Demokrātija

demokrātija foto attēls

Demokrātija - jautājumi un diskusijas

Politkorektums vai demokrātijas ipasa forma? (13)
Nenoradit , neiesaistities notikumos,ja tie iziet arpus kopeja morāles - etikas priekšstatu ramja (indiv.sab.jedzienos „slikts-labs,pareizs-nepareizs”). Vai tautas valoda runājot vienaldzīga mietpilsonība-,poh...ists. Vai biezi ir...
Tagad pareizi skaitas neko nedarīt, bet parunāt par to. Fakatiski veidojas situācija ka problēma skaitās atrisināta, ja par to parunā pietiekami liels cilvēku loks. Un ar cilvēkus tas apmierina, nekas nav jādara, var vienkārši parunāt. Klaigāt saietos bezjēdzīgi-jēpienes ūūūūū/interesanti kā viņa to darītu bez apsardzes/ Pamēģini gan iejaukties. Braucu ar mašīnu - redzu - mētājas velosipēds, blakus guļ cilvēks, gandrīz uz ielas, ārā + 29 grādi. Zvanu 112, tie savieno ar ātrajiem. Ātrie prasa: kas cilvēkam noticis, atbildu, ka nezinu, kāda precīza adrese - nosaucu ielas nosaukumu un apmēram vietu. Man atbild - Jūs jau neko nevarat pateikt, ne diagnozi, ne adresi, mēs nebrauksim. Ejiet pati noskaidrot, kas ar viņu. Labi, piebraucu, izkāpu, pajautāju. Cilvēks palūdza ūdeni, pat teica, ka gatavs samaksāt. Aizbraucu uz veikalu, nopirku, iedevu, nekādu naudu neņēmu. Vēl pateicu, lai salej sev uz galvas, jo tas karstums bija ne pajokam. Sanāk, ka kaut kur tomēr ir jāiesaistās, jo atbildīgās iestādes to negrib darīt. "Mums ir tiesiska valsts. Iejauksies, paarkaapsi nepiecieshamaas pashaizsardziibas robezhas - kriminaallieta. Vieniigais, kas jaadara - zvaniit policijai vai glaabeejiem."

Tā ja. Tā to sauc. Tik pēc būtības tā ir nevis tiesiska bet totalitāra valsts....
marseli, kādu vēl "mūsu tautu"??? Mūsu tautai jau sen ir kirdik, kopš masveidā sāka jaunieši izbraukt un bērnus ārzemēs dzemdēt un tur skolās laist. Mēs vēl pēdējā paaudze te, kas vispār latviski runā. Finišs. Ja gribi, ko glābt, tad domā, kā tautu izglābt, nevis par huļigāniem domā ··· Demokrātija: Politkorektums vai demokrātijas... lasīt visu diskusiju (13 atbildes) –»
Vai demokrātija mūsdienas mēdz pastāvēt? (15)
Mūsdienu demokrātija ir spekulācijas priekšmets
spekulacijas prieksmets bija koslenes un ABBAs plates un dzinsi, cik es no bernibas atceros Vai tad neatceries, ko Čērčils teica par demokrātiju, - tā ir slikta kārtība, bet labāka pagaidām nav izdomāta... Rietumos vispār pastāv, bet Latvijā nekad nesapratīšu, kā tik noslāņojusies un nabadzīga sabiedrība spēj gadu no gada balsot par labējiem. Vai tiešām cilvēki nemaz nedomā par sevi un savu ģimeni? kas tad ir mits-,mitalogiskie teli ?
iedalitie ,noliktie kada planetara sistema ar blokejosu uzraudzibu?

tikai radot funcionari-idejisko instrumentu var kontrolet uzraudzibu
demokratija-, kada tas forma var pastavet?
gruppu interesu?-, nosacita forma?
demokratija lidzinas komunismam-,bet komunismu dazreiz uzskata par utopiju?

nesaubigi tas ir viens no smalkakiem instrumentiem "sava labuma griezejiem"
··· Demokrātija: Vai demokrātija mūsdienas mēdz... lasīt visu diskusiju (15 atbildes) –»
Ko jūs saprotiet ar vārdiem "demokrātija" (32)
Es neprasu izrakstu no Vikipēdijas: Demokrātija ir valsts pārvaldes forma, kurā varu īsteno tauta (tiešā demokrātija) vai tās ievēlēti pārstāvji (pārstāvnieciskā demokrātija). Pārstāvnieciskā demokrātija bieži vien ir saistīta ar...
Telpā ir 3 cilvēki. Ir jā pieņem lēmums ko ēst vakariņās. Pieņemsim ka tev negaršo griķi, bet kartupeļi. Mēs atlikušie divi nobalsojam par griķiem. Tev tie ir arī jāēd. Ja sāc celt dumpi un uzstāt ka esi naudas gādātājs un tev arī ir tiesības, tad nekavējoties tiec pasludināts par separātistu. Lai tava vaina būtu pamatota, kāds no mums griķus pārsāla un kopīgi noveļam vainu uz tevi par diversiju. Uz šāda pamata tu tiec pasludināt par teroristu. Laipni lūgts demokrātijā! Demokrātija un miers ir tas, ko ievieš amerikāņi. Irākā, Afganistānā, Ēģiptē, Lībijā Dienvidslāvijā, Vjetnamā un citur pasaulē. Pretstatā totalitārismam, agresijai un vēl virknei sliktu lietu, ko ievieš Krievija. Piem Gruzijā, Ukrainā, pirms tam arī Afganistānā, Angolā utml. Patiesībā jau Demokrātisko iekārtu izgudroja Ēģiptes priesteris Krātijs,kā modernizētu verdzības iekārtu,kurā nauda nostrādā kā burkāns ēzelim,daudz efektīgāk par uzrauga pātagu. Vienīgā brīvība ir brīvprātīga vergošana savam kungam vai valstij. Partijas pārstāv savu sponsoru intereses,kuras ir ļoti atšķirīgas no tautas vairākuma interesēm. Partiju,kura pārstāvētu tautas intereses,būtu grūti izveidot,kur nu vēl dabūt valdībā,jo kurš gan to sponsorētu? Monarhijā valstij ir viens saimnieks,bet demokrātijā,katrs velk uz savu pusi,radot aizvien lielāku bardaku,kā rezultātā,tauta tā arī nesaprot,kurš vairāk ko nozadzis,izsaimniekojis,tāpēc jau uz vēlēšanām vairs negrib iet,jo tāpat nekas nemainīsies. AivarsN: Zini, ideālā variantā vēl derētu tauta, kas arī saprot par ko tanīs programmās runa, lai smuks ģīmis nebūtu vienīgais arguments izvēloties. Vidusmēra vēlētājam pareizi noformulējot var iebarot kā ideālu pilnīgi jebkuru makroekonomikas modeli, ne ne viņš viņu izprot ne spēj salīdzināt. Ir pamats domāt, ka cilvēce ar šo jēdzienu saprot kaut ko pozitīvu, labu, bet dabā tā nav. Ir tikai ilūzija un sapnis par ideālu sabiedrības uzbūves modeli. ··· Demokrātija: Ko jūs saprotiet ar vārdiem... lasīt visu diskusiju (32 atbildes) –»
Īpatnēji regulētā demokrātija? (34)
Šodienā ir daudzās valstīs atļautas laulības starp dažādiem dzimumiem un viendzimumu laulības.Aizdomājos!!Kāpēc nedrīkst būt daudzsievība un daudzvīrība? Neaiztiekiet jautājumu uzdevēju,nikus,pesonālijas.IEVĒROJIET PA NOTEIKUMUS.
Pienjem musulmanju ticiibu un uz priekshu!Tikai muusu viirieshi vairums nevar vienu uztureet,kur nu veel vairaakas! Daudzsievība pie mums neder,jo vīrieši knapi savu vienīgo nevar uzturēt.Kā zināms,katru nākamo drīkst precēt tikai ja spēj apgādāt.Mūsējie to vien dara,kā činkst,ka sievietes merkantīlas.Kur nu viņiem līdz musulmaņiem.
Daudzvīrība nebūtu slikti,bet atkal nesanāk,jo ņemamu,vērtīgu vīriešu nepietiek pat pa vienam,kur nu vēl 2 vai 3.
Mans redzējums ir šāds. Atļauj viendzimuma laulības lai izkropļotu jēdzienu kā ģimene. Ja tev nav īstas ģimenes, tev nav par ko cīnīties, bērni nerodas utt. Ar tādiem cilvēkiem vieglāk manipulēt. Daudzsievību pie mums nekad nepieņems, jo tur būs ģimeniskās vērtības un dzims bērni. Lai cik arī banāli šis skan, bet tā nu ir mūsu dzīves realitāte. Nav pieprasījuma - nav piedāvājuma.. Tās viendzimuma laulības atļauj lai samazinātu dzimstību.Tikmēr austrumu tautas vairojas un ieņem eiropiešu vietu.Rezultātā mums draud romiešu liktenis.Ir dzirdēts par pasaules valdības plāniem samazināt planētas iedzīvotāju skaitu,bet kāpēc tieši baltā rase tā nolemtā.Itkā pasaules valdība taču paši baltie,jeb varbūt tomēr nē? ··· Demokrātija: Īpatnēji regulētā demokrātija? lasīt visu diskusiju (34 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu