un aizej pie jurista, iespeejams, ka likumi mainiijushies. nu tad pie jurista uz konsultāciju Deklarāciju var pakārt uz nagliņas, tā nekādas tiesības nedod. Kas bez tā jums vēl ir? Ja neskaita kvītis par regulāri maksātajiem rēķiniem. Kas rakstīts īres līgumā (ja tāds ir)? LV likumdošana tik ļoti aizstāv īrniekus, ka saprātīgā veidā (bez beisbola nūjām) viņus izlikt nevar, pat, ja gadiem ilgi neko nemaksā. ··· Valdība: Pašvaldības dzīvoklis lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu