Karš

Karš - jautājumi un diskusijas

Latvijas sniegtā palīdzība Ukrainai - par daudz vai par maz? (37)
Latvijas sniegtā palīdzība Ukrainai veido 0,8 no IKP. Un vēl jau ir jāsaziedo kaujas dronam "Bayraktar"5 ļimoni(tā gan nav nekāda humanitārā palīdzība)Vai saziedos?Šobrīd 250 000 jau ir.
vai tik nebija tā, ka drons tiks pirkts no turkiem, kuri patreiz pelna uz visām pusēm. gan iepērkot krievu gāzi un tālāk pārdodot kā nesankcionēto, gan palīdzot izvest no UA amīšiem piederošos graudus u.t.t. ukraiņiem ir jāpalīdz, bet šis vairāk izskatās pēc kārtējā naudas izpumpēšanas projekta no biezajiem LV pensionāriem Ko nozīmē "Un vēl jau ir jāsaziedo kaujas dronam"?
Negribi, neziedo. Nav tak spiesta lieta.
Kas tie par cilvēkiem tagad savairojušies, visu līdz centam svešā kabatā saskaitīs un pārskaitīs.
ZINOT visu mūsdienu neliešu spici, shēmošanu un kā viss darbojās,,...atvaino man,...atbalstīt jebkāda veida karu ir NOZIEGUMS, mūsu gadījumā, valstiski karmisks.
Ja mums patiešām rūpētu nevainīgi cilvēki, sāktu skatīties uz šo problēmu pašā saknē...nevis dancotu pēc NOZIEDZNIEKU, kas to visu ievārījuši, stabules!
Patiesībā tie ir tikai 2-3 eiro no deguna. Tā ir niecīga maksa par brīvību un tūkstošiem dzīvību, un par to, ka ukraiņi karo par mums visiem.
Latviešu knīpstandzība iespārda :((
Aivar, vai Tev šīs ziņas galvā rodas pēc kāsīša vai pēc Memory water lietošanas? ··· Karš: Latvijas sniegtā palīdzība ... lasīt visu diskusiju (37 atbildes) –»
Vai valsts svētkos privātmāju īpašniekiem būtu jāizkar Valsts karogs? (18)
Karogs ir viens no valsts simboliem, un likumā ir noteikti datumi, kuros pie ēkām jāizkar Latvijas valsts karogs. Par karoga nenovietošanu tiesiskais regulējums arī paredz sodu, tomēr kopš pagājušā gada vasaras fiziskām ...
30% izbraukuši no valsts. Vai tad pie tukšām mājām arī karogus jākarina? Es domātu ka nē, jo tas ir kauna traips valstij, no kuras miera laikā cilvēki meklē darbu citur. Un kauns par tādiem komersantiem, kuri nemaksā normālas algas, kaut galarezultātus pārdod tikpat dārgi kā citur. Būtu tikai normāli, ja valsts svētkos karogs tiktu izkārts. Kaut kādai cieņai pret valsti tomēr vajadzētu būt. Un tam nav sakara ar demokrātiju, bet gan ar kultūru. :) Nu, ar sodiem jau nevienu nevar piespiest mīlēt valsti. Bet pie mums jau viss caur "4erez opu" Kādi dusmīgi patrioti te ir. Neesmu mājās un nekaru. He...pseido patrioti pat pie miskastēm gatavi karogu pielikt.....cauras, izbalējušas lupatas- štruns- ka tik karogs! :D

...es tā kā laikam nebutu patriots- man nav karoga, nav masta, kur šo....māja puspuvusi, pusremontēta...pagalmā mēsli....- eh, braukšu uz Sibiriju, tur vismaz fašists būšu... :)
··· Karš: Vai valsts svētkos ... lasīt visu diskusiju (18 atbildes) –»
Karš (35)
Vakar noskatījos jauno filmu par Tjūringu un Enigmas uzlaušanu "The Imitation Game". Tas, ka matemātiķim Tjūringam izdevās uzlauzt Enigmu, izglāba 14 miljonus dzīvību. Šajā sakarā pacēlās jautājums: Vai tad bagātie ...
Filmu neesmu redzējis, bet diskaverī rādīja ka tas tieši un dokumentāli notikās. Neviens matemātiķis Enigmu neatkoda. Viņi to nespēja. Toties atšifrētaji pēc aparata iegūšanas no grimstošas vācu zemūdenes izkoda tos kodus (to kodu kombināciju skaits tur bij pietiekoši liels lai tā vienkārši ar ingrāli nepaķertu) salīdzinot vācu tipveida raidījumus un vārdus kas atkārtojas.
Secinājums - kārtējais kino fufelis.
Kari bija un būs...vislielākais bizness! Šobrid visvairak karsto punktu uz Pasaules....visus izrausa ASV... ietocu noiets..plus mirst cilvēki, kas tieši vajadzīgs! Paskatoties Eiropas vēstures grāmatu,tur kari ik pēc 50.g.vidējā statistika,jo līkdeguņi labi taisa naudu uz patriotisma un citām huiņām,tipa tas ir kruti un labi būt karavīram..un mazajam fīreram palīdzēja tie paši amīši- īpaši Forda ģimene..ko amerikāņi teica,kad karš jau sākās Eiropā ,mēs palīdzēsim tiem kam iet sliktāk..?!))Viss zelts plūda uz Ameriku no Krievijas..,varbūt kļūdos,bet Eiropas zelts gan pazuda ASV,īpaši pēc kara vācu zelts..!)))Pašlaik atkal visa Eiropa stāv sūdu priekša..dvieļu galvu invāzija+jaunā ticība ,Krievijas trakie ,kas nav aprēķināmi..un resnās komunistu maukas Mērķeles bailes zaudēt konfortu..D. Kariem pašos pamatos ir divi iemesli - pirmais - ekonomisks. Kad sadurās divu valstu vai iedzīvotāju grupu ekonomiskās intereses, nereti tās var risināt tikai ar kara palīdzību. Un kad situācija ir nobriedusi, tad "Princis Ferdinands" ir tikai dzirkstelīte pulvera mucas aizdedzināšanai.

Otrs karu iemesls (par ko gan skaļi nerunā) - sievietes. Ja kāda kādam "neiedeva" - tas jau ir pamats pret "vainīgo" vērsties ar visu bardzību :)
Torpedo - buržuji parasti nav muļķi. Viņu "augstākā pilotāža" - iestāstīt proletariātam, ka "otrā pusē" karo dzīvu bērnu ēdāji un vecenīšu izvarotāji, lai pēc tam proletāriešu bars būtu gatavs ar putām uz lūpām iet karot ar otru proletāriešu baru :)

Piemērs : Skatīt Krievijas - Ukrainas konfliktu :)
··· Karš: Karš lasīt visu diskusiju (35 atbildes) –»
Trešā Pasaules Kara komandcentrā ... (27)
Jūsu viedoklis par šo filmu ? 1. Šāda scenārija reālā iespēja ? 2. Šādas filmas radīšanas un nemonstrācijas novērtējums - vai tāda bija vajadzīga ?
Latvieši ir pacietīga tauta,tāpēc valdību nemēģinās gāzt. Visu,kas krieviem Latvijā interesēja,viņi jau ir nopirkuši. Tā filma ir tikai ūdens duļķošana mierīgā dīķī,lai veicinātu bruņošanos un daži uz tā rēķina varētu labi nopelnīt. un cik dosi par latvijas pilsoņa pasi pirms 1917. gada? Jā,patiešām savādi,kāpēc tik ļoti tiek kurināts naids starp valstīm,tautām? Laikam patiešām tiem varenajiem nav izdevīga mierīga līdzāspastāvēšana. Vajag novērtēt pretstāvošu pušu pasaules uztveri, darbus , rīcību reālos un vēsturiskos apstākļos.
Cik nežēlīgi slepkavnieciski ir bijuši topošā trešā pasaules kara dalībnieki. Amerikas kā valsts veidošanās - iedzīvošnās nolūkos (kokvilnas bizness) nežēlīgs pamatiedzīvotāju genocīds (fiziska iznīcināšana un pārvietošana uz rezervātiem). Nežēliga melnādaino ekspluatācija - iedzīvošanās nolūkos. Ko tad Amerikāniskais liberālkapitālisms ir atnesis Latvijas Republikai . Rakstiet , stāstiet - debatēsim. Tautai Nāves vārti ir atvērti - Vai 100 gudrās galvas spēs tos aizvērt ? Un Ātombumbu nomešana uz Nagasaki un Hirosimu - kas tas bija ? Karš bija beidzies. Japānai ātomieroču nebija. Secinājumus izdariet paši,ja spējat.Nu par krieviem mums visiem viedoklis ir skaidrs un vienots.
Kreituse pirms filmas savā komentārā visu pateica :) ··· Karš: Trešā Pasaules Kara ... lasīt visu diskusiju (27 atbildes) –»
Taisnīgs iebrukums Ukrainā? (16)
Lielākā daļa Krievijas iedzīvotāju uzskata ,ka iebrukums Ukrainā ir atbalstāms. Lai gan tas nozīmē ,ka ievērojami pasliktinās dzīves apstākļi, iet bojā cilvēki. Kādi tam varētu būt iemesli?
Tas ir krievu dabā - kolinizēt un pakļaut savas kaimiņu tautas. Tā krievi vairāku gadsimtu laikā no pāris Maskavas kņazistēm bija pakļāvuši piekto daļu pasaules. Krievs bez tā nevar. Zinu, kuras tautas tradīcija tā ir un tomēr, atjautāšu ar pretjautājumu, jo atbilde pa manam ir vienāda.
Daļa Latvijas krievvalodīgo iedzīvotāju uzskata, ka 1944./45. gadā atbrīvoja Latviju un visu Eiropu, ka viņi ir uzvarētāji un nekādas ne okupācijas ne reokupācijas Latvijā nav bijis. Kādi tam varētu būt iemesli? (Tik pat labi varētu jautāt par Afganistānu, Gruziju u.c.)
P>S. Kaut ko par lielkrievu šovinismu un propogandu esi dzirdējis(usi)?
P.S. Kura medija informāciju izmanto runājot par "liela daļa"? Ir informācijas avoti pēc kuriem var secināt, ka pat daudzi Krievijas karavīri nevēlas būt Ukrainā un neatbalsta šo ārprātu, tikai Krievijā ir obligātais dienests ar no tām izrietošajām sekām un puikas jau nezina kur viņus sūtīs un ko liek, tas jādara.
Vakar paskatījos Krievijas ziņas - augstas raudzes propoganda. 16.martā daudz sižetu (dažādos kanālos) par Krimu bija- domāju arī šādā kontekstā viss, kas notiek Ukrainā, jāvērtē.
Krima kaut kā ļoti "Austrijas anšlusu" atgādināja, bet patreizējā situācija Ukrainā liek domāt, ka tomēr vēsturei neļaus atkārtoties. Var jau teikt, ka tā ir mūsu propoganda, ka tā ir patētika, tomēr es piekrītu viedoklim, ka Ukraina karo arī par mums. ĻOTI CERU, KA UKRAINAI IZDOSIES.
Tik labi dzīves apstākļi kā Krimā, Ukrainai vēl gadiņu 10 nespīd. Cien. Torpedo! Krievija apdzīvotības ziņā ieņem 221.vietu pasaulē!!!
Ukraina - 123,
Lietuva - 151,
Latvija - 171,
Igaunija- 181.
··· Karš: Taisnīgs iebrukums Ukrainā? lasīt visu diskusiju (16 atbildes) –»
Kā tad īsti ir ar tiem globusiem ? Kā tad jābūt būtu ? (47)
Ja arī atmet senāku vēsturi, kad Krima piederēja Krievijai, vai kādai citai zemei, vai tamdēļ var atmest reāli notikušus faktus, kad tagad tā ir Krievijas sastāvdaļa, kurā preces ir rubļos, norēķini viesnīcās tajos pašos ...
Tad kad kāds stiprāks tevi atspārdīs un paņems Tavu auto, Tu centīsies sev pieejamiem līdzekļiem to atgūt, jeb uzreiz bērniem mācīsi ka Tavs auto nav Tavs? Ej nu tu sazini,kā bija ar to labprātīgumu,mums ir zināma pieredze,kas liek būt aizdomīgiem,tādi arī ir fakti. Neesmu dzirdejis, ka Krimas tataari grib atradties Krievijas sastaavaa... Skaidrs, šis te urālu tv propogandas "gaismu" cenšas ienest par šo pasākumu. Ne tik sen pa PBK bija dok filma, kurā pats Putins skaidri un gaiši visu par šo specoperāciju pastāstīja, tāpēc Latvijas 5. kolonnas stāsti par "brīvprātības" pasākumu no kļust tiešām smieklīgi, paklausies ko pats jūsu vadonis publiski stāsta pirms blamējies ar savu nezināšanu. Labi vēl ka anonīms :D Nu labi, mēģinam šādi: ja tevi nositīs, tavs auto piederēs atsitējam? Tā bērniem mācīt? ··· Karš: Kā tad īsti ir ar tiem ... lasīt visu diskusiju (47 atbildes) –»
Kapēc ukraiņi nebrauc glābt dzimteni? (56)
Ukrainai problēmas, kapēc ukraiņi nebrauc dzimteni glābt ! Latvijā 52.000 ukraiņu. JA manai dzimtenei draudētu briesmas es gan pamestu Latviju
Pieņemu ka lielai daļai Latvijā dzīvojošo ukraiņu dzimetene ir Latvija. Ticu ka autors pamestu Latvija, ja tai draudētu briesmas. Stulbs jautājums! Tiec ar sevi galā un tad domā par ukraiņiem!
Ne Tu tiesātājs ne komandētājs! Jau pateici, ka pamestu Latviju, ja draudētu briesmas! Ar to pietiek!
Un tad vēl no kā tad tur īsti glābt to Ukrainu. No maidāniešiem, ES, ASV vai Krieviju. Tur viss nav tik vienkārši. Ukraiņi, kuri dzīvo Latvijā, var izdarīt vairāk, sūtot uz mājām savu Latvijā vai citur nopelnīto naudiņu, jo mūsdienās nekaro ar masveida spēku, bet gan ar tehniku un labi apmācīitiem cilvēkiem. Ar savu naudas pienesumu Latvijas ukraiņi var palīdzēt vairāk, jo viņi ļauj izdzīvot Ukrainā esošajiem radiniekiem, tuviniekiem, vairot materiālās bagātības un līdz ar to arī valsts pretošanās spēju pret Krievijas agresiju. Es nezinu, vai viņi tā dara, bet vismaz latvieši, kuri dzīvo ārzemēs, tā mēdz darīt un viņu atsūtītā naudiņa ir ļoti liels atspaids Latvijā dzīvojošajiem latviešiem un arī cittautiešiem. Un kurs idiots piemeram seit gribeetu karot zem saukla ,, Skeele slikts , bet Lembergs labs !,, Tam klaat veel piesienot piemeeram lietuviesu iebrukumu , jo leisi nemtos mudiigi apgadaat ar saujamajiem visus kam turas skanosais ! Kurs pardzivotu ,ka zem skaliem lozungiem maskeeta Aboltinas algotnu banda nosaukta par ,, Vislatvijas glabsanas fronti ,, slakteetu piemeeram Slesera ,, Latvijas atmodas armiju ,, ???? ··· Karš: Kapēc ukraiņi nebrauc glābt ... lasīt visu diskusiju (56 atbildes) –»
Kā tur īsti ar to karoga nekarināšanu? (11)
Man te viena krieviete mēģina iestāstīt, ka par karoga neizkāršanu pie mājas municipāļiem neesot tiesību uzlikt sodu. Ka it kā kas tur esot vinnējis tiesu šai sakarā. Varbūt kāda likumiem pietuvināta persona varētu ...
Kad 02.07.2015. Satversmes tiesas spriedums būs publicēts "Latvijas vēstnesī", par karoga neizkāršanu pie pie privātmājas fiziskas personas nevarēs vairs administratīvi sodīt. Jaa...interesanti, ja esmu izbraucis uz aarzemeem, man speciaali jaanoliigst kaads karoga izkarinaataajs....? Jāiebetonē mājas sienā pastāvīgais karogs ar puscaurspīdīgu melnu sēru lenti...;) Municipāļi ar sodiem visus piespiedīs dzimeteni mīlēt! Zaimošana ir pustukšā valstī pieprasīt karogu izkāršanu. Vai Vācijā, Francijā, Beļģijā ir šāda prasība, jeb tā tomēr ir padomijas atrauga, kad ar varu spieda mīlēt PSRS?
Kur jūs rāvāt ka Teo māja nav nodota ekspluatācijā, vai skaitās avārijas stāvoklī/ vienmēr pārsteidz personāži, kuri zina vairāk par citiem/
··· Karš: Kā tur īsti ar to karoga ... lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Cik ilgi turpināsies reliģiskie kari? (48)
Man jau sāk likties,ka reliģija ir stulbākā lieta,kas mākslīgi radīta uz zemes un kurai akli ticot tiek(un tika kopš pirmsākumiem)slaktēti cilvēki.
Bezcerīga tēma...Ja manis vadītajās vēstures stundās tīņiem gluži labi pieleca, ka krustneši bija vnk laupītāju paveids, kas savu laupītkāri prata smuki pasniegt(un Jēzus Kristus tur galīgi nav pie vainas), tad pieaugušos "pārmācīt", kuriem savulaik ir iedzīts kā ar āmuru, ka krustneši te nāca tikai un vienīgi "kristīt ar uguni un zobenu", nevis sagrābt svešus resursus un teritorijas...Sorry - nav jēgas turpināt. Muslimi arī vienmēr ir karojuši un veidojuši milzīgus kalifātus - gan viduslaikos, gan vēl pēc tam - jaunajos laikos. Starp citu - Eiropa ļoti daudz ieguva Austrumos no viņu zinātniekiem krusta karu laikā- iemācījās garšīgāk gatavot(ar garšvielām), mazgāties ar ziepēm, lietot smaržas, ārstēt brūces utt. Nu šodien kari neko pozitīvu nevar nest, tikai un vienīgi resursu pārdale...Tāda laikam cilvēku daba.
Jozolsen - kļūdies attiecībā uz komunistiem - arī viņiem materiālie labumi vienmēr gauži patikuši un patīk vēl joprojām;) Tikai tāpēc savu sērgu izplatīja, ne jau ideOloģijas kā tādas dēļ...
Cilvēkam ir kaut kam jātic, citādi viņš sāk slaktēt pats sevi.

p.s.
Pēdējo gadsimtu lielākajiem kariem nav nekāda sakara ar reliģiju.
Torpedo - skati manu iepriekšējo komentāru(2015-01-09 20:32) Nu nekaroja kristietības vārdā - tas bija iegansts karošanai, bet cēlonis - laupītkāre.
Par t.s. raganu dedzināšanu viduslaikos - galīgi garām, jo raganu dedzināšana galvenokārt notika JAUNAJOS LAIKOS - 16., 17.gs., kad baznīcai jau vara sāka slīdēt laukā no rokām, tāpēc arī tā ārdījās:) Varaskāre un mantkārība visu karu pamatā, un lieciet vienreiz reliģijai mieru...Jēzus saka - "daudzi nāks un manā vārdā darīs briesmu darbus"...Viņš nav licis nevienam tos darīt.
Bet Tu, jozolsen, mierīgi pieņem islāmu un ievies sev tās četras sievas, ja vari tik daudz uzturēt, jo strādāt viņas nedrīkstēs:D Un zemgaļi cīnījās nevis pret kristietību, bet gan pret iebrucējiem;) Leiši bija gudrāki - pieņēma kristietību paši, un krustneši bija spiesti likt viņus mieŗā(ko viņi gan nedarīja), leišus paglāba savienība ar poļiem.
P.S.Leišu ciltis un leišu valoda - vēsturiski termini, nebrauciet man virsū, ka lietuviešus apvainoju:)
salvis73,

1) Starp nogalināt "reliģijas vārdā" un "sekojot reliģijas Rakstiem/uzstādījumiem" ir ļoti liela atšķirība. Tu nevari spriest par filozofiju vai konceptu no gadījumiem, kur tā tiek izmantota nekorekti (kā iegansts);

2) Vai esi padomājis, cik cilvēku ir nogalināti, cīnoties brīvības, demokrātijas un neatkarības vārdā? Vai tas automātiski šos jēdzienus padara nevērtīgus/nevēlamus?

3) Ja tu reliģiju sauc par "mākslīgi radītu", tad nosauc kaut vienu filozofiju vai domas virzienu, kas tāds nav. Vai zinātni nav radījis cilvēks? Vai ateismu, naturālismu utml. nav radījis cilvēks?

4) Pieņemsim, ka rītdien no Zemes pazudīs visas reliģijas. Tu domā, ka dzīve būs mierīga un rožaina? Palasi Nīči - viņš ir gudrs vīrs, kuram bija ko sacīt par laikmetu, kurā "mēs nogalinājām Dievu".

5) Attiecībā uz tavu piemēru par "Raimi". Ja kāds cits savu Dievu sauc par pareizo, tad, tavuprāt, tas esot murgs, savukārt tava ticība "kaut kam" gan ir pareiza. Tu perfekti izmanto to (savas ticības ekskluzivitāti), ko pats mēģini noliegt.

P.S. Ja kāds to vēl nav pamanījis, tad šis uzbrukums nav jautājums par karikatūrām vai tml. Tas ir jautājums par to, ka viena civilizācija (austrumos) mēģina iznīcināt otru civilizāciju (rietumos). Un šim aspektam konteksts ir daudz plašāks par reliģiskajiem uzskatiem.
Neba nu velti Breivīks pamazām kļūst par norvēģu nacionālo varoni.
Diemžēl.
··· Karš: Cik ilgi turpināsies ... lasīt visu diskusiju (48 atbildes) –»
Ko domājat par Minskas samitu? (26)
Vai saskatāt plašāka konflikta draudus? Kā ar mums šeit, LV? http://nra.lv/viedokli/viktors-avotins/134395-kara-smaka-klist-pa-eiropu.htm "Bet, ciktāl runāt par Latviju, tiktāl mani, maigi sakot, mulsina sabiedrības ...
Liekas nu mierā, lielie puikas sen visu ir izlēmuši , šitas viss ir teātris gada garumā plebejiem. Domāju ka tās ir pupu mizas. Kamēr nebūs slēgta robeža un noteikuma izvākt Krievijas kara tehniku, nekas nemainīsies.
Vācija un Francija parādīja savu bezspēcību un pārliecināja Krieviju, ka tā arī turpmāk var ienākt jebkurā valstī uz izveidot savu republiku. Viņi zina, ka ne Francijā ne Vācijā Putins nebāzīsies. Es pat nešaubījos, ka Merkele ir divkose un vācieši baidās no krieviem. Viņi drosmīgi tikai savā zemē, citur raustās.
Kā viņi pieļāva okupēt Krimu, tā ļaus visu pārējo. Ar sankcijām ekonomiskajām ieriebj sev .
Nu mūsu bananiju valstiņai vispār tur ar savu degunu nevajdzētu līst,tepat netiek LV ar vietējiem krieviem galā,bezpridelā šamie ņirgajās,gan par valsti,valodu,iekārtu un viņiem uzspļaut ko te kāds Latvietis par viņiem domā.Skati mūsu pilsētas galvu pfu katrā gadījumā neviens jau nevēlas izraisīt WW3, tāpēc arī nogaidoša politika no lielvalstu puses, lai precīzi analizētu situāciju jābūt lielākai informācijai, ne tikai no ziņu lapām.... man šon atmiņā palika text, ka arī Kanāda gatava Ukrainai piegādāt ieročus, ja karš ar Ukrainu turpināsies. Putins uzvaru liek, ka Doņeckas un Luhanskas tauta republikas negrib vairs būt Ukrainas satāvā, bet gan tās tik varenas un stipras, ka pašas par sevi pastāvēs:DDD .. kopumā sitācija tāda, ka grūti prognozēt tālākos notikumus, nedomāju, ka Putins tik viegli padodies, ies uz "visu banku" un nevainīgo cilvēku dzīvības uz viņa sirdsapziņas "pie vienas vietas"""...:( Ja tās būtu nopietnas sarunas, tad tur būtu Obama un angļu tirliņš arī. Šitās - tās tā, parunāja un parunāja . Es uzskatu, ka Eiropa šinī gadījumā vairāk savas lietas kārtoja. Nopietnie vīri savu attieksmi pret notiekošo jau parādija G 20 samitā . Sevišķi vairs daudz runāt par to naff jēgas. Runāt ar vovu ir tas pats, kas ar manu kaķi. Dievs dod, lai jeņķi viņiem ātrāk sniegtu atbalstu, un viņi to mēri izšvirnī ārā no savas zemes. ··· Karš: Ko domājat par Minskas samitu? lasīt visu diskusiju (26 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu