Žurnālistika

žurnālistika foto attēls

Žurnālistika - jautājumi un diskusijas

Publiskā apsmiešana - žurnālistu vājuma izpausme? (26)
Vai tas ir kāds slēptais paņēmiens atkost divkosi pašā sākumā, vai takta un kultūras trūkums žurnālistam, uzdodot šādi, tiešā tekstā aizkarošus, jautājumus kandidējošām personām uz Latvijas prezidenta vietu? Vai tad šo profesiju -...
Es uzskatu, ka prezidentam jāprot tikt galā arī ar nekrietniem žurnaļugām, tāpēc ir domāts humors. Publiskai personai ar to jārēķinās.
Citādi, būs kā Bērziņam...
Patiešām - ja tīra sirdsapziņa kandidātam - nu ko tad tas žurnālists "tāādu" var pajautāt? Vai skolas laikā špikoji, raustīji meitenes aiz bizēm?:D Ja kāds kandidē uz tik augstu un, tomēr, atbildīgu politisku amatu, tad viņam ir jābūt kristāltīrai personībai gan pašreizējā mirklī, gan pagātnē, tad arī nebūs divdomīgu jautājumu un situāciju. Žurnālisti tikai veic savu darbu par kuru viņiem maksā. Jo lielāku skandālu atrok un neērtākā situācijā nostāda intervējamo, jo interesantāk skatītājiem un augstāki reitingi medijam. Nesakatu neko nosodošu,es par publisku iztirzāšanu, paši viņi visi mērgļi ir bijuši un turpina ņirgāties par tautu!!! Kā man patīk Bondara un Dolgopolva aplauziens. ··· Žurnālistika: Publiskā apsmiešana -... lasīt visu diskusiju (26 atbildes) –»
RSU žurnālistikas fakultāte (5)
RSU žurnālistu fakultāte - gribētu dzirdēt kādu info no personīgās pieredzes, interesē arī aptuvenie izcenojumi un nepieciešamie exaameni, lai tiktu ieksaa. kādi ir iestājeksāmeni(grūti. .. )?
nau personiigas pieredzes, bet ir viedoklis. laba augstskola. es savaa naivumaa arii ceru, ka viss, kas ir vajadziigs, tas ir veselais sapraats un uzciitiiba, lai tajaa maaciitos, neatkariigi no fakultaates. iestājeksāmeni nav grūti ej uz kursiem pavasarī un tu tos noliksi.Eksāmeni-latviešu val, angļu val.Tici man viegli tur mācīties nav. Nuss, ņemot vērā, ka vienam pasniedzējam ir reizē jākūrē aptuveni 200 kursa darbus (tb pat fiziski nav laika izlasīt, kur nu vēl ko studentam ieteikt uzlabot), studenti nav īpaši pārslogoti - ja maksā, tad ārā nemet. DAUDZ UN SMAGI JAAMACAS. Es tur maacos - un tiesham MACOS!!! Katras brivdienas, brivlaiks ierobezots, tusinju maz. Ljooti maz, maco=ibas, macibas un macibas. Katru menesi mainas prieksmeti - ka viens beidzas - taa eksaamens. Materiali anglju valoda, pasniedzeji stingri,nekaadas "haljavas", ievilkt nedrikst,tad ir naktis janjem klaat. Bet nu - maaca, un iemaaca :-) Mazak lekciju, bet vairak jastrada pasham - jataisa kopsavilkumi, ··· Žurnālistika: RSU žurnālistikas fakultāte lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Žurnālistu tiesības. (11)
Pašvaldībai pakļauta iestāde. Bez brīdinājuma ierodas "Bez Tabu" filmēšanas grupa. Vai drīkst filmēt darbiniekus (ne amatpersonas), ja viņi to nevēlas? Labs žurnālists prot no nekā uztaisīt sensāciju. Izskatījās, ka neviens no...
Publiski pieejamajās telpās/vietās drīks...
Strādājot vlsts/pašvaldības sektorā jārēķinās, ka var nākties atbildēt uz jautājumiem...
Valsts un pasvaldiibu amatpersonaam ir Pienaakums atbildeet uz zurnaalistu jautaajumiem manā darbā arī iegāzās bez tabu... vienmēr esmu apbrīnojusi tos nabaga ļautiņus, kuri mēģina attaisnoties kameru priekšā, žurnālists nav ne izmeklētājs, ne policists, ne prokurors, ja mani kāds mēģinātu pratināt, tā , kā to dara tv3 žurnālisti, savā uzbrūkošajā manierē- pasūtītu skaidrā latviešu valodā. "komentaaru nebuus" var pateikt vinniem vienmeer. A taa, lai filmee, jautriibai :) Un 7x par daudz no sevis iedomaajaas tie zzurnaalisti , tas jau arii ir fakts. Arī mūsu iestādē atnāca bez brīdinājuma. Nu un? "Za svoi slava nado atvečatj". Un vēl jau var pateikt, ka atbildes uz viņu jautājumiem tiks sagatavotas likumā noteiktajā kārtībā un termiņos. P.S. Neesmu ierēdne. ··· Žurnālistika: Žurnālistu tiesības. lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu