Vai ārkārtas vēlēšanās balsosiet savādāk, kā oktobrī?

Ja politiķi ir tik nespējīgi, ka nevar atrast profesionāļus savās rindās un gatavojas taisīt tehnisko valdību, tad būs ārkārtas vēlēšanās. Bet visas ievēlētās partijas ir izgāzušās! Vai balsosiet tagad savādāk?

Attīstībai/PAR savus saukļus par sociāli taisnīgu valsti nodeva tajā brīdī, ka pirmie iebilda pret JKP centieniem mazināt nevienlīdzību un palielināt nabadzīgo ļaužu ienākumus.

JKP savus solījumus nodeva tad, kad atteicās no ekonomiskās programmas, lai gan Latvijā, ja sekojam Rietumu piemēram, nodokļus var relatīvi iekasēt vismaz 3.5 aizsardzības budžetu apmērā vairāk un jāmaksā ir bagātajiem. Bet JKP nodeva savus solījumus.

ZZS, JV, NA izgāzās jau pirms vēlēšanām, labējā politika Latvijai nav vajadzīga, šīs ir partijas, kuru dēļ 3daļa valsts ir aizbraukusi, no atlikušiem trešdaļa slīgst nabadzība un pārējie kūrē pa lielai daļai primitīvus biznesus, kas pie asākas starptautistkās konkurneces sabruks.

KPVLV izgāzās tajā brīdī, kad viņiem nebija, ko likt valdības mērķos. OIK lividācija, zāļu cenu mazināsana un reģionālā reforma - tie var būt daži no vairākiem simtiem darbu, bet ne vienīgie un prioritārie valdības darbi. KPLV pierādīja, ka viņiem nav redzējuma par valsts ekonomisko un industrijālo attīstību.

Tātad, kad esat redzējuši partiju īstās sejas, vai balsosiet savādāk? Par jauniem spēkiem? Vai veicināsiet kādas pārmaiņas valstī?

gobis    1 Ir jāmaina vēlēšanu likums,
vēlēšanas - divās kārtās,
otrā kārtā piedalās 4 spēcīgākās komandas,
tās tad arī cīnās par trim vietām parlamentā...

Jauno likumu lūgums nosaukt manā vārdā....
2018-12-07 12:39

neko    8 Ja partija, kas vēlēšanās ir ieguvusi 16% balsu realizē 16% savu solījuma, tad tā ir nevis solījumu nodošana bet objektīvā realitāte. Un tieši tas ir tas ko ievēlētie negrib saprast, ka neviens no viņiem nevar diktēt savus noteikumus. Poza "ar šiem es nestrādāšu", "šo es nedarīšu" iespējama tikai iegūstot vairākumu balsu.

Vēlēšanu rezultāti atspoguļo reālo situāciju valstī. Sadrumstalota sabiedrība kurai nav kopīgu mērķu un vajadzību. Partija "īstās sejas" nav manījušās. Tas tu vari atļauties domāt tikai par sociālajiem jautājumiem un ignorēt visu pārējo to sabiedrības daļu kam tie nav aktuāli. Ja tā dara partijas tad sanāk kas nu ir sanācis. Lai izveidotu valdību ir jādomā arī par tām lietām kas tev personiski nav interesantas vai pat nepatīk.
2018-12-07 13:03

nazis    7 Es nebalsošu par ārkārtas vēlēšanām.
Krieviem ir labs teiciens - Где обосралса, там и витиратса надо.
2018-12-07 13:28

multi  2 1 Par kotletēm un šņabi! 2018-12-07 14:15

Mirdzina  3 3 Oktobrī es vispār nesapratu, par ko balsot! Un ne es vienīgā! Tad te nu arī ir rezultāts! 2018-12-07 14:38

siikaa16  2 8 Balsošu par tiem pašiem. Savējos nenododu. Mani apmierina viņu rīcība. 2018-12-07 15:04

anis    7 Diez,par ko balso tie,kas nesaprot? Man ,kā konservatīvam stagnātam,bija skaidrs,ka ticēt solījumiem ir muļķīgi un var atbalstīt tikai mazāko ļaunumu... Nekas jau nav mainījies... 2018-12-07 15:08

euromens    1 kur var tik gari pļūtīt un neko nepateikt 2018-12-07 15:15

langstinsh    5 Nabagā valstī vēl vieni SVĒTKI?
Kad gribēju vest kaimiņus uz vēlēšanām-man pateica...neesam galvu saspieduši.
Tuvu taisnībai-neievēlētie sēžās krēslos.
2018-12-07 15:37

shining  2 3 Šis tas no manu delegātu izdarībām man nepatīk, augstprātīga tuvredzība, taču jā - balsošu par to pašu sarakstu, un svītrošu/plusošu tos pašus cilvēkus. 2018-12-07 16:16

allldis  6 7 ZZS, JV, NA izgāzās jau pirms vēlēšanām, labējā politika Latvijai nav vajadzīga, šīs ir partijas, kuru dēļ 3daļa valsts ir aizbraukusi, no atlikušiem trešdaļa slīgst nabadzība un pārējie kūrē pa lielai daļai primitīvus biznesus, kas pie asākas starptautistkās konkurneces sabruks.
Meli,viss otrādi! Jau izgudrēm sapītie kremļa blēzi "zzs" un perverso balsti "jv" vienā rindā ar "NA" rāda meļu patiesos nacionālu dikreditācijas nodomus! 28.gadu okupantu un komunistu partiju tandēms ir mērķtiecīgi izdzinis latviešus trimdā un aplaupījis palikušos. Un vienīgie,kas pret to visu cīnijās,īpaši pirmsākumos,kā LNNK un TB, vēlākie NA spēki,kurus mūsu dumiķi gadu desmitiem atstāja opozīcijā, neļaujot īstenot gandrīz nevienu darbu latviešu tautas labā!
2018-12-07 16:42

mezaveciss  1 1 Palikšu pie savas izvēles, un ir cieša pārliecība ka šai izvēlei pievienosies daudzi no tiem, kas par suņubūdas branžu pastāvēja. Tā nu gan, dēļ virspusē izpeldējušā struņķa neprognozējamām aktivitātēm ir galīgi izgāzusies. 2018-12-07 16:57

AivarsN  6 4 Kāda starpība,kura parazītu banda tiks pie siles? Pie šīs vēlēšanu sistēmas tauta pilnīgi neko nespēj ietekmēt. Tik pat labi to farsu varētu vispār pārtraukt un lieki netērēt jau tā trūcīgo budžetu. 2018-12-07 17:08

Vilksatkal  14 5 Tikai un vienīgi par SASKAŅU ! … un citiem to pašu iesaku . 2018-12-07 17:11

Letija      Radikāli mainīt uzskatus un mesties citā virzienā negrasos.
Ja pienāks brīdis par ārkārtas vēlēšanām, varbūt apdomāšu kādas nelielas korekcijas.
2018-12-07 17:24

rokons  1 7 It kā jau nav labi pēc personībām vadīties, jālasot partiju programmas , un tad jālemjot.
Realitāte ir tāda, ka programmas tika aizmirstas, un personības viena otru apķengāja kā prasdamas.
Man nav ne mazāko simpātiju pret Gobzemi, pārāk miglā tīta viņa pagātne, pārak daudz negāciju no profesionālās darbības.
Bordāns - bija tak pat Tieslietu ministrs,bet ātri viņu nocēla no trases. Pirms gadiem saņēmu viņa parakstītu vēstuli, kad kopā ar Birkavu par programatūras licenzēšanu uzstājās. Biju tīrs kā stikliņš, bet vēstules tonis bija tāda, ka klātbūtnē ko tādu saklausot, viņš apmestu kūleni kā zaķis ar visām savām melnām jostām.
Tā nu esam savēlējuši viskautko, ilgi vēl laikam būs jāmanevrē, lai nonāktu pie kopsaucēja.
Jaunas vēlēšanas neko nedos, tāpat savēlēsim bez apdoma.
Es tomēr esmu par labēju polītiku. Katram par sevi jācīnās, lai izdzīvotu un spētu attīstīties. Eiropa ir apslinkusi. Kas tuvāk zin ASV iekšpolītiku, var apgalvot droši - viņi uz pabalstiem negaida.
2018-12-07 17:24

daigax62  4 2 Biju un būšu par JKP !!! 2018-12-07 18:06

Cemodans  3 1 Domāju populisti eksāmenu nav izturējuši, izsvītrot viņus vispār no saraksta un to vietā pieaicināt tos kas netika pāri 5 %barjerai. 2018-12-07 18:41

kvarts  1 3 Ja būs ārkārtas vēlēšanas, tad iešu par deputātu un balsošu par sevi. 2018-12-07 19:18

Geisha  5 7 Kamēr Latvijā nebūs vadītājs nekas nemainīsies. Kaut kur netā uzdūros faktiem - Hitlers savos 12 valdīšanas gados uzbūvēja ceļus, pacēla Vācijas ekonomiku, uzsāka un zaudēja otro pasaules karu un nošāvās. Vaira atvēra Oiropas durvis, lai varam braukt strādāt. A ko citi mūsu politiķi ir izdarījuši? Godmanis iznīcināja gan lauksaimniecību, gan rūpniecību un Holandē uzbūvēja cukurfabriku. Lācītis iznīcināja ko Godmaņonka nepaspēja. Kādi mums ir prezidenti? Opis Berjozķins pa purnu solīja, Zatlers ar savu zatlerieni visu izlaupīja, bet Vējonis tik grasās ieraut. Neviens ne par ko neatbild. Jutočka nu tik bandītus ķers, Sudraba kā Valsts kontroliere faktus vien konstatēja. Bardaks valstī. Ne viens nav sēdies uz apsūdzēto sola par valsts izlaupīšanu. Cirks aizbrauca - klaunus Jēkaba ielā aizmirsa. Ko dos pārvēlēšana? Neko. Atkal kāds iebāzīs naudu kabatā un viss. Te ir vajadzīga stingra dūre kura vēl nav Latvijā. Cerēsim uz labāku nākotni. 2018-12-07 20:38

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu