Kā atjaunot 1993.gada 18. februāra naktī iznīcināto Rīgas Latviešu Biedrību?

Mūs, kuri darbojamies RLB pēc 1938. gada statūtiem čekisti - kriminālnoziedznieki ar valsts šaujamieročiem un arestiem nelikumīgi, neļaujot turpināt sabiedrisko darbu Māmuļā, atdalīja no aktīvas opozīcijas kultūras un tautsaimniecības laukā.
Rezultāts politmafijas visatļautība, nekontrolējamība un 99 % KORUPCIJA mūsu DZIMTENĒ. Lasīt manus dokumentus - publikācijas internetā.
Ar cieņu Valdis Freimantāls - iznīcinātās RLB vēlēts goda tiesnesis, Latvijas Daudzbērnu Ģimeņu Biedrības radītājs 1987. gadā.

Tinte  1   Vai šī bija tā biedrība, kas sen jau kā likvidēta?

Latvijas daudzbērnu ģimeņu biedrība
Statuss Likvidēts, 23.05.2007
Uzņēmējdarbības forma Sabiedriskā organizācija
Reģistrācijas numurs, datums 40008006590, 31.01.1994
Reģistrs, datums Biedrību un nodibinājumu reģistrs
Juridiskā adrese Rīga, Blaumaņa iela 32, LV-1011

fargo  4 1 ko dotu tieši biedrības atjaunošana? jums ir kāds atbalsts, kurš spētu kustināt lietas tā, lai jūs arī iegūtu kādu vērā ņemamu varu? vai latvijas politika nav sasmacis dīķis, kurā ja arī notiek kustība, tad tā ir pārgrupēšanās? to var mainīt, ar tautas atbalstu daudz ko var izdarīt. grūti ir iedomāties kā biedrība varētu būt nozīmīga šobrīd. iespējams, jums ir zināms. lūdzu pastastiet.

neiet  3 2 Vai tad ir kādi šķēršļi izveidot jaunu organizāciju.

adamsone  6 1 Nekā neatjaunot.
Tu zāles aizmirsi iedzert. Nopietni.

fargo  2 1 bet ja jums ir ideja un pulveris nav iepelējis, tad štrunts par visām ēkām, ne?
vai jūs domājat, ka atjaunojot biedrību jums delegēs dziesmusvētku organizēšanu?
bet ja biedrības dziļākā jega ir apstāklī par to, kurš radījis to ēku, nu nedabūsies jūs to ēku.
es tiešām nezinu visu to putru, bet jautājums - jūs personiski esat ar savu naudu līdzdarbojies tās ekas celšanā? ja jā, tad... cik? es saprotu, jautājums merkantils, bet tāds pat liekas jūsu komentārs, vismaz cilvēkam no malas.

fargo_pa  1 1 bams. paldies par atbildi, bet es neredzu, kā kādas biedrības atjaunošana var ietekmēt kaut ko, pār ko tai nav varas. tāpēc, es iepriekš jautāju - vai jums ir kāda nebūt ietekme kaut sākuma stadijā?
pieņemot, ka pie varas ir politmafija. kā biedrības atjaunošana ietekmētu šīs mafijas likteni? biedrības atjaunošana nozīmētu kādas juridiskas konsekvences? ja jā, tad kādas? ja šīs konsekvences būtu, kādā veidā tās realizētu 40000 kgb biedru atmaskošanu un izsūtišanu(es ceru, ka ne likvidāciju)?
kā jūs stādaties priekšā situāciju, kurā jūsu biedrība ir atjaunota. kas tālāk, pirmie trīs soļi?

janisb  8 1 Ja reiz tik kruta biedrība, tad uzblieziet savu namu, ne siekalojieties gar citu devumu...

janisb  5 2 Katrs idiots var pateikt, ka es tagad būšu īstā biedrība, dodiet šurp nekustāmo īpašumu, tik viena nianse - tev ar tā laika Latviešu Biedrību nav nekāda sakara tik vien kā vēlme ieraut nāsīs ēku...
Pat ebrejiem šitādi triki cauri neiet neskatoties uz ASV u.c. lobijiem...

janisb  6 3 Es statūtus atjaunoju jau 1991 gada augustā, tak čto nams pienākas man nevis tādiem viltvāržiem, kā tu :D

Drole  4 3 "Latviešu Biedrība – sena latviešu biedrošanās un kopdarbības organizācija. Dibināta viduslaikos 1448. g. un jaunākos laikos 1868. g. Rīgā. Darbība atjaunota 1950. g. ārzemēs, 1992. g. Rīgā un 2012. g. visā Latvijā. Ar unikāliem statūtiem uz autentisku 1938. g. reģistrētu statūtu pamata. "

http://www.latviesubiedriba.lv/p/latviesubiedribas-atklatas-runasviru.html


Veel mazliet padarbinaat fantaaziju un varees pretendeet uz Doma bazniicu un Riigas pili, taadi runasviiri tak neaprobezhosies ar Maamuljas ´apsaimniekoshanu´. :D

bamvirs  3 4 janisb nekaunīgi melo, jo par Rīgas Latviešu Biedrības statūtiem nekas nebija zināms nevienam - tos slēpa no tautas kā vislielāko noslēpumu, pat zinātniekiem pieeija bija liegta arhīvos. 1938. gada statūtus izdevās 1992 gadā atrast kādai privātpersonai, kas tos aiznesa uz Māmuļu un nodeva Rīgas Latviešu Biedrības priekšnieka vietniekam Ilmāram Drullim, kurš nekavējoties sasauca pilnsapulci, kura notika 1992. gada 18. jūlijā Māmuļas lielajā zālē. Šajā datumā RLB atjaunoja savu 1940. gadā pārtraukto darbību likumos paredzētajā veidā.

Diemžēl jau 1993. gada 18. februāra naktī komunisti un čekisti to brutāli likvidēja, veicot krimināli sodamas darbības noziedzīgā grupā. Līdz šai dienai banditi nesodīti saimnieko RLB, ignorējot likumus un morāli. To uzdevums - nepieļaut tautai vienoties Rīgas Latviešu Biedrībā , atbilstoši 1938. gada likumīgajiem, svētejiem statūtiem.lai aizstāvētu savas tiesības,

allldis  2 11 Jā,1993. gada 18. februāra naktī komunisti, čekisti- kangari patiesi brutāli likvidēja atjaunoto RLB, patiesi veicot krimināli sodamas darbības noziedzīgā grupā. Un tiešām līdz šai dienai nesodīti saimnieko RLB, izpatīkot 4.maija ekskomunistu kliķei un neveicot neko latviskas Latvijas labā, bet otrādi, apkarojot nacionālpatriotus un noraidot jebkādus ar liberastiem, sorosītiem nesaskaņotus pasākumus (patiesībā nesaskaņojamus)!
Bet BAMS kļūdās, uzskatot RLB 38.gada statūtu un biedrības atjaunošanu par galveno lietu, par ceļu uz Latviešu tautas un latviešu ģimeņu aizstāvības pirmo soli. Pirmais solis ir šo visu pretlatvisko noziegumu un latviskuma mērķtiecīgās nīcināšanas apturēšanai ir piespiest valdību un Saeimu sākt darbu dekolonizācijas un lustrācijas virzienā, beidzot pildot 96.g.okupācijas seku likvidācijas lēmumu dzīvē, kā arī noziedzīgās naturalizācijas apturēšanā un tās pārskatīšanā. 4.maija varas stulbeņi un noziedzinieki met pakaļ LV pilsonību kremļa 5.kolonnas-spiegiem un diversantiem, kurus kopā ar citiEm komercnozares noziedziniekiem pastiprina milzīgā apjomā ar TUA, savedot valstī tūkstošiem "zaļos vīriņus" diversantus.
Un nākamais solis būtu aicināt, rīkot Nirnbergu - 2 un panākt šādu starptautisku tiesu, tad arī RLB nams būtu īstajiem un patiesajiem patriotiem atvērts, kāds piemērm ir arī BAMA minētais cienijamais latvju patriots un apbrīnojams aktīvists I.DRULLIS-LLB priekšsēdis un NA senioru grupas vadītājs
2019-05-04

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu