PAR KO BALSOSIET ŠAJĀS SAJMAS VĒLĒŠANĀS???

Esmu apjukusi.............

Reds      siikaa16 - saskaitīs ka tikai ID karte ir pārsvarā Vienotības vēlētājiem un salabos to sistēmu. 2026-06-04 17:23

Egi      Izlasīšu par šo Izrādi FB / OHO komentos.... pēc Notikuma. 2026-06-04 17:58

janisb      =>Reds vai redzi šobrīd valdībā progresīvos? Es ne, vienotību gan, piedevām ar neproporcionāli mazu pret balsīm, ministru skaitu. Progresīvie bija vajadzīgi lai stambulas konvenciju ratificētu, par to vienotība bija gatava pārgulēt ar pašu velnu (ZZS), tagad ZZS ir leģitimēts un Lemberga stigma no partijas noņemta, progresīvie nevienam vairāk nav vajadzīgi. Un nebūs arī turpmāk. Nākama koalīcija bus tieši tāda pati kā šobrīd tik ar ministriem proporcionāli jaunajam balsu sadalījumam, un ar vienotības prasību neaiztikt konvenciju koalīcijs līgumā... Šis 4 partijas cīnās par vienu un to pašu vēlētāju kopu, kurai ir vairākums, un kuras vēlētāji ceļo starp šīm partijām, bet neskatās uz lupeņiem vai izteiktiem pederastiem. 2026-06-04 18:44

Labrador      Eiropas savienībā nav svarīgi , kurš par ko balso. Eiropa ir Izraēlas kolonija , jeb pareizāk sakot , slaucamā govs , īpaši Vācija , gala rezultātu nosaka rabīnu dome. 2026-06-04 22:55

jozziks      Ja no vēlēšanām būtu kas atkarīgs-tās aizliegtu 2026-06-05 08:09

Thom      Balsošu par "Mēs mainam noteikumus" 2026-06-05 09:12

Reds      janisb - pa, pa - Vienotība OTRO reizi jau gāza savu valdību - kāda balsu proporcija, viņiem vispār būtu jāsēž opozīcijā. Tik nevjag uz vēlēšanām izlikties, ka Vienotība nav vadījusi valsti pēdejos cik - 16 gadus. Lieta tāda ka Venotība ar savu prasību neaiztikt konvenciju ir vienīgā nopietnā partija tāda - pārējie tik tikko bija gatavi atcelt un bez tādas pašas naudas izgāšanas, ka rudenī, otreiz tos 10 000 nesavāks, lai apturētu. Paliks feministes katru ceturtdienu bļaustīdamās uz garāmejošam sievietēm un agri vai vēlu pat pēdējākais lohs pamanīs, ka tur kaut kas neiet kopā. 2026-06-05 12:22

ketija64      Kas ir SAJMA ??? Vai drikst but LV pilsonis un nemacet lv valodu??? Vel te last rodas jautajumi,kas ir lumpenis un utainais???? 2026-06-05 12:43

janisb      =>Reds
Ir priekšvēlēšanu kampaņas, tajās atļauts gandrīz viss, un ir dzīve pēc vēlēšanām (4 gadi), kad jāiet uz kompromisiem, varbūtība, ka kāda partija LV uzvar vēlēšanās un dabu 51 mandātu ir 0. Un te jau sākas tirgus, ir pilnīgi vienalga, ko pelnijusi tā vai cita partija, ja 3 ir sametušies pudelei, bet 20 kapekas vēl pietrūks, tad jāņem 4, variantu nav var protams aizņemties (izbraukt ar opozīcijas balsīm), bet tad atdot parādu agrāk vai vēlāk nāksies. Savukārt konvecija ir vienotības vājā vieta, ar to viņus šantažēt varēs mūžīgi, kau tvai ejot pa denonsēšanas/ratificēšanas apli.
2026-06-05 12:48

dabasmiilis      Nav ko apjukt, nav pārāk liela izvēle, jāizvēlas no lielās mafijas trīs atzariem - ped, oligarhi vai tautā saucamie kremlini... No 3 briesmoņiem jāizvēlas viens...

-Sarežģītāk būtu, ja būtu desmit neatkarīgas un demokrātiskas partijas ar savu vīziju un mugurkaulu, par tautu domājošas, nevis par savām kabatām...

-Parastam vēlētājam nav svarīgi par ko balsot, galvenais tikai balsot, viņi neskatās uz darbiem. Vergs priecājas jau no fakta, ka viņam esot balsstiesības un var justies īpašs.


-Gribat vairāk zināt par politiku, tad palasiet "Cionas gudrie protokoli" grāmatiņas [vikipēdijā zem raksta ir 2 grāmatas latv. valodā pieejamas], redzēsiet mūsdienu politikas realitāti... viss par pozīciju un opozīciju teātriem, par varu un naudas kultu... Tur tas viss ir pieminēts, ko un kā.... Un tur viņi vergus sauc par vientiešiem un lētticīgajiem....

Tāda ir lielā politika...

-----------------
Ā, .... tautas premjers valainis, kurš reklamējas graužot ābolu, spēlējot kompi - laikam kādā fermā ražu novāc, vai arī kas tur mūsdienās par populārām spēlēm!? pēc tam nabags pirmo reiz dzīvē ielīda treniņtērpā, lai paskrietu, tautai reklāmu tak vajag - šamējais tur pusbeigts skrien, laikam no reinika reklāmas samācījies, bet nevelk līdzi! 😁
Galvenais ieklausieties vārdos - ka valainis sarkstot, kad apkārt notiekot nekrietnības...... un es vēl brīnījos, kādēļ viņš vienmēr piesarcis.... 😁
Tā kā vērojiet valaini, ja šamējais nav sarkans, tad valstī viss ir kārtībā, bet ja sarkans, tad suns zina, ko ēdis... vai kāds tur bija tas teiciens!?
2026-06-05 22:53

Paula6      Pasmaidīju...cik apjukusi ir autore, ka neprot vairs uzrakstīt pareizi Latvijas parlamenta nosaukumu? Ja tā, tad jau nav ko runāt par ko būs jābalso pēc 4 mēnešiem, bet nu jācer, ka cilvēkiem vēl ir laiks padomāt un nestrēbt karstu. 2026-06-06 15:08

Ljekainiitis      "Cionas gudrie protokoli" .... Būtu nu laiks zināt, ka tās grāmatiņas ir feiks no to radīšanas brīža 20. gs. sākumā. 2026-06-07 09:46

dabasmiilis      09:46,
Tev būtu laiks sākt domāt un analizēt ar savu galvu [lai gan, ja līdz šim neesi iemācījies to lietot, tad cerību maz, ka mūža nogalē sāksi smadzenes kustināt!], nevis atgremot propagandu...

Tu esi mērķa auditorija faktu čakarētājiem un aitu ganiem, viņiem lētticīgi muļķi patīk. Viņi ir tava autoritāte.

Ja tu spētu redzēt ārpus uzspiestajiem rāmjiem, tad tur ir viss mūsdienās notiekošais, bet tavs prāts tevi ierobežo - tālāk par oficiālo propagandu netiec... Pamodināt tevi nav iespējams, tava stūrgalvība tevi piebeidz. Tava komforta zona ir tavs aploks.
2026-06-07 10:18

atraiknite      Domāju gan kad būsi apjukusi Sajmas vēlēšanas gaidot.Es pat nezinu ,kas tas ir par tādu neesmu dzirdējusi 🤣🤣 2026-06-07 11:22

Ljekainiitis      Mīlīt - ir tava pļurkstēšana un ir FAKTI.
Un Ciānas gudro protokolu kā viltojumu (franču XIX gadsimta politiskās satīras plaģiātu) pierāda fakti.
2026-06-07 21:41

Rosalija      Tas atkarīgs no Ministru kabineta, galvenais lai caurspīdīgums visās ārkārtas situācijās, kas izriet no attiecīgā brīža situācijas. 2026-06-08 00:13

paulis      noteikti nebalsosu ne par progresivajiem, ne vienotajiem ne zilajiem zemniekiem, ne nacionalajiem pederu astem, un nekada gadijuma par buildozeru nebalsosu, UZMINI NU par ko nobalsosu 2026-06-08 22:07

kurmis      Noteikti balsošu par PELĪTI un tai līdzīgiem, jo pats tāds esmu. 2026-06-10 15:57

SeIma      Ir trīs kategorijas un virzieni.

1. Krievija.
2. Soross
3. Latviešu nacionālisms

Vadoties no šādu politisko virzienu traktējuma, izriet arī Latvijas politisko partiju raksturojums. Kāda no Latvijas politiskām partijām ir tīrā veidā atbilstošas šiem traktējumiem, bet dažas ir jauktas.

Piemēram. JV ir gan cipars 2., gan 3., savukārt LPV ir cipari 1. un 3. Bet ZZS es piešķirtu visus trīs ciparus - 1.2.3., kā saka, cenšas nosēdēt uzreiz uz trīs beņķiem.

Progresīvie ir drīzāk cipars 2., bez piemaisījuma. Bet NA ir cipars 3. bez piemaisījuma. Nu un ST! ir cipars 1. bez piemaisījuma.

Tiem, kuri nesaprot un nekad nav zinājuši, kas ir Soross. Soross ir dibinātājs un vadītājs marksisitiskai organizācijai "Atvērtā sabiedrība". Šīs organizācijas ideoloģijas mērķis ir radīt pasauli bez valstīm, bez robežām, bez dažādām rasēm, kulturām, valodām, tradicionālajām ģimenēm un bez kristīgās ticības. Soross un viņa "Atvērtā sabiedrība" sponsorē arī citas marksistiskās organizācijas Rietumu pasaulē. Latvijā eksistē Atvērtās sabiedrības fonds DOTS, kurš līdz 2011. gadam tā arī saucās - Sorosa fonds. Šis fonds sponsorē Latvijā LGBT organizāciju Mozaīka, partiju Attīstībai/Par!, Progresīvie un citas organizācijas, kuras atbalsta migrantu no Āfrikas un Āzijas ieplūdināšanu Latvijā, kā arī LGBT propagandu.

Latviešu nācijas pastāvēšanu un Latvijas valsts neatkaŗību apdraud gan Putins, gan Brisele, kur aizvien biežāk izskan ideja par ES federalizāciju (globalizācija), kas nozīmē, ka Latvija zaudē savu neatkarību un Latvijā tiks izmitināti arābi un nēģeri.

Es vēlēšu par NA - par latviešu Latviju - bez Sorosa un bez Putina.
2026-06-10 22:07

paulis      balsot par NA nozime balsot par atraku noklusanu krievijas sastava, un viniem ari ir krietna progresiva pederu astu un sorosa smaka 2026-06-11 09:18

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010