Demokrātija

Demokrātija - jautājumi un diskusijas

Vai demokrātija mūsdienas mēdz pastāvēt? (18)
Mūsdienu demokrātija ir spekulācijas priekšmets
spekulacijas prieksmets bija koslenes un ABBAs plates un dzinsi, cik es no bernibas atceros Vai tad neatceries, ko Čērčils teica par demokrātiju, - tā ir slikta kārtība, bet labāka pagaidām nav izdomāta... Rietumos vispār pastāv, bet Latvijā nekad nesapratīšu, kā tik noslāņojusies un nabadzīga sabiedrība spēj gadu no gada balsot par labējiem. Vai tiešām cilvēki nemaz nedomā par sevi un savu ģimeni? "Vaukskis (2015-05-28 11:16)"
Kur Tu tādas muļķības sagrābstījies?! ASV ieviesa demokrātiju Dienvidslāvijā, Irākā, Lībijā, Sīrijā utt ?! Cik nozombētam "dīvāna ekspertam" jābūt, lai tā domātu un vēl šīs muļķības deklamētu loģiski domājošiem. Un Eiropa tikai cieš no šīs ASV "demokrātijas". Tikai bēgļu migrācija caur Lībijas robežām kādas izmaksas Eiropai rada. Muammars Kadafi jau sen to paredzēja.
Kliķe, kura stāv aiz ASV plānveidīgi pakļauj un iznīcina suverēnu valstu ekonomiku, pārņem politiskos procesus tajās valstīs. Un nevienai pasaules valstij(izņemot Sīriju, Irānu, Z-Koreju un vēl vienu(ne Krievija)) nepieder vairs Nacionālā banka, viss jau ir pārņemts, lai varētu diktēt ASV nosacījumus, un tas arī ir viens no iemesliem kara radīšanai no Tavu draugu puses.
Skaties kritiski ziņas, kuras Tev pasniedz Sorosa kalpi!
T.i. manipulācijas lohotrons plebējiem ··· Demokrātija: Vai demokrātija mūsdienas ... lasīt visu diskusiju (18 atbildes) –»
Demokrātija - kurš tam tic? (24)
skatos, blakustēmā ir fantastiski personāži, kuriem tākā liekās, ka elektorāts kautko var mainīt valstī, un daži pat tiktāl fantastiski, ka uzskata ka caur vēlēšanām to var izdarīt.... protams, tas fakts, ka itkā "tautas ...
Cik tas attiecas uz nodokļiem, tie ir jāmaksā visās valstīs neatkarīgi no tā cik demokrātiska viņa ir.
Atteikšanās no demokrātijas nodokļus nemanīs.

"LV elektorāts reāli kautko spēj noteikt vai mainīt valsts uzvedībā un likumos?" - lai spētu ko manīt ir jāsaprot ko. LV vairākums LV elektorāta nesaprot/nezin. Vairākums saprot, ka problēmas ir bet nezin ko ar to visu iesākt. Savukārt tie kas saprot/varētu nav ieinteresēti un politikā liekoties vispār neiesaistās.

Klasisks piemēr par tiem pašiem nekustamajiem īpašumiem: mājā 10 saimnieki, bet viņa brūk kopā jo viņi ne par ko nav spējīgi vienoties par normālu saimniekošanu pat nerunājot. Un netiek galā ar vienu māju tad ko var gribēt, ja runa par valsti.
-> AivarsN
Jau nez kuro reizi Tu runā par to, par ko Tev nav nekādas sajēgas. Ādolfs Hitlers pie varas nāca demokrātisku vēlēšanu ceļā. Nebija nekāda dumpja vai valsts apvērsuma. Arī Benito Musolīni par valsts premjerministru kļuva pilnīgi konstitucionālā ceļā - viņam šī amata piedāvājumu izteica karalis.
Ja cilveeks domaa sisteemas raamjos, matricaa...,tad, jaa...protams, demokraatija IR!!! Uztverot visu meinstriima informaaciju par patiesu, cilveeks juutas taa itkaa valsts ruupeetos par vinja droshiibu, garants kaut kaadam eksistences liimenim...un protams Briiviiba!! Skaisti, vai ne..?!
Bet...cilveeks reti kad grib apgruutinaat sevi ar iedziljinaashanos niansees, kas itkaa staav aarpus shiis kolbinjas....sisteema, tas ir VISS...,tas, kas ir skolaa maaciits, lai tu vareetu pakaapties augstaak,..nokljuut veel augstaakaa maaciibu iestaadee, sagatavot profesijai...vareetu dabuut darbu....,izveidot gjimeni, ruupeeties par to....,attiistiit zinaashanas, kas ir nepiecieshamas savam eksistences liimenim!! prieksh kam kaut ko lieku,.kas itkaa vareetu nolikt visu sisteemu nelabaa gaismaa,...tev nav jaaredz, tas, kas nav jaaredz!
Un tad cilveeks nepieveersh ari iipashi uzmaniibu...,ka valsts, vara, kaa taada pirmaam kaartaam paarstaav SAVAS intereses...,ja runaajam par sisteemu kopumaa, man mazliet mulsinoshi lietot vaardu Valsts, jo pamataa ir viens vienots zirneklju tiikls, shim jeedzienam noziime shobriid ir palikusi simboliska! Valsts figuuras, kas seezh savos ministru kreeslos,,.ar visu prezidentu priekshgalaa,..taa ir sabiedriibai redzamaa dalja un vinjiem jaauztur taads imidzhs, ka ruupeetos par tautu, u.t.t. ...,kaut gan liela noziime vinjiem vispaar nav...reaalaaka vara paraadaas jau lielaakaas organizaacijaas...ES,,.ANO, NATO...Bilderbergas gruppas saieti, kur tiek izstraadaati plaani uz visaam iesaistiitaam valstiim! Bet tas jau ir mazliet aarpus muusu redzes loka....,taatad, tur notiek visas reaalaas apspriedes, tiek uzdotas diktatiivas, kuras ir jaapilda...gan kaadaa veidaa jaapilda! Un....taalaak ir visi klusie uudenji...bankjieri, korporaacijas, zhiidu zionisti...,kuri dirigjee sho orkjestri!
Bet,,...cilveekam pietiek ar to, ka ir DEMOKRAATIJA....njaa.....nesenais Westminsteres notikuma atspoguljojums britu
Mums ir demokrātija: mēs varam atdot savu enerģiju Saimniekam mūsu pašu brīvi izvēlētā veidā :D
Pie mums politiskā sistēma ir līdzīga megakorporācijas mārketinga plānam. Piemēram, manageram ir dots uzdevums paņemt visu LV softdrinku tirgu. Stratēģija vienkārša: vispirms tirgus tiek segmentēts, par to visās mācību grāmatās raksta. Pieņemsim, kokakola tiek pozicionēta kā biznesspīpļu dzēriens (viss ar attiecīgiem reklāmas rullīšiem, drukāto reklāmu un citām figņām). Spraic ir kruto džeku dzēriens, fantu dzer progrsīvās ģimenes un pičkā iekšā saviem bērniņiem, kuri no tā laimīgi smaida. Savukārt švepu lupī intelektuāļi. Kaut kādas citas limonādes (cido, buratino, tarhums, utt.) dzer tikai autsaideri, kremļa troļļi, garā vājie, runcizs un citas sabiedrības pabiras. Īsā laikā sabiedrības racionā un veikalu plauktos paliek tikai augšminētie izstrādājumi. Turklāt visi demokrātijas principi tiek ievēroti:
1. Neatkarīgi no tā, par ko tu sevi iztēlojies (krutais džeks, biznessmans, ģimeniskais), tava nauda nonāk Saimnieka kabatā;
2. Ja maini orientāciju (es to $ūda kolu vairāk nedzeršu, man tagad ir citas vērtības, būšu intelektuāls un dzeršu šveps), nauda TĀPAT nonāk Saimnieka kabatā.

Ejot uz vēlēšanām, jūs izvēlaties iespēju dzert kolu, fantu, spraitu vai švepsu (jeb kā tās mūsu partejas saucās). Valsts pārvaldes forma no tā nemainās. Lietderīgi vēlēšanās piedalīties ir tādā gadījumā, ja vari balsot par SAVĒJIEM. Te gan ir jāprecizē, kas ir savējie. Savējie nav tie, kas reizi 4-os gados karina uz ausīm tev tīkamu makaronu šķirni, savējie ir tie, kurus tu pazīsti un kuri savukārt pazīst tevi. Savējā ievēlēšanas gadījumā tev, tieši TEV, ir iespēja vai nu strādāt par Deguna Urbināšanas departamenta Zīmuļu Drāšanas nodaļas vadītāju, vai ar savu salvešu locīšanas mikrouzņēmumu pēkšņi kļūt par valsts kodolenerģētikas stratēģijas izstrādātāju turpmākajiem 50 gadiem. Jebkurā gadījumā valstī notiekošos procesus nosaka ārpus val
"Nav gan dzirdēts,ka kāda tauta būtu sev ievēlējusi vadoni tirānu." - toties ievēlēt "āzi par dārznieku" daudzas ir pamanījušās. ··· Demokrātija: Demokrātija - kurš tam tic? lasīt visu diskusiju (24 atbildes) –»
Politkorektums vai demokrātijas ipasa forma? (13)
Nenoradit , neiesaistities notikumos,ja tie iziet arpus kopeja morāles - etikas priekšstatu ramja (indiv.sab.jedzienos „slikts-labs,pareizs-nepareizs”). Vai tautas valoda runājot vienaldzīga mietpilsonība-,poh...ists. Vai ...
Tagad pareizi skaitas neko nedarīt, bet parunāt par to. Fakatiski veidojas situācija ka problēma skaitās atrisināta, ja par to parunā pietiekami liels cilvēku loks. Un ar cilvēkus tas apmierina, nekas nav jādara, var vienkārši parunāt. Pamēģini gan iejaukties. Braucu ar mašīnu - redzu - mētājas velosipēds, blakus guļ cilvēks, gandrīz uz ielas, ārā + 29 grādi. Zvanu 112, tie savieno ar ātrajiem. Ātrie prasa: kas cilvēkam noticis, atbildu, ka nezinu, kāda precīza adrese - nosaucu ielas nosaukumu un apmēram vietu. Man atbild - Jūs jau neko nevarat pateikt, ne diagnozi, ne adresi, mēs nebrauksim. Ejiet pati noskaidrot, kas ar viņu. Labi, piebraucu, izkāpu, pajautāju. Cilvēks palūdza ūdeni, pat teica, ka gatavs samaksāt. Aizbraucu uz veikalu, nopirku, iedevu, nekādu naudu neņēmu. Vēl pateicu, lai salej sev uz galvas, jo tas karstums bija ne pajokam. Sanāk, ka kaut kur tomēr ir jāiesaistās, jo atbildīgās iestādes to negrib darīt. "Mums ir tiesiska valsts. Iejauksies, paarkaapsi nepiecieshamaas pashaizsardziibas robezhas - kriminaallieta. Vieniigais, kas jaadara - zvaniit policijai vai glaabeejiem."

Tā ja. Tā to sauc. Tik pēc būtības tā ir nevis tiesiska bet totalitāra valsts....
Klaigāt saietos bezjēdzīgi-jēpienes ūūūūū/interesanti kā viņa to darītu bez apsardzes/ marseli, kādu vēl "mūsu tautu"??? Mūsu tautai jau sen ir kirdik, kopš masveidā sāka jaunieši izbraukt un bērnus ārzemēs dzemdēt un tur skolās laist. Mēs vēl pēdējā paaudze te, kas vispār latviski runā. Finišs. Ja gribi, ko glābt, tad domā, kā tautu izglābt, nevis par huļigāniem domā ··· Demokrātija: Politkorektums vai ... lasīt visu diskusiju (13 atbildes) –»
Ko jūs saprotiet ar vārdiem "demokrātija" (32)
Es neprasu izrakstu no Vikipēdijas: Demokrātija ir valsts pārvaldes forma, kurā varu īsteno tauta (tiešā demokrātija) vai tās ievēlēti pārstāvji (pārstāvnieciskā demokrātija). Pārstāvnieciskā demokrātija bieži vien ir ...
Telpā ir 3 cilvēki. Ir jā pieņem lēmums ko ēst vakariņās. Pieņemsim ka tev negaršo griķi, bet kartupeļi. Mēs atlikušie divi nobalsojam par griķiem. Tev tie ir arī jāēd. Ja sāc celt dumpi un uzstāt ka esi naudas gādātājs un tev arī ir tiesības, tad nekavējoties tiec pasludināts par separātistu. Lai tava vaina būtu pamatota, kāds no mums griķus pārsāla un kopīgi noveļam vainu uz tevi par diversiju. Uz šāda pamata tu tiec pasludināt par teroristu. Laipni lūgts demokrātijā! Demokrātija un miers ir tas, ko ievieš amerikāņi. Irākā, Afganistānā, Ēģiptē, Lībijā Dienvidslāvijā, Vjetnamā un citur pasaulē. Pretstatā totalitārismam, agresijai un vēl virknei sliktu lietu, ko ievieš Krievija. Piem Gruzijā, Ukrainā, pirms tam arī Afganistānā, Angolā utml. Patiesībā jau Demokrātisko iekārtu izgudroja Ēģiptes priesteris Krātijs,kā modernizētu verdzības iekārtu,kurā nauda nostrādā kā burkāns ēzelim,daudz efektīgāk par uzrauga pātagu. Vienīgā brīvība ir brīvprātīga vergošana savam kungam vai valstij. Partijas pārstāv savu sponsoru intereses,kuras ir ļoti atšķirīgas no tautas vairākuma interesēm. Partiju,kura pārstāvētu tautas intereses,būtu grūti izveidot,kur nu vēl dabūt valdībā,jo kurš gan to sponsorētu? Monarhijā valstij ir viens saimnieks,bet demokrātijā,katrs velk uz savu pusi,radot aizvien lielāku bardaku,kā rezultātā,tauta tā arī nesaprot,kurš vairāk ko nozadzis,izsaimniekojis,tāpēc jau uz vēlēšanām vairs negrib iet,jo tāpat nekas nemainīsies. AivarsN: Zini, ideālā variantā vēl derētu tauta, kas arī saprot par ko tanīs programmās runa, lai smuks ģīmis nebūtu vienīgais arguments izvēloties. Vidusmēra vēlētājam pareizi noformulējot var iebarot kā ideālu pilnīgi jebkuru makroekonomikas modeli, ne ne viņš viņu izprot ne spēj salīdzināt. Ir pamats domāt, ka cilvēce ar šo jēdzienu saprot kaut ko pozitīvu, labu, bet dabā tā nav. Ir tikai ilūzija un sapnis par ideālu sabiedrības uzbūves modeli. ··· Demokrātija: Ko jūs saprotiet ar vārdiem ... lasīt visu diskusiju (32 atbildes) –»
Īpatnēji regulētā demokrātija? (34)
Šodienā ir daudzās valstīs atļautas laulības starp dažādiem dzimumiem un viendzimumu laulības.Aizdomājos!!Kāpēc nedrīkst būt daudzsievība un daudzvīrība? Neaiztiekiet jautājumu uzdevēju,nikus,pesonālijas.IEVĒROJIET ...
Pienjem musulmanju ticiibu un uz priekshu!Tikai muusu viirieshi vairums nevar vienu uztureet,kur nu veel vairaakas! Daudzsievība pie mums neder,jo vīrieši knapi savu vienīgo nevar uzturēt.Kā zināms,katru nākamo drīkst precēt tikai ja spēj apgādāt.Mūsējie to vien dara,kā činkst,ka sievietes merkantīlas.Kur nu viņiem līdz musulmaņiem.
Daudzvīrība nebūtu slikti,bet atkal nesanāk,jo ņemamu,vērtīgu vīriešu nepietiek pat pa vienam,kur nu vēl 2 vai 3.
Mans redzējums ir šāds. Atļauj viendzimuma laulības lai izkropļotu jēdzienu kā ģimene. Ja tev nav īstas ģimenes, tev nav par ko cīnīties, bērni nerodas utt. Ar tādiem cilvēkiem vieglāk manipulēt. Daudzsievību pie mums nekad nepieņems, jo tur būs ģimeniskās vērtības un dzims bērni. Lai cik arī banāli šis skan, bet tā nu ir mūsu dzīves realitāte. Nav pieprasījuma - nav piedāvājuma.. Tās viendzimuma laulības atļauj lai samazinātu dzimstību.Tikmēr austrumu tautas vairojas un ieņem eiropiešu vietu.Rezultātā mums draud romiešu liktenis.Ir dzirdēts par pasaules valdības plāniem samazināt planētas iedzīvotāju skaitu,bet kāpēc tieši baltā rase tā nolemtā.Itkā pasaules valdība taču paši baltie,jeb varbūt tomēr nē? ··· Demokrātija: Īpatnēji regulētā ... lasīt visu diskusiju (34 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu