Kādas mokas jaaizciesh, lai kljuutu par svēto mocekli?

zappa    7 Tās ir mokas, kuras jāizcieš ziedojot templim naudu, kuru varētu pievākt sev.

Geisha    2 A kur gribi kļūt par svēto mocekli - Tevis nīstajā Latvijā vai jaukajā UK (vai kur Tu tur ganies)?
Ja labi samaksāsi uztaisīsim svēto inkvizīciju, bet vai mocekļu kārtā iecelsim to jautā te tiem bībeles sludinātājiem.

uusins    4 Jāzog. Jālaupa. Jāapkrāpj. Jāatņem. Bet tad jādodas uz izvēlēto svētmītni un jānopērk statuss. Ar kājām JĀAIZIET un JĀATDOD "savi" "ietaupījumi". Mēs no Latvijas. Tu no ārzemēm, ka šo nezināji? ;)

Vaukskis    1 Ir jaabuut fantastikam cilveekam, kurs izgaajis cauri ugunij, uudenim un birzei ne zarinja nenolauzis, ne guntinjas pagaliites nepaspaardiijis, bet speejis uzupureeties vipaariibas labaa !

Viliendi    3 Cik zinu, tad nevar kāpt ar kājām uz poda..

Vaukskis      Viliendi, vai pat ar visu to, ka sievietem taa skjiet superiigaak nofoceeties tualetee ?

Anciite    3 No sākuma padzīvo klosterī kādu laiku.. :)))))

Svece    1 Jābūt labām mārketinga aktivitātēm. Ideāli ja kāds uzraksta grāmatu. Patiesība jau nav svarīga , svarīga ir leģenda. Ja vēl piepin kādu cēlu mērķi - vispār Super. Laiks arī mocekļu draugs- jo pēc n 100 gadiem neviens jau neko īsti par tevi nezina- paliek tikai leģenda.

jurks  1 1 zappam labs! Pilnīgi izjutu to! Vēl mokas jāizcieš redzot to cik saziedots! Vienu reiz! i, kad piekalpoju, bija tas gods staigāt ar groziņu un vākt ziedojumus, un tie bija dāsni! Bet vēl ir jāuzkāpj arī uz otro stāvu, kur ir ziedot griboši, un lai nokļūtu tur ir jākāpj pa kāpnēm, kas rada sajūtas, ka esi nokļuvis ļoti senā siena šķūnī, jo baznīca arī 300 gadus sena un, vēl piedavām, no koka!! Unikāla celtne!! Un tàtad kāpjot uz otro stāvu es ieeju šajā kāpņu telpā un palieku viens pret viens ar šo naudu, neviens neko neuzzinātu, bet zinu droši, ka Viņš gan noteikti redzētu!! Un Viņš mani dara brīvu no kārdinājuma!!! Iesaku pabūt šajā baznīcā, tā atrodas Bauskas rajonā, Brunavā!!

Geisha  1 5 citāts: "bet speejis uzupureeties vipaariibas labaa !" ui nevaru.....aha un par mieru visā pasaulē, un 100 gadīgo dzīvošanu bez grēka. Nez kā izpaužas tā uzupurēšanās vispārības labā? Izstāsti, gudriniek, vaukšķi!


Ir radiniece kura lūdzas baznīcā katru svētdienu un ikdienā skraida pa pasauli Dieva vārdu vazādama kā grīdas lupatu (2. vai 3. bauslis), bet savus mazbērnus zināt nezina un bērni paši kā māk tā karpijas pa dzīvi. Galvenais ir lūgties par visiem pasaules grēkiem. Tfu! Labāk uzadītu bērniem zeķītes.

jozolsen    2 Asvalta vietā jāuzliek bruģis..

fargo      ar dumību nevar iekļūt svēto pulkā, kas nozīmē, ka līdz moceklim ceļš ir nevis tāls, bet ir slēgts.

bumpastiks      Vai vajag?Es piemēram ne to gribētu,ne arī butu gatavs.

viridiana    1 Jātop izvārītam eļļā, jāsajūt, kā novelk tavu miesīgu ādu. Utt. Krustā sišana, tas pats par sevi.Vārds "moceklis" nozīmē mocības burtiskā un fiziskā izpratnē.

guntjx    1 tas tikai kārtejo reizi parāda , ka visa tā svēto kuiņa nav ne plika sūda vērta!

111zaagis111      Kādus vien goda nosaukumus par naudu nevar nopirkt . Pievienojam vēl vienu- moceklis.

vilks28    1 Ir jādzīvo Puzē un nemitīgi jācieš.

avenekazene      Kartejaa manipulacija ar cilveku.....Dievam to nevajag....... 2022-01-09 15:20

tigeriene16      Iekļūšana svēto mocekļu kārtā.. a nafig tas vajadzīgs? Kas te kādam, sadomazo sakārojies? 2022-05-24 16:37

Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu