Referendums Īrijā par viendzimuma laulībām

Šodien katoliskajā Īrijā tauta referendumā ar milzīgu pārsvaru esot nobalsojusi par viendzimuma laulībām. Kā jūs balsotu, ja šāds referndums būtu arī Latvijā?

jadore (2015-05-23 23:03)    2 pret

MJooun (2015-05-23 23:03)  1 4 Un tu veel jautaa?? Pat nesaprotu kaapeec shaadam referendumam buutu jaabuut..deelj taa idiotisma, kas valda pasaulee? Tik pat labi var veidot lauliibu ar kaadu maajdziivniecinju, jo kaa...tak miiljshs un uzticams!!

budw (2015-05-23 23:08)    2 arprats,cik pec statiskas ir nobalsojusi ""par"" atseviskas irijas pilsetas!ta nu gribas panemt beisbola nuju un...

jadore (2015-05-23 23:12)  1 1 Neesi naivs, te neiet runa par to kurš ar kuru guļ...

MJooun (2015-05-23 23:15)    5 Man ir pofig kaa tie slimie viens otru draatee, bet ja grib pataisiit novirzi par normu..tas vairs nav uz labu - ietekmee sabiedriibu kopumaa!!

budw (2015-05-23 23:16)    1 lai gul,nevis to popularize pa visu eiropu!

anzhe (2015-05-23 23:23)  1 5 Lai dara savās guļamistabās visu kas tīk, kamēr tas ir legāli un pēc abu piekrišanas, man abzolūti vienalga. Bet nesaprotu, kāpēc jārīku praids jāiet ielās, tik pat labi, visi šizofrēniķi arī reizi gadā var iet praidā.. starpības nekādas.

Geisha (2015-05-23 23:26)  2 5 Man vienalga kurš ar ko un kā guļ. Bet vai vajag to popularizēt? Briesmīgākais ir tas, ka viņi vēl adoptē bērnus un audzina par cilvēkiem ar kroplu pasaules uzskatu.

neko (2015-05-23 23:51)    4 pievienošos; mani neinteresē kas ar ko un kāpēc guļ, bet tādām laulībām nav jābūt.

estepat (2015-05-24 00:45)  1   :)- kāpēc tie v-īri nebalsoja uzreiz kā labākajās musli-maksimālajās tradīcijās- ka viens anapauris var maximums četrus pfisam-obdžektus piedeklarēt savā komunālajā dzīvoklī!?

fargo (2015-05-24 02:13)    1 laulības institūcjas aizstāvji jau ilgu laiku cenšas parādīt, ka patiesie homoseksuālistu mērķi nav vis šādu laulību legalizēšana, bet pilnīga ģimenes vērtību likvidēšana.

marija gessen. krievijas homoseksuālistu aktīviste, radio ´brīvība´ maskavas vadītāja.
citāti:
"bez šaubām, mums ir jabūt tiesībām laulāties, bet tieši tā pat, bet šaubām es uzskatu, ka laulības institūcijai vairs nav japastāv vispār. cīņa par geju laulībām sevī iekļauj melus par to, ko mēs īsti vēlamies darīt tad, kad to panāksim - jo mēs melojam, ka mēs laulību nemainīsim un tie ir meli.
laulībai ir jāmainas un tā mainīsies. bet atkal, tai nav jāpastāv vispār.
man ir trīs bērni, kuriem ir pieci vecāki, vairāk vai mazāk un es nesaprotu, kāpēc bērniem nevar būt piecu likumīgu vecāku... es satiku savu partneri un viņa bija tikko dzemdējusi un šī bērna bioloģiskais tēvs ir mans brālis... un es vēlos, lai likumdošana būtu atbilstoša mūsu realitātei un tas nav savienojams ar laulības institūciju."

trīs bērni, pieci pieaugušie homoseksuālisti, lesbietes "sievas" bērna tēvs ir viņas brālis un šis ir tikai viens piemērs līdz kam šie cilvēki nonāk.

http://therightscoop.com/institution-of-marriage-should-not-exist-gay-activist-admits-we-lie-that-ma
rriage-wont-change/

fargo (2015-05-24 02:15)    2 par referendumu. trūkst vārdu. tas bija kaut kas neiedomājams - visas parlamenta politiskās partijas pasludināja, ka izslegs jebkuru partijas biedru, ja tas balsos pret viendzimuma laulībām. mēdijos, starptautiskās megakorporācijas, kuras draud ar "sekām" darbiniekiem, kuri nebūs pietiekami lojāli un nedos balsti "par". nedaudzo, reto "pret" viedokļa paudēju nomelnošanas kampaņas tv, avīzēs, internetā. publiski aicinājumi nepieļaut debates referenduma jautājumā, jo ar tumsoņām nav nemaz jādiskutē.
visā īrijā atradās... VIENS, viens politiķis, kurš bija pietiekami drosmīgs, lai atklati paustu savu viedokli "pret". VIENS. viens cilvēks.
tas ir satriecoši, kā šie tolerantie cilvēki, nokļuvuši pie varas sāk ar raganu medībām. vai tās būtu asv, kanāda, francija, skandināvija. kas notiek ar viņu pretiniekiem - cietumsodi, atlaišanas no darba, salauztas dzīves, mobings 24h dienā, uzlauzti epasti, publicētas sarakstes, fabricēti citāti.
nodrošinājušies ar valsts varas atbalstu viņi izveido savu sargsuņu organizācijas, kuru vienīgais uzdevums ir vajāt oponentus.
finālā, sabiedrība, politiķi, pazīstami cilvēki ir pietiekami iebiedēti, ka vai nu pakļaujas vai klusē.
universitātes, kurās mācibū spēkiem liek parakstīt anketu, kurā ir jaapstiprina sava lojalitāte viendzimumu laulībām. darba līgumi starptautiskās megakorporācijās - google, apple uc., kurās ir jaapstiprina, ka esi pareizo uzskatu cilvēks.
šīs kustības īstai sejai un garam nav nekādas, nevismazākā sakar ar toleranci. toleranci viņi pieprasa no sabiedrības, lai nokļūtu pie mēdiju varas, iekļūtu varā. kad pateicoties apmānītās sabiedrības tolerancei tie nokļust pie varas, avju drānas tiek novilktas un watchdog organizāciju darbs sākas.

JurisK (2015-05-24 02:27)    2 Pret lauliibaam - 100%, par kopdziives likumu - 100%! Taads buutu mans balsojums.

JurisK (2015-05-24 02:45)    3 Par fargo aprakstiitajaam shausmaam - laikam taa situaacija tagad taada ir - nedodies muusu Straujuma pateiktu pederastiem nee! Bet viss nav tik slikti - kad mees, pareizie, buusim mazaakumaa - tad saaksies muusu cilveektiesiibas!:) Vispaar pagaidaam demokraatija un liberaalisms ir diezgan diivains rietumu valstiis - cilveektiesiibas ir tikai tiem, kas mazaakumaa, vairaakumam aizstaaveet savas tiesiibas skaitaas fui un pat veel ljaunaak.

fargo_pa (2015-05-24 05:26)    1 (2015-05-24 02:27) jautājuma autora komentārs
"tavs rakstītais baigi izklausās pēc sazvērestības teorijas, tipa - "mūs visus kontrolē marsieši" :)"

tātad, kas ir sazvērestība un ar ko to ēd.

definīcija: politiskā sazvērestība - vienošanās starp personām ar mērķi iegūt politisko varu vai sasniegt politisko mērķi.
(Conspiracy (political), an agreement between persons with the goal of gaining political power or meeting a political objective)

un tagad. ir tāds paņēmiens, saucas induktīvais spriedums, jeb loģisks spriedums, kas ir balstīts uz atsevišķām pazīmēm, no kurām var izdarīt vispārīgu secinājumu.
piemēram t.s. duck test, jeb "pīles tests": "If it looks like a duck, swims like a duck, and quacks like a duck, then it probably is a duck."
vai latviski: "ja tas izskatās kā pīle, peld kā pīle, pēkšķ kā pīle, tad visticamāk, ka tā ir pīle"

fargo_pa (2015-05-24 05:36)    1 Torpedo (2015-05-24 02:27)
"Kas tad ir tie ļaunie, kas vēlas sagraut ģimenes institūciju un nolikt gejus uz postamenta? Un kāda ir viņu motivācija?"

tas ir nopietni un ironija nav tam atbilstoša attieksme. bet tāpēc, ka tev tas liekas gan smieklīgi, gan ironijas cienīgi, mēģināt par šīm lietām ar tevi runāt tādā rakursā nopietni "kas savā būtībā ir tie spēki?", tas būtu kā kurlam mēģināt dziedāt dziesmu vai rādīt attēlus aklam.

bet, kas attiecas uz motīviem, vēlmēm, mērķiem, veidu kādā tika, tiek un tiks šie mērķi un vēlmes panākti, to es esmu rakstījis daudz.
bet līdzīgi kā ar situāciju īrijā, spēki un līdzekļi ir nesamērojami. tajā dārdošajā mediju, izklaides industrijas, pasaules spēcīgāko varu un ietekmīgāko cilvēku kopīgi saceltajā troksnī, vairums cilvēku neizbēgami dzird to, ko viņiem dzirdēt liek, redz kino, tv vai lasa žurnālos to, ko viņiem lasīt dod un redzēt rāda. ir grūti redzēt to, ko nerāda, vai izlasīt to, ko neraksta.

Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu