Krievijā top likums par citu valstu teritoriju aneksiju

Krievijas Valsts domē iesniegts likumprojekts, kas paredz atvieglot kārtību, kādā valstij pievienojamas jaunas teritorijas, piektdien ziņo krievu un ukraiņu mediji.
Hm...izklausās diezgan nopietni...

Negaiditsparsteigums      Jā, to arī mūsu mēdiji šodien ziņo. ...un teritorijas aneksijai pietikšot vien, ja vairākums ļaužu par to nobalsos referendumā.

arnisb      A kuras balsis uzskaitīs, aneksētāj valstī dzīvojošo vai to pakļaujamo?

Marsietis      Varbūt mēs varētu sev pievienot Īriju vai Angliju?

marselis      mes neko nevaram pievienot..
pasaule globalos vilcienos geopolitiski jau sadalita...
ukrainas scenarijs tradicionala virtuves garnejuma....
jagaida tresas ieinteresetas puses paradisanos uz skatuves
ka nosleguma ainu!

Rodrigo007      Nu savulaik jau Krievija to Krimu atņēma tatāriem. Vai tad tas maz ir hoholu izplatības ariāls, ko..?

MaryClaire      es gribētu, lai mani anektē Francija - i darba stundas īsākas, i darba nedēļa īsāka, un daudz vīna šie saražo - kas vainas aneksijai? jāraksta depeša ... ā, un kur vēl labie gardumi - creme brule, macarones

Digits  1   Nu, man taisni brīnums, ka mūsu Eiropas nabadzīgakajā valstī joprojām nav izmiruši tūdalīņi un auseklīši, kas gatavi visu laiku cepties par politiku. Un vēl apspriest tādas tēmas Iepazīšanās portālā! :D

Negaiditsparsteigums      MaryClaire (2014-02-28 12:38) viedoklis
Diez vai šī ir tēma, kur jokot un asprātības mētāt.

Digits  1   Kā tad - krievu lācis par to vien sapņo, kā apēst nabaga zaķīti Latviju un pievienot sev. Un dēl tā gatavs uzsākt atomkaru ar NATO, sagraut savas pilsētas, iesjaitot, tikko ilgus gadus uzbūvētos Sočus, Pēterburgu, Maskavu un izdarīt paši sev harikirī :D Antiņ, pūt stabulīti .. tā teikt :D

Forever4      Nez vai šis ir tas portāls kur risināt politiskos jautājumus...:):):):)
Un kas vainas ja MaryClaire nedaudz ar humoru atbildēja....?

GreyAlien      Acīmredzot krievija izspēlē spēli, kura tai šķiet kā win-win situācija visos gadījumos. Vai nu Ukrainai neizturēs nervi un tā reaģēs uz provokāciju kā Gruzija 2008.g. un krievijai būs iegansts paziņot par militāras operācijas miera ievešanai leģimitāti. Vai arī soli pa solim virzīsies Krimas, un ja tas izdosies, visas austrum un dienvid Ukrainas aneksijas virzienā. Kad rietumi nopietni pacels balsi iebildumiem un izrādīs gatavību iejaukties, tad vienmēr var atkāpties vienu solīti atpakaļ un teikt - mēs jau neko... "mir, družba, festivaļ".
Un vēl jau krieviem ir Janukoviča kārts azotē, kas tagad atrodas pie viņiem, un būs spiests darīt precīzi to ko kremlis tam nodiktēs, jo savādāk to izdos tiesāšanai Kijevā. Un kremlis varēs argumentēt ka uzskata ka tiesiski Ukrainas prezidents joprojām ir Janukovičš un viņš visas krievijas darbības atbalsta.

MaryClaire      īstie politikas "bīdītāji", kā tad! smuki pa****t mākam, bet ko darīsiet, kad patiesi kas notiks? nu, ko darīsiet?
cienītie, ar jūsu analītiskajiem pārspriedumiem dikti jau kaut kas mainīsies.

Torpedo      Nepiekrītu MaryClaire - vajag pievienoties Zviedrijai - tā tuvāk, cilvēki ziemeļnieki - saprotamāki un atbildīgāki, dzīves līmenis augstāks, sociālās garantijas vispār - mamma negaruj !!

marselis      geopolitiskie jautajumi ar planosanu uz prieksu viss sabidits...
savstarpejas vienosanas dazados limenos un scenarijos....
pie tadam lietam strada lieli resursi,instituti,dienesti...
to ko parastie redz-,tas tikai detalas un blavs atspulgs....
nekas globali ari nenotiks....
luga jau sen izspeleta-,
protams-,ka kads trapas neista laika un vieta,...tiek piezmiegts (tas ta-,kopeja skata pec)
bet ko tad individs-,pret globalizacija

AivarsN      Banderovci pie ES,bet pārējā Ukraina pie Krievijas.Vai tas nebūtu loģiskākais pīrāga sadalījums?Visu pakampt jau diez vai kādam izdosies.

Maybex      Scenāriju tam, kas pašlaik notiek Ukrainā, V.Vīķe-freiberga jau izstāstīja. Diemžēl suna jau tik spalvu met, tikumu ne.
Skumjākais, ka lielie demokrātijas aizstāvji visā pasaulē tik vien kā vēl prāto, kā lai reģē - pakratīt ar pirkstu vai tomēr bišķīt paburkšķēt. Tikmēr pa kāda dzimteni bradā sveši zābaki. Skumji.

Tessa      kas attiecas uz humoru shiis temas sakara.
riskeju likties banala ar visiem zinamu citati:
Nebaidies no ienaidniekiem – sliktākajā gadījumā viņi var tevi nogalināt. Nebaidies no draugiem – sliktākajā gadījumā viņi var tevi nodot. Baidies no vienaldzīgajiem. Jo pasaulē visbaisākie noziegumi ir paveikti ar viņu klusējošu piekrišanu.
Bruno Jasenskis

vienaldziiba pret procesiem,notikumiem,kuri,iespejams, neietekmes pashu, bet liecina par pilsonisko poziciju, ljoti labi raksturo cilvekus,kuriem ir svesha liidzjutiiba. es neticu,ka cilveks var patiesi just liidzi-vai nu vinjsh tiesham jut un emocionali pardziivo daudz ko(nerunajot par liidzcilvekiem), vai nu vinjsh ir auksts un bezjutiigs vispar. notikumi Ukraiina ljoti atgadina 1991.g. Viljnju un Riigu (paldies Dievam,ka baltiem bija mazak upuri), bet man domat, te ir daudz tadi,kuri sala barikades,kuri staveja Baltijas celja un kuri nebija vienaldziigi.
un es esmu parliecinata,ka ja uz Latvijas briviibu kads liks karu aci,lai mes arii palikam maz,mes iesim ara. man personiigi nav ko zaudet,es ieshu un bushu tur. butu es Kijeva,es arii butu Maidana,bez variantiem.
tapec mainiisies vai nemainiisies-tieshi tada ir ta tuksha runashana. vienaldziigiem nemainiisies noteikti.

Forever4      Tessa: es domāju ka no šeit esošās publikas maz atrastos tādu,kas nebūtu Maidanā....jo baltieši labi zina ,ko nozīmē lielvaru šovinsms....arī barikādēs bijām..un manifestācijā krastmalā un Mežaparkā...tā kā viss ir kārtība ar tautas apziņu....vienaldzīgo nav....te jau tikai iet runa vai šī ir tā vieta kur par to runāt ja viss internets ir pilns ar diskusijām un polemiku par šo tēmu...

daisy777      Tādi paši ir arī O.Vācieša vārdi: Tie vienaldzīgie mums ir ilgi taisīti..

Sveika, ciltsmās! Tici, ir gana daudz arī te tādu, kas ja ne ar darbiem, tad domās atbalsta ukraiņu sapņus beidzot pašiem baudīt savas, Eiropas auglīgākās un bagātākās, zemes augļus, lai neviens viņus ar šautenēm nedzītu no pašu labības laukiem vai mierīgas sava viedokļa paušanas iespējām un ļautu pašiem celt saulē un gāzt savus līderus, ierobežojot viņu patvaļu, arī kļūdīties draugu izvēlē, bet pašiem, ne zem šautenes stobra!

daisy777      Nav tiesa, Forever, arī mums ir 54 līķi un cik vēl daudzi uz mūžu sakropļoti, bez neviena šāviena, bet citi šo cilvēku piemiņu iemainījuši pret lēto desu, kamēr Maxima iekasē apdrošināšanas miljonus par saviem "zaudējumiem".

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu