PAR KO BALSOSIET ŠAJĀS SAJMAS VĒLĒŠANĀS???
Esmu apjukusi.............Ellocka Es gan nē . Bet nepavelkos uz Tavām provokācijām.! 2026-06-03 17:28
Varbuut Tā būs mana izvēle par ko balsot.Nav smuki uzdot šādus jautājumus. 2026-06-03 17:44
Varbuut Interesanti,kurš tev lika veikt šādu aptauju,rosļikovs,šlesers,vai krievijas specdienests.Te darbs VDD. 2026-06-03 18:08
DanaL Jā, briesmīgi. Un tādā apjukumā dzīvosi vēl 4 mēnešus 2026-06-03 18:43
janisb Nacionāļi ir vienīgie, kas nemīl utainos un varavīkšņainos, tāpēc par NA 2026-06-03 19:05
DanaL Rūpīgi pārlasīju virsrakstu un paliku uz pauzes. 2026-06-03 19:54
rokons Profilā ir blefs - rudmate nevar būt ar melnam acīm. Neticu profilam 2026-06-03 20:07
kvarts Skaidri zinu ka nebalsošu par Vienotību, Progresīvajiem , Šleseru un krieviskajām parijām.. 2026-06-03 20:16
Aranija Iespējams, ka par Apvienoto sarakstu balsošu saJmas vēlēšanās, bet vēl jāskatās. 2026-06-03 20:31
tracer
Patiik jums vaii nee.slesers uzvarees.
Bet tad zaudeetaaji apvienosies un buus uzvareejshi
Nekaa jauna
Veeieeshanas ir farss.leetticiigajiem
2026-06-03 22:01
siikaa16 NA. (Kā tur palika,kuriem tikai ID-karte? Mani gan tas neskar, jo ir arī pase.) 2026-06-03 22:05
janisb
=>tracer šlesers savāks visu lumpeņus un krievus, bet kā jau labi zinām to daudzums ir nepietiekams lai uzvarētu vēlēšanās, uzvara ir 51 deputāta vieta, viss pārējais ir ja ne zaudējums, tad neizšķirts. Pie varas šlesītim nonāk nav nekādu cerību jo ar lumpeņiem un krieviem pārējie smērēties negrib, pārāk nelaba smaka nāk no tās puses, pat progresīvie smird mazāk.
=>siikaa16 tiem kam tikai ID karte, nekas nemainās, paredzēts ka tiešsaistes vēlētāju reģistrs darbosies, kā iepriekš.
2026-06-03 22:44
Postremo Soliitaaju ir daudz vienmeer. Varbuut der papeetiit kandidaatu pagaatni, a ? 2026-06-04 00:07
Ievinjata Var jau apjukt, jo arī turpmāk Latvijā "SAJMAS" nebūs. Tie, kas prot pareizi šo vārdu uzrakstīt, zinās par ko balsot. 2026-06-04 00:41
tur Pagaidām sliecos par labu NA 2026-06-04 07:31
Pticka ko, šodien jau? 2026-06-04 09:58
Vaukskis Vēl neesmu izdomājis, taču noteikti ne par “Latviju pirmajā vietā”, “Saskaņas centru”, “Stabilitātei!”, Latvijas Krievu savienību, “Suverēno varu” un “Jaunlatviešiem”! 2026-06-04 11:36
Raivis_1977 -- Ess gribu politisku patvērumu ......, ar nodrošinājumu jo, ... 2026-06-04 12:13
Ljekainiitis Ir skaidrs, par ko NEBALSOŠU. Un daži iespējami spēki, kurus varētu izvēlēties. Bet ar katrām vēlēšanām izvēlēties ir grūtāk. 2026-06-04 14:27
Reds
2026-06-03 22:44 - nu nez, man izskatās ka tieši ar Progresīvajiem neviens bez Vienotības nav gatavs strādāt, savukārt Vienotība tikko parādīja ka ir praktiski gatavi palikt opozīcijā, ja pārējie neņems Progresīvos.
Vienotības neapmierinātie vēlētāji pārmetīsies uz AS,ZZS,NA, varbūt uz Progresīvajiem. Progresīvo neapmierinātie vēlētāji uz ... nav ne jausmas. Principā šaubos ka Vienotībai un Progresīvajiem pietiks balsis, lai paiktu pie varas. Bet pārējie ir vairāk vai mazāk konservatīvi un nacionāli spēki. Jā krieviem Rosļikovs vairs nav, visticamāk ka no tā iegūs LPV, lai gan radikālie Rosļikova fani jau arī nebalsos par LPV, gan jau uzradīsies kaut kas cits.
Un vēl domāju ka līz vēlēšanām Jaunā Vienotība izjuks un tiks izveidota Jaunā Jaunā Vienotība, kā jau vienreiz to viņi izdarīja un turpinās visā vainot iepriekšējās valdības.
2026-06-04 17:20
Reds(2026-06-04 17:23) siikaa16 - saskaitīs ka tikai ID karte ir pārsvarā Vienotības vēlētājiem un salabos to sistēmu. nākamās atbildes
| 1. lappuse no 2 | nākamās |
