Biļešu cenas paaugstinājums.

Būtībā jau tā štelle man pofig. Ar sabiedrisko pilsētā dažas reizes gadā uz ļoteni un atpakaļ uz centru. Vien visu to puzli saliekot kopā, var teikt, ka Lv cilvēki ir kā aitu bars, kurus dzenā kā grib, kur grib atsevišķas mafiozas grupiņas. Un visi tik paklausīgi izpilda! Kaut VK atzīst nepamatotu biļešu cenu paaugstinājumu. Neviens neko vairs atpakaļ nemainīs. Visi taču atbalsta! Svaigie notikumi ASV par melnādaino(neiešu te kādus ielu klaidoņus attaisnot, bet kopumā)- sanāca ļembasts ka visā pasaulē grabēja, Francijas notikumi- tas pats, pat čečeni šūmējas pret EU. Latvijā viss klusu- pas dies skaļi protestēt! Kur nu- visi tādi darbīgi uz savu kabatu, ka turēs mēli aiz zobiem, kaut sū...līdz kaklam. Rīgas ielas šobrīd uz sabrukuma galējās robežas- pat radio ziņās to atzīst. Pavasarī atkal aizļebinās pa fikso un viss Oki! Neviens no desmittūkstošajiem pilsētā braucošajiem neteiks ne zilbi...Toties esam ES prezidējošā valsts- ar rozēm, ar šampanieti...Vergu zemes ļaudis paklausīgi un pazemīgi. Prieks, ka esam tādi izturēti ieturēti.

riks086    2 Man arī pilsētas sabiedriskais diezgan vienaldzīgs - lietoju reti. Ikdienā uz darbu ar kājām vai divriteni, citās gaitās - ar auto. Iesaku visiem - ja darbs ir līdz 5km attālumā, ejiet kājām. Tagad, pēc cenu paaugstinājuma, ietaupījums būs vēl lielāks.... dienā nostaigāti 8-10km īpši vērtīgi būs tiem, kuriem trūkst laika vai līdzekļu, lai apmeklētu nodarbības sporta klubā.
Sveicieni Rīgas Satiksmei..... :))))))))))))))))

stounsss  1 4 super raksts ! vajag boikotet nebraukt ar sabiedrisko tiem kam ir tada iespeja!!!

janisb  2 2 Nezinu kurā valstī tu tusē, bet 60 eiro centi par biļeti nekur nav sastopami bez dotācijām. Varšavā piemēram virs eirika biļetes, par UK, Vāciju u.c. vēcās eiropas valstīm vispār nerunāsim.
Tikai loģiski, ka cenu paceļ, jau tā, pateicoties vēlēšanām, gadu uz Rīdzinieku rēkina visi braukājuši.

stounsss    2 nu tu salidzinaji ari , kādas tur algas un kādas te un tici man paaugstinot autobusi bus tukshi un pelna lielaka viniem nebus bet tiesi otradi !!! benzins palika letaks shie cenas pacela elektriba palika dargaka vilcieniem cenas necelj - kapec ta atbildi gudriniek!

VECA_PIEPE  1   Lētāk nebūs nekas,... bļaujiet, raudiet, lamājaties, klusējiet, boikotējiet, brauciet ar trambūzi, busu, metro vai lidinieties ar ļoteni,...būs dārgāk gan LV, gan UK un Austrālijā vai Krievijā, viss būs dārgāk,...elpojiet dziļi!

janisb      =>stounsss starpība izmaksās starp tiem, ko salīdzināju ir tik vien kā transporta vadītāja alga...
Viss pārējais maksā tik pat vai pat vairāk, ja iepirkums neveiksmīgs vai otkati lieli...

inito4ka    1 ....bija bez tabu raidījums par bezbiļetniekiem..... jo tjipa esot dārgi ! Labāk braukt mēnesi pa zaķi un vienreiz pieķertam samaksāt piecīti....
domāju,ka no februāra bezbiļetnieku skaits pieaugs un satiksmes kasē būs vēl lielāks caurums .

neko    1 Nav bezjēdzīgākas nodarbes šinī dzīvē kā protestēt; ja vari tad dari, ja nevari bļauj vai sēdi un klusē; atšķirības pilnīgi nekādas.
Var jau dumpoties kā franči, bet bet kāda jēga, tā pat jāīrē mašīna, jo sab. transports kārtējo reizi nekursē - viņiem streiks. Kad esmu tur vairs pat nemēģinu viņu izmantot - tā visu var tikai nokavēt.

fandango7    3 pilnigi piekritu lazdaram....perkamai un pardodamai valstij...tikai ta.... neko labaku vini nav pelnijusi ....lai tik draz.... situ bars..... tas ta pavisam maigi teikts.....

neko    1 interesantākais šinī tēmā ir fakts ka vismaz katrs otrais atzīst, ka sab. transportu nemaz nelieto un tas viņu nekādi neskar (ieskaitot tēmas autoru pašu); acīm redzot publika nesavtīgi uztraucas kar līdzcilvēkiem:) Un daži vēl saka ka cilvēki esot vienaldzīgi un savtīgi.

garaamejoshais  2   par to biļešu cenu paaugstināšanu nesaprotu čīkstēšanu. Jo Biļete jau sen maksāja 70 sanķikus pie vadītāja. Pēc tam izdomāja ieviest tās rīdzinieku kartes un rīdziniekiem 60 centi, pārējiem rublis divdesmit, beigās uz laiku uztaisīja, ka 60 centi visiem un kad ha;lava beidzās, tad čīkstuļi sāka vai vai vai....

Marija_Anna    1 Vissmagāk būs tiem , kam minimālā un 2 pārsēšanās uz 1 pusi. Gadās , ka no 1 pilsētas gala uz otru kājām neaiziet .
Iespaidos arī mani , jo darbs ir maigi izsakoties - tālu. Un tā kā braukšana uz darbu ir dažādu veidu , tad " lētās " mēnešbiļetes ir neizmantojamas. Ar sašutumu es neko neiespaidošu , tātad risinājums jāmeklē pašai.

3teevadeels      Bija jau sabiedrībā ļembasts un protesti pirms cik tur gadiem... Nesen visus pieķertos tīri smuki notiesāja. Un neviens pat neiepīkstējās šamo aizstāvībai. Tā nu turpinam būt katrs par sevi.
Un vēl.. Tēmas autoram paceltā problēma ir pietiekami vienaldzīga ( paša vārdi ), toties politiskās antipātijas nojaušamas.

aroganis      Nils biku sapinies meistarībā- augstāka cena nozīmē, ka daudzi pārsēdīsies atpakaļ auto. Daudz auto- lieli sastrēgumi:( Neticu, ka tā var pavairot riteņbraucēju skaitu

bonacure    3 "Nezinu kurā valstī tu tusē, bet 60 eiro centi par biļeti nekur nav sastopami bez dotācijām"
Kurā normālā valstī vairumam strādājošo alga uz rokas ir 260 €. Ja salīdzināt, tad kājāmgājēju algas ar biļešu cenu. Apskataties, kāda kur minimālā alga.
Tagad nedotēs, kas mainīsies-ceļu kvalitāte? Nē, iebāzīs kabatās. Balsojiet atkal par Ušaciņu un ejiet kājām. Viņš gudri izskaitļoja, pensionāri viņu iecels saulītē.

marselis      ir tada izpratne-,ka nacionala iezime
un seit neko jaunu ari nepateiksi,jo no laika gala anegdotes ta tiek izsmieta!

par " tupizmu",ko teikt...
tai nav nacionalitates,kultur-geografiska
bet Homo sapiens pamatipasiba.....ar nespeju klut par Homo sapiens-sapiens!
bezceriba!
Ieskatities zinatniskos portalos,akademiskos izdevumos ,
tas pie ka stradats, kas atklats pedejos gados , perspektivu uz tuvakiem gadiem un
ar velmi padalities ar info,saskaros ar pazinu " smaidiniem",ka tas-," nevar but,jo nevar but!"!
Sodien no rita SWH radio ierunajas par cilveku pratiem,par "tupizmu" un nolemtibu, par nespeju pienemties prata neskatoties uz daudzo gadu davato pieredzi!
Mulkigi! un Bezcerigi!

Lucy  2 1 kuri skaļi klaigā pa netu,tie dzīvē ir 0.
tu te tikai kliedz,vāvuļo,ieteikumu nekādu.
es iesaku ejiet kājām,ignorējiet sab.tr

veejpuuta  2 2 Kur problēma?Kāpēc Rīgai būtu jāsponsorē visas Latvijas iedzīvotāji?

Zeltiite  3 1 Jebkurā valstī jebkura pašvaldība dotē savus iedzīvotājus, nevis valsts vietā cīnās ar nabadzību laukos! Mūsu valsts pat cīnās pret Rīgas pašvaldības atbalstu saviem nodokļu maksātājiem, no kuru nomaksātiem nodokļiem barojas visa valsts ;D Paši jau savēlējat šo valdību , kas pieņēma šo valsts budžetu (un līdzekļu sadalījumu tajā ;D ) un savas pašvaldības, kas nav spējīgas un ieinteresētas veicināt nodarbinātību savās teritorijās , kā rezultātā esiet spiesti katru dienu braukāt uz Rīgu vai nelegāli īrēt un naudas, protams, visam nepietiek. Kāpēc vainot tikai Rīgas pašvaldību, ne paskatīties uz sevi 1. ? Kaut vai kāpēc neesi spējīgs konkurēt darba tirgū šodien un tepat Rīgā, kur ar minimālo nevar izdzīvot - dabiskā izlase.

abelite    4 Rīga ir Latvijas galvaspilsēta nevis rīdzinieku un SC privātīpašums un to visiem vajadzētu atcerēties. +riks086 - pēc iespējas mazāk izmantot sabiedrisko transportu un neuzturēt liekēžus SC - Ušakovu, RS bandu.

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu