Jaunais ES piespiedu solidaritātes likums?

Varbūt jaunā piespiedu solidaritātes likuma vietā vajadzētu pieņemt jauno nelegālo migrantu piespiedu deportācijas likumu, lai pārtrauktu ES iznīcināšanas politiku?

Ruugts    3 Tak jau ir sākta ES iznīcināšana.vai to neviens neredz?

cirteejs    1 Nedeportēs viņus neviens un Hansam jaunus diskus arī neviens neiedos.

Closing_Time  1 6 Hi , hi "Piespiedu solidaritāte " tas ir tas pats , kas " Es piespiedīšu tevi mīlēt anālo seksu" Tā Eiropa nav tālāk tikusi par Staļina laikiem.

AivarsN  2 7 PSRS Latvija bija skaistā un čaklā meita,bet ES tikai nabaga sērdienīte. Ko liek,to dara bez īpaša prieka,bet pamātei atteikt,pasarg Dievs!

fargo    11 ņem vērā to mantru, ka "latvija nav interesanta migrantiem, te dzīves līmenis nav iekārojams. un mums nav ko baidīties. nevajag histēriju."

bet lieta ir tāda, ka nekāds ES ar saviem likumiem vairs nepiespiedīs poliju, čehiju, slovākiju, ungāriju piedalīties šajā pašnāvības festivālā. polijas ministre skaidri pateica, ka pat jau iepriekš noslēgtās, ES uzspiestās polijai saistības polija nepildīs.

tāpat ungārija paziņoja, ka pati izlems ar ko tās tautai dzīvot un ko uzņemt. kanclere merkele un junkerss to neizlems.

Chris1986    1 Nesaprotu, ko var satraukties par to ūdensgalvu ES - tā jau ar savu migrācijas politiku visu pēckaru gadu garumā, vācot iekšā pabiras no bijušām kolonijām, turkus un visus pārējos sen jau pelnījusi, ka iznīks. Vienīgi tagad paši paātrinājuši to iznīkšanas procesu - nu, saulainu taciņu!

limonija      Patīkami, ka vismaz daļa no Austrumeiropas redz tālāk par savu degungalu -11:46, piekrītu fargo - ir tautas, kas nebaidās lemt pašas savu likteni, cik nu tas šobrīd vispār iespējams...
Chris1986 - par ko tā sapriecājies? Gribi atkal Krievijas paspārnē? Valodu vismaz zini, vai ne? Angļu valoda grūta vecai galvai, piekrītu:)

Chris1986    7 nu, labāk krievu paspārnē, nekā musulmaņu - mazākais ļaunums - princips, pēc kā mēs pēdējos 25 gadus te dzīvojam

selnija_    4 Vajadzētu gan, tikai ir aizdoma, ka mums neviens to nepajautās, tik un tā izdarīs visu kā ieplānots.

PatiesibasKalns    2 Nu ja viņi atbrauks un mēs viņus sagaidīsim ar rungām un nelaipnām sejām, diez vai daudzi gribēs palikt.
Domāju ka daudzi paudīs neapmierinātību, ja bēgļa pabalsts būs lielāks kā pilsoņa pabalsts, jaunās mātes kapeikas vai slimo atbalsts.
Bet nu jā tautu jau tā pat par idiotiem uzskata un smagākos un kaitinošākos lēmumus pieņem aukstajos ziemas mēnešos, jo mazāka iespēja kā kāds no mums idiotiem līdīs no savas alas ārā savu zemi aizstāvēt.

edding    9 Fargo, poli, ungāri un kas vel tur spēs pateikt nē, bet Latvija piekritis gan bēgļus uzņemt, gan naudu maksāt. pacels tik LV nodokļus, PVN, cenas un maksās .

fargo    10 edding. labā ziņa ir tā, ka latvija nav svarīga. paradoksāli, bet pat ja mūs vadītu vēl lielāki bezmugurkaulnieki, tas nemainītu lietu iznākumu. bet tik traki pagaidām nav, jo nacionālā apvienība šajā jautājumā būs pietiekami stingra, bet pārējos no koalīcijas attālināti uzmundrija višehradas valstu grupas līdz šim ļoti stingrā nostāja. tāpēc, latvijas valdība nejūtas viena un reku pabriks cik dromīgi pār lūpu dveš, aš patīkami.
latvija ir province. vai pie valdības ir jānītis, mārīte vai spārīte, lielajā notikumu ainā tam nav nozīmes.
visbīstamākais ir tas, ka var uzsprāgt vācija. merkele ar cukermanu jau vienojās, ka feisbūks tiks pakļauts līdz šim visstiprākai cenzēšanai, tieši vācu segmentā.
tā vietā, lai vācijas valdība uz ceļiem lūgtu piedošanu tautas priekša, merkele dara visu iespējamo, lai vāciešu pamatotās dusmam un bailem neļautu izpausties. tas rada slēgta tvaika katla efektu, kad cilvēki redz to, kas ar viņiem notiek, kas notiek pilsētās - mazās un lielās, bet viņiem ir aizliegts par to runāt citādi kā pozitīvi un optimistiski. un spriedze krājas. un krāsies. un ir divas lietas, no kurām baidīties. a. krievu revolūcija. b. vācu revolūcija. islāmisti ir cilvēces atkritumi. parazīti, kas paši eskistēt nespēj. tikai patērēt. es to neredzu ka draudu pašus par sevi.
kas man liekas bīstami, tas ir tas, kur tiek grūsta eiropa - pilsoņu konfliktā. jeb precīzāk sakot, pilsoņu-iebraucēju konfliktā.
un vai tad ir grūti saindēt eiropas lielpilsētu dzeramā ūdens sistēmas? saindēt vidi plašā mērogā ar radoaktīvām vai ķīmiskām vielām? tas ir biedējoši elementāri. tikko pēc parīzes teroraktiem, beļģijas iekšlietu ministrs atklāti paziņoja, ka beļģijai nav kontroles briseles migrantu priekšpilsētā. un veikt reidus un izmeklešanu bez armijas un specvienību atbalsta, policja nav spējīga. un kas būs tad, kad migranti tur izveidos barikādes un sāksies atklāts karš? un citās pilsētās, kuras ir pilnas ar "kultūras bagāti

Alfreds_Trakums    1 Es neesmu politiķis !

Araabs    1 Ir stingri jāatdiferencē bēgļi no ekonomiskajiem migrantiem.Ekonomiskajiem migrantiem nekādus pabalstus,bet vēl pareizāk ar kāju pa pakaļu.Ja bēglis,tad to pašu,tikai vēlāk, kad viņa valstī politiskā situācija normalizēsies.Tādi vjetnamieši vispār par bēgļiem nav atzīstami.Tāpat arī Irākieši afgāņi un pakistānieši.

Rinkulis    4 Dzīvniekiem jāpaliek savā mežā... Meža zvērs starp pilsētas miskastēm - nevieš drošības sajūtu.
Kā mežacūciņas - saķēra un aizveda uz mežu.

Bet...NEVIENS to nedarīs, jo tas neatbilst plānam.

suunuroze  4   Jā, ir Vācija pati vainīga ar dāsnajiem pabalstiem, ka pievilināja viņus. Un arī Zviedrija. Tomēr vai šīs valstis varēja paredzēt tādu murgu? Domāju, ka ne. Un vainīga ir arī visa ES ar savu štruntīgo robežu apsardzi. No otras puses, runa tiešām ir par solidaritāti. Kurš gan to noliegs, ka bagātās ES valstis vilka A-eiropas valstis ārā no postpadomju sūdiem? Un tagad sanāk, ka mēs uzgriežam šīm valstīm muguru grūtā brīdī. Domāju, tieši tā Vācija to uztvers. Nedomāju, ka tā ir laba opcija neuzņemt savu bēgļu daļu.

daimond    4 Bēglis var būt tikai tas cilvēks, kurš aizbēdzis no amerikāņu&krievu bombardētās Sīrijas uz Turciju, bet ja viņš bēg tālāk, tad viņš ierodas E.S. no Turcijas, kurā neviens amerikānis&krievs nebombardē- tātad šis bēglis kļūst par prastu E.S. robežpārkāpēju, kurš ieradies no Turcijas un viņš jāsoda likumā noteiktajā kārtībā, vai nekavējoties jādeportē atpakaļ uz Turciju.

Chris1986      sunnuroze, a kas tad ir EU, ja ne Vācija? Pluss vēl tie ""nabaga radinieki", ko viņa uztur. Būtībā Vācija arī ir EU un ko viņa saka, tas jādara visiem citiem, citādi aizgriezīs naudas krānu

daimond    1 Bet tie, kuri ir ´bēgļi-peldētāji´, jābrīdina vispirms ar skaļruni, ka viņi pārkāpj Grieķijas vai Itālijas robežu, tad jāšauj brīdinājuma šāviens gaisā, un pēc tam, ja nepeld atpakaļ, tad jānošauj visi robežpārkāpēji.

Vaukskis      Jā, tādu vajadzētu pieņemt, taču arī es šaubos, ka tā notiks, jo īstenot piespiedu deportāciju tik plašos mērogos, kādos to vajadzētu darīt, nozīmē saiet nopietnos "ragos" ar ANO sakarā ar Bēgļu konvenciju un visādiem citādiem dokumentiem, tostarp par cilvēktiesībām, kas dod juridiskas tiesības migrantiem ierasties ES. Bez tam ko par to teiks "Vašingtonas apgabala komiteja"? Drīzāk varētu tikt uzliktas kaut kādas kvotas uzņēmējiem vai nozarēm saistībā ar obligāto bēgļu skaitu, kurus jāpieņem darbā uzņēmumos, jo tad viņi arī vairotu (vismaz uz papīra) ekonomisko labumu ES, kas ir galvenais dzinulis. Nu, apmēram kā pieņema likumdošanā normas Skandināvijas valstīs. cik procentiem vadošajos amatos jābūt sievietēm tādēļ, lai ievērotu dzimumlīdztiesību. Ja tamlīdzīgi pieņemtu attiecībā uz bēgļiem, tad varētu vairāk centralizēt ES, šajā virzienā vadošajiem ir domas (piemēram, par ES armiju), tādējādi bēgļus sadalīt pa dažādām valstīm un arī uz ārieni izskatītos salīdzinoši feini.

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu