Cenzuura naak!

Kaa juus uz to raugaaties..? Negribas pat vairs piemineet to covidu, tomer neiespeejami,,...jo taa ari ir peedeejaa laikaa viss ap to vien grozaas, pat izskataas driizaak peec taada fanaatiska religijas kulta,,....pie tam, tevi censhas piespiest TICEET,,....kaut kam taadam, kas ir veesturee lielaakais SCAMs!!!
Visjokainaakais, vini to formulee ar ciinju pret viltus zinjaam,,...taatad, nepaarbaudot faktus, neiedziljinoties, tu vari pateikt, taa ir viltus zinja - nesakriit ar Oficiaalo versiju! Zhurnaalisms, kaa taads jau VISPAAR kaa taads neeksistee,,....shobriid peec taa cik sinhroni, identiski taas nonaak pie mums var spriest, ka ir tikai viens vieniigs centralizeets avots,,... + politiskaa liimenii dod riikojumus.
Ciinja pret KO.....? Konspiraaciju...??! Bet...,te jau vinja ir....totaala kontrole - REALITAATE!
Kaadas vispaar redzat alternatiivas zinju apmainjas platformas?

Tessa  18 12 ta var runat absoluti bezserebreņņiki, bez dzimtam, bez berniem, bez paaudzem un miiljiem apkart. nomiriis un neviens neraudas.
tos arii pareizi sauc-kovidioti.
2020-04-20 20:49

Tessa  15 13 jaja, Lielais bralis tevi vero. arii masoni ar tampieriem :DD jau Emiils teica, ka ir Skorbulis un Kometa nak. 2020-04-20 21:04

fargo  11 21 katru karantīnas dienu es arvien vairāk pārliecinos, ka karantīna(nevis vīruss) ir butaforija.
mana reakcija būtu - ir vīruss, ļoti lipīgs, ļoti bīstams, iespējama histērija? es nodrošinašos. bet tad, tad sākas dīvainais. kā bērni tiek izņemti no skolām, lai arī vecāki turpina iet uz darbu. bet bērnudārzi joprojām ir pus-vaļā, jo ir vecāki, kam nav izejas. mājās viņi nevar atstāt kinderus, jo nav kam. jo pašiem ir jāturpina šancēt. un sanāk kaut kāds absurds! es to nesaprotu. es nesaprotu karantīnu, kas nav nekāda karantīna. mani nu jau tracina maximas kimrafonu aicinājumi ievērot 2 metru distanci, jo es zinu, cik tas ir bezjēdzīgi. kā jūrā slīkstošam ieteikt ierīt tikai saldūdeni un izvairīties no jūras ūdens. tam nav jēgas.
es neizslēdzu konspirācijas, jo tās ir vienmēr, tikai izpausmes citas. ko es šobrīd redzu, ir tas, ka valstu ierēdņi realizē pasākumus ķekša pēc. tiem nav nekādas jēgas. tie neaptur neko, tie traucē dzīvot, bet ierēdnis domā, ja viņš neko nedarīs, tad būs no mazliet lielāka ierēdņa fui-fui. un līgo premija arī pasvilpos gar nāsi.
un man šobrīd liekas, ka vairs nevis konspirācija, bet tupisms vulgaris, ij sjo. es saprotu, briesmās ir jādara, ko var - jādistancējas, jākarantinējas utt. bet šādi??? pilsoņi, tam nav nekāda tolka! kādi divi metri? ko jūs murgojat? ja inficētais atrodas man prieksā rindā 2 metri no manis, vīruss ir uz gaisa molekulām un būs tur vismaz 2 stundas. kādi divi metri? kāda karantīna, ja pieaugušie iet uz darbu, bet kineri mājās?
nekas mani nebesī vairāk kā idiotisms. pasākumiem ir jabūt jegai, rīcības pamatā ir jabūt veselajam saprātam. šobrīd no tā nav nekā.
2020-04-20 21:04

Gloks_17  4 16 Ziņas sen nav ieteicams skatīties, grauj psihi, uzspiež nevajadzīgās vērtības un informaciju pasniedz kā absolūto patiesību. Bet ir pavisam otrādāk.
No jutubes var ko makarēt arā, un tikai.
2020-04-20 21:13

Julianna  12 16 Nu no vienas puses, cepuri nost galvenajam Scenāristam!!!! Kā eleganti notušēt, ka kapitālismam kirdik. viņam jau sen kirdik. 90 tajos padzīvoja uz psrs sabrukuma, 2000 -- šajos Dvīņu torņi, kuri deva iespēju izlaupīt Tuvos Austrumus.. uz kurieni tagad doties?Āfrika? Dienvidamerika?Faktiski visa zemeslode pašīja uz ASV. Uz viņu valūtu. Kura kotējās pateicoties stobriem.Pat akurātā Vācija palika blēdīga un sāka ražot fufeli(autoproms). Vai nav forši izdomāts? Visa planēta sēž mini cietumā. Tiesības praktiski paēst, pakakāt, gaisu paelpot. Pat nevajag cietumniekus barot. domāju, ka reāli tiks izņemta skaidrā nauda, būsim banku un vida verdzībā. visaptveroša kontrole. suņus čipējām, mūs pieradināja, ka tā vajag. kāpēc veikalos tualetēs maksas aparāti? Lai mūsu zemapziņā automātiski iegulst, ka verot durvis met monētas. Tā mēs iesim savās piecstāvenēs. Kāpēc mēs pieļāvām, ka mūsu pasēs(tagad migrantu apliecībās) ir koncentrācijas nometnes numurs? Palasot delfos un citur, redzi, ka noalgoti rakstītāji, kuri slavē šito bezprātu, zombē aitas. Iztausta situāciju. Varētu te sarakstīt romānu. Zinot savu būtību un raksturu es cīnīšos līdz beidzamai asins lāsei. Un sākšu ar to, ka kratīšos nost no verga statusa. 2020-04-20 21:48

fargo  5 7 nē. nav vienādas reakcijas starp valdībām. redzi, es esmu kristietis. ļoti slikts, tāds ņe aļo kristietis, bet jo ilgāk dzīvoju, jo vairāk saprotu, cik cilvēki tomēr ir, kā ir rakstīc: "prāts ir labs, bet miesa vāja". un kristieši gaida otro atnākšanu. un pirms tu sāc manī mest ar pīrādziņiem, mēs gaidam uz noteiktām lietām, noteiktu notikumu secību un tā jau ir sākusies sen pirms mums. šobrīd ir fināla stadijā. globālās valdības pār zemi nodibināšana ir tuvu savam noslēgumam. tas ir a) punkts. b) punkts, izraēla ir atjaunināta. c) punkts, jeruzāleme vēl nav atdota jūdiem. kad notiks c, būs vienota valdība uz šīs planētas, vienota naudas sistēma. nāks tas, ko manas ticības grāmatā sauc par zvēru. patiesībā, cilvēku, kura skaitliks būs 666. kaut kādā, šobrīd nezināmā veidā, cilvēki tiks "saskaitīti", jeb kā tagad varētu teikt nočipoti. tās būs kā visa kartes, es nezinu, protams, precīzi. bet tikai tie, kas ļausies, drīkstēs eksistēt šai sistēmā. pārējie tiks padarīti par "fair game". nu, lūk. un mēs esam starp punktu b un c, šobrīd.
vai tas viss kaut kā saistas ar koronu? to es nezinu. tā, kā tur redzi, ko es domāju par to, kas notiek, iet tālāk par kaut kādiem cov19. bet vai ir saistīts, nezinu.
ko es domāju, vienas paaudzes laikā mēs nedrīkstēsim turēt skaidru norēķinu valūtu savās rokās, mums to aizliegs. tiks atrasts arguments, kapēc tas tiks pielīdzinats kriminālnoziegumam. arī medicīniski argumenti būs, kāpēc katrs cilvēks jau piedzimstot ir jāčipo. un ja tev tā nebūs, tu nedrīkstēsi eksistēt. kā? es nezinu, kā.
tā, ka tu redzi, mr. džonsij, cik tālu es esmu konspiroloģijā. bet, tāds ir ikviens kristietis, kas ir lasījis pēdējo bībeles grāmatu - pravietojumu par pēdējo laiku.
2020-04-20 21:50

Epifanija  4 2 Divas lauku bābas ienāk veikalā izstaigā to krustu šķērsām neko nenopērk viena nošķaudās ka zirgmātīte un neviens aiz kapuča nepaņem - pie diršas tie jūsu divi metri! Un neviens nezin, ka tajos 2x2m´´ zirgmātīte tiko nošķaudijusies, kā dezinficēt telpu, ar ko, ar izsniegto roku dezinfekcijas līdzekli spricēt uz visām pusēm kā ar ugunsdzēšamo aparātu? ComediClab 2020-04-20 21:57

Epifanija  9 8 Čips nebūs nekāda kartiņa, ko tev pasniegs un paspiedīs roku, tas būs kā vakcīna pret vīrusu, ko ielaidīs tavā organismā, lai itkā tevi pasargātu no saslimšanas ar nāvējošu vīrusu un glābtu tavu dzīvību, paši stāvesiet vēl rindās un maksāsiet par to lielu naudu! 2020-04-20 22:05

Julianna  6 12 Mīļā Epifanija. A vot huja, a ne čipu man.... (Piedodiet, tik rupji sabiedriskajā telpā runāju pirmo reizi dzīvē).Bet lai nodot Kariņam, lai zina, ka LATVIEŠI ir savā ziņā izredzētā tauta. Un nevajag mūs tracināt un aiztikt. 2020-04-20 22:10

dabasmiilis  6 5 Nedaudz tas viss atgādina Asanža vai Snoudena teikto(neatceros kurš īsti no viņiem) ,ka ir dokumenti ,par kuru esamību un augsto kungu mērķiem uzzinot ,mūsu pasauli pārņems nekontrolējama visaptveroša vardarbība! 2020-04-20 22:10

dabasmiilis  3 4 Bet ja tā labi padomā , cenzūra ir visu laiku ,tai pat nav jānāk ,nav nekur zudusi -tā tikai paslēpta informācijas gūzmā. Tās aizsegā pārliecinošais mazākums uzdrīkstas diktēt vairākumam(kas sastāv pārsvarā no bezzobainām aitām) savus likumus. 2020-04-20 22:16

fargo  3 2 lai ir kaut cik saprotams, par ko es rakstu, pāris fragmenti, vnk lai tu saprastu, ko es mēģinu pateikt:
"Un viņi pielūdza pūķi, tādēļ ka tas zvēram devis varu; arī zvēru tie pielūdza, sacīdami: "Kas līdzinās zvēram, un kas var ar to karot?"
Tam tika dota mute runāt lielas lietas un zaimus un vara to darīt četrdesmit divi mēnešus ilgi.
Tad tas atvēra savu muti Dieva zaimošanai, lai zaimotu Viņa Vārdu un Viņa mājokli, tos, kas mājo debesīs.
Tam tika dots karot ar svētajiem un tos uzvarēt, un dota vara pār visām ciltīm un ļaudīm un valodām un tautām.
Un to pielūgs visi, kas dzīvo virs zemes, kuru vārdi nav rakstīti kopš pasaules radīšanas nokautā Jēra dzīvības grāmatā.
Kam ir ausis, tas lai dzird!
Kas ņem gūstā, aizies pats gūstā; kas nokauj ar zobenu, to nokaus pašu ar zobenu. Šeit parādās svēto izturība un ticība.
Tad es redzēju citu zvēru izkāpjam no zemes: tam bija divi ragi, tādi kā jēram, bet tas runāja kā pūķis.
Tam bija pirmā zvēra vara visā pilnībā viņa priekšā, un tas piespieda zemi un tās iedzīvotājus pielūgt pirmo zvēru, kura nāves brūce bija dziedināta.
Tas dara lielas brīnuma zīmes, uz viņa pavēli pat uguns krīt no debesīm uz zemi cilvēku acu priekšā.
Tas pieviļ zemes iedzīvotājus ar brīnuma zīmēm, kas viņam bija dots darīt zvēra priekšā; tas aicina zemes iedzīvotājus celt tēlu zvēram, kam ir zobena brūce un kas tomēr palicis dzīvs.
am bija dotas spējas iedot dzīvības garu zvēra tēlam, lai zvēra tēls varētu runāt un panāktu to, ka visi, kas nepielūgtu zvēra tēlu, tiktu nokauti.
Un viņš dara, ka visi, lielie un mazie, bagātie un nabagie, brīvie un vergi, uzspiež zīmi uz savas labās rokas vai uz pieres,
lai neviens nevarētu ne pirkt, ne pārdot, kam nav šīs zīmes - zvēra vārda vai viņa vārda skaitļa.
Šeit slēpjas gudrība. Kam ir saprašana, lai izdibina zvēra skaitli, jo tas ir cilvēka skaitlis un viņa skaitlis ir seši simti sešdesmit seši."
2020-04-20 22:18

ZeeBee  1 11 Ģintermuižas gaiss ir tīrs no vīrusa. 2020-04-20 22:28

fargo  3 1 "Un, kad tūkstoš gadu būs pagājis, sātans tiks atsvabināts no sava cietuma.
Un tas ies pievilt tautas, kas dzīvo četros zemes galos, Gogu un Magogu, un tos sapulcināt karam; viņu skaits ir kā jūras smiltis.
Tie uzkāpa zemes augstienē, ielenca svēto nometni un mīļoto pilsētu. Tad uguns krita no debesīm un aprija tos.
Velnu, kas viņus pievīla, iemeta uguns un sēra jūrā, tur bija arī zvērs un viltus pravietis; tie tiks mocīti dienām un naktīm mūžīgi mūžam.
Tad es redzēju lielu baltu goda krēslu un To, kas tanī sēdēja; no Viņa vaiga bēga zeme un debess, un tiem nebija kur palikt.
Es redzēju mirušos, lielos un mazos, stāvam goda krēsla priekšā: un grāmatas tika atvērtas. Tika atvērta vēl cita grāmata, tā ir dzīvības grāmata. Mirušie tika tiesāti pēc tā, kas rakstīts grāmatās, pēc viņu darbiem.
Jūra atdeva savus mirušos, nāve un viņas valstība atdeva savus mirušos; un tie tika tiesāti, ikviens pēc viņa darbiem.
Arī nāvi un nāves valstību iemeta uguns jūrā. Šī ir otrā nāve - uguns jūra.
Ja, kas nebija rakstīts dzīvības grāmatā, to iemeta uguns jūrā."

tātas ir tās lietas. apokalipse ir visgrūtākā grāmata bībelē. bet es ticu, ka to vajag zināt. redzi, cik tālu ar manim ir? :) ar visu vīrusu konspiroloģiju. tikai, tas ir citās sliedēs. un tomēr, es nezinu, vai tas ir tas. jo tik daudz cilvēku melš tukšu un biedē un tomēr nav viņu vādos nekā. kā ir rakstīts, ko Kristus bīdināja: "daudzi nāks un jums sacīs, te viņš ir vai tur viņš ir, bet jūs neita lūkoties, jo kad nāks Cilvēka Dēls, tad debesīs būs zīme un to visi redzēs. tāpēc jūs neejat viltus praviešiem lidzi skatīties."(pēc atmiņas)

un tā, viss notiek, tikai vēl nav. soli pa solim.
2020-04-20 22:31

Julianna  11 7 Fargo. šo visu esmu lasījusi. Jā, tas tā. Bet! Desmit gadus iepriekš tā sanāca, ka aizdevos uz hinduismu un budismu. 6 gadu mācījos vēdisko medicīnu. manā kompetencē 10000 mantras. Kaut sākotnēji ļoti negribēju, bet izmācījos Taro kāršu nozīmi. Tas tā, ievadam. Zemeslodi un pārējās Saules sistēmas planēta dzemdēja varenā Durga. Jau bija kosmiskā cīņā ar dēmoniskiem spēkiem, kur uzvaru svinēja Dievišķie spēki. Kad sākās visa šī zavaruha, es uzliku kārtis uz Latviju. Kā mums beigsies šī krīze.Un kārtis skaidri un gaiši pateica, tā nav medicīniska problēma. Daudz ko es nevaru atklāt, pagaidām, bet. Latvijai būs negaidīta Dievišķo spēku palīdzība. Kad mēs mācījāmies, man kladē vēl tagad ieraksts ar sarkanu tinti DIEVS VIENMĒR UZVAR! Tāda tā ir mūsu Saules sistēmas un 2 tai piegulošo sistēmu, kur valda Durga, devīze, nostādne, sauciet kā gribat. Un vēl Durga teica, --- Jebkurš, kurš vērsisies pie MANIS, netiks atteikts. Es personīgi uztaisīju rituālu un Latviju ar visiem iedzīvotājiem un zemi novēlēju viņas aizgādnībā. Domāju Indija arī viņai novēlēta. Varat mani uzskatīt par trako, bet kā zināms trakajiem pieder pasaule. 2020-04-20 22:38

Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu