Vai tikai man tā šķiet, ka daļa latviešu vēlas dzīvot Krievijā?

Saistībā ar karu Ukrainā daudz lasu interneta ziņas, pazīstamu cilvēku izteikumus un tiem atbilstošos komentārus. Tas, ka krievu portālos tiek noķengāti latvieši un valsts ir it kā saprotami, taču arī ne visai. Vai viņiem šeit ir tik slikti? Vai viņi nezin, ka Krievijā nav nekāda leiputrija, ka tur daudzās vietās ir arī katastrofāla nabadzība un noziedzība? Ka tiek bloķēts pat internets, aizliegti anonīmie komentāri, par TV informāciju vispār nerunājot, īsāk sakot, nav vārda brīvības?
Taču daudz vairāk mani izbrīna daudzie latviešu komentāri, kas kritizē NATO, ASV, EU, un slavina Krieviju. Vēl daļai arguments ir tads, ka labāk uzreiz padoties Krievijai, citādi vēļ viņi sadusmosies un uzbruks, un visus latviešus nošaus. Pat man pazīstami izglītoti latvieši liek portālos video ar krievu propogandu. Liekas viņi pilnīgi tic tam, ka karu ir sākusi ASV, lai uzspiestu gejus, hamburgerus un iznīcinātu pēdējo paradīzes stūrīti zemes virsū - Krieviju un tās ietekmes zonas. Ziņu komentāros saka, ka viss rakstītais par iebrukumu Ukarinā ir meli, ka krievijas tanki tur vispār nav. Es nesaprotu, kas notiek?

edmunds    3 piekriitu, mani noverojumi ir liidzigi. esmu loti paarsteigts cik efektiiva ir izraadiijusies krievijas propoganda ka daudzi mani pazinjas, it kaa pat sakariigi un domaajosi cilveeki, ir nozombeeti.

noziimee ka ir jaaveido savs zinju portaals krievu valodaa ar kvalitatiivu saturu, un tas ir eiropas valstu uzdevums un pienaakums, un tas ir jaauztver kaa nacionalaa drosiibas plaana sastaavdala.

lietuviesi ir to sapratusi, bet muuseejaa policija un prokuratura ir SC pakalpinji ar atbilstosu virziibu, buutiibaa pretvalstiski elementi, kuri buutu nekaveejosi jaatalaizj un japienjem vietaa patriotiski noskanjoti jauniesi.

planerdelta  1 3 Lai arii daudzi Latvijaa dziivojoshie, izsakaas negatiivi par mums, Rietumos dziivojoshajiem latvieshiem, bet ir sajuuta un no dzirdeetaa secinu, ka lielaakaa dalja tomeer arii pashi gribeetu te dziivot (Rietumos).

planerdelta    2 Ar cilveekiem, kuri atbalsta to drausmiigo agresiju, man nav nekaadu kontaktu, personiigi taadus nepaziistu.

kloss  1   Ja atmetam emocijas, tad starpvalstu politikā draugu nav, ir tiki intereses. Un tas attiecināms ne tikai uz Krieviju bet uz visas pasaules valstīm. Arī US, ES, Ķīna u.t.t. Lai gan par Latviju man ir dalītas jūtas - kritizēt (un lamāt) Latviju (tās neesošo ekonomiku, veselības sistēmu, korumpētos klerkus u.t.t.) kā šīs valsts pilsonim un aizstāvēt Latviju, ja to dara ne manas valsts pilsoņi. Krievi, vācieši, amerikāņi, nigērieši u.t.t.
Diemžēl Latvijai uzbrūk ne tikai Žirinovskveidīgie no austrumiem, bet arī viltīgie rietumnieki. Atceramies Dallesa doktrīnu (kura vēl jo projām ir aktuāla), Tečeres "zelta miljardu", Bilderbergas klubu u.c. kā arī postošo globalizāciju, kura izdevīga tikai privātajām US federālajām rezervēm un transnacionālajām kompānijām.
Tajā laikā, kad padomju cilvēks (tie ir mūsu, jūsu tēvi, mātes un citi radi) cīnījās ar "sociālisma uzvarām" tukšu veikalu, totāla deficīta un blatu sistēmas izskatā, KGB un GRU mācību centros tika gatavoti tiešām augstas klases speciālisti darbam visā pasaulē. Un šajos speciālistos tika ieaudzināta īpašība sasniegt mērķi ar jebkuriem līdzekļiem un jebkuros apstākļos, pat ar savas dzīvības cenu. Un viens no šādiem, tiešām, manā skatījumā augstas klases speciālists ir Putins ar savu komandu. Nebaidos,ka mani tagad nosunīs u.t.t. bet tie būs cilvēki, kuri nevar vai nevēlas objektīvi raudzīties uz patiesību un tādēļ palielina Latvijas risku. Nekādā gadījumā neuzskatu, ka Latvijai jāpadodas Krievijai, vai jādzīvo Krievijā, taču nevajag no viena grāvja (Krievija) tūlīt mesties iekšā otrajā (Amerika, ES). Nobeigumā - žēl ka Latvijai nav tādas klases speciālistu kā tas ir tagadējā Krievijā.

Drole  1 2 90% publikas ir gana tupa, lai to vareetu kontroleet ar TV, neteereejoties uz tankiem. Prieksh advanceetaaka kontingenta, kas tv neskataas, darbojas: http://en.wikipedia.org/wiki/Web_brigades


see also: http://en.wikipedia.org/wiki/Cyberwarfare_in_Russia

veejpuuta    2 ASV ir ASV,viņiem mūsu problēmas,tāpat kā mūsu sadzīves humoru nekad nesaprast.Nu kad vienreiz latvieši beigs meklēt kādu,kuram klausīt un klanīties?Eiropa arī nav pieredzējusi tādu dzīvesveidu kā mēs un nevar mūs saprast,bet mēs,Latvijas tauta,pareizāk,tās varenie,akli izpildām viņu prasības,no ādas laukā līzdami.Vai tas arī ir pareizi?

taizelis22    2 Sovjetmigranti labi zim situaaciju rashaa!Vinji vienkaarshi grib saglabaat zudusho rashas dziivi pisrsaa uz Latvijas baazes.Latvija nevar palikt neitraala,nav Shveice,taapeec labaak klausu ES,nekaa riiklee seedosham krievelju juugam!!!!

Minhauzens1980    1 Sliktākais ir tas,ka arī latviešu jaunieši ir nozombēti reizē ar šeit dzīvojošiem krieviem.Ar tiem viss skaidrs-dzimteni mīlēt izdevīgāk no tālienes un atpakaļ uz krieviju viņi nekad un ne par kādu naudu nebrauks.Un daudzi mūsu truliķīši,kas PSRS laikus nav redzējuši,loģiski domāt neprot-dzied viņiem līdzi.

kuks10    1 smieklīgi,atskaties atpakaļ uz vēstures ratu..?!nekas nav mainījies,Krievija sēž sūdos līdz ausīm un grib citas valstis ievilkt līdzās ,lai kopā varētu tālāk smirdēt..?!)) Un Tauta Latvijā tiek smalki zondēta par labu Krievijai..,kas nesaprot notiekošo un liekās,ka tur būs ķīseļu upes un barankas no debesīm kritīs,tik ,,nelieši Asv un Es´´ traucē attīstīties Krievijai..?!))Pasaulē pārsvarā visu nosaka grupējumi,korporācijas ,vai pat feodālas vienības/apzīmēt var kā gribi,kaut vai komjaunatnes sekretāri/ kas reāli par Tautu nospļaudās...Mūsu pašu zemītē viss tiek darīt par labu dažiem feodāļiem un komjaunatnes sekretāriem un viņu partijām..?!Domājam ko vēlēsim ..?!Un laiks būtu vecos vēžus nelaist pie varas,kas reāli neko 23.g.nav neko izdarījuši par labu Latvijas valstij..!!!)))

dogville    2 Anjuks par teemu-Krievijai jauns gjeerbonis-eerglja vietaa,amors-labi brunjojies,pliku pakalju un uzbaazhas visiem ar savu miilestibu.

never_pa      Lai to visu politikas putru izprastu, ir kaut nedaudz jāpārzina vēsture. Tad jāprot analītiski domāt un saprast, kas ir izdevīgi ASV, kas Krievijai un tikai tad izdarīt kādus secinājumus. Masu mediji rada tikai papildus masu psihozi.

Mavs  2 3 A vot es lasu TVNET pasūtījuma rakstus, ko raksta Toms Ostrovskis vai Sandra Veinberga un nevaru saprast - ko cilvēki pīpē, ka no šiem rakstiem nāk laukā tāds naids ? Par absolūtu infantilismu vēsturē un faktu sagrozīšanu nemaz nerunāsim.

Man personīgi ir daudz labu krievu draugu un es nesaprotu, kā latvieši var tik viegli padoties tādai smadzeņu skalošanai no ASV un Eiropas puses. ASV un Eiropa ir Latviju izdrāzuši visos caurumos, iznīcinājuši šeit visu rūpniecību, lauksaimniecību un zvejniecību, trešā daļa ir aizbraukusi projām no Latvijas, bet muļka pastalnieki tikai rej uz Krieviju un slavē tos, kas viņus drātē visos iespējamajos veidos.

Kāds no jums vismaz vēsturi vidusskolas kursa apmērā ir mācījies ? :)

violinn    5 Kāds ir arī dzīvojis zem krieviem un to labi atceras, Mav.
Izskatās, ka sen neesi bijis Krievijā pie saviem krievu draugiem. Nākas sausi secināt.

Closing_Time  2 1 Notiek tas, ka arvien vairāk parādās latviešu, kuri ciest nevar klajus melus, kurus potē viņiem ASV un to pakalpiņi. Un stāsts būtībā nav par to, ka viņi mīl krievus. Nē, viņi vienkārši nemīl melus, un vēl spēj būt objektīvi, atšķirībā no apzombētajiem tautiešiem.
p.s. Runājot par situāciju Ukrainā. Daudzi bāleliņi dikti vēlētos, lai NATO sāktu aktīvu karadarbību kopā ar ASV, pat piesakot karu Krievijai. Bet aizmirst galveno, ka Latvija ir NATO dalībvalsts, un tādā gadījumā viena no pirmajām nokļūs karadarbības zonā. Un ja tas notiks, tad tikai apjēgs, kā tad ir, ja tiek iznīcināts viss, ieskaitot bērnus ,kā tad ir būt bez ūdens, un pārtikas , kā tas ir Doņeckā. Iznīcināts viss, milžu cīņā. Un tad , kad to apjēdz savās apzombētajās smadzenēs, tad jau vairs kariņu nevēlās.
Rezumē : sīkpakaļām, kuras pat miera apstākļos nejēdz vairoties jau nu vismazāk derēt pļurkstēt un vēlēties kariņu.
Virtuālie latvju reindžeri, labāk uzraujiet dūrītē pētot oho dāmu bildes, nevis gaidiet lodi savā pierē.
Harē Krišna

dogville    2 Mavs labi veesturi peec padumjo laika graamataam maaciijaas un aciimredzami arii nebuut nesmaadee Chegevaru pateelot un karinjus paspeeleet.Kaa var aizstaaveet burlakus,kuri savu tautu par lielgabalu galju pataisiijushi.Palasi,vai onlainaa paklausies EHO MOSKVY,redzi ir arii krievi ar citaadu domaashanu...

kuks10      to Mavs,Latvija ir Krievijai ienaidnieks nr.3.,ja nemaldos un joprojām tiek kultivēts naids pret manu valsti..un nevajadzētu glorificēt Krieviju,ka baigo draugu un pasaules glābēju,to jau pierāda vēsture,ka kopš 1917.g. tur valda izredzētie ,kas turpina iznīcināt no iekšienes un no ārienes..?!

fargo      Mavs (2014-08-17 09:54) viedoklis
varbūt padalies ar savām zināšanām. kas tad ir ar to vēsturi?
man liekas, vajadzētu spēt atšķirt kas ir kas un kurā gadījumā. un ukrainas gadījumā agresors ir acīmredzams, ja vien cilvēks nav stulbs vai apzināti atsakās redzēt.
kāpēc krievi okupēja krimu? kā viņi to izdarīja? cīņa ar ukraiņu fašismu... krimā dzīvo ap miljons ukraiņu un tagad uzmanību - krimā bija tikai SEŠAS ukraiņu skolas. uz miljonu iedzīvotāju, bet tomēr, tie bija krievi, kuri bļāva par to kā tiek nežēlīgi apspiesti. identiska situācija ir donbasā. iesūtīt krimā specvienības un sagrābt visus stratēģiskos objektus, valsts prezidentam aci nemirkšķinot, melojot, ka nekādu vienību vispār nav. kad viss beidzies, bez problēmām - jā, specvienības bija. mierīgi.
tagad tas pats. kas tie par cilvēkiem, kuri vada šos noziedzniekus. kāpēc visiem šiem vadoņiem ir krievijas pilsonība?
par kādu vēl propogandu ir runa, maverik?
tagad nenostāties ukraiņu pusē, bet "savu krievu draugu" pusē, nozīmē tikai to, ka ja tiks zaudēta ukraina, nākamā kārta ir baltijai. vai grūti ir paklausīties krievijas prezidenta oficiālās runas par krievu zemju atkalapvienošanu? es nesaprotu, kāpēc apzināti izvairīties to dzirdēt?
un klozingtimes arī brīnumains zēns. tātad atstāt ukraiņus viens uz viens(pat liegt morālo atbalstu!) un kad šie šovinisti būs te un tāpat sagrābs daugavpili, ko tad? tad sauksim labos mava krievu draugus?

art_deco      It kā Krievijā viņus kāds atplestām rokam gaidītu.

LaskovijMerzavec      Tie komentētēji, tādi paši troļi, kā Tu pati. Vienīgais viņiem vēl par to maksā.

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu