Kas notiek Krievijā?

Izlasīju šo rakstu - iesaku arī jums. Ko varat papildināt, apstrīdēt? Ko saka jūsu personīgā pieredze? Kaimiņi kā nekā...
http://www.tvnet.lv/zinas/viedokli/642553-zemnieki_vai_pilsoni_kur_paliek_krievija

Jautā limonija 2017-01-11 10:38

bumpastiks (2017-01-11 10:48)  11 13 Ko nu cepās par to kas notiek Krievijā.Labāk domājiet kas notiek tepat Latvijā.Man jau tā krievu būšana ir apnikusi.Nu tik krievi nāks,nu tik virsū bruks,kādi primitīvi neaptēsti un t.t.Bet paši te sēžam sūdos līdz ausīm.Tas par to ka savā acē baļķi neredz.

neko (2017-01-11 10:55)  4 4 1) raksts klasiskā pēdējā laika liberāļu gaudu gabala stilā (līdzjūtību no manis šinī kontekstā var negaidīt).
2) idejai, ka Krievija nav spējusi piemēroties tirgus ekonomikas vajadzībām nevaru piekrist.
3) vairākums sabiedrības pārstāvju jebkurā pasaules valstu nespēj atšķirt NASDAQ un Dow Jones indeksus negrib ka viņu apgrūtina ar šādiem jautājumiem. Viņi nav ne sociāli, ne politiski atbildīgi, bet gaida šo atbildību no citiem.

irgo (2017-01-11 11:07)  2 10 Štrunts par Krieviju , bet skatoties cik haotiski un kur vien iespejams Latvijā ceļ nodokļus, tad nāk prātā doma ka tas viss vairs neizskatās pēc nodokļu polikas , bet slīcēja ķeršanās pie katra salmiņa .. Lai Dievs dod ka es kļūdos....

Ellocka (2017-01-11 11:08)    1 Vējonis: Valdība ir gatava nepopulāriem lēmumiem un šogad tādi varētu būt - turpat TV net satrauc patiesi, turklāt, nav izklāstīta šo lēmumu perspektīva.. Nekā kā 2 lielvaras cīnās par savām interesēm. Par cik abi raksti blakus - liecina vien, ka mums nāksies maksāt par šīm interesēm (pātaga un piparkūka ;D) un jau no savām nodokļu iemaksām- uzminiet nu par kurām interesēm.

neko (2017-01-11 11:17)  1   Par otro punktu; nu detalizēti argumentēt būs gari. bet vai ir kaut viens arguments kas liecinātu ka Krievijā nav tirgu ekonomika, jeb kapitālisms parastais? Jā viņiem ir savas politikās, teritoriālas un vēsturiskās ambīcijas, bet tas tiek veikli nobīdītas malā, ja to prasa biznesa intereses. Un galu galā ģeopolitisko ambīciju esamība jau neliecina ka valstī nav tirgus ekonomika.

Par trešo punktu tātad mēs esam vienisprātis.:)

Marsietis (2017-01-11 11:38)  3 3 Tēma bija Krievija un nesāciet nu atkal vilkt meldiņu vienā balsī ar Ušakovu, cik viņa čoms Putins ir kruts vecis.

skarbaiskungs (2017-01-11 11:55)  3 8 Atvēru to rakstu, bet tiklīdz izlasīju autores uzvārdu, tā aizgāju prom. Veinberga kā analītiskā žurnāliste ir Nekas, ar lielo N.

Polus (2017-01-11 12:00)  4 10 Jā, galvenais ir pieminēt to, ka krieviem esot "izdevies ietekmēt vēlēšanu iznākumu ASV".
Kas īsti notika vēlēšanu laikā? Tika publiskoti demokrātu spices e-pasti, kuru autentiskumu neviens - ne CIA, ne FBI, ne Baltais nams, ne paši demokrāti - neapstrīd. Un, ko domā, izrādījās, ka šī patiesā informācija ir TIK neglaimojoša vienai prezidenta kandidātei, ka tā spēja ietekmēt vēlētāju izvēli. Kas šajā faktā kā tādā ir aplams?

Vai krievi meloja par notikumiem Bengazi? Vai krievi top secret informāciju turēja serverī savas mājas tualetē? Vai krievi atklāti meloja Kongresam iztaujāšanas laikā? Vai krievi saņēma vēlēšanu finansējumu no Saūda Arābijas (jā, jā, tās pašas, kur gejus soda ar nāvi un tikko ieslodzīja vienu vīrieti, kurš par daudz runāja par sieviešu tiesībām)? Vai krievi pirms debatēm iepriekš saņēma žurnālistu sagatavotos jautājumus? Vai krievi kampaņas finansējuma lauvas tiesu saņēma no Volstrītas?

Šī Veinbergas atgremotā liberāļu mantra ir sviests. Es nezinu, vai krievi bija tie, kas veica kiberuzbrukumus vai nē (vēl jo mazāk to zina Veinberga). Bet tas nu ir 100% skaidrs, ka vēlēšanu rezultātu ietekmēja līdz kaulam korumpētas un iedomīgas demokrātu kandidātes izvēle, nevis krievi. Un to nu Veinbergai & Co (arī Merilai Strīpai un citiem "apspiestajiem" miljonāriem - slavenībām) beidzot reizi par visām reizēm vajadzētu norīt.

krauklis991970 (2017-01-11 12:14)  2 11 Krievijā notiek pilnīgi tas pats kas Latvijā.
Augša zog, melo un tautu par vergiem pataisa.
Vidusslānis jau uz 90% valsti ir pametuši.
Pārējiem galīgais pofigs kad tik aizliet acis un kaut kur pālaist nakti siltumā.

AivarsN (2017-01-11 12:21)  1 10 Mūsu masu mediji cenšas nodarbināt mūsu prātus ar svešu valstu problēmām,lai mēs tik daudz nesaceptos par vietējām. Būtu nu labāk pievērsuši uzmanību pozitīviem piemēriem,kaut vai Igaunijai. Kāda ir Igaunijas valdības attieksme pret tautu,nodokļu politika. Un ko mūsu priekšstāvji dara ne tā,ja tik ļoti no igauņiem atpaliekam. Bet nē,ja arī kādam kaimiņam neiet sliktāk kā mums,tad tautu vajag pārliecināt,ka viņiem tur ir galīgi dimbā,lai uz to problēmu fona mūsējām pat nav vērts pievērst uzmanību un mēs laimīgi un pārticīgi dzīvojam sadraudzīgajā ES valstu saimē.

NARINJA (2017-01-11 12:33)  3 4 Vispār jau ar kaimiņiem nestrīdās, ja kāds mēģina vērpt kaimiņu starpā intrigas, tad jādomā, kuram tas ir izdevīgi,WOTT!!
Kas notiek Latvijā? Industrializācijas krahs un militarizācija, pie kā tas noved? Domā līdzi!

Spicis (2017-01-11 12:37)  5 6 Ko plēšaties par kādu konkrētu rakstu? Fakti ir tādi, ka saukli "krievi nāk" izvirzīja PCTVL (Neko biedējošāku, negatīvas asociācijas raisošāku priekš vidējās un vecākās paaudzes latviešiem PCTVL nevarēja izdomāt: apvienības kampaņas sauklis “Krievi nāk!”, šķiet, labi raksturo krievu presi patlaban. 1.06.2004. providus.lv), kam pretī stājās "latvieti nepadodies".

bumpastiks (2017-01-11 12:40)  6 8 AinarsN,tieši tā piekrītu Tavam viedoklim,ka visādiem durakiem ar to tiek novērsta uzmanība no vietējām problēmām.Lai tā dumjā tauta paceptos,ka redz kā notiek Krievijā,ka redz kā mums tomēr viss ir bumbās,tikai bumbās diemžēl nekas nav.Bet dumjie jau to neredz un tik turpina pļurkstēt kāda slikta Krievija,kāds Putins nelietis un t.t.Dažkārt ziņu portālos derdzas visus to mēslus lasīt.Nu kur var būt tik dumja tauta?(ar nožēlu nopūšas)

AivarsN (2017-01-11 12:40)  3 3 Vai mūsu varas vīri gadījumā nav bijuši pieredzes apmaiņas vizītē Ziemeļkorejā?

Ellocka (2017-01-11 13:04)  3 3 Ieliku plusiņu Limonijai ;D. Uzskatu, ka Latvijas lielie politisko ziņu mediji ir sevi izsmēluši - dēļ kvalitātes un viedokļu daudzveidības trūkuma, internetā līdzekļus tērējot maksas spamotājiem, ne kvalitātes uzlabošanai (kļūst jau nebaudāmi, ko apsiprināja brīdi atpakaļ konstatētā auditorijas samazināšanās , kuras apmērus pierāda kaut vai BNS Baltijas atbalsta grupas izveidošana situācijas glābšanai).. Mēs cenšamies ielēkt jau Eiropā un Amerikā aizgājušā globālistus pārstāvošā liberāļu vilcienā. Domāju, ka Krievijā nenotiek nekas sliktāks kā pie mums. Tikai tautai patrioisma vairāk. Uzminiet nu - kādēļ (ja spējiet).

Harlejs13 (2017-01-11 13:27)    1 Vispār jau ja pie mums sāk runāt par apdraudējumu ,da no jebkā -gaidi ka nāks[nepopulāri lēmumi]

vienkaarsha (2017-01-11 13:31)  1 5 Rakstu nelasīju, jo Veinberga kā žurnāliste mani neuzrunā. Reiz gadā braucu uz Krieviju katru reizi uz citu vietu. Pagājušajā gadā nodzīvoju aiz Uraliem mēnesi, bija iespēja paskatīties no iekšpuses, ne preses pasniegto. Kopš sākas Ukrainā karš, bēgļus no turienes ved tūkstošiem. Izmitina tukšas lauku mājās, kurus pametuši saimnieki. Un pametuši ļoti daudz. Tapāt, kā Latvijā, pārcēlās uz plisētam, izbraukuši noteikti uz ārzemēm, bet mazāk, noteikti 90% nebūs. Jo īpaši nav kur skriet, krievus tik viesmīlīgi neuzņem, kā latviešus )))Pilsētās bēgļiem neļauj palikt, dod zemi, māju, pabalstu sākumā, bērniem viss bezmaksas. Uz otro pusi dienam un nakti dodas kravas vilcieni ar apsardzi. Šosejās pilnas ar furam, kuras ved pārtiku, saimniecības preces, būvmateriālus un citas kravas uz Krimu, un citam vietām, kur notiek kara darbības. Protams, tas tiek ņemts no iekšējiem rezerviem, un vietējie tiek apdalīti, jo jūtami pasliktinājās soc.palidzība, visi krājumi tiek aizvēsti prom. Bet teikt, kā mirst badā, noteikti nevar, jo turpinā audzēt paši savai iztikai. Veikali pilni ar visu kaut ko, patiesībā, par Rīgas šprotem vai balzāmu tur neviens neskumst, jo no otras puses jau piegādā Japānā un ne tikai saražoto pārtiku. Izvēle patiešām plaša, cenas ne atšķiras saildzinot ar eiro. Par politiku tur, kur es biju, praktiski nerunā, Putins, viņuprāt, batjuška uz mūžu, Maskava sen vairs nav krievu Maskava
/ par to pat aņuks labs ir: iebraucējus aptaujā, ko šie domā par maskaviešiem. Šie atbild, da ničego, daragoj, oni nam ne mešajut, pustj živut /
un šie pat neiedziļinājās , kas tur notiek. Tapāt kā Latvijā Rīga pati pa sevi un Latvija pati, Krievijā tieši tas pats. I zog, i dzēr, i melo, i pamet valsti. Savā starpā pārspriež tikai Putina dubultniekus.))) Kas interesanti, cilvēki saprot, kā Putina nedrīkst aiztikt. Jo tad sāksies atklāta ciņa par varu, kura beigsies ar katastrofu visiem.

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu