Solidaritāte

Vai jāsolidarizējas ar sabiedrību?
Tu vari mājas apstākļos sakopt sevi pats , visi nepieciešamie piedermi gadiem plauktiņā un iemaņas arī kādas nebūt. Sakopt nagus, uzlikt laku, nokrāsot matus, sakopt uzacis, veikt vaksāciju utt.
Uzšūt , uzadīt no jauna!
Vai tomēr jāstaigā noplukušam, jo citi bez meistariem nekā?

av2      Nu, un kaada ta ir taa "sabiedriibas nostaaja" ? Ta , kas ir mainiijies, ko iisti piespiezz taa sabiedriiba?
Ja kas, elemntaari savi sakopt var jebkurss, ja nav slinks.
2021-01-20 21:27

PatiesibasKalns      Saražot elektrību, uztaisīt matu krāsu, vispār skaistumkopšanas loriņus.. Dziju zeķēm utt.. Vispār iesaku solidarizēties ar sabiedrību. Tomēr dzīvojam labākajā iespējamā laikā. 2021-01-20 21:50

MrJones      Smislje,,(?).....laikaa, kad notiek sabiedriibas shkjelshanaas, pastiprinaata briiviibas apcirpshana, zagshana, meloshana, drastiski piespiedu rezhiimi uz uzpuustaa burbulja pamata,,..+ teju teju censhas iepachkaat kaut kaadu visai apshaubaamu, nepaaarbaudiitu, geneetiski modificeetu Vakciinu,............visaa shajaa karuselii vieniigais uz ko solidarizeeties buutu skaistumkopshana...?!
Aa h u j e tj

https://www.youtube.com/watch?v=vTNRSaSLTNk

Ieteiktu noklausiities interviju ar sho kungu (no saakuma liidz beigaam!)
2021-01-20 21:53

Chris1986      no visa šeit uzskaitītā man vēl ir palikuši tikai nagi. Tos kopš bērnības pats apgriežu. Nekad nav ienācis prātā prasīt, lai cits to dara. Fui 2021-01-20 21:55

JOHAIDI21      Man prātā nāk jaunības dienas,kad vajadzēja gludināt kreklus un bikšu buktēm bija jābūt kā nažiem.
Jautājuma būtība.... kas gan tik katastrofāli ir izmainījis mūsu dzīvesveidu? Vai tik tā nav ievazātā steiga,alkatība,mankārība? Sociālā vide kur viss materiālais tiek vērtēts augstāk par garīgo? Kas bija tie kuri izmainīja izglītības sistēmu,aizmirstot par glītrakstīšanas nozīmi jauniešu harmoniskajā attīstībā?
Jeb mēs visi bijām liekuļi un tikai tēlojām džentelmeņus. Un tagad parādījās iespēja parādīt mūsu patieso dvēseles stāvokli?
Morāle-" jebkuru "kaksi" var kaut vai apzeltīt un piekārt dimantus,bet tik un tā...kaksis ir un paliek kaksis!" (demagoģisks aforisms) :-)))
2021-01-20 21:58

Kaskaade      A man ne ar vienu nav jāsolidarizējas, jo dzīvoju tālredzīgi. Bet ja ikurāt kas pietrūkst, nui pofig- var pagaidīt. Principā visu var nopirkt netā ja baigi vajag.
Rodas iespaids, ka pūlis līdz šim ar vienu dienu dzīvojis. Nu ko, še tev anniņ vasarsvetki, dzīve ne tikai tādus jokus var izmest
2021-01-20 22:05

daris      Visu pēc iespējas pašam . Nevar uzticēties . Vairums pakalpojumu sniedzēju šmaucās jeb nedara kā nāktos ( es par visām dzīves jomām .pem .zobu dakteri , auto mehāniķi )
Nagus tiešām var taču mājas apstākļos apgriezt .
2021-01-20 22:09

Geisha      Laiki pienāca, ka par naudu neko nevari dabūt. Labak 10 draugi ar kuriem var visu sarunāt. 2021-01-20 22:14

dabasmiilis      Jā, vakar lasīju delfos par vienu bankas darboni, kuru pēkšņi "kopējais labums" ieinteresējis, kad iet runa par kovidu!
Kad bija jāpiebāž savas kabatas ,tad mani bariņā nesauca ,lai "kopējā labuma" vārdā padalītos ar mantu.

Valdības un tām visi pietuvinātie domā tieši tāpat, kad ir labi ,tad tautu nevajag ,bet kad ir pakaļā , tā pēkšņi kopējā labuma vārdā solidarizēsimies un klausīsim amerikāņu ielikteņus! Potēsim iekšā neauglības zāles vai vēža aizmetņus, vai vēl sazin ko ... tā teikt kopējā labuma vārdā saspiedīsimies ciešāk un testēsim visu ,ko mums pasviedīs.

Kopējā labuma vārdā rosinu nedzīvot pāri saviem līdzekļiem, neaiztikt nodokļus, normalizēt cenas veikalos, paaugstināt algas, nevis aizrunāties, ka redz citur nodokļi esot vēl augstāki un neesam ražīgi ,tādēļ neesam pelnījuši ,bet tur arī algas ir lielākas un tas motivē strādniekus vēl vairāk strādāt. Ja birokrātu mehānismam un virsotnei nogrieztu algas - pietiktu visai tautai un vēl pāri paliktu...

-Kam tev vaksāciju , draugi mīļie - divi metri , tātad nebūs neviena ,kas to tavu skaistumu novērtēs, tik vien kā nelietderīgi izmantots laiks un izšķērdēti līdzekļi. It kā meitenēm mājturībā mācīja adīšanu un šūšanu - tā kā problēmām nevajadzētu rasties.
2021-01-20 22:24

Chris1986      Kā ta, Geisha, ja tev ir par katru drauga apmeklējumu 2000 EUR atlikti, ko samaksāt sodos, tad tik uz priekšu :D Njā, ar tādu tiesisko nihilismu mēs komunismu neuzcelsim! 2021-01-20 22:31

Paula6      Neesmu gan redzējusi ka apkārtējie cilvēki staigātu noplukuši, nesakārtoti...laikam taču prot sevi sakopt! Manikīru, pedikīru, seju izvingrināt un sakopt jāprot katrai sevi cienošai sievietei, tāpat kā nokrāsot matus un nadziņus un pārējās lietas. Tā kā vienmēr daru to pati un ir pietiekama pieredze, tad nekādas neērtības neizjūtu...un brīvajā laikā uzšuvu pat jaunu kleitiņu.
Un ja neko no sava izskata uzlabošanas sieviete neprot un negrib, tad gan ir jāstaigā noplukušai u.tt.:DDD
2021-01-20 22:37

av2      Vo, mirstama probleema, nav nagu lakas, matu kraasas ? No taa, ka nav matu kraasas nekas nenotiks slikts, un var dabas dotajaam arii sso to izlabot. Nav dzijas ? Kura te maak ko adiit? Cik cilveekiem ir ssmotkas skapjos ssodien? Pietiktu veel 3 paudzeem. Cilveeki ssodien dziivo taadaa paarpilniibaa, un visu laiku par maz , maz, maz . Tiessaam? JaaMirii nost, jo "zekkes nav"?
Nolaizzieties tak uz zemes.
2021-01-20 23:22

Epifanija      Varbūt tiešām uz zemes atsūta tādas pandēmijas, lai atgādinātu par cilvēcību vienam pret otru🤔☝️ 2021-01-20 23:30

dabasmiilis      Nagi noteikti ir mazākā problēma... Dzirdēts ,ka daudziem pat virtuves nav, barojas ārpus mājas, tādiem gan varētu būt problēmas, nekas neatliek kā uzturēt piegādes servisus ,lai picu atved! 2021-01-21 01:06

burleska    1 av2, un kas tā par domu, ka visiem viss šobrīd vienādi? Jā, kādam varbūt pilni skapji ar zeķēm, bet cits pieradis pirkt, kad tas pats viens pāris noplīsis. Visdrīzāk jau Tu savu situāciju raksturo, jo cik gan skapjos esi ieskatījies :) 2021-01-21 09:26

Tessa      No taa, ka nav matu kraasas nekas nenotiks slikts(c)
te nu mes redzam viirieti vulgaris parasto. Pafilozofesim.
Kas ir sievietes butiiba? Patikt. Sev, tuviniekiem, miljotam viirietim, apkartejiem. Ir sievietes ar no dabas dotiem blondiem matiem, bet to ir šausmiigi maz. Attieciiga vecuma, kad sirmums piezogas, to nemaz redzet nevar un arii nekrasoti mati izskatas labi. Diemžel, daudzam sirmi mati paradas jau 30+ gados. Tas ir ta ka ar matu atkapšanos viiriešiem. Noskus galvu, bus krasavci, ka Brus. Kas atliek damam? krasot.
Un tagad pargudrais av2 var iedomaties, ka izskatas sirmais dzelzceļš brunetei. Afigenno daiļi. var jau uztvert ar humoru un ta, bet nepatikami bus noteikti.
nagus var sakopt, spalvas novakset (ja, sievietem arii ir apmatojums. Tiešam nezinajat un domajat, ka tas piedzima gludas un ir tadas liidz zarkam?)
bet zinu arii cilvekus, kam ir viena virsjaka. vieni zabaki. vienas zekjbikses.vienas botas. ja kkas nopliist, katastrofa. Logiski, ka ir japerk.
paverojiet tagad internetveikalu piedavajumu. nav izmeri. nopliist ziemas jakai ravejs, vsjo, staiga bez. Pats jau esi vainiigs, bet tomer.
bet av2, ka parasti, mera pec sevis.
arii variants.
2021-01-21 09:48

burleska      Un par zābaciņiem runājot- pēdējos gadus bija tādas ziemas, ka mierīgi varēja iztikt tikai ar rudens zābakiem. Un te pēkšņi mīnusos zem 20 grādiem. Nezinu, vai visi tam bija gatavi. 2021-01-21 10:26

DanaL      Mana draudzene solidarizējās ar savu mājinieku sabiedrību un kļuva par frizieri, tādējādi apmierinot ne tikai tēva minimālo prasību, lai "mati pakaļā neplīvo", bet arī māmiņas prasību par "smuku bļodiņu".

Tess, es ar savu sirmgalvību pati lieliski tieku galā. Tiesa gan, neesmu blondīne ne fiziski, ne mentāli, tāpēc noteikti vieglāk tikt pie savas kādreizējās sarkanbrūnās matu krāsas.
Apavus es jau gadiem ilgi iegādājos internetā. Daudz vieglāk un ērtāk. Par izvēli un cenu starpību pat klusēju, nesalīdzināmi labāk.
2021-01-21 12:34

hiacintee      nu labāk jau solidarizējieties. nav prieka nedēļu gulēt ar 39 un zīlēt, vajadzēs slinmīcu vai ne. 2021-01-21 12:59

selnija_      Nekas no visa nosauktā nesatrauc, ja vien var nopirkt/ kaut vai internetā/ matu krāsu. Viss pārējais ir, visu varu sakopt pati kā arī iepriekš darīts, nekas nav mainījies. Žēl, ka pie friziera nevar tikt, gribētos matus īsākus pagriezt. Bet kā es smejos: valdība grib., lai man atkal ir garāki mati:)) Neko darīt- jāmaina attieksme, ja apstākļus nevar izmainīt. 2021-01-21 13:11

Līdzīgi jautājumi
Jaunais ES piespiedu solidaritātes likums? (31 atbildes)Vīriešu solidaritāte (19 atbildes)par taisnīgumu... (24 atbildes)
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu