Nevainības prezumcija totalitārā valstī kā LV patreiz

Pirms pāris gadiem visi pieminēja datu aizsardzību, patreiz jānēsā līdzi pase/ID un nepārtraukti katram veikala apsargam jāuzrāda, lai viņš var redzēt arī personas kodu, vārdu, uzvārdu, tas kaut kā neiet kopā. Lai tad skanē pasi un tur arī uzrādās, esi vai neesi potēts, ir vai nav jānēsā uzšuve uz drēbēm.

Jason  4 3 Brīvību Rubikam! 2021-11-17 14:12

AivarsN  9 14 Totalitārā vara ir neaizskarama, netiesājama. Var atklāti aplaupīt tautu, uzliekot jebkādus absurdu nodokļus, piesavināties kopējos īpašumus, budžeta līdzekļus utt. Taču jo totalitārāka vara, jo neaizsargātāki valsts iedzīvotāji, ko mēs šobrīd arī sākam izbaudīt. Pilnīgi absurdu iemeslu dēļ, cilvēkiem tiek atņemtas viņu tiesības, izvēles brīvība, pakāpeniski pārejot uz koncentrācijas nometnes kārtību, kurā ieslodzītajiem vairs vispār nav nekādu tiesību, ne aizsardzības iespēju. Tāda ir Jaunās pasaules kārtība, sociālo parazītu izpratnē. Cilvēku plānos ir tieši pretēja iekārta, kuras pamatā ir pilnīgi brīvi un neatkarīgi cilvēki, kuri vadās nevis pēc kaut kāda režīma izdotiem likumiem, bet vienīgi pēc savas sirdsapziņas, kā tas notiek pēc labākajām ģimenes tradīcijām. Visa valsts ir kā viena liela ģimene, kurā katrs tās loceklis dod savu ieguldījumu visu kopējai labklājībai. Tie, kuri mēģina parazitēt uz sabiedrības rēķina, tiek izolēti no tās, lai var dzīvot kā paši vēlas, bet netraucētu pārējiem. Tieši tāpat kā ģimenē, kad vīrs, vai sieva nepilda savus pienākumus, apzog, nodod ģimeni, viņš no tās tiek izraidīts. Tieši tāpat vēdiskajā iekārtā, sabiedrībai kaitīgos elementus izraidīja uz neapdzīvotām teritorijām. 2021-11-17 14:27

Ljekainiitis  8 15 Būtu nu nelietojis terminus, kuru nozīmi nezini. 2021-11-17 14:35

Ljekainiitis  9 16 Aivariņ - tavi komunistiskās vides apraksti par nelaimi nedarbojas. Cilvēki pēc savas būtības, pēc dabas likumiem ir konkurējošas būtnes un šie te - vienā toņkārtā daiņojošie - ir pasaku pasaule. 2021-11-17 14:56

AivarsN  12 5 Nevis komunistiskās, bet reāls vēdiskās pasaules iekārtas apraksts, pirms sociālo parazītu okupācijas. Konkurējoši un parazitējoši ir tikai parazīti, kuri radušies ģenētisku krustojumu, vai evolucionāru noviržu rezultātā. Cilvēki ir radošas, sabiedriskas būtnes, kuri ļoti labi saprot, ka attīstība un vispārējās labklājības līmeņa paaugstināšana iespējama vienīgi sadarbojoties, nevis cenšoties citiem izkrāpt, nozagt, atņemt. Neviena ģimene tā nevar pastāvēt, tieši tāpat kā visā pasaulē, tagad viss iet uz iznīcību. Tieši tāpēc okupanti centās iznīcināt visas grāmatas, artefaktus, arhitektūras pieminekļus un pat normālas ģimenes, lai mūsdienu cilvēki neuzzinātu, kā veidots ideāls sabiedriskās iekārtas modelis, kurš nevainojami pastāvējis simtiem tūkstošu gadu. Taču parazīti aplauzās. Patiesību noslēpt nevar. Cilvēki visā pasaulē jau sāk apgūt senās, laika pārbaudi izturējušās zināšanas, lai atjaunotu agrāko pasaules kārtību. Kapitālismu, verdzību, feodālismu, demokrātiju un citas parazītu izdomātās kroplības, var mierīgi noskalot podā. 2021-11-17 15:33

Tessa  11 12 antivakseriem ir garlaiciigi. daudzi ir atlaisti no darba, runa par tiesiibam un jauc nacismu ar fašismu. nu, ja tagad nav ko dariit, prove šut un pardot. aizies busines uz urra un varesi iet demonstracijas. 2021-11-17 15:41

DanaL  5 9 Kāds te sakars nevainības prezumpcijai? Vai esi izsludināts meklēšanā vai kādā noziegumā aizdomās turētais un baidies, ka apsargs līdīs policijas datu bāzēs, lai tevi nosūdzētu, ko viņš, starp citu nevarētu izdarīt, pat ja dikti gribētu? 2021-11-17 17:00

Kaskaade  7 8 Šuju mutautiņus. Pārdošu kovidhistēriķiem par nelielu, bet taisnīgu atlīdzību. 2021-11-17 17:02

jozolsen  7 9 Kapos ne ID , ne sertifikāts nav jārāda..
Dunduki ir savu panākuši, ka VISIEM ir neertības..
2021-11-17 18:41

Darta1  3 2 Es par! Ja vēl te varētu reģistŕēties caur kādu no sistēmām, vienlaikus veicot anketas datu salīdzināšanu.
Cik laiks būtu ieekonomēts.👏👏👏
2021-11-17 19:15

AivarsN  10 8 Tessa. Vai nacisms gadījumā nav tas, kad viena tauta pasludina sevi pārāku par citām? Taču vai nacisma ietvaros ir paredzēts genocīds pret pašas tautas dažādām sociālajām grupām? Vai organizēts noziedzīgs grupējums, kurš veic genocīdu pret visas pasaules cilvēkiem un pirmām kārtām savu tautu, ir tikai nacisti? Viena elitāra ebreju kasta sevi iedomājušies par dieviem, bet visus pārējos planētas iedzīvotājus vērtē zemāk par lopiem, kuru skaitu var regulēt, nevajadzīgos likvidējot, cik un kad vien ienāk prātā. Ja tev un vēl dažiem šāda rīcība šķiet atbalstāma, tad kas esat jūs paši? Tikai ne jau cilvēki. 2021-11-17 20:30

Frita  1 8 Autor,tici man,apsargus Tu tiešām neinteresē.Jau sen visi esam izsekojami caur viedierīcēm,tiklīdz pieslēdzam interneta savienojumu:)

Gribi ērtības?Rēķinies ar sekām!
2021-11-17 23:50

_irjauar_  2 12 Nevainīguma prezumpcija, nevis nevainības prezumpcija, zābak. Kamdēļ ģenerēt topiku par jēdzienu, kura pareizu nosaukumu pat nezini. Apbrīnojami. 2021-11-18 01:52

Vaukskis  1 3 Katram veikala apsargam Covid-19 sakarā pase/eID nav jāuzrāda,tikai pēc pieprasījuma. Vispārīgās datu aizsardzības regulas 6.pants atļauj tā, kā dara, rīkoties- datu apstrāde nepieciešama, lai īstenotu pilnvaras, kas noteiktas valsts tiesību aktā- tātad tā juridiski ir brīv.
Priekšlikumus vari iesniegt MK, saskaņā ar Iesniegumu likumu Tev tiks sniegta atbilde vēl līdz Ziemassvētkiem, ja nekavēsies.
Visbeidzot, Latvija (vēl?) nav totalitāra valsts!
2021-11-18 11:59

Lapsa99  3 6 Ak vai. Vēl viens pamodies. Aizbrauc uz kādu īstu totalitārisma valsti un tad redzēsi. 2021-11-18 16:47

dzilums  3 5 Nevajadzētu lietot jēdzienu "Totalitāta valsts", ja nav pat nojautas ko tas nozīmē.
Tēmas autoram laikam ir šizofrēnija, ja viņš uzskata, ka apsargs iegaumē tos simtus un tūkstošus personu kodus, ko katru dienu redz. Kad pērc alkoholu, arī var pajautāt personu apliecinošu dokumentu. pērkot recepšu medikamentus arī jāzurāda personu apliecinošs dokments, pie ārsta izmantojot veselības apdrošināšanas polisi arī tas pats. Ceļu policists redz tavas tiesības, bankā redz tavu personas kodu utt. utp. varbūt vienkārši savas glupības var paturēt pie sevis?
2021-11-18 20:27

av2  2 1 Un tagad, iedomaajamies , taads Aivars tiek ieveeleets LV valdiibaa.......:)Tas buutu intresanti :))
Par teemu, tiessaam, nu aizlaid uz kaadu totalitaaro rezziimu vasti,nu buus ko saliidiznaat. No kuries beeg izmisumaa tie visi beeglli ssobriid, a? Un uz kurieni...beeg, kur grib noklluut ?
Tak, padomaa mazliet, pirms ko te raksti. Tak neesi absaluuti atsaldeets idiots....vai esi......? :(
2021-11-19 02:34

Labrador  1 1 Valstī reālā vara pieder tiem , kurus un kuru ideoloģiju nav pieņemts kritizēt vai apstrīdēt. 2021-11-20 03:18

dabasmiilis    2 02:34,

-Bēgļi bēg no amerikāņu un viņu suņu ieviestās demokrātijas un tās sekām! Viņu mājas nopostīja, dzīvi sabeidza, tad tagad karma nāk atpakaļ.

Lai gan pašreizējie bēgļi te klauvē cita iemesla dēļ, globālistu mērķis ir iznīcināt pēdējās nacionālās valstis, sašķelt tautas, sajaukt rases, lai Eiropa izskatītos pēc tādas pat miskastes kā pati asv, tādēļ viņi klauvē pie Baltijas un Polijas durvīm, nevis caur D-Eiropu pa taisno dodas uz Vāczemi savus dievnamus celt!
2021-11-20 19:56

dabasmiilis  1 2 Tie kas domā, ka lv nav totalitāra valsts, manā dienasgrāmatā ir Diktatūras apraksts, salīdziniet to visu ar mūsu vakcīnu eliti un notikumu gaitu, vairs nedomāsiet, ka te valda demokrātija.

*** Demokrātijā ikvienam ir tiesības uz darbu un maizi, tikai totalitārā valstī vienīgās tiesības ir uz kvadrātčipu un izmēģinājuma vakcīnām!

Jā, patreiz vēl nacistu formās kareivji pa ielām nesoļo un ne uz vienu nešauj, bet tas ir mānīgi, no varavīksnes var sagaidīt jeb ko , tie ir garastāvokļa cilvēki - šodien vieni likumi, bet rīt jau var nākties klanīties zem cita karogkāta vai uzspiestas fārmu ticības.

Levitāns[amerikāņu papagailis] cilvēktiesības atcēla, es tikai joprojām nesaprotu, kādēļ mums ir tiesībsargs un maksājam viņam algu - vai tā nav izšķērdība tādā ārkārtas situācijā?! Ar tiesām tas pats, visi pūš diktatūras stabulē.

-Kad uzvarēsiet kaut vienā demokrātiskā tiesā - piebikstiet man, lai sāku ticēt demokrātijai, nevis varu uzupurējuša režīma visatļautībai!

Šobrīd notiek pāreja uz totalitāru režīmu - tie kas nesnauž, tie to redz! Pārējiem izsaku līdzjūtību!
2021-11-20 20:18

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu