Krievijas intereses Baltijā

Pedeja laika Amerikanu vad. prese (NYT, The Time uc. ) paradas militāro personu pazinojumi par Krievijas gatavojošanos uzbrukumam Baltijai.
Kadas Krievijas intereses uz Baltijas reg. Jus varetu nosaukt. Vai tas ir tikai Tresa Pasaules kara bieds(polit. - ekon. krizes stabiliz.) , Trampa politikas saskobisanas centieni, vai militāras rūpalas intereses!

strebla (2016-11-26 22:48)      sac gatavoties...

Mavs (2016-11-26 22:51)  3 5 Krievijas intereses Baltijā foto Tas notiek apmēram šādi :)

edding (2016-11-26 23:17)    5 Man šķiet ka interese ir tieši tāda kā uz Piedņestru, Donbasu,Krimu, Abhāziju utt. Vai Krievijai ir bijis periods, ka tā nekarotu, tfu, neizpalīdzētu kādai valstij vai tās reģionam atgūt brīvību?

edding (2016-11-26 23:22)    5 Un vēl, ja Krievija nekur nekarotu, tad kā prezidents uzturētu savu popularitāti. Ar ko? Būtu panākumi kādā citā sfērā? Kādā? Tauta jau sen būtu sacēlusies, a tagad miers.

riks086 (2016-11-26 23:25)    2 Iebrukuma plāns Krievijas Ģenerālštābā ir izstrādāts - spriežot pēc niecīgām, masu medijos lasītajām, informācijas drumslām, tas varētu noticis, vēlākais, pirms 10 -15 gadiem. Līdz šim nedz objektīvās intereses, nedz līderu subjektīvās domas (lai cik dīvaini nebūtu, tieši pēdējās dominē karu izraisīšanas gadījmos) nav likušas šo plānu realizēt. Tātad, "lielie nezināmie" ir - vai, kad un kāpēc varētu tikt pieņemts politisks lēmums plānu iedarbināt. Ņemot vērā subjektīvā faktora ārkaŗtīgi lielo lomu pašreizējā Krievijas politikā, to ir ļoti grūti prognozēt. Tās amerikāņu ģenerāļa prognozes, par kurām, acīmredzot, ir runa jautājumā, izriet no objektīvās, visiem redzamās, realitātes - deklarētajiem ārpolitikas pamatvirzieniem un praktiskā to pielietojuma, bruņoto spēku attīstības, izvēršanas, manevru tematikas. Protams, publiskajām prognozēm ir arī cita loma - paātrināt prognozējamo notikumu attīstību vai arī, tieši otrādi, novērst tos....

Rinkulis (2016-11-26 23:26)  1 5 Bubulis ir tāds, ka Putins grib atjaunot PSRS robežas....
ASV vidējais iedzīvotājs nevarēs parādīt kartē, kur atrodas Baltija....viņiem var iestāstīt, ko vien vajag (un ne jau Latvijas iedzīvotāji ir NYT mērķauditorija). Ja kāds gribēs veikt provokāciju, tad jā - kaut kas var sākties, bet citādi...Putinam dedzināt garučku MIGos un tankos ir bezjēdzīgi...ir tikai 2 gadi jāpagaida un tad jābrauc uz šejieni ar lielām banānu kravām...Viss - ar to pietiktu.

riks086 (2016-11-26 23:37)    1 -> marselis 23:31
Tev taisnība. Krievijas ārpolitiskās un militārās attīstības koncepcijas arī nav vakar izstrādātātas un ne jau ar šodienu ir sākusies to atsevišķu elementu testēšana, izmēģināšana utt. Jebkuras prognozes parādās pēc tam, kad "uzkrājas" noteikts pazīmju kopums. Tāpēc arī prognozes parādās jau kādu laiku.... elementāri.

Lince (2016-11-26 23:48)  4 7 Intreses ir tikai vienas, savienot okupeto Prusiju ar pasu banditisko Krieviju.
Pirms Krievija saka anktesanu Krima vini sarikoja masu slepkavibas Kijeva.
Tulit pec tam uzsaka Krimas aneksiju, izmantoja Ukrainas apjukumu un augstakas militara komandu trukumu.
Talak uzsaka apsaudit Ukrainas robezpostenus, tam ir pieradijums kad savus robezsargus pirms apsaudem aizsauca prom. Kad ari ukraini nosauca robezsardzi, krievi uzsaka robezu parkapsanu ar savam militarajam tehnikam.
So pasu vini cer veikt ari Baltija. Noliegt sadu iespejamibu nozime iebast savu galvu gilatina ar domu ka tas verkis ir dikti sarusejis un nekritis leja.
Neticu Krievija un nekad neticesu un ja negribi ka pagalma iesolo suna auguma sauram acim krieviski runajos kems, tad nodrosinies pret to, bet neignore tadu iespejamibu.
Jo Krievija izmegina visus veidus ka paplasinat savu teritoriju.
Provokacijas iebrukums Gruzija, paslidinot okupeto teritoriju par suverenu valsti.
Tagad maskejoties zem tekstiem kad sie pasi velas pievienoties Krievijai, fiziski izvilka dzelostieples starp Gruziju un itka suvereno valsti.
To pasu, bet tikai pagaidam politiska veida organize Moldavija. Ari to velas pievienot sev.
Bet Sirija izmegina savus jaunakos ierocus, sakuma gan izlietoja PSRS laikos vel sarazotas bumbas.
Vel vaig kadus faktus? Sabiedriba tak ir tik talu atrafeta, kad nespej ar smadzenem analizet notikumus. Nav jau brinums, jo pasi ieksejo politiku nespe sakartot, jo atminas vispar laikam lielai dalai nav.

kokote (2016-11-26 23:49)    4 Un kāda bija interese1939/40?

Lince (2016-11-26 23:59)  2 3 Rinkulis:
Nav amerikanitim jazin kur ir Baltija, diezin vai Trumpis to zin.
Galvenais ka to zin Pentagons.
Un starp citu vai pats zini kur atrodas 30 ASV stats? Nezini, jo tas nebus karte atrodams, to zinas tikai, ja busi macijies ASV vesturi.
Un tu pardosies Putinam par zagtiem bananiem?

Lele (2016-11-27 00:26)  2 2 Nu kaut kaa jau ir jaattaisno militaarais budzeta palielinaashana, militaari produktu razhoshana un palielinaata NaTO speeku esamiiba Baltijaa...
Ja ienaidnieka, nav, tad tas ir jaarada!

Rinkulis (2016-11-27 00:32)      1) Es gan domāju, ka tīri labi būt vispusīgi izglītotam un daudz maz orientēties Pasaules ģeogrāfijā-vismaz aptuveni.
2) Tu jauc ģeogrāfiju ar vēsturi - Esmu gatavs derēt tu pats nevarētu precīzā hronoloģiskā secībā nosaukt visus Latvijas prezidentus un ministru prezidentus.
3) Nē - nepārdošos - bet šeit ir gana daudzi, kas uz to būs gatavi, un ir gana daudzi, kas bez visiem banāniem sabalsos, ko vajag. Tā ir objektīvā realitāte. No citas puses mums šeit ir tāds politiskais aizcietējums, ka ļoti viegli ir pārpirkt tādu kā Kaimiņš un/vai vēl nodibināt kādu "viltus" lozungu partiju, kas ir daudz labāks instruments, kā atklāta militāra iejaukšanās.
4) No citas puses Krievijas darbības Ukrainā un Gruzijā, lai arī ciniskas, ir savu pozīciju nostiprināšana Melnās jūras reģionā. Paskatoties uz šo karti, īpaši ar nav prātu jāmežģa - kāpēc.
http://qz.com/374138/these-are-all-the-countries-where-the-us-has-a-military-presence/

Chris1986 (2016-11-27 00:52)  6   Jums tiešām nav vienalga, kas pār jums valda? Vai krievu vai vietējie buržuji?

Līdzīgi jautājumi
Krievijas TV Latvijā (31 atbildes)Nekustamo īpašumu tirdzniecības portāli Krievijā (1 atbildes)Turcija un Krievija . (15 atbildes)Kas notiek Krievijā? (43 atbildes)
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu