Cik ilgi turpināsies "haoss" Ukrainā?

Cik ilgi turpināsies "haoss" Ukrainā?

Tessa (2013-12-11 21:17)      kamer neatlaidiis valdiibu,Janukovichu un neatrisinas jautajumus ar ES ar pozitivitates ziimi. hoholji ir spitiigi un tos nevajag kaitinat.

Negaiditsparsteigums (2013-12-11 21:26)    2 Bet var arī saprast tos, kas ir pret iestāšanos ES. Tiks likvidētas vietējās ražotnes, būs ES noteiktas kvotas utt. un kaut kādā mērā tiks zaudēts tas šarms un kolorīts, kas piemīt ukraiņiem un Ukrainai kopumā.

fargo (2013-12-11 21:29)    1 haoss? kur haoss? vācija un krievija dala ekonomiskās zonas. kopš dzimšanas muļķis janukovičš ierakstās pacana aprisēs. globālajā politikā lavierē kā čmo. kam atdoties? ukraiņi?
bet skriet neatskatoties "jevropas" silē? uz kurieni? lai ukrainias rūpniecībai uzliek vēl papildus idiotekologslogu? lai kļūst dārgākas izejvielas? donbasa rūpniecība ir lielāka kā divdesmit, trīsdesmit Latvijas gada kopprodukti... viena, divu gadu laikā.
un vācija tik to vien gaida, kā padarīt ukrainu konkurētspējīgu, vai ne?
pats pēdejais ko ukrainai vajag, ir eiropbirokrātija.

fargo (2013-12-11 21:34)      nāciet, nāciet visi eiropas saimē, auslanderi, atveriet tirgus, likvidējiet savu ekonomiku un kļūstiet beidzot... brīvi. brīnišķigi. ja ne. klauns janukovičš. viņš, protams ir klauns, bet atvainojiet.. eiropa ukrainu apglabās daudz straujāk kā Latviju.

jozolsen (2013-12-11 21:39)      Sevastopoles osta,kontrole Melnajā jūrā.Pārtikas produktu dārdzības pieaugumam,perspektīva zeme.Ir par ko pacīnīties.

Pakaritampu (2013-12-11 21:53)      2039. gadā noteikti būs beidzies

jollyroger (2013-12-11 22:08)      tur ir gāze, ražošana kāda vēl palikusi, daudzi gribēs to tirgu

vilks28 (2013-12-11 22:23)      Visu cieņu haholiem,bet es savā vilka prātā domāju,ka nu nevajaga viņiem to ES,kas sāksies ,kad EU ,ar savām direktīvām sāks viņiem mācīt kā boršču vārīt un vareņikus gatavot uj un kurnu vēl garilka.

Alison (2013-12-11 23:10)      Es arī balsoju par 2039-to.

jozolsen (2013-12-11 23:47)      Krievijai ģērbonī divgalvains putns.Viena galva nezina ko otra dara,neparedzami.Paši esam pietiekoši izjutuši,arī ukraiņi ir pietiekoši izjutuši.Labākai variants viņiem ir ES,tautai.Un viņi to ir sapratuši pa 20 gadiem.Atšķirībā no daiļdirsējiem mūsmajās,kuri grib dzīvot kā angļi-pašiem nestrādajot.Tikai uzraugot.

vilks28 (2013-12-12 00:17)      Krievija viņiem ari naff vaidzīga,tā ir liela un pašpietiekama valsts. Tikai tur diemžēl ir arī daudz krievu un duraku.Jā diemžēl cilvēkiem ir tendence uz suecīdu.

Aigars53 (2013-12-12 00:37)      Haoss Latvijä turpinäsies liidz peedeejam latvietim! ... nebüs nemaz tik ilgi jägaida.

susurs (2013-12-12 05:37)      Nu nepareizi ukraiņi dara, nevajag uz to Eiropu līst. Nekā laba te nav.
Paši tikko tikai sākam celt galvas pec visas valsts ekonomikas izpostišanas pateicoties sapuvušai Eiropas Savienībai un dauņiem kas vada mūsu valsti.
Viss tika likvidēts un pārdods par kapeikām, cilvēki mērdeti badā un aizbēguši no valsts.

fargo (2013-12-12 07:20)      tā ir visīstākā tirgu dalīšana. krievija joprojām ir spēlētājs globālo tirgu dalīšanā. novājināts? jā. ukraina ir pēdējais, lielais kumoss eiropā, kurš vēl nav zem protektorāta. eiromaidana cilvēkiem... es saprotu viņu motivāciju ļoti labi. problēma ir iekš tā, ka ukrainai negrib ļaut iet SAVU ceļu, šo zemi grib norīt. tā ir viena no bagātakajām nācijām eiropā un tas, ka "ienākums uz dvēseli" ir mazs, nav rādītājs. lielie marketologi rēķina potenciālu atdevi. tā var būt milzīga. patiesībā pārspēt visas jaunpieņemtās austrumeiropas valstis kopā.
kāds var teikt - ko viņš tur murgo...
paskaties investīcijas, salīdzini.
vācija ir vienā eiropas ekonomika, ja tās nebūtu, eiropa, eiro/šmeiro kolapsētu kā ar naivumu pildīts balons. bet tā nav. kāpēc? vācija. vācijas ekonomikas atdeve ir aptuveni tāda pati kā grūti salīdzināmai miljarda ķīnai. joprojām, ar visu eirobirokrātiju uz kakla. bet vācija neražo šos plaša patēriņa garbidžus, bet tie ir roboti(darbagaldi, ražošanas "līnijas" metalurģijas, ieguves, hi-tech rūpnīcām, to sastāvdaļas utt, konveijerrūpniecības pamats), ķīmija, kuru vēlāk lieto citi ražotāji.
ja politiski, tad var redzēt, kurš ir tas "norūpējušākais"... notikumos ukrainā.
anhela merkele. :)
bet vācieši nav ieinteresēti veidot sev konkurentus, bet tos laicīgi nobēdzināt vai pārņemt potenciālu. kā ķīnieši to dara citur. tā ir tā visuresošā tieksme pēc hegemonijas, dominances. nekur nav pazudusi. ir tikai citas formas. vārdiņu krājums mainīts.:)

Postremo (2013-12-12 08:25)      max 3 gadi.

jozolsen (2013-12-12 08:44)      Notikumi Ukrainā precīi atgādina notikumus pie mums 20 daus atpakaļ,visos esmu piedalījies.Un apdirst ukraiņus,adirst savu vēsturi.Tautau labāk ar eiropu,nevis ar neparedzamo Krieviju,no kuras daudz cietusi.Ekonomika viņiem galīgā pakaļā un bez eiropas neiztikt.Globalizācija-ekonomika-dzīves līmenis,savstarpēji saistīts.

wolands (2013-12-12 09:21)      Bļin, taukos apvēlušies ieteicēji saradušies ;)
Gribu iespļaut sejā tam, kas apgalvos, ka mums ir sliktāk kā Baltkrievijā, Ukrainā un citās bijušajās USSR republikās.
Brīvību nevar samainīt naudā. Un visi tie, kas tagad brēks, ka mums nekādas brīvības nav - ejiet pakačāties un laižiet prom uz Krieviju :(

Besī man šie vaidētāji, cik mums gan viss ir slikti un kādi gan mēs ES vergi esam. Lasiet pa burtiem: mums ir daudz labāk, kā lielākajā daļa no pasules!

Bet uz jautājumu atbildi nezinu - Krievijas intereses tur ir reāli stipras. Sabiedrība sašķelta, bet no sirds novēlu viņiem izturēt. Ja viņi izturēs, tad viss var beigties relatīvi ātri. Tiesa sprunguļus riteņos viņiem vēl ilgi bāzīs :(

Lucy (2013-12-12 09:30)      hahli malači!!

fargo (2013-12-12 09:47)      pirms spļauj... ļauj pateikt, wolad. drikst? es kādreiz domāju, ka tie, kuri nebalso par lavija ceļu ir dumiķi, viņi neko nesaprot.
tas nav veids. tu piesauc labklājību, jā tā ir. bet vai tā ir no mūsu zemes izaugsmes nākusi? vai no atkarības? tu nezini, ka mēs esam dotēta zeme, kuras tauta, dzīvojot labos apstākļos vairs pat ne tikai nevar sevi uzturēt, bet pat sāk zust cerība uz nākotni, bērniem?
mūsu ārpolitikas kurators stāsta, ka vēlas piedalīties praidos, bet oponēts ar viedokli, ka tauta to nevēlas, stasta, ka "to mēs nedrīkstam ņemt vērā, mums ir skandināvijas piedredze". latvija ekonomika ir sagrauta, tās nav. ir labi cipari, bet ja tu esi ar mieru par tiem painteresēties, tad izrādās, ka mēs esam uz gandrīz 60% dotēta valsts. kā var būt brīvs atkarīgs būdams? varbūt medus ir salds, laikam ir. es negribu. vairums grib.
un tās nav valstis ar perspektīvu. nevajag piemērus, skandināvija mirst. zviedrija vairs neekistē mašīnbūves, tur nav vairs saab, volvo uc. tie cilvēki vieksmigi iznīcināja svešu paadžu pūles īsā piegājienā.
tā ir realitate, woland.

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu