Diženākais latvietis

Kurš pēc jūsu domām ir visu laiku Diženākais latvietis - Rainis, Pauls, vēl kāds cits?

LaskovijMerzavec  1 13 Zemnieks, mežcirtējs, lopkopis un citi, kas šeit ir dzīvojuši, strādājuši, audzinājusi bērnus utt...

orhidea  5 6 Diženākais ..reiz bija LĀČPLĒSIS...tagad..ir tikai vergi,bomži un ...tukšpauri lielībnieki...(:

DanaL  1 8 Es sāktu ar Krišjāni Valdemāru.

kokote  2 3 Nu Lāčplēsi pēc jaunajām tikumības normām iespējams vairs nedrīkstēs pieminēt auditorijai, kura jaunāka par 18 (gala beigās zoofīlijas gala produkts), a tas par to vergu tautu- tas ir 19.gs. nacionālās atmodas radītais mīts- varbūt vajadzētu tomēr laika garam līdzi staigāt un beigt pašam par verga dvēseli sevi uzskatīt.
Piekrītu Maigajam Nejaucēnam - viņš faktiski uzskaitīja latviešu mentalitāti- to "zemes sāli".
Un kur tad tas "tīrais latvieša" gēns būtu sameklējams? Varbūt tomēr Gliks, Stenders, Neikens, Cimze. Iespējams, ja viņi nebūtu paveikuši to ko paveica, kāds cits to būtu izdarījis, bet viņu devums "latvietībā" ir neapšaubāms un fundamentāls.
P.S. Orhidea- interesanti pie kuras "tagad ir" grupas Tu sevi pierēķini?

DanaL  2 3 Vai Augustu Dombrovski.

rikititikitai  1 3 Mans vecaistēvs.

Somera  1 8 Mans vecais tēvs bija dižs latvietis, Kurš izgāja gulagu.....rīgas stūra māja izsūtīja....

saulite43  3 2 es par Torpedo

dogville  1 7 Nu,kapjec,latviski runaajot...Raini ar shlaagermuzikantu vienaa rindaa ierakstiit...
vot Lancmani uvozhaju....

fargo  3 1 tas tiešām ir mīts, bet tikai daļēji, par to, ka kurši, letgaļi, zemgaļi 700 nebija nekas cits kā mēslojums(latvieši kā nācija neeksistēja līdz 19.gs beigām). bet tēma nav par to un ir pārāk plaša.

latviešu literatūra mani neuzrunā. bet es to netaisos te kritizēt.
bet mūzika uzrunā gan. ja man būtu jāsaka, tad kalniņš(imants). vasks(pēteris). brauns(mārtiņš).

Neesmu_Alise  3 2 Sarežģīti, skaļš tituls........padomāju par mirušajiem un dzīvajiem, par karotājiem sarkaniem un sarkanbaltiem, par prezidentiem, dzejdariem un muzikantiem..........ar prieku šo titulu piešķiršu akadēmiķim Stradiņam.

bambuks  7 4 Ilmārs Drullis! Viņš atvēra Rīgas Latviešu Biedrības durvis tautai 1992.gada 18.jūlija kopsapulcē pēc 1938.gadfa statūtiem!!! Varonis.

Bet 1993.gada 18. februāra naktī komunisti likvidēja atjaunoto RLB un izveidoja viltus biedrību - kauna traipu LATVIEŠIEM.

Lasiet Valdis Freimantāls internetā. Tautas tribunāls.

aroganis  3 5 Virsaitis Namejs

inaralaima  4 5 Kārlis Ulmanis-pats dižākais no visiem latviešiem!!!Manas mīļās vecmāmiņas jaunības un zelta dzīves laiks.Gurķus vien audzējot,bija pilna šūplāde ar naudu!!!

limonija  1 13 Ziniet, daudz viņu ir...Un vēl vairāk būtu, ja vien...būtu ilgāk dzīvojuši šai pasaulē - Eduards Veidenbaums, piemēram...Cēsu skolnieku rota, kas 1919. gadā basām kājām, bez kārtīgiem ieročiem no skolas sola aizgāja aizstāvēt Latviju. Latviešu strēlnieki, kas izbrīnīja visu Eiropu ar savām neparastajām kaujas spējām...Fridrihs Briedis, talantīgs pulkvedis 30 gadu vecumā...Nesalīdzināmas lietas - šo cīnītāju paveiktais un komponisti, rakstnieki ar savējo veikumu(visu cieņu arī pēdējiem). Kaut nu jaunieši kaut mazliet viņiem garā spētu līdzināties, nevis tikai izštukot kārtējo biznesa plānu ES dotāciju paspārnē.../Sapņaini nopūšas/

taizelis22  1 7 Visu diženo latvju veikumu ar vienu slotas vēzienu noslaucīja padumju okupācija!Un komunisti un čekisti turpina izzagt un ņirgāties par Latvijas iedzīvotājiem!Kalvīc,bezgodmaņpāris-tik dižus lopus neaizmirsīs gadsimtiem!To dižcūku ir vairāk,nekā Brāļu kapos guļ!

fandango7  8 2 malaci gan kalvitis gan godmans.... gan visi parejie....kapec lai nedrastu ...ja pasi to atlauj....

fandango7  2 2 krievijas sutnis pec savu pilnvaru termina beigam... preses konference atklati to pateica...es esmu bijis daudzas valstis un saskaries ar korupciju .....bet tada kada ir latvija vel nebiju redzejis...... ko var gribet perkama un pardodama valsts

rabinovics  4   Pelše Arvids Janovičš DDDDD

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu